Jan Benedykt
  loty młodych Trzebnica
 
            WYNIKI GOŁEBI MŁODYCH DO OKRĘGU  5 Z 3 KONK Z CAŁOSCI - KATEGORIA "A"                         
 +------+------------------------------------+---------+---------------+-----+  
 | L.p. | Nazwisko,Imie                      |Nr Odd.  |  Coefficient  |Konk |  
 +------+------------------------------------+---------+---------------+-----+  
 |   1  |BENEDYKT             JUSTYNA        |   4     |     308.58    |  15 |  
 |   2  |KASPEROWICZ -        STAWORZYNSKI   |   4     |     385.69    |  15 |  
 |   3  |CICHON BARBARA       SLAWOMIR       |   2     |     541.20    |  15 |  
 |   4  |CIEPLINSKI           STANISLAW      |   4     |     577.74    |  15 |  
 |   5  |FARGANUS             JAN            |   4     |     613.76    |  15 |  
 |   6  |RUSCINSKI            ZDZISLAW       |   1     |     614.45    |  15 |  
 |   7  |WARZECHA             SEWERYN        |   1     |     645.19    |  15 |  
 |   8  |PIZIEWICZ            DOMINIK        |   1     |     654.70    |  15 |  
 |   9  |MAKLES               MARIUSZ        |   3     |     712.16    |  15 |  
 |  10  |KORNICKI LEON        STANISLAW      |   2     |     722.39    |  15 |  
 |  11  |CHRACHOL             W. PIECH J.    |   1     |     748.98    |  15 |  
 |  12  |GRONDOWY ZBIGNIEW    ZMARZLY FRAN.  |   2     |     813.94    |  15 |  
 |  13  |KOCIK                KRYSTYNA       |   3     |     874.09    |  15 |  
 |  14  |WEGLARZ              STANISLAW      |   4     |     881.93    |  15 |  
 |  15  |WIECZOREK            JAN            |   4     |     894.45    |  15 |  
 |  16  |BUCZAK               KRZYSZTOF      |   1     |     900.30    |  15 |  
 |  17  |JERDONEK             JAROSLAW       |   3     |     916.28    |  15 |  
 |  18  |ADAMUSIEWICZ         ANDRZEJ        |   3     |     953.42    |  15 |  
 |  19  |NALEPA               WLADYSLAW      |   1     |     975.39    |  15 |  
 |  20  |CIESLAK              ROBERT         |   1     |    1009.59    |  15 |  
 |  21  |KLONOWSKI E.         HUTNIAK K      |   1     |    1031.32    |  15 |  
 |  22  |LAZEBNY              MIKOLAJ        |   2     |    1206.18    |  15 |  
 |  23  |AFET                 ZBIGNIEW       |   4     |    1487.76    |  15 |  



            Tabela współzawodnictwa                                             
            Lot nr  5, z dnia 19.09.15 TAUCHA                                   
            ODDZIAL CALOSC 7 [ 1]                                               
          +---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+   
          |L.P| Nazwisko       Imie         |Nr.|Wklad.| Konk.|Razem|Punkty |   
          |   |                             |Odd|      | Pkt. |Konk.|       |   
          +---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+   
              1 BENEDYKT        JUSTYNA         4    47    7    32   208.87     
              2 WARZECHA        SEWERYN         1    89    7    32   206.89     
              3 CIEPLINSKI      STANISLAW       4   103    7    58   206.74     
              4 FARGANUS        JAN             4    64    7    20   205.63     
              5 CHRACHOL        W. PIECH J.     1    66    7    20   204.50     
              6 WEGLARZ         STANISLAW       4    45    7    21   204.38     
              7 KASPEROWICZ -   STAWORZYNSKI    4    55    7    20   201.47     
              8 AFET            ZBIGNIEW        4    49    7    20   200.02     
              9 MAKLES          MARIUSZ         3    37    7    12   199.51     
             10 KORNICKI LEON   STANISLAW       2    83    7    16   198.65     
             11 NALEPA          WLADYSLAW       1    46    7    19   197.55     
             12 JERDONEK        JAROSLAW        3    44    7    18   197.53     
             13 CICHON BARBARA  SLAWOMIR        2    55    7    15   197.22     
             14 JASINSKI        ZBIGNIEW        4    38    7    13   196.84     
             15 PRZADKA         MARIAN          4    34    7    11   195.86     
             16 WIECZOREK       JAN             4    31    7    12   195.49     
             17 GRONDOWY ZBIGNI ZMARZLY FRAN.   2    84    7    10   195.22     
             18 KLONOWSKI E.    HUTNIAK K       1    53    7    10   194.57     
             19 CIESLAK         ROBERT          1    38    7    20   193.61     
             20 BUCZAK          KRZYSZTOF       1    25    7     7   193.24     
             21 KOCIK           KRYSTYNA        3    47    7    16   193.05     
             22 PIZIEWICZ       DOMINIK         1    88    7    10   190.83     
             23 DUDZIK          STANISLAW       2   108    7    10   189.63     
             24 KOT             MARIUSZ         3    34    7     8   186.44     
             25 MARCINIAK       MARIUSZ         1    32    7     7   185.40     
             26 GAWLOW IWONA    ZBIGNIEW        2    32    7     9   185.35     
             27 OSYRA           MAREK           1    39    6     6   166.26     
             28 ADAMUSIEWICZ    ANDRZEJ         3    22    6     6   164.08     
             29 RUSCINSKI       ZDZISLAW        1    68    6     6   161.34     
             30 BODUSZEK J.     MRÓZ B.         4    34    6     6   156.51     
             31 PLATACZ         JOZEF           4    36    5     5   126.91     
             32 KLUSEK          KAZIMIERZ       4    26    4     4   111.98     
             33 SOWA            PIEKARSKA       1    27    3     3    81.81     
             34 KRZAK           TADEUSZ         1    34    3     3    77.82     
             35 LAZEBNY         MIKOLAJ         2    46    3     3    76.98     
             36 WOZNIAK         PAWEL           3    25    2     2    57.09     
             37 ADAMCZYK        MARIAN          4    19    2     2    55.54     
             38 KOLASA          EDWARD          4    16    2     2    54.04     
             39 FILON           EDWARD          2    40    2     2    53.37     
             40 BAKSALARY       JAN             4    24    2     2    53.03     
             41 GALASINSKI      MIROSLAW        4    24    2     2    52.36     
             42 BRYSIAK         DANIEL          4    19    2     2    49.71     
             43 KRZAN           ADAM            1    26    1     1    29.42     
             44 NOWAKOWSKI      RAFAL           1    14    1     1    28.67     
             45 PIKULA          RYSZARD         1    48    1     1    26.13     
             46 MAJCHER         WLADYSLAW       1    32    0     0     0.00     
             47 PLACHA          JERZY           1    19    0     0     0.00     
             48 SYNOWIEC        RYSZARD         1    16    0     0     0.00     
             49 MAJCHER         ZBIGNIEW        1    14    0     0     0.00     
             50 PACER           MIROSLAW        1    26    0     0     0.00     
             51 KOWALIK         JANUSZ          1    35    0     0     0.00     
             52 UCHROŃSKI       JAROSŁAW        1    35    0     0     0.00     
             53 MARZEC          ANDRZEJ         2    14    0     0     0.00     
             54 WARCHLEWSKI     PIOTR           2    19    0     0     0.00     
             55 CIERNIAK MAREK  SYLWIA          3    32    0     0     0.00     
             56 KAZMIERCZAK     BOGDAN          3    26    0     0     0.00     
             57 NOWAK           JANUSZ          3    17    0     0     0.00     
             58 PALKA           JACEK           3    30    0     0     0.00     
             59 SZCZYPIOR       JERZY           3    43    0     0     0.00     
             60 KOCHMANSKI      JAROMIR         3    27    0     0     0.00     
             61 KUSZAJ          MIECZYSLAW      3    51    0     0     0.00     
             62 PIETRAS         BOGUSLAW        3    25    0     0     0.00     
             63 KOLASA          MAREK           4    26    0     0     0.00     
             64 NETWINKO        ADAM            4    23    0     0     0.00     

                                                     -   1 -                                                                                                   
                                                                                                                                                                
                                              Lista konkursowa nr  5.                                                                                           
                                          z lotu TAUCHA, w dniu 19.09.15                                                                                        
  +---+------------------------------+--+--------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+-------------+                           
  |LP.|NAZWISKO,IMIĘ                 |Od|    NUMER OBRĄCZKI  | CZAS      |SZYBKOŚĆ|COEFFI|   WYNIK   |ODLEGŁ. |PUNKTY |   PUNKTY    |                           
  |   |                              |  |       RODOWEJ      |PRZYLOTU   | [m/min]|CIENT.|WKŁ- KO-KS |  [km]  |       |             |                           
  +---+------------------------------+--+--------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+-------------+                           
     1 KORNICKI LEON STANISLAW         2 PL-0353-15           11:36:36     1419.21   0.40  83- 16-  7  307.400  30.000                                          
     2 CICHON BARBARA SLAWOMIR         2 PL-0353-15           11:30:57     1418.39   0.79  55- 15-  7  299.210  29.990                                          
     3 BENEDYKT JUSTYNA                4 PL-0346-15        G  11:24:10     1417.27   1.19  47- 32-  7  289.360  29.980                                          
     4 MARCINIAK MARIUSZ               1 PL-0253-15        G  11:41:49     1416.71   1.58  32-  7-  7  314.250  29.960                                          
     5 BENEDYKT JUSTYNA                4 PL-0346-15           11:24:15     1416.70   1.98   2  <   8>  289.360  29.950                                          
     6 CICHON BARBARA SLAWOMIR         2 PL-0353-15           11:31:14     1416.49   2.38   2  <   7>  299.210  29.940                                          
     7 CICHON BARBARA SLAWOMIR         2 PL-0353-15           11:31:20     1415.82   2.77   3  < 194>  299.210  29.930                                          
     8 BENEDYKT JUSTYNA                4 PL-0346-15        G  11:24:31     1414.85   3.17   3  <  10>  289.360  29.920                                          
     9 FARGANUS JAN                    4 PL-0353-15        G  11:36:26     1414.29   3.57  64- 20-  7  306.100  29.900                                          
    10 BENEDYKT JUSTYNA                4 PL-0346-15        G  11:24:37     1414.16   3.96   4  <  11>  289.360  29.890                                          
    11 BENEDYKT JUSTYNA                4 PL-0346-15        G  11:24:38     1414.04   4.36   5  <  12>  289.360  29.880                                          
    12 BENEDYKT JUSTYNA                4 PL-0346-15           11:24:39     1413.93   4.75   6  <  53>  289.360  29.870                                          
    13 JASINSKI ZBIGNIEW               4 PL-0353-15        G  11:32:27     1413.89   5.15  38- 13-  7  300.380  29.860                                          
    14 KORNICKI LEON STANISLAW         2 PL-0353-15        G  11:37:28     1413.55   5.55   2  <  79>  307.400  29.850                                          
    15 KLUSEK KAZIMIERZ                4 PL-0353-15        G  11:33:00     1412.86   5.94  26-  4-  4  300.940  29.830                                          
    16 RUSCINSKI ZDZISLAW              1 PL-0353-15        G  11:40:54     1412.00   6.34  68-  6-  6  311.910  29.820                                          
    17 WARZECHA SEWERYN                1 PL-0353-15        G  11:49:21     1411.77   6.74  89- 32-  7  323.790  29.810                                          
    18 BUCZAK KRZYSZTOF                1 PL-0353-15        G  11:44:30     1408.51   7.13  25-  7-  7  316.210  29.800                                          
    19 ADAMUSIEWICZ ANDRZEJ            3 PL-0353-15        G  11:44:35     1408.39   7.53  22-  6-  6  316.300  29.790                                          
    20 BUCZAK KRZYSZTOF                1 PL-0353-15        G  11:44:32     1408.30   7.92   2  < 118>  316.210  29.770                                          
    21 WOZNIAK PAWEL                   3 PL-0353-15        G  11:46:24     1408.08   8.32  25-  2-  2  318.790  29.760                                          
    22 GRONDOWY ZBIGNIEW ZMARZLY FRAN  2 PL-0353-15        G  11:38:49     1407.62   8.72  84- 10-  7  308.010  29.750                                          
    23 WEGLARZ STANISLAW               4 PL-0353-15        G  11:37:55     1405.90   9.11  45- 21-  7  306.370  29.740                                          
    24 AFET ZBIGNIEW                   4 PL-0353-15        G  11:37:41     1405.67   9.51  49- 20-  7  305.990  29.730                                          
    25 FARGANUS JAN                    4 PL-0353-15        G  11:37:47     1405.53   9.90   2  <  49>  306.100  29.710                                          
    26 WEGLARZ STANISLAW               4 PL-0353-15           11:37:59     1405.48  10.30   2  <  62>  306.370  29.700                                          
    27 KASPEROWICZ - STAWORZYNSKI      4 PL-0353-15        G  11:35:50     1405.25  10.70  55- 20-  7  303.300  29.690                                          
    28 KASPEROWICZ - STAWORZYNSKI      4 PL-0353-15           11:35:53     1404.93  11.09   2  <  74>  303.300  29.680                                          
    29 JERDONEK JAROSLAW               3 PL-0353-15        G  11:50:03     1404.91  11.49  44- 18-  7  323.200  29.670                                          
    30 JASINSKI ZBIGNIEW               4 PL-0353-15        G  11:33:49     1404.85  11.89   2  <  86>  300.380  29.650                                          
    31 KLONOWSKI E. HUTNIAK K          1 PL-0353-15           11:46:06     1404.78  12.28  53- 10-  7  317.620  29.640                                          
    32 WARZECHA SEWERYN                1 PL-0353-15        G  11:50:30     1404.73  12.68   2  <  33>  323.790  29.630                                          
    33 WARZECHA SEWERYN                1 PL-0353-15        G  11:50:32     1404.53  13.07   3  <  34>  323.790  29.620                                          
    34 WARZECHA SEWERYN                1 PL-0353-15           11:50:33     1404.42  13.47   4  <  41>  323.790  29.610                                          
    35 CIEPLINSKI STANISLAW            4 PL-0353-15           11:36:36     1404.34  13.87 103- 58-  7  304.180  29.600                                          
    36 CIEPLINSKI STANISLAW            4 PL-0353-15           11:36:37     1404.23  14.26   2  <  38>  304.180  29.580                                          
    37 OSYRA MAREK                     1 PL-0353-15        G  11:52:55     1404.15  14.66  39-  6-  6  327.050  29.570                                          
    38 CIEPLINSKI STANISLAW            4 PL-0353-15           11:36:41     1403.80  15.06   3  <  40>  304.180  29.560                                          
    39 KLONOWSKI E. HUTNIAK K          1 PL-0353-15        G  11:46:16     1403.74  15.45   2  <  43>  317.620  29.550                                          
    40 CIEPLINSKI STANISLAW            4 PL-0353-15           11:36:42     1403.69  15.85   4  <  42>  304.180  29.540                                          
    41 WARZECHA SEWERYN                1 PL-0353-15           11:50:42     1403.51  16.24   5  <  48>  323.790  29.520                                          
    42 CIEPLINSKI STANISLAW            4 PL-0353-15           11:36:44     1403.48  16.64   5  <  44>  304.180  29.510                                          
    43 KLONOWSKI E. HUTNIAK K          1 PL-0353-15        G  11:46:19     1403.43  17.04   3  < 178>  317.620  29.500                                          
    44 CIEPLINSKI STANISLAW            4 PL-0353-15           11:36:45     1403.37  17.43   6  <  46>  304.180  29.490                                          
    45 SOWA PIEKARSKA                  1 PL-0396-15           11:48:00     1403.33  17.83  27-  3-  3  319.960  29.480                                          
    46 CIEPLINSKI STANISLAW            4 PL-0353-15           11:36:46     1403.26  18.23   7  <  47>  304.180  29.460                                          
    47 CIEPLINSKI STANISLAW            4 PL-0353-15           11:36:48     1403.04  18.62   8  <  64>  304.180   0.000                                          
    48 WARZECHA SEWERYN                1 PL-0353-15           11:50:47     1403.00  19.02   6  <  63>  323.790  29.440                                          
    49 FARGANUS JAN                    4 PL-0353-15        G  11:38:11     1402.95  19.41   3  <  69>  306.100  29.430                                          
    50 KRZAN ADAM                      1 PL-0353-15        G  11:43:18     1402.69  19.81  26-  1-  1  313.220  29.420                                          
    51 MAKLES MARIUSZ                  3 PL-0347-15           11:47:46     1402.44  20.21  37- 12-  7  319.430  29.400                                          
    52 OSYRA MAREK                     1 PL-0353-15        G  11:53:21     1401.54  20.60   2  <  60>  327.050  29.390                                          
    53 BENEDYKT JUSTYNA                4 PL-0346-15        G  11:26:29     1401.37  21.00   7  <  54>  289.360  29.380                                          
    54 BENEDYKT JUSTYNA                4 PL-0346-15        G  11:26:30     1401.26  21.39   8  <  54>  289.360   0.000                                          
    54 BENEDYKT JUSTYNA                4 PL-0346-15        G  11:26:30     1401.26  21.39   9  <  54>  289.360   0.000                                          
    54 BENEDYKT JUSTYNA                4 PL-0346-15           11:26:30     1401.26  21.39  10  <  75>  289.360   0.000         




            Oddz.(0353) TRZEBNICA Okr.WROCŁAW, rok 2015.
            Tabela współzawodnictwa                                             
            Lot nr  4, z dnia 13.09.15 RADEBURG                                 
            ODDZIAL CALOSC 7 [ 1]                                               
          +---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+   
          |L.P| Nazwisko       Imie         |Nr.|Wklad.| Konk.|Razem|Punkty |   
          |   |                             |Odd|      | Pkt. |Konk.|       |   
          +---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+   
              1 BENEDYKT        JUSTYNA         4    46    7    25   174.72     
              2 CICHON BARBARA  SLAWOMIR        2    59    7    28   173.27     
              3 KASPEROWICZ -   STAWORZYNSKI    4    56    7    41   173.18     
              4 CIEPLINSKI      STANISLAW       4   102    7    37   171.72     
              5 WARZECHA        SEWERYN         1    87    7    44   169.58     
              6 WEGLARZ         STANISLAW       4    43    7    19   169.25     
              7 JERDONEK        JAROSLAW        3    44    7    19   168.43     
              8 NALEPA          WLADYSLAW       1    49    7    22   168.15     
              9 CHRACHOL        W. PIECH J.     1    66    7    21   166.97     
             10 DUDZIK          STANISLAW       2   108    7    16   166.41     
             11 CIESLAK         ROBERT          1    38    7    13   166.32     
             12 PRZADKA         MARIAN          4    34    7    11   164.78     
             13 JASINSKI        ZBIGNIEW        4    45    7     8   164.65     
             14 MAKLES          MARIUSZ         3    36    7    12   164.34     
             15 RUSCINSKI       ZDZISLAW        1    66    7    16   163.91     
             16 KLUSEK          KAZIMIERZ       4    28    7    14   163.84     
             17 PIZIEWICZ       DOMINIK         1    94    7    26   163.30     
             18 KLONOWSKI E.    HUTNIAK K       1    54    7    13   162.94     
             19 KORNICKI LEON   STANISLAW       2    81    7    17   162.41     
             20 BUCZAK          KRZYSZTOF       1    28    7     8   159.84     
             21 WIECZOREK       JAN             4    32    7     8   158.79     
             22 SOWA            PIEKARSKA       1    25    7    10   158.59     
             23 FARGANUS        JAN             4    62    7    10   157.40     
             24 LAZEBNY         MIKOLAJ         2    47    7     7   156.29     
             25 AFET            ZBIGNIEW        4    44    7     8   154.71     
             26 KOCIK           KRYSTYNA        3    47    7    10   153.80     
             27 KOT             MARIUSZ         3    34    7     7   151.03     
             28 GRONDOWY ZBIGNI ZMARZLY FRAN.   2    89    7     7   150.79     
             29 OSYRA           MAREK           1    39    6     6   134.27     
             30 KURASZYK        BOGDAN          4    26    6     6   128.20     
             31 MARCINIAK       MARIUSZ         1    34    6     6   127.45     
             32 PLATACZ         JOZEF           4    38    5     5   111.02     
             33 UCHROŃSKI       JAROSŁAW        1    39    4     4    91.49     
             34 ADAMUSIEWICZ    ANDRZEJ         3    24    4     4    91.01     
             35 KRZAK           TADEUSZ         1    37    4     4    87.80     
             36 ADAMCZYK        MARIAN          4    21    2     2    45.63     
             37 BODUSZEK J.     MRÓZ B.         4    34    2     2    44.41     
             38 KOLASA          EDWARD          4    15    2     2    44.10     
             39 BRYSIAK         DANIEL          4    19    2     2    43.94     
             40 GAWLOW IWONA    ZBIGNIEW        2    33    2     2    40.92     
             41 FILON           EDWARD          2    41    1     1    24.15     
             42 MAJCHER         ZBIGNIEW        1    32    1     1    23.55     
             43 KOWALIK         JANUSZ          1    34    1     1    21.94     
             44 KRZAN           ADAM            1    24    1     1    21.39     
             45 PALKA           JACEK           3    27    1     1    20.78     
             46 WOZNIAK         PAWEL           3    26    1     1    20.68     
             47 GALASINSKI      MIROSLAW        4    30    1     1    20.58     
             48 PIKULA          RYSZARD         1    48    1     1    20.46     
             49 STACHOWIAK      KRYSTIAN        4    43    1     1    20.28     
             50 PIETRAS         BOGUSLAW        3    28    0     0     0.00     
             51 CIERNIAK MAREK  SYLWIA          3    31    0     0     0.00     
             52 KOWAL           MIROSLAW        2    19    0     0     0.00     
             53 NETWINKO        ADAM            4    21    0     0     0.00     
             54 MAJCHER         WLADYSLAW       1    37    0     0     0.00     
             55 KUSZAJ          MIECZYSLAW      3    48    0     0     0.00     
             56 BAKSALARY       JAN             4    26    0     0     0.00     
             57 KAZMIERCZAK     BOGDAN          3    28    0     0     0.00     
             58 PACER           MIROSLAW        1    27    0     0     0.00     
             59 SYNOWIEC        RYSZARD         1    20    0     0     0.00     
             60 KOCHMANSKI      JAROMIR         3    27    0     0     0.00     
             61 SZCZYPIOR       JERZY           3    42    0     0     0.00     
             62 MARZEC          ANDRZEJ         2    14    0     0     0.00     
             63 WARCHLEWSKI     PIOTR           2    22    0     0     0.00     
             64 PLACHA          JERZY           1    20    0     0     0.00     
             65 NOWAK           JANUSZ          3    18    0     0     0.00     
             66 JALOWIEC        MIECZYSLAW      2    17    0     0     0.00     



                                Oddz.(0353) TRZEBNICA Okr.WROCŁAW, rok 2015.
                                                      -   1 -                   
 Lista konkursowa nr  4.                                                                                           
                                         z lotu RADEBURG, w dniu 13.09.15                                                                                       
  +---+------------------------------+--+--------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+-------------+                           
  |LP.|NAZWISKO,IMIĘ                 |Od|    NUMER OBRĄCZKI  | CZAS      |SZYBKOŚĆ|COEFFI|   WYNIK   |ODLEGŁ. |PUNKTY |   PUNKTY    |                           
  |   |                              |  |       RODOWEJ      |PRZYLOTU   | [m/min]|CIENT.|WKŁ- KO-KS |  [km]  |       |             |                           
  +---+------------------------------+--+--------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+-------------+                           
     1 BENEDYKT JUSTYNA                4 PL-0346-15           10:12:52     1194.27   0.38  46- 25-  7  206.450  25.000                                          
     2 BENEDYKT JUSTYNA                4 PL-0346-15        G  10:13:05     1192.78   0.75   2  <   3>  206.450  24.990                                          
     3 BENEDYKT JUSTYNA                4 PL-0346-15           10:13:35     1189.34   1.13   3  <   4>  206.450  24.980                                          
     4 BENEDYKT JUSTYNA                4 PL-0346-15        G  10:16:21     1170.68   1.51   4  <   5>  206.450  24.970                                          
     5 BENEDYKT JUSTYNA                4 PL-0346-15        G  10:16:22     1170.57   1.88   5  <  10>  206.450  24.960                                          
     6 FARGANUS JAN                    4 PL-0353-15        G  10:32:31     1159.48   2.26  62- 10-  7  223.220  24.950                                          
     7 KASPEROWICZ - STAWORZYNSKI      4 PL-0315-15        G  10:30:33     1157.65   2.64  56- 41-  7  220.590  24.940                                          
     8 CIEPLINSKI STANISLAW            4 PL-0353-15           10:31:40     1155.08   3.02 102- 37-  7  221.390  24.930                                          
     9 BUCZAK KRZYSZTOF                1 PL-0353-15        G  10:42:20     1154.28   3.39  28-  8-  7  233.550  24.920                                          
    10 BENEDYKT JUSTYNA                4 PL-0346-15        G  10:18:58     1153.57   3.77   6  <  12>  206.450  24.920                                          
    11 KASPEROWICZ - STAWORZYNSKI      4 PL-0353-15        G  10:31:24     1152.51   4.15   2  <  26>  220.590  24.910                                          
    12 BENEDYKT JUSTYNA                4 PL-0262-15           10:19:10     1152.28   4.52   7  <  23>  206.450  24.900                                          
    13 KLUSEK KAZIMIERZ                4 PL-0353-15        G  10:29:35     1151.42   4.90  28- 14-  7  218.290  24.890                                          
    14 CIESLAK ROBERT                  1 PL-0353-15        G  10:52:37     1149.25   5.28  38- 13-  7  244.350  24.880                                          
    15 JASINSKI ZBIGNIEW               4 PL-0353-15        G  10:29:36     1148.00   5.65  45-  8-  7  217.660  24.870                                          
    16 CICHON BARBARA SLAWOMIR         2 PL-0349-15           10:29:25     1145.31   6.03  59- 28-  7  216.940  24.860                                          
    16 CICHON BARBARA SLAWOMIR         2 PL-0353-15           10:29:25     1145.31   6.03   2  <  19>  216.940  24.860                                          
    18 PRZADKA MARIAN                  4 PL-0353-15        G  10:29:12     1145.14   6.78  34- 11-  7  216.660  24.840                                          
    19 CICHON BARBARA SLAWOMIR         2 PL-0353-15        G  10:29:32     1144.60   7.16   3  <  20>  216.940  24.830                                          
    20 CICHON BARBARA SLAWOMIR         2 PL-0353-15           10:29:38     1144.00   7.54   4  <  38>  216.940  24.820                                          
    21 WEGLARZ STANISLAW               4 PL-0353-15        G  10:35:33     1143.03   7.92  43- 19-  7  223.520  24.810                                          
    22 NALEPA WLADYSLAW                1 PL-0347-15           10:44:26     1140.71   8.29  49- 22-  7  233.200  24.800                                          
    23 BENEDYKT JUSTYNA                4 PL-0346-15           10:21:01     1140.50   8.67   8  <  24>  206.450   0.000                                          
    24 BENEDYKT JUSTYNA                4 PL-0346-15        G  10:21:02     1140.40   9.05   9  <  24>  206.450   0.000                                          
    24 BENEDYKT JUSTYNA                4 PL-0346-15        G  10:21:02     1140.40   9.05  10  <  27>  206.450   0.000                                          
    26 KASPEROWICZ - STAWORZYNSKI      4 PL-0353-15           10:33:26     1140.39   9.80   3  <  29>  220.590  24.760                                          
    27 BENEDYKT JUSTYNA                4 PL-0346-15        G  10:21:03     1140.29  10.18  11  <  28>  206.450   0.000                                          
    28 BENEDYKT JUSTYNA                4 PL-0346-15           10:21:04     1140.19  10.55  12  <  37>  206.450   0.000                                          
    29 KASPEROWICZ - STAWORZYNSKI      4 PL-0353-15           10:33:31     1139.90  10.93   4  <  32>  220.590  24.740                                          
    30 CIEPLINSKI STANISLAW            4 PL-0353-15        G  10:34:23     1138.94  11.31   2  <  41>  221.390  24.730                                          
    31 WARZECHA SEWERYN                1 PL-0353-15        G  10:51:32     1138.88  11.68  87- 44-  7  240.910  24.720                                          
    32 KASPEROWICZ - STAWORZYNSKI      4 PL-0353-15           10:33:54     1137.65  12.06   5  <  33>  220.590  24.710                                          
    33 KASPEROWICZ - STAWORZYNSKI      4 PL-0353-15        G  10:33:57     1137.36  12.44   6  <  63>  220.590  24.700                                          
    34 WARZECHA SEWERYN                1 PL-0353-15           10:51:58     1136.55  12.82   2  <  82>  240.910  24.690                                          
    35 PIZIEWICZ DOMINIK               1 PL-0353-15           10:45:51     1136.51  13.19  94- 26-  7  233.950  24.680                                          
    36 WIECZOREK JAN                   4 PL-0353-15        G  10:34:55     1136.02  13.57  32-  8-  7  221.430  24.670                                          
    37 BENEDYKT JUSTYNA                4 PL-0346-15        G  10:21:44     1136.01  13.95  13  <  40>  206.450   0.000                                          
    38 CICHON BARBARA SLAWOMIR         2 PL-0353-15           10:31:04     1135.42  14.32   5  <  39>  216.940  24.650                                          
    39 CICHON BARBARA SLAWOMIR         2 PL-0353-15           10:31:05     1135.32  14.70   6  <  42>  216.940  24.640                                          
    40 BENEDYKT JUSTYNA                4 PL-0346-15        G  10:21:53     1135.07  15.08  14  <  44>  206.450   0.000                                          
    41 CIEPLINSKI STANISLAW            4 PL-0353-15           10:35:04     1134.95  15.45   3  <  57>  221.390  24.620                                          
    42 CICHON BARBARA SLAWOMIR         2 PL-0353-15        G  10:31:09     1134.92  15.83   7  <  48>  216.940  24.610                                          
    43 JERDONEK JAROSLAW               3 PL-0353-15        G  10:51:57     1134.80  16.21  44- 19-  7  240.520  24.600                                          
    44 BENEDYKT JUSTYNA                4 PL-0346-15           10:21:57     1134.65  16.58  15  <  44>  206.450   0.000                                          
    44 BENEDYKT JUSTYNA                4 PL-0346-15        G  10:21:57     1134.65  16.58  16  <  54>  206.450   0.000                                          
    46 ADAMCZYK MARIAN                 4 PL-0353-15        G  10:34:31     1134.50  17.34  21-  2-  2  220.680  24.580                                          
    47 WEGLARZ STANISLAW               4 PL-0353-15           10:37:08     1133.85  17.72   2  <  59>  223.520  24.570                                          
    48 CICHON BARBARA SLAWOMIR         2 PL-0353-15        G  10:31:22     1133.64  18.09   8  <  52>  216.940   0.000                                          
    49 KORNICKI LEON STANISLAW         2 PL-0353-15           10:38:40     1133.21  18.47  81- 17-  7  225.130  24.550                                          
    50 DUDZIK STANISLAW                2 PL-0459-15           10:38:53     1133.18  18.85 108- 16-  7  225.370  24.540  
            Tabela współzawodnictwa                                             
            Lot nr  3, z dnia 06.09.15 BAUTZEN                                  
            ODDZIAL CALOSC 7 [ 1]                                               
          +---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+   
          |L.P| Nazwisko       Imie         |Nr.|Wklad.| Konk.|Razem|Punkty |   
          |   |                             |Odd|      | Pkt. |Konk.|       |   
          +---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+   
              1 CIEPLINSKI      STANISLAW       4   112    7    43   139.73     
              2 WEGLARZ         STANISLAW       4    50    7    16   137.14     
              3 WARZECHA        SEWERYN         1    92    7    32   136.91     
              4 KOCIK           KRYSTYNA        3    46    7    27   136.79     
              5 KORNICKI LEON   STANISLAW       2    90    7    26   136.28     
              6 FARGANUS        JAN             4    67    7    13   135.93     
              7 BUCZAK          KRZYSZTOF       1    32    7    12   135.88     
              8 PIZIEWICZ       DOMINIK         1    85    7    21   135.83     
              9 GRONDOWY ZBIGNI ZMARZLY FRAN.   2    90    7    27   135.05     
             10 DUDZIK          STANISLAW       2   112    7    34   134.94     
             11 LAZEBNY         MIKOLAJ         2    47    7    17   134.31     
             12 MAKLES          MARIUSZ         3    36    7    17   134.19     
             13 CIESLAK         ROBERT          1    39    7    13   133.83     
             14 JERDONEK        JAROSLAW        3    41    7    12   133.60     
             15 KASPEROWICZ -   STAWORZYNSKI    4    59    7    23   132.88     
             16 KLONOWSKI E.    HUTNIAK K       1    57    7    12   132.49     
             17 CICHON BARBARA  SLAWOMIR        2    61    7    20   131.90     
             18 CHRACHOL        W. PIECH J.     1    66    7    18   131.86     
             19 RUSCINSKI       ZDZISLAW        1    72    7    14   129.87     
             20 KOT             MARIUSZ         3    34    7    10   129.36     
             21 ADAMUSIEWICZ    ANDRZEJ         3    25    7    14   129.09     
             22 WIECZOREK       JAN             4    36    7    14   128.84     
             23 AFET            ZBIGNIEW        4    55    7     9   128.38     
             24 UCHROŃSKI       JAROSŁAW        1    41    7     9   127.82     
             25 MARCINIAK       MARIUSZ         1    33    7     9   127.58     
             26 GAWLOW IWONA    ZBIGNIEW        2    38    7     8   126.99     
             27 NALEPA          WLADYSLAW       1    53    7    19   126.07     
             28 OSYRA           MAREK           1    43    7    15   125.57     
             29 PIETRAS         BOGUSLAW        3    28    7     9   123.52     
             30 FILON           EDWARD          2    39    7     9   122.09     
             31 WOZNIAK         PAWEL           3    35    7     7   117.25     
             32 JERDONEK        FILIP           3    25    6     6   114.85     
             33 BENEDYKT        JUSTYNA         4    46    6     6   114.24     
             34 BRYSIAK         DANIEL          4    24    6     6   105.23     
             35 KURASZYK        BOGDAN          4    31    6     6   104.86     
             36 PALKA           JACEK           3    33    5     5    88.64     
             37 CIERNIAK MAREK  SYLWIA          3    33    5     5    86.96     
             38 WERBICKI        DAMIAN JAGODA   3    33    4     4    71.13     
             39 MAJCHER         ZBIGNIEW        1    37    4     4    70.46     
             40 BODUSZEK J.     MRÓZ B.         4    38    4     4    69.79     
             41 KRZAK           TADEUSZ         1    39    3     3    56.94     
             42 PRZADKA         MARIAN          4    40    3     3    53.50     
             43 KOWAL           MIROSLAW        2    26    3     3    52.11     
             44 JASINSKI        ZBIGNIEW        4    49    2     2    36.65     
             45 STACHOWIAK      KRYSTIAN        4    55    2     2    33.84     
             46 KOWALIK         JANUSZ          1    43    1     1    19.21     
             47 KUSZAJ          MIECZYSLAW      3    50    1     1    18.91     
             48 NOWAKOWSKI      RAFAL           1    17    1     1    18.22     
             49 MAJCHER         WLADYSLAW       1    37    1     1    17.55     
             50 BAKSALARY       JAN             4    28    1     1    17.53     
             51 KAZMIERCZAK     BOGDAN          3    27    1     1    16.74     
             52 KLUSEK          KAZIMIERZ       4    28    1     1    16.54     
             53 ADAMCZYK        MARIAN          4    35    1     1    16.40     
             54 SZCZYPIOR       JERZY           3    43    1     1    16.29     
             55 SOWA            PIEKARSKA       1    43    1     1    16.25     
             56 PIKULA          RYSZARD         1    52    0     0     0.00     
             57 PLACHA          JERZY           1    24    0     0     0.00     
             58 SYNOWIEC        RYSZARD         1    19    0     0     0.00     
             59 PACER           MIROSLAW        1    27    0     0     0.00     
             60 MARZEC          ANDRZEJ         2    15    0     0     0.00     
             61 KLOK            KRZYSZTOF       2    26    0     0     0.00     
