Jan Benedykt
  loty młodych 2014
 
  Oddz.(0346) BRZEG DOLNY Okr.WROCŁAW, rok 2014.                  
  Klasyfikacja współzawodnictwa o tytuł mistrza                                 
  Całość [1]                                                                    
+---------+-----------------------------+---+--+--+--+--+--+-----+-------+-----+
|Lp.  Lp. | Nazwisko       Imie         |Nr.|L |L |L |L |L |Razem|Razem  |Konk/|
|     Pop.|                             |Odd|1 |2 |3 |4 |5 |konk.|punkty |Wkł.%|
+---------+-----------------------------+---+--+--+--+--+--+-----+-------+-----+
    1    1 BOGONOS         M+P             2  7  7  7  7  7   35    576.11  70.4
    2    2 BENEDYKT JAN  & DOROTA          4  7  7  7  7  7   35    570.70  62.9
    3    4 LECH ROBERT  &  JOANNA          4  7  7  7  7  7   35    560.06  54.2
    4    3 TWARDY &        KOWAL           1  7  7  7  7  7   35    550.09  54.4
    5    5 SADOWSKI        ROBERT          1  7  7  7  7  7   35    524.39  47.9
    6   11 PYTLIK          TOMASZ          1  7  7  7  7  7   35    465.46  30.3
    7    6 DZIARSKI        PIOTR           1  7  7  7  7  7   35    463.55  33.0
    8   14 WOLARZ          JANUSZ          3  5  7  7  7  7   33    457.61  23.1
    9    9 SMOLAK          KRZYSZTOF       2  7  7  7  7  7   35    454.90  17.6
   10    8 GAŁDA           MARIAN          1  6  7  7  7  7   34    453.88  18.5
   11   13 BARNA    &      CYMERMAN        2  1  7  7  7  7   29    451.89  16.4
   12   15 CHODOROWSKI &   ZDEB            2  7  7  7  7  7   35    450.80  15.1
   13    7 DATA            ZBIGNIEW        1  7  7  7  7  7   35    447.13  21.5
   14   10 JUREK           STANISŁAW       1  7  7  7  7  7   35    440.75  25.3
   15   12 CZARNY          PIOTR           1  7  7  7  7  7   35    440.62  22.0
   16   16 SMOLIŃSKI       A & Z           1  7  7  7  7  7   35    438.78  26.5
   17   23 MIL             ZBIGNIEW        1  7  7  7  7  7   35    435.56  22.8
   18   17 JASIŃSKI        ZBIGNIEW        1  7  7  7  7  7   35    434.54  31.8
   19   19 WASIŃSKI        M & J           4  7  7  7  6  4   31    409.34  29.6
   20   21 DOMARADZKI      ADAM            4  7  7  7  7  5   33    400.11  21.1
   21   18 PISKULAK        ANDRZEJ         4  7  7  7  7  0   28    399.81  24.4
   22   20 DOMAGAŁA        MARIUSZ         4  6  7  7  7  2   29    396.93  22.5
   23   22 MATWIEJKO       ANDRZEJ         1  7  7  5  7  7   33    396.07  19.3
   24   24 BARANOWSKI      EUGENIUSZ       1  7  7  7  6  5   32    395.74  16.9
   25   28 SZUMILAS        ZDZISŁAW        1  7  7  5  7  7   33    393.35  25.0
   26   25 SZPURA          STEFAN          4  7  7  7  7  5   33    392.61  23.1
   27   26 DOMAGALSKI      JAN             3  7  7  7  7  3   31    385.86  18.9
   28   31 KLOC            RYSZARD         1  7  4  7  6  7   31    369.58  19.6
   29   29 BIAŁOWĄS        DANIEL          3  7  2  7  7  6   29    359.04  12.8
   30   27 OCHROMBEL       KRZYSZTOF       1  7  5  7  7  5   31    358.60  14.8
   31   32 WASYLKIEