Jan Benedykt
  loty dorosłych 2018
 
  PZHGP ODDZ. BRZEG DOLNY (0346), rok 2018.                     
  Klasyfikacja współzawodnictwa o tytuł mistrza                                 
  Długi Dystans  (500-1000 km) [ 9]                                             
+---------+-----------------------------+---+--+--+--+--+--+--+--+-----+-------+-----+
|Lp.  Lp. | Nazwisko       Imie         |Nr.|L |L |L |L |L |L |L |Razem|Razem  |Konk/|
|     Pop.|                             |Sek|1 |2 |3 |4 |5 |6 |7 |konk.|punkty |Wkł.%|
+---------+-----------------------------+---+--+--+--+--+--+--+--+-----+-------+-----+
    1    1 BENEDYKT    JAN DOROTA          4  0  0  0  0  6  0  6   12    598.16   8.4
    2    2 JUREK           STANISŁAW       1  0  0  0  0  6  0  6   12    586.99   7.8
    3    4 LISOWSKI JANUSZ KAZIMIERZ       1  0  0  0  0  6  0  6   12    583.53   8.8
    4    7 SZUMILAS        ZDZISŁAW        1  0  0  0  0  6  0  6   12    583.53   8.7
    5   14 PISKULAK        ANDRZEJ         4  0  0  0  0  6  0  6   12    580.23   7.9
    6   16 BARNA WŁADYSŁAW JANUSZ          2  0  0  0  0  6  0  6   12    576.07   3.9
    7   22 WOLARZ          JANUSZ          3  0  0  0  0  6  0  6   12    575.96   6.8
    8    5 BIAŁOWĄS        DANIEL          3  0  0  0  0  6  0  6   12    575.03   6.0
    9    8 JASIŃSKI        ZBIGNIEW        1  0  0  0  0  6  0  6   12    573.31   8.6
   10   10 PAWLIK          TADEUSZ         1  0  0  0  0  6  0  6   12    572.93   3.7
   11   27 KOCIOŁEK        ZDZISŁAW        2  0  0  0  0  6  0  6   12    570.34   6.3
   12   13 MADERA          EUGENIUSZ       3  0  0  0  0  6  0  6   12    567.81   7.1
   13   18 MUŚ             JACEK           4  0  0  0  0  6  0  6   12    567.29   4.8
   14   23 DOMARADZKI      ADAM            4  0  0  0  0  6  0  6   12    567.04   5.1
   15   20 CHODOROWSKI &   ZDEB            2  0  0  0  0  6  0  6   12    566.34   4.9
   16    3 MAZUR &         WRÓBLEWSKI      2  0  0  0  0  6  0  6   12    563.97   6.7
   17   38 BACZYŃSKI       ADAM            2  0  0  0  0  6  0  6   12    563.66   5.2
   18   34 GRUDZIEŃ        MATEUSZ         4  0  0  0  0  6  0  6   12    561.77   5.5
   19    6 KLUKA           PIOTR           1  0  0  0  0  6  0  6   12    560.28   3.5
   20   17 NALEWAJEK  EDWA & DAMIAN        1  0  0  0  0  6  0  6   12    559.95   3.5
   21   31 SMOLAK          KRZYSZTOF       2  0  0  0  0  6  0  6   12    558.86   3.5
   22   21 HAŁASIEWICZ     DANIEL          1  0  0  0  0  6  0  6   12    558.56   8.0
   23   12 SZPURA          STEFAN          4  0  0  0  0  6  0  6   12    557.41   4.9
   24   26 HURKASIEWICZ    MIECZYSŁAW      4  0  0  0  0  6  0  6   12    557.18   4.8
   25   33 MAZUR           STANISŁAW       3  0  0  0  0  6  0  6   12    553.55   3.4
   26   41 MIL  ZBIGNIEW & JANUSZ          1  0  0  0  0  6  0  6   12    552.02   4.2
   27   40 BANASIK         JERZY           4  0  0  0  0  6  0  6   12    546.57   7.1
   28   35 CIEŚLIK         ANTONI          2  0  0  0  0  6  0  6   12    544.85   5.1
   29   32 HALCZUK         BOGDAN          1  0  0  0  0  6  0  6   12    544.52   4.9
   30   37 WODEJKO         ROMAN           1  0  0  0  0  6  0  6   12    540.78   6.4
   31   42 MAZUR MACIEJ    MAREK           1  0  0  0  0  6  0  6   12    539.16   2.7
   32   24 KONOFACKI       JÓZEF           4  0  0  0  0  6  0  5   11    499.68   4.3
   33   36 PAWEŁCZYK       ZBIGNIEW        3  0  0  0  0  6  0  5   11    498.03   6.4
   34   45 GRUDKOWSKI      GRZEGORZ        2  0  0  0  0  5  0  6   11    494.51   4.2
   35   11 WAWRZYKOWSKI    ANDRZEJ         4  0  0  0  0  6  0  4   10    466.51   7.4
   36    9 SADOWSKI        ROBERT          1  0  0  0  0  6  0  4   10    459.55   2.9
   37   28 TOCZEK          ROMAN           2  0  0  0  0  6  0  4   10    450.54   6.8
   38   51 MATWIEJKO       ANDRZEJ         1  0  0  0  0  4  0  6   10    444.33   2.5
   39   39 OCHROMBEL       KRZYSZTOF       1  0  0  0  0  6  0  4   10    444.14   2.5
   40   29 DATA            ZBIGNIEW        1  0  0  0  0  6  0  3    9    407.26   2.4
   41   44 GĘBIK           RYSZARD         2  0  0  0  0  5  0  4    9    404.81   2.6
   42   30 BERYZEWSKI      K & S           2  0  0  0  0  6  0  3    9    403.44   3.0
   43   54 KLOC            RYSZARD         1  0  0  0  0  2  0  6    8    352.09   2.4
   44   50 MAŚLEJAK        JAN             4  0  0  0  0  4  0  4    8    347.49   2.2
   45   15 URBANOWICZ      DOROTA          1 --  0 --  0  6  0 --    6    288.33   6.6
   46   19 DZIARSKI        PIOTR           1  0  0  0  0  6  0 --    6    284.53   3.6
   47   25 SOBOŃ AGNIESZKA ROBERT          3  0  0  0  0  6  0 --    6    281.38   3.2
   48   43 GAŁDA           MARIAN          1  0  0  0  0  5  0  1    6    275.54   2.1
   49   77 PIASKOWSKI      DARIUSZ         2  0  0  0  0 --  0  6    6    261.85   1.9
   50   48 SMUGOWSKI       PIOTR           2  0  0  0  0  4  0  1    5    226.99   1.4
   51   47 WASYLKIEWICZ    MICHAŁ          1  0  0  0  0  4  0  1    5    220.16   1.2
   52   52 LACH            STANISŁAW       2  0  0  0  0  3  0  1    4    185.04   1.8
   53   46 BUDZIŃSKI       ANDRZEJ         3  0  0  0  0  4  0  0    4    181.80   0.9
   54   55 KRZEMIŃSKI      MAREK           3  0  0  0  0  2  0  2    4    181.79   1.2
   55   49 WENDERSKI       EUGENIUSZ       3  0  0  0  0  4  0  0    4    176.74   2.1
   56   57 KAWKA           JAN             1  0  0  0  0  2  0  2    4    176.19   1.9
   57   56 GUZIK           TADEUSZ         3  0  0 --  0  2  0  1    3    134.98   1.9
   58   60 SIKORA          JÓZEF           1  0  0  0  0  1  0  2    3    134.64   1.3
   59   58 ADAMIAK         TEODOR          3 --  0  0  0  2  0  1    3    122.19   1.0
   60   80 DOMAGALSKI      JAN             3  0  0  0  0  0  0  2    2     94.01   1.3
   61   53 WIĘCŁAW         ANRZEJ          1  0  0  0  0  2 -- --    2     92.99   0.9
   62   69 MALISZEWSKI     FRANCISZEK      1  0  0  0 -- --  0  2    2     91.60   1.1
   63   61 BANDURA &       PATRZAŁEK       2 --  0  0  0  1  0  1    2     88.47   1.0
   64   63 BARAŃSKI        ANDRZEJ         4  0  0  0  0  1  0  1    2     83.46   1.1
   65   59 PACER           MIROSŁAW        4  0  0  0  0  2  0 --    2     81.38   0.7
   66   75 KOLEŚNIK        EUGENIUSZ       2  0  0  0  0 --  0  1    1     47.57   1.5
   67   76 MOSIŃSKI        WACŁAW          2  0  0  0  0  0  0  1    1     44.53   0.4
   68   79 GROCHOWSKI      JAN             2  0  0  0  0  0 --  1    1     44.29   0.5
   69   62 SYNOWIEC        RYSZARD         4  0  0  0  0  1  0 --    1     42.43   0.5
   70   64 GNIEWASZEWSKI   RYSZARD         1 --  0  0  0  1  0 --    1     41.81   0.3
   71   68 CHODORSKI       MIECZYSŁAW      1  0  0  0  0 --  0  1    1     41.47   0.5
   72   65 BAZYLEWICZ      TADEUSZ         2  0  0  0  0  1  0  0    1     41.04   0.2
   73   72 NANASIK         KRZYSZTOF       1  0  0  0  0  0  0  1    1     40.88   0.7
   74   66 PRZYŁUCKI       JULIAN          3  0  0  0  0  1  0 --    1     40.58   0.4
   75   67 WESOŁOWSKI      JAKUB           4  0  0  0  0  1 -- --    1     40.20   0.5
   76   70 PYTLIK          TOMASZ          1  0  0  0  0 -- -- --    0      0.00   0.0
   77   71 SMOLIŃSKI       A & Z           1  0  0  0  0  0 -- --    0      0.00   0.0
   78   73 WOJTYŁA         MARIUSZ         1  0  0  0  0 -- -- --    0      0.00   0.0
   79   74 KULCZYCKI       RYSZARD         1 --  0  0  0  0  0  0    0      0.00   0.0
   80   78 MARCINIAK       ŁUKASZ          2  0  0  0  0  0  0  0    0      0.00   0.0
   81   81 JURCZAK      &  MACIEJEWSKI     3  0  0  0  0  0  0 --    0      0.00   0.0
   82   82 PLACHA          JERZY           4  0  0  0  0  0  0 --    0      0.00   0.0


            PZHGP ODDZ. BRZEG DOLNY (0346), rok 2018.                    
            Tabela współzawodnictwa                                             
            Lot nr  7, z dnia 11.06.18 ALSFELD-2                                
            Długi Dystans  (500-1000 km) [ 9]                                   
          +---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+   
          |L.P| Nazwisko       Imie         |Nr.|Wklad.| Konk.|Razem|Punkty |   
          |   |                             |Sek|      | Pkt. |Konk.|       |   
          +---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+   
              1 BENEDYKT    JAN DOROTA          4    84    6    40   299.03     
              2 BACZYŃSKI       ADAM            2    30    6    13   294.35     
              3 WOLARZ          JANUSZ          3    71    6    15   292.50     
              4 PISKULAK        ANDRZEJ         4    40    6    10   291.48     
              5 JUREK           STANISŁAW       1    88    6    26   291.48     
              6 KOCIOŁEK        ZDZISŁAW        2    48    6    13   290.37     
              7 BARNA WŁADYSŁAW JANUSZ          2    86    6    18   289.93     
              8 SZUMILAS        ZDZISŁAW        1    47    6    15   289.51     
              9 LISOWSKI JANUSZ KAZIMIERZ       1    57    6    20   288.78     
             10 GRUDZIEŃ        MATEUSZ         4    26    6    12   287.62     
             11 MIL  ZBIGNIEW & JANUSZ          1    46    6     9   285.61     
             12 DOMARADZKI      ADAM            4    31    6    12   284.04     
             13 PAWLIK          TADEUSZ         1    99    6    12   282.92     
             14 CHODOROWSKI &   ZDEB            2    25    6     8   282.17     
             15 MUŚ             JACEK           4    31    6     8   281.28     
             16 SMOLAK          KRZYSZTOF       2    82    6    10   280.53     
             17 BIAŁOWĄS        DANIEL          3    41    6     9   280.30     
             18 JASIŃSKI        ZBIGNIEW        1    39    6    16   279.66     
             19 MADERA          EUGENIUSZ       3    30    6     8   279.01     
             20 MAZUR MACIEJ    MAREK           1    40    6     7   278.87     
             21 BANASIK         JERZY           4    23    6    11   278.82     
             22 MAZUR           STANISŁAW       3    29    6     9   277.42     
             23 HURKASIEWICZ    MIECZYSŁAW      4    32    6     8   277.10     
             24 HAŁASIEWICZ     DANIEL          1    31    6     9   274.44     
             25 GRUDKOWSKI      GRZEGORZ        2    26    6     9   274.15     
             26 NALEWAJEK  EDWA & DAMIAN        1    51    6     7   273.87     
             27 CIEŚLIK         ANTONI          2    24    6     7   270.96     
             28 WODEJKO         ROMAN           1    25    6     8   270.43     
             29 MATWIEJKO       ANDRZEJ         1    33    6     6   269.54     
             30 MAZUR &         WRÓBLEWSKI      2    23    6     6   268.97     
             31 HALCZUK         BOGDAN          1    27    6     7   267.96     
             32 SZPURA          STEFAN          4    44    6     8   267.70     
             33 KLUKA           PIOTR           1    53    6     6   265.72     
             34 PIASKOWSKI      DARIUSZ         2    46    6     7   261.85     
             35 KLOC            RYSZARD         1    43    6     6   260.42     
             36 PAWEŁCZYK       ZBIGNIEW        3    20    5     5   224.59     
             37 KONOFACKI       JÓZEF           4    30    5     5   217.25     
             38 GĘBIK           RYSZARD         2    24    4     4   182.58     
             39 WAWRZYKOWSKI    ANDRZEJ         4    17    4     4   176.67     
             40 OCHROMBEL       KRZYSZTOF       1    31    4     4   175.21     
             41 MAŚLEJAK        JAN             4    45    4     4   171.73     
             42 TOCZEK          ROMAN           2    20    4     4   170.88     
             43 SADOWSKI        ROBERT          1    26    4     4   169.37     
             44 DATA            ZBIGNIEW        1    34    3     3   128.62     
             45 BERYZEWSKI      K & S           2    58    3     3   124.85     
             46 DOMAGALSKI      JAN             3    10    2     2    94.01     
             47 MALISZEWSKI     FRANCISZEK      1    31    2     2    91.60     
             48 KRZEMIŃSKI      MAREK           3    23    2     2    91.33     
             49 KAWKA           JAN             1    14    2     2    90.35     
             50 SIKORA          JÓZEF           1    17    2     2    87.46     
             51 GAŁDA           MARIAN          1    11    1     1    49.58     
             52 LACH            STANISŁAW       2    22    1     1    48.21     
             53 KOLEŚNIK        EUGENIUSZ       2     9    1     1    47.57     
             54 SMUGOWSKI       PIOTR           2    20    1     1    47.22     
             55 GUZIK           TADEUSZ         3    20    1     1    46.85     
             56 MOSIŃSKI        WACŁAW          2    25    1     1    44.53     
             57 GROCHOWSKI      JAN             2    19    1     1    44.29     
             58 BANDURA &       PATRZAŁEK       2    29    1     1    43.46     
             59 CHODORSKI       MIECZYSŁAW      1    17    1     1    41.47     
             60 BARAŃSKI        ANDRZEJ         4    27    1     1    41.33     
             61 NANASIK         KRZYSZTOF       1    11    1     1    40.88     
             62 ADAMIAK         TEODOR          3    21    1     1    40.79     
             63 WASYLKIEWICZ    MICHAŁ          1    16    1     1    40.11     
             64 BUDZIŃSKI       ANDRZEJ         3    13    0     0     0.00     
             65 WENDERSKI       EUGENIUSZ       3    11    0     0     0.00     
             66 MARCINIAK       ŁUKASZ          2    15    0     0     0.00     
             67 BAZYLEWICZ      TADEUSZ         2    27    0     0     0.00     
             68 KULCZYCKI       RYSZARD         1    23    0     0     0.00  



            PZHGP ODDZ. BRZEG DOLNY (0346), rok 2018.                    
            Tabela współzawodnictwa                                             
            Lot nr  5, z dnia 27.05.18 ALSFELD-1                                
            Długi Dystans [ 9]                                                  
          +---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+   
          |L.P| Nazwisko       Imie         |Nr.|Wklad.| Konk.|Razem|Punkty |   
          |   |                             |Sek|      | Pkt. |Konk.|       |   
          +---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+   
              1 BENEDYKT    JAN DOROTA          4    80    6    35   299.13     
              2 JUREK           STANISŁAW       1   105    6    30   295.51     
              3 MAZUR &         WRÓBLEWSKI      2    55    6    19   295.00     
              4 LISOWSKI JANUSZ KAZIMIERZ       1    62    6    33   294.75     
              5 BIAŁOWĄS        DANIEL          3    38    6    11   294.73     
              6 KLUKA           PIOTR           1    44    6    13   294.56     
              7 SZUMILAS        ZDZISŁAW        1    53    6    30   294.02     
              8 JASIŃSKI        ZBIGNIEW        1    43    6    20   293.65     
              9 SADOWSKI        ROBERT          1    29    6    10   290.18     
             10 PAWLIK          TADEUSZ         1    81    6    21   290.01     
             11 WAWRZYKOWSKI    ANDRZEJ         4    26    6     9   289.84     
             12 SZPURA          STEFAN          4    91    6    20   289.71     
             13 MADERA          EUGENIUSZ       3    48    6    15   288.80     
             14 PISKULAK        ANDRZEJ         4    42    6    25   288.75     
             15 URBANOWICZ      DOROTA          1    35    6    14   288.33     
             16 BARNA WŁADYSŁAW JANUSZ          2    61    6    12   286.14     
             17 NALEWAJEK  EDWA & DAMIAN        1    68    6    18   286.08     
             18 MUŚ             JACEK           4    36    6    13   286.01     
             19 DZIARSKI        PIOTR           1    31    6     9   284.53     
             20 CHODOROWSKI &   ZDEB            2    48    6    11   284.17     
             21 HAŁASIEWICZ     DANIEL          1    37    6    12   284.12     
             22 WOLARZ          JANUSZ          3    69    6    22   283.46     
             23 DOMARADZKI      ADAM            4    41    6    17   283.00     
             24 KONOFACKI       JÓZEF           4    33    6     8   282.43     
             25 SOBOŃ AGNIESZKA ROBERT          3    40    6     9   281.38     
             26 HURKASIEWICZ    MIECZYSŁAW      4    40    6    11   280.08     
             27 KOCIOŁEK        ZDZISŁAW        2    36    6    11   279.97     
             28 TOCZEK          ROMAN           2    22    6     6   279.66     
             29 DATA            ZBIGNIEW        1    80    6     8   278.66     
             30 BERYZEWSKI      K & S           2    98    6    17   278.59     
             31 SMOLAK          KRZYSZTOF       2    56    6    12   278.33     
             32 HALCZUK         BOGDAN          1    34    6     8   276.57     
             33 MAZUR           STANISŁAW       3    29    6     7   276.15     
             34 GRUDZIEŃ        MATEUSZ         4    32    6    13   274.15     
             35 CIEŚLIK         ANTONI          2    56    6    12   273.89     
             36 PAWEŁCZYK       ZBIGNIEW        3    18    6     6   273.46     
             37 WODEJKO         ROMAN           1    18    6     6   270.38     
             38 BACZYŃSKI       ADAM            2    38    6     7   269.32     
             39 OCHROMBEL       KRZYSZTOF       1    45    6     6   268.97     
             40 BANASIK         JERZY           4    26    6     7   267.78     
             41 MIL  ZBIGNIEW & JANUSZ          1    56    6    12   266.42     
             42 MAZUR MACIEJ    MAREK           1    74    6     6   260.33     
             43 GAŁDA           MARIAN          1    37    5     5   225.96     
             44 GĘBIK           RYSZARD         2    28    5     5   222.25     
             45 GRUDKOWSKI      GRZEGORZ        2    58    5     5   220.38     
             46 BUDZIŃSKI       ANDRZEJ         3    68    4     4   181.82     
             47 WASYLKIEWICZ    MICHAŁ          1    29    4     4   180.07     
             48 SMUGOWSKI       PIOTR           2    29    4     4   179.77     
             49 WENDERSKI       EUGENIUSZ       3    22    4     4   176.78     
             50 MAŚLEJAK        JAN             4    20    4     4   175.79      
             51 MATWIEJKO       ANDRZEJ         1    60    4     4   174.83     
             52 LACH            STANISŁAW       2    32    3     3   136.83     
             53 WIĘCŁAW         ANRZEJ          1    42    2     2    92.99     
             54 KRZEMIŃSKI      MAREK           3    35    2     2    90.48     
             55 GUZIK           TADEUSZ         3    17    2     2    88.15     
             56 KAWKA           JAN             1    34    2     2    85.85     
             57 ADAMIAK         TEODOR          3    56    2     2    81.42     
             58 PACER           MIROSŁAW        4    43    2     2    81.41     
             59 KLOC            RYSZARD         1    41    1     1    48.65     
             60 SIKORA          JÓZEF           1    39    1     1    47.18     
             61 BANDURA &       PATRZAŁEK       2    34    1     1    45.01     
             62 SYNOWIEC        RYSZARD         4    29    1     1    42.45     
             63 BARAŃSKI        ANDRZEJ         4     9    1     1    42.14     
             64 GNIEWASZEWSKI   RYSZARD         1    34    1     1    41.82     
             65 BAZYLEWICZ      TADEUSZ         2    71    1     1    41.06     
             66 PRZYŁUCKI       JULIAN          3    24    1     1    40.60     
             67 WESOŁOWSKI      JAKUB           4    30    1     1    40.21     
             68 SMOLIŃSKI       A & Z           1    19    0     0     0.00     
             69 NANASIK         KRZYSZTOF       1    21    0     0     0.00     
             70 KULCZYCKI       RYSZARD         1    36    0     0     0.00     
             71 MOSIŃSKI        WACŁAW          2    37    0     0     0.00     
             72 MARCINIAK       ŁUKASZ          2    22    0     0     0.00     
             73 GROCHOWSKI      JAN             2    28    0     0     0.00     
             74 DOMAGALSKI      JAN             3    16    0     0     0.00     
             75 JURCZAK      &  MACIEJEWSKI     3    30    0     0     0.00     
             76 PLACHA          JERZY           4    82    0     0     0.00 



  PZHGP ODDZ. BRZEG DOLNY (0346), rok 2018.                     
  Klasyfikacja współzawodnictwa o tytuł mistrza                                 
  Krótki Dystans (100-400 km) [ 8]                                              
+---------+-----------------------------+---+--+--+--+--+--+--+-----+-------+-----+
|Lp.  Lp. | Nazwisko       Imie         |Nr.|L |L |L |L |L |L |Razem|Razem  |Konk/|
|     Pop.|                             |Sek|1 |2 |3 |4 |5 |6 |konk.|punkty |Wkł.%|
+---------+-----------------------------+---+--+--+--+--+--+--+-----+-------+-----+
    1    1 BENEDYKT    JAN DOROTA          4  7  7  7  7  0  7   35    702.21  49.7
    2    3 WOLARZ          JANUSZ          3  7  7  7  7  0  7   35    692.44  35.4
    3    2 SADOWSKI        ROBERT          1  7  7  7  7  0  7   35    689.22  43.8
    4    4 JUREK           STANISŁAW       1  7  7  7  7  0  7   35    686.83  41.9
    5    9 PISKULAK        ANDRZEJ         4  7  7  7  7  0  7   35    677.12  36.0
    6    7 BIAŁOWĄS        DANIEL          3  7  7  7  7  0  7   35    675.42  38.6
    7    5 LISOWSKI JANUSZ KAZIMIERZ       1  7  7  7  7  0  7   35    669.84  41.9
    8    8 DOMARADZKI      ADAM            4  7  7  7  7  0  7   35    668.00  34.0
    9   10 SZUMILAS        ZDZISŁAW        1  7  7  7  7  0  7   35    663.55  39.1
   10   11 JASIŃSKI        ZBIGNIEW        1  7  7  7  7  0  7   35    649.62  34.9
   11   13 GRUDZIEŃ        MATEUSZ         4  7  7  7  7  0  7   35    646.42  38.4
   12    6 CHODOROWSKI &   ZDEB            2  7  7  7  7  0  7   35    646.21  29.5
   13   12 SOBOŃ AGNIESZKA ROBERT          3  7  7  7  7  0  7   35    633.85  26.1
   14   16 MIL  ZBIGNIEW & JANUSZ          1  7  7  7  7  0  7   35    626.74  19.5
   15   14 NALEWAJEK  EDWA & DAMIAN        1  7  7  7  7  0  7   35    626.67  18.6
   16   15 SMOLAK          KRZYSZTOF       2  7  7  7  7  0  7   35    620.96  21.9
   17   19 MADERA          EUGENIUSZ       3  7  7  7  7  0  7   35    614.66  26.6
   18   18 WASYLKIEWICZ    MICHAŁ          1  7  7  7  7  0  7   35    605.03  22.5
   19   21 HURKASIEWICZ    MIECZYSŁAW      4  7  7  7  7  0  7   35    604.75  22.6
   20   22 MAZUR           STANISŁAW       3  7  7  7  7  0  7   35    597.66  14.9
   21   28 SZPURA          STEFAN          4  7  7  7  7  0  7   35    591.07  15.3
   22   20 MAZUR &         WRÓBLEWSKI      2  7  7  7  7  0  7   35    588.51  18.3
   23   29 PAWLIK          TADEUSZ         1  7  7  7  7  0  7   35    578.70   9.9
   24   24 MATWIEJKO       ANDRZEJ         1  7  7  7  7  0  7   35    572.80  17.9
   25   25 WAWRZYKOWSKI    ANDRZEJ         4  7  7  7  7  0  7   35    569.89  28.3
   26   32 MUŚ             JACEK           4  7  6  7  7  0  7   34    561.71  16.4
   27   34 PAWEŁCZYK       ZBIGNIEW        3  7  7  5  7  0  7   33    554.51  25.8
   28   23 HALCZUK         BOGDAN          1  7  7  7  7  0  6   34    543.72  18.6
   29   17 DZIARSKI        PIOTR           1  7  7  7  7  0  5   33    538.71  33.2
   30   26 BARNA WŁADYSŁAW JANUSZ          2  0  7  7  7  0  6   27    533.47  14.2
   31   39 KONOFACKI       JÓZEF           4  5  7  3  7  0  7   29    503.89  17.6
   32   27 MAZUR MACIEJ    MAREK           1  7  7  7  7  0  5   33    497.31  12.1
   33   30 WODEJKO         ROMAN           1  6  7  5  7  0  5   30    496.40  20.6
   34   35 GAŁDA           MARIAN          1  7  7  7  7  0  5   33    485.05  17.8
   35   41 BUDZIŃSKI       ANDRZEJ         3  5  7  2  7  0  7   28    479.51   8.8
   36   33 TOCZEK          ROMAN           2  5  7  7  7  0  5   31    475.78  28.1
   37   38 BERYZEWSKI      K & S           2  7  7  7  7  0  6   34    471.57   7.3
   38   42 URBANOWICZ      DOROTA          1 --  7 --  7  0  7   21    455.90  12.7
   39   31 MAŚLEJAK        JAN             4  7  7  7  7  0  3   31    455.87  19.0
   40   40 KLUKA           PIOTR           1  7  1  7  7  0  5   27    439.42  11.0
   41   37 BACZYŃSKI       ADAM            2  0  6  7  7  0  4   24    433.05  11.2
   42   44 OCHROMBEL       KRZYSZTOF       1  7  0  6  7  0  7   27    427.02   8.3
   43   48 CIEŚLIK         ANTONI          2  5  1  4  7  0  7   24    400.07   8.9
   44   50 KRZEMIŃSKI      MAREK           3  7  2  2  5  0  7   23    392.52   9.0
   45   46 KOCIOŁEK        ZDZISŁAW        2  7  5  6  4  0  6   28    387.83  11.3
   46   49 HAŁASIEWICZ     DANIEL          1  7  5  2  5  0  7   26    381.78  12.2
   47   36 DATA            ZBIGNIEW        1  6  7  7  7  0  2   29    377.29   8.6
   48   54 BANASIK         JERZY           4  5  3  1  3  0  7   19    341.69  11.7
   49   53 PIASKOWSKI      DARIUSZ         2  2  1  6  4 --  7   20    340.65   6.6
   50   45 GĘBIK           RYSZARD         2  3  1  7  6  0  3   20    314.53   6.1
   51   47 LACH            STANISŁAW       2  6  7  5  4  0  3   25    306.95  12.5
   52   57 PRZYŁUCKI       JULIAN          3  6  2  4  3  0  7   22    300.91   8.5
   53   43 GRUDKOWSKI      GRZEGORZ        2  4  3  4  7  0  2   20    300.50   7.9
   54   51 KLOC            RYSZARD         1  7  7  5  2  0  1   22    225.93   8.3
   55   56 SMUGOWSKI       PIOTR           2  5  2  7  1  0  3   18    206.71   5.8
   56   65 KAWKA           JAN             1  0  1  2  1  0  6   10    200.12   5.0
   57   74 GUZIK           TADEUSZ         3  2  1 --  0  0  6    9    181.34   6.5
   58   52 WESOŁOWSKI      JAKUB           4  7  6  5  2  0 --   20    180.11  11.1
   59   58 GNIEWASZEWSKI   RYSZARD         1 --  3  1  4  0  2   10    177.39   3.5
   60   62 DOMAGALSKI      JAN             3  2  2  1  1  0  5   11    175.61   7.3
   61   59 MOSIŃSKI        WACŁAW          2  6  3  4  1  0  2   16    169.45   7.9
   62   55 WIĘCŁAW         ANRZEJ          1  4  1  4  4  0 --   13    146.70   5.7
   63   68 JURCZAK      &  MACIEJEWSKI     3  0  1  0  2  0  4    7    142.06   1.8
   64   64 SYNOWIEC        RYSZARD         4  0  0  1  2  0  3    6    125.57   3.1
   65   71 WENDERSKI       EUGENIUSZ       3  1  1  0  1  0  3    6    109.99   3.4
   66   70 BANDURA &       PATRZAŁEK       2 --  0  1  1  0  3    5    108.28   2.9
   67   75 PACER           MIROSŁAW        4  1  1  1  0  0  4    7    107.00   2.5
   68   67 PLACHA          JERZY           4  6  1  0  1  0  2   10     96.61   1.9
   69   69 ADAMIAK         TEODOR          3 --  0  0  2  0  2    4     90.54   1.5
   70   73 SIKORA          JÓZEF           1  2  0  0  1  0  2    5     77.60   2.3
   71   60 PYTLIK          TOMASZ          1  0  1  5  1 -- --    7     75.53   7.3
   72   63 MALISZEWSKI     FRANCISZEK      1  4  3  1 -- --  1    9     75.40   6.2
   73   61 MARCINIAK       ŁUKASZ          2  4  1  3  1  0  0    9     75.25   4.2
   74   76 BARAŃSKI        ANDRZEJ         4  2  0  0  0  0  2    4     61.19   2.5
   75   66 SMOLIŃSKI       A & Z           1  1  3  1  1  0 --    6     52.04   3.5
   76   77 NANASIK         KRZYSZTOF       1  1  1  0  0  0  1    3     32.94   2.4
   77   72 BAZYLEWICZ      TADEUSZ         2  0  0  1  1  0  0    2     32.80   0.5
   78   78 GROCHOWSKI      JAN             2  0  0  1  0  0 --    1      8.81   0.6
   79   79 CHODORSKI       MIECZYSŁAW      1  0  0  0  0 --  0    0      0.00   0.0
   80   80 WOJTYŁA         MARIUSZ         1  0  0  0  0 -- --    0      0.00   0.0
   81   81 KULCZYCKI       RYSZARD         1 --  0  0  0  0  0    0      0.00   0.0
   82   82 KOLEŚNIK        EUGENIUSZ       2  0  0  0  0 --  0    0      0.00   0.0




           PZHGP ODDZ. BRZEG DOLNY (0346), rok 2018.                    
            Tabela współzawodnictwa                                             
            Lot nr  4, z dnia 20.05.18 PLAUEN-1                                 
            Krótki Dyst. [ 8]                                                   
          +---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+   
          |L.P| Nazwisko       Imie         |Nr.|Wklad.| Konk.|Razem|Punkty |   
          |   |                             |Sek|      | Pkt. |Konk.|       |   
          +---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+   
              1 BENEDYKT    JAN DOROTA          4   140    7    98   209.73     
              2 CHODOROWSKI &   ZDEB            2    66    7    29   206.40     
              3 DOMARADZKI      ADAM            4    96    7    37   204.86     
              4 SZUMILAS        ZDZISŁAW        1    83    7    43   204.07     
              5 WOLARZ          JANUSZ          3    83    7    30   204.05     
              6 SADOWSKI        ROBERT          1    89    7    33   203.20     
              7 LISOWSKI JANUSZ KAZIMIERZ       1   101    7    41   202.69     
              8 JUREK           STANISŁAW       1   107    7    60   202.30     
              9 SMOLAK          KRZYSZTOF       2    99    7    27   202.19     
             10 BARNA WŁADYSŁAW JANUSZ          2   124    7    28   201.71     
             11 MAZUR &         WRÓBLEWSKI      2    60    7    20   200.94     
             12 SOBOŃ AGNIESZKA ROBERT          3    45    7    16   200.36     
             13 PISKULAK        ANDRZEJ         4    74    7    26   199.98     
             14 MADERA          EUGENIUSZ       3    49    7    19   199.94     
             15 GRUDZIEŃ        MATEUSZ         4    75    7    31   199.09     
             16 BACZYŃSKI       ADAM            2    66    7    14   198.00     
             17 JASIŃSKI        ZBIGNIEW        1    67    7    26   197.67     
             18 BIAŁOWĄS        DANIEL          3    46    7    22   196.52     
             19 WASYLKIEWICZ    MICHAŁ          1    77    7    20   196.05     
             20 WAWRZYKOWSKI    ANDRZEJ         4    27    7    13   192.48     
             21 NALEWAJEK  EDWA & DAMIAN        1   117    7    22   191.80     
             22 KONOFACKI       JÓZEF           4    50    7    13   190.48     
             23 KLUKA           PIOTR           1    97    7    21   189.13     
             24 SZPURA          STEFAN          4    93    7    21   188.29     
             25 URBANOWICZ      DOROTA          1    54    7    10   187.85     
             26 PAWLIK          TADEUSZ         1   142    7    22   186.59     
             27 MIL  ZBIGNIEW & JANUSZ          1    83    7    15   186.41     
             28 HURKASIEWICZ    MIECZYSŁAW      4    65    7    14   185.00     
             29 DZIARSKI        PIOTR           1    48    7    13   181.03     
             30 HALCZUK         BOGDAN          1    50    7    14   179.50     
             31 TOCZEK          ROMAN           2    22    7     8   178.55     
             32 DATA            ZBIGNIEW        1    83    7    11   177.23     
             33 GRUDKOWSKI      GRZEGORZ        2    59    7    11   177.06     
             34 MAZUR           STANISŁAW       3    79    7     7   171.80     
             35 BUDZIŃSKI       ANDRZEJ         3    79    7     8   170.30     
             36 OCHROMBEL       KRZYSZTOF       1    67    7     8   169.00     
             37 MUŚ             JACEK           4    72    7     8   168.70     
             38 MAZUR MACIEJ    MAREK           1    84    7     7   168.04     
             39 MATWIEJKO       ANDRZEJ         1    65    7     7   167.54     
             40 MAŚLEJAK        JAN             4    61    7    10   167.35     
             41 CIEŚLIK         ANTONI          2    59    7    10   165.16     
             42 PAWEŁCZYK       ZBIGNIEW        3    31    7     7   163.97     
             43 WODEJKO         ROMAN           1    35    7     7   159.93     
             44 GAŁDA           MARIAN          1    51    7     7   159.01     
             45 BERYZEWSKI      K & S           2   104    7     7   158.40     
             46 GĘBIK           RYSZARD         2    62    6     6   157.07     
             47 HAŁASIEWICZ     DANIEL          1    40    5     5   122.10     
             48 KRZEMIŃSKI      MAREK           3    63    5     5   118.37     
             49 LACH            STANISŁAW       2    36    4     4   101.94     
             50 PIASKOWSKI      DARIUSZ         2    68    4     4   100.85      
             51 WIĘCŁAW         ANRZEJ          1    45    4     4    96.43     
             52 KOCIOŁEK        ZDZISŁAW        2    63    4     4    93.63     
             53 GNIEWASZEWSKI   RYSZARD         1    42    4     4    88.09     
             54 BANASIK         JERZY           4    43    3     3    74.05     
             55 PRZYŁUCKI       JULIAN          3    51    3     3    64.95     
             56 SYNOWIEC        RYSZARD         4    33    2     2    47.07     
             57 ADAMIAK         TEODOR          3    60    2     2    46.39     
             58 WESOŁOWSKI      JAKUB           4    42    2     2    45.15     
             59 JURCZAK      &  MACIEJEWSKI     3    76    2     2    42.99     
             60 KLOC            RYSZARD         1    51    2     2    41.90     
             61 BANDURA &       PATRZAŁEK       2    35    1     1    26.57     
             62 SMUGOWSKI       PIOTR           2    64    1     1    25.58     
             63 WENDERSKI       EUGENIUSZ       3    34    1     1    25.53     
             64 MARCINIAK       ŁUKASZ          2    39    1     1    25.07     
             65 KAWKA           JAN             1    32    1     1    24.56     
             66 SIKORA          JÓZEF           1    40    1     1    23.31     
             67 BAZYLEWICZ      TADEUSZ         2    80    1     1    22.60     
             68 MOSIŃSKI        WACŁAW          2    36    1     1    22.59     
             69 PLACHA          JERZY           4    92    1     1    21.62     
             70 DOMAGALSKI      JAN             3    24    1     1    21.27     
             71 SMOLIŃSKI       A & Z           1    33    1     1    20.57     
             72 PYTLIK          TOMASZ          1    23    1     1    20.15     
             73 GUZIK           TADEUSZ         3    39    0     0     0.00     
             74 PACER           MIROSŁAW        4    48    0     0     0.00     
             75 BARAŃSKI        ANDRZEJ         4    28    0     0     0.00     
             76 NANASIK         KRZYSZTOF       1    21    0     0     0.00     
             77 GROCHOWSKI      JAN             2    32    0     0     0.00     
             78 CHODORSKI       MIECZYSŁAW      1    41    0     0     0.00     
             79 WOJTYŁA         MARIUSZ         1     7    0     0     0.00     
             80 KOLEŚNIK        EUGENIUSZ       2    10    0     0     0.00     
             81 KULCZYCKI       RYSZARD         1    64    0     0     0.00     

 
 
  Dzisiaj stronę odwiedziło już 12 odwiedzający (25 wejścia) tutaj!  
 
=> Chcesz darmową stronę ? Kliknij tutaj! <=