             62 WARCHLEWSKI     PIOTR           2    20    0     0     0.00     
             63 JALOWIEC        MIECZYSLAW      2    16    0     0     0.00     
             64 NOWAK           JANUSZ          3    23    0     0     0.00     
             65 KOCHMANSKI      JAROMIR         3    27    0     0     0.00     
             66 GALASINSKI      MIROSLAW        4    34    0     0     0.00     
             67 KOLASA          MAREK           4    34    0     0     0.00     
             68 KOLASA          EDWARD          4    20    0     0     0.00     
             69 PLATACZ         JOZEF           4    40    0     0     0.00     
             70 NETWINKO        ADAM            4    39    0     0     0.00     


            Tabela współzawodnictwa                                             
            Lot nr  2, z dnia 30.08.15 ZGORZELEC 2                              
            ODDZIAL CALOSC 7 [ 1]                                               
          +---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+   
          |L.P| Nazwisko       Imie         |Nr.|Wklad.| Konk.|Razem|Punkty |   
          |   |                             |Odd|      | Pkt. |Konk.|       |   
          +---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+   
              1 BENEDYKT        JUSTYNA         4    47    7    23   104.80     
              2 CICHON BARBARA  SLAWOMIR        2    65    7    29   103.89     
              3 KORNICKI LEON   STANISLAW       2    87    7    32   103.89     
              4 JASINSKI        ZBIGNIEW        4    42    7    15   103.25     
              5 RUSCINSKI       ZDZISLAW        1    79    7    31   102.64     
              6 KASPEROWICZ -   STAWORZYNSKI    4    60    7    33   102.54     
              7 FARGANUS        JAN             4    67    7    32   102.09     
              8 LAZEBNY         MIKOLAJ         2    51    7    13   101.95     
              9 WIECZOREK       JAN             4    37    7    17   101.65     
             10 GRONDOWY ZBIGNI ZMARZLY FRAN.   2   100    7    10   101.55     
             11 AFET            ZBIGNIEW        4    55    7    22   101.37     
             12 MAKLES          MARIUSZ         3    35    7    16   100.99     
             13 PIZIEWICZ       DOMINIK         1    89    7    23   100.98     
             14 ADAMUSIEWICZ    ANDRZEJ         3    26    7    11   100.95     
             15 WEGLARZ         STANISLAW       4    50    7    14   100.71     
             16 CIEPLINSKI      STANISLAW       4   112    7    42   100.48     
             17 KOCIK           KRYSTYNA        3    50    7    18    99.86     
             18 DUDZIK          STANISLAW       2   117    7    13    99.62     
             19 JERDONEK        FILIP           3    29    7    10    99.35     
             20 NALEPA          WLADYSLAW       1    50    7    15    99.18     
             21 JERDONEK        JAROSLAW        3    40    7    12    99.04     
             22 WARZECHA        SEWERYN         1    94    7    22    98.92     
             23 CHRACHOL        W. PIECH J.     1    70    7    22    98.60     
             24 BODUSZEK J.     MRÓZ B.         4    47    7     9    98.42     
             25 BUCZAK          KRZYSZTOF       1    57    7    11    97.68     
             26 SOWA            PIEKARSKA       1    44    7    15    96.87     
             27 CIESLAK         ROBERT          1    47    7    15    95.05     
             28 PRZADKA         MARIAN          4    41    7     7    94.11     
             29 KRZAK           TADEUSZ         1    41    7     7    93.76     
             30 WOZNIAK         PAWEL           3    36    7    12    93.61     
             31 KLONOWSKI E.    HUTNIAK K       1    59    7    10    92.17     
             32 WERBICKI        DAMIAN JAGODA   3    33    7     8    88.01     
             33 KLUSEK          KAZIMIERZ       4    28    6     6    81.57     
             34 NOWAKOWSKI      RAFAL           1    18    6     6    80.03     
             35 KURASZYK        BOGDAN          4    34    6     6    79.75     
             36 STACHOWIAK      KRYSTIAN        4    52    6     6    79.70     
             37 MARCINIAK       MARIUSZ         1    35    5     5    67.21     
             38 UCHROŃSKI       JAROSŁAW        1    41    5     5    64.89     
             39 BRYSIAK         DANIEL          4    23    5     5    63.73     
             40 ADAMCZYK        MARIAN          4    28    4     4    54.54     
             41 OSYRA           MAREK           1    60    4     4    52.00     
             42 PALKA           JACEK           3    39    3     3    42.93     
             43 PIKULA          RYSZARD         1    55    3     3    39.28     
             44 FILON           EDWARD          2    36    3     3    38.69     
             45 KOWAL           MIROSLAW        2    28    3     3    38.51     
             46 KAZMIERCZAK     BOGDAN          3    28    2     2    28.46     
             47 NETWINKO        ADAM            4    43    2     2    26.98     
             48 KUSZAJ          MIECZYSLAW      3    45    2     2    26.28     
             49 GAWLOW IWONA    ZBIGNIEW        2    37    2     2    25.54     
             50 KLOK            KRZYSZTOF       2    31    2     2    24.41     
             51 MARZEC          ANDRZEJ         2    15    1     1    14.05     
             52 PIETRAS         BOGUSLAW        3    33    1     1    13.29     
             53 CIERNIAK MAREK  SYLWIA          3    30    1     1    12.49     
             54 MAJCHER         WLADYSLAW       1    41    1     1    12.37     
             55 BAKSALARY       JAN             4    29    1     1    12.17     
             56 KOT             MARIUSZ         3    34    1     1    12.00     
             57 KOWALIK         JANUSZ          1    48    1     1    12.00     
             58 KRZAN           ADAM            1    27    0     0     0.00     
             59 PLACHA          JERZY           1    31    0     0     0.00     
             60 SYNOWIEC        RYSZARD         1    22    0     0     0.00     
             61 MAJCHER         ZBIGNIEW        1    42    0     0     0.00     
             62 PACER           MIROSLAW        1    31    0     0     0.00     
             63 WARCHLEWSKI     PIOTR           2    23    0     0     0.00     
             64 NOWAK           JANUSZ          3    23    0     0     0.00     
             65 SZCZYPIOR       JERZY           3    43    0     0     0.00     
             66 KOCHMANSKI      JAROMIR         3    27    0     0     0.00     
             67 KLASA LUKASZ    TOMASZ          3    23    0     0     0.00     
             68 GALASINSKI      MIROSLAW        4    37    0     0     0.00     
             69 KOLASA          MAREK           4    57    0     0     0.00     
             70 KOLASA          EDWARD          4    23    0     0     0.00     
             71 PLATACZ         JOZEF           4    65    0     0     0.00     
Oddz.(0353) TRZEBNICA Okr.WROCŁAW, rok 2015. LISTA KONKURSOWA NR 2 ------------------------ z lotu ZGORZELEC 2 z dnia 30.08.15 Współrzędne miejsca wypuszczenia 51:08:36. N 15:01:21. E.
                                                      -   1 -                                                                                                   
                                                                                                                                                                
                                              Lista konkursowa nr  2.                                                                                           
                                        z lotu ZGORZELEC 2, w dniu 30.08.15                                                                                     
  +---+------------------------------+--+--------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+-------------+                           
  |LP.|NAZWISKO,IMIĘ                 |Od|    NUMER OBRĄCZKI  | CZAS      |SZYBKOŚĆ|COEFFI|   WYNIK   |ODLEGŁ. |PUNKTY |   PUNKTY    |                           
  |   |                              |  |       RODOWEJ      |PRZYLOTU   | [m/min]|CIENT.|WKŁ- KO-KS |  [km]  |       |             |                           
  +---+------------------------------+--+--------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+-------------+                           
     1 JERDONEK FILIP                  3 PL-0353-15        G   9:54:30     1224.10   0.31  29- 10-  7  152.400  15.000                                          
     2 JERDONEK FILIP                  3 PL-0353-15        G   9:54:34     1223.44   0.62   2  <  58>  152.400  15.000                                          
     3 BENEDYKT JUSTYNA                4 PL-0346-15            9:28:48     1198.28   0.93  47- 23-  7  118.390  14.990                                          
     4 BENEDYKT JUSTYNA                4 PL-0346-15            9:28:49     1198.08   1.24   2  <   5>  118.390  14.990                                          
     5 BENEDYKT JUSTYNA                4 PL-0346-15            9:28:51     1197.67   1.55   3  <   5>  118.390  14.980                                          
     5 BENEDYKT JUSTYNA                4 PL-0346-15        G   9:28:51     1197.67   1.55   4  <   7>  118.390  14.980                                          
     7 BENEDYKT JUSTYNA                4 PL-0346-15            9:28:52     1197.47   2.17   5  <   8>  118.390  14.970                                          
     8 BENEDYKT JUSTYNA                4 PL-0346-15            9:28:54     1197.07   2.48   6  <  19>  118.390  14.970                                          
     9 CICHON BARBARA SLAWOMIR         2 PL-0353-15        G   9:38:43     1191.81   2.79  65- 29-  7  129.570  14.960                                          
    10 CICHON BARBARA SLAWOMIR         2 PL-0353-15            9:38:44     1191.63   3.10   2  <  14>  129.570  14.960                                          
    11 KORNICKI LEON STANISLAW         2 PL-0353-15        G   9:45:38     1190.49   3.41  87- 32-  7  137.660  14.950                                          
    12 KORNICKI LEON STANISLAW         2 PL-0353-15        G   9:45:45     1189.29   3.72   2  <  37>  137.660  14.950                                          
    13 RUSCINSKI ZDZISLAW              1 PL-0353-15        G   9:49:13     1183.31   4.03  79- 31-  7  141.070  14.940                                          
    14 CICHON BARBARA SLAWOMIR         2 PL-0353-15            9:39:48     1180.06   4.35   3  <  51>  129.570  14.940                                          
    15 KOCIK KRYSTYNA                  3 PL-0417-15        G  10:01:15     1179.51   4.66  50- 18-  7  154.810  14.930                                          
    16 ADAMUSIEWICZ ANDRZEJ            3 PL-0354-15        G   9:53:39     1178.16   4.97  26- 11-  7  145.680  14.930                                          
    17 JASINSKI ZBIGNIEW               4 PL-0353-15        G   9:40:21     1175.62   5.28  42- 15-  7  129.730  14.930                                          
    18 JASINSKI ZBIGNIEW               4 PL-0353-15            9:40:23     1175.27   5.59   2  <  28>  129.730  14.920                                          
    19 BENEDYKT JUSTYNA                4 PL-0346-15        G   9:30:46     1174.89   5.90   7  <  30>  118.390  14.920                                          
    20 FARGANUS JAN                    4 PL-0353-15        G   9:44:58     1174.43   6.21  67- 32-  7  135.020  14.910                                          
    21 WIECZOREK JAN                   4 PL-0353-15        G   9:43:41     1173.00   6.52  37- 17-  7  133.350  14.910                                          
    22 MAKLES MARIUSZ                  3 PL-0347-15            9:56:27     1172.48   6.83  35- 16-  7  148.260  14.900                                          
    23 CIESLAK ROBERT                  1 PL-0353-15        G  10:03:35     1168.11   7.14  47- 15-  7  156.040  14.900                                          
    24 KASPEROWICZ - STAWORZYNSKI      4 PL-0353-15            9:43:38     1167.09   7.45  60- 33-  7  132.620  14.890                                          
    25 KASPEROWICZ - STAWORZYNSKI      4 PL-0353-15            9:43:40     1166.75   7.76   2  <  26>  132.620  14.890                                          
    26 KASPEROWICZ - STAWORZYNSKI      4 PL-0353-15            9:43:42     1166.40   8.07   3  <  83>  132.620  14.880                                          
    27 RUSCINSKI ZDZISLAW              1 PL-0353-15            9:51:09     1164.42   8.38   2  <  33>  141.070  14.880                                          
    28 JASINSKI ZBIGNIEW               4 PL-0353-15        G   9:41:25     1164.37   8.69   3  <  41>  129.730  14.870                                          
    29 WIECZOREK JAN                   4 PL-0353-15        G   9:44:34     1163.95   9.00   2  <  50>  133.350  14.870                                          
    30 BENEDYKT JUSTYNA                4 PL-027-15             9:31:43     1163.92   9.31   8  <  31>  118.390   0.000                                          
    31 BENEDYKT JUSTYNA                4 PL-0346-15        G   9:31:44     1163.73   9.62   9  <  35>  118.390   0.000                                          
    32 BUCZAK KRZYSZTOF                1 PL-0353-15            9:55:03     1163.62   9.93  57- 11-  7  145.510  14.860                                          
    33 RUSCINSKI ZDZISLAW              1 PL-0353-15            9:51:19     1162.82  10.24   3  <  42>  141.070  14.850                                          
    34 BUCZAK KRZYSZTOF                1 PL-0353-15        G   9:55:09     1162.69  10.55   2  < 124>  145.510  14.850                                          
    35 BENEDYKT JUSTYNA                4 PL-0346-15        G   9:31:52     1162.21  10.86  10  < 150>  118.390   0.000                                          
    36 CIEPLINSKI STANISLAW            4 PL-0353-15            9:44:46     1161.57  11.17 112- 42-  7  133.310  14.840                                          
    37 KORNICKI LEON STANISLAW         2 PL-0353-15        G   9:48:32     1161.36  11.48   3  <  38>  137.660  14.830                                          
    38 KORNICKI LEON STANISLAW         2 PL-0353-15            9:48:33     1161.20  11.79   4  <  40>  137.660  14.830                                          
    39 LAZEBNY MIKOLAJ                 2 PL-0349-15            9:48:25     1161.15  12.10  51- 13-  7  137.500  14.820                                          
    40 KORNICKI LEON STANISLAW         2 PL-0353-15            9:48:35     1160.87  12.41   5  <  53>  137.660  14.820                                          
    41 JASINSKI ZBIGNIEW               4 PL-0353-15        G   9:41:46     1160.72  12.73   4  <  70>  129.730  14.810                                          
    42 RUSCINSKI ZDZISLAW              1 PL-0353-15        G   9:51:36     1160.12  13.04   4  <  96>  141.070  14.810                                          
    43 AFET ZBIGNIEW                   4 PL-0353-15        G   9:46:19     1160.11  13.35  55- 22-  7  134.940  14.800                                          
    44 FARGANUS JAN                    4 PL-0353-15            9:46:25     1159.80  13.66   2  <  46>  135.020  14.800                                          
    45 WEGLARZ STANISLAW               4 PL-0353-15        G   9:46:45     1159.40  13.97  50- 14-  7  135.360  14.800                                          
    46 FARGANUS JAN                    4 PL-0353-15        G   9:46:29     1159.14  14.28   3  < 117>  135.020  14.790                                          
    47 ADAMUSIEWICZ ANDRZEJ            3 PL-0354-15        G   9:55:44     1158.64  14.59   2  <  62>  145.680  14.790                                          
    48 JERDONEK JAROSLAW               3 PL-0353-15        G  10:01:37     1157.91  14.90  40- 12-  7  152.400  14.780                                          
    49 JERDONEK JAROSLAW               3 PL-0353-15        G  10:01:38     1157.76  15.21   2  <  75>  152.400  14.780                                 




            Tabela współzawodnictwa                                             
            Lot nr  1, z dnia 23.08.15 ZGORZELEC 1                              
            ODDZIAL CALOSC 7 [ 1]                                               
          +---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+   
          |L.P| Nazwisko       Imie         |Nr.|Wklad.| Konk.|Razem|Punkty |   
          |   |                             |Odd|      | Pkt. |Konk.|       |   
          +---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+   
              1 MAKLES          MARIUSZ         3    36    7    19    69.54     
              2 WARZECHA        SEWERYN         1    98    7    48    69.35     
              3 KORNICKI LEON   STANISLAW       2   117    7    23    69.18     
              4 RUSCINSKI       ZDZISLAW        1    60    7    27    68.90     
              5 PIZIEWICZ       DOMINIK         1   104    7    35    68.75     
              6 ADAMUSIEWICZ    ANDRZEJ         3    26    7    19    68.60     
              7 CICHON BARBARA  SLAWOMIR        2    69    7    18    68.26     
              8 CHRACHOL        W. PIECH J.     1    72    7    27    68.18     
              9 KLONOWSKI E.    HUTNIAK K       1    64    7    24    67.81     
             10 CIEPLINSKI      STANISLAW       4   119    7    38    67.81     
             11 KASPEROWICZ -   STAWORZYNSKI    4    64    7    22    67.61     
             12 FARGANUS        JAN             4    72    7    17    67.33     
             13 JERDONEK        JAROSLAW        3    43    7    14    67.28     
             14 KRZAK           TADEUSZ         1    44    7    11    67.02     
             15 KOT             MARIUSZ         3    35    7    13    66.95     
             16 JERDONEK        FILIP           3    27    7     7    66.75     
             17 KOCIK           KRYSTYNA        3    56    7    25    66.71     
             18 WIECZOREK       JAN             4    39    7    16    66.58     
             19 GRONDOWY ZBIGNI ZMARZLY FRAN.   2   117    7    31    66.12     
             20 KURASZYK        BOGDAN          4    50    7     8    66.01     
             21 SOWA            PIEKARSKA       1    59    7    19    65.66     
             22 NALEPA          WLADYSLAW       1    50    7    11    65.44     
             23 DUDZIK          STANISLAW       2   121    7    22    65.38     
             24 PALKA           JACEK           3    48    7    10    65.36     
             25 AFET            ZBIGNIEW        4    64    7    10    64.94     
             26 WOZNIAK         PAWEL           3    42    7    10    64.34     
             27 LAZEBNY         MIKOLAJ         2    53    7    11    64.30     
             28 GAWLOW IWONA    ZBIGNIEW        2    68    7    11    63.73     
             29 WEGLARZ         STANISLAW       4    54    7     9    63.59     
             30 PIKULA          RYSZARD         1    59    7     9    62.81     
             31 KLUSEK          KAZIMIERZ       4    36    7     8    60.49     
             32 NETWINKO        ADAM            4    67    6     6    55.00     
             33 BRYSIAK         DANIEL          4    27    6     6    52.45     
             34 UCHROŃSKI       JAROSŁAW        1    39    6     6    52.25     
             35 JASINSKI        ZBIGNIEW        4    57    5     5    46.72     
             36 PRZADKA         MARIAN          4    53    5     5    46.03     
             37 MAJCHER         WLADYSLAW       1    42    5     5    44.40     
             38 ADAMCZYK        MARIAN          4    44    5     5    43.08     
             39 STACHOWIAK      KRYSTIAN        4    64    5     5    42.90     
             40 PACER           MIROSLAW        1    37    5     5    42.50     
             41 NOWAKOWSKI      RAFAL           1    25    4     4    37.17     
             42 KOLASA          EDWARD          4    35    4     4    36.57     
             43 PIETRAS         BOGUSLAW        3    34    4     4    36.15     
             44 CIERNIAK MAREK  SYLWIA          3    34    4     4    34.71     
             45 BAKSALARY       JAN             4    32    4     4    34.49     
             46 KOWALIK         JANUSZ          1    89    4     4    34.46     
             47 KRZAN           ADAM            1    31    3     3    27.40     
             48 MAJCHER         ZBIGNIEW        1    54    3     3    24.96     
             49 KUSZAJ          MIECZYSLAW      3    63    3     3    24.94     
             50 FILON           EDWARD          2    53    2     2    18.21     
             51 BENEDYKT        JUSTYNA         4    62    2     2    17.84     
             52 GALASINSKI      MIROSLAW        4    38    2     2    17.61     
             53 SYNOWIEC        RYSZARD         1    26    2     2    17.55     
             54 KOCHMANSKI      JAROMIR         3    32    2     2    17.51     
             55 KAZMIERCZAK     BOGDAN          3    26    1     1     9.94     
             56 WARCHLEWSKI     PIOTR           2    29    1     1     9.13     
             57 KLASA LUKASZ    TOMASZ          3    32    1     1     9.11     
             58 MARCINIAK       MARIUSZ         1    39    1     1     8.85     
             59 KOWAL           MIROSLAW        2    38    1     1     8.41     
             60 KLOK            KRZYSZTOF       2    40    1     1     8.01     
             61 PLACHA          JERZY           1    36    1     1     8.00     
             62 MARZEC          ANDRZEJ         2    17    0     0     0.00     
             63 JALOWIEC        MIECZYSLAW      2    19    0     0     0.00     
             64 NOWAK           JANUSZ          3    23    0     0     0.00     
             65 SZCZYPIOR       JERZY           3    45    0     0     0.00     

 
  Dzisiaj stronę odwiedziło już 2 odwiedzający (16 wejścia) tutaj!  
 
=> Chcesz darmową stronę ? Kliknij tutaj! <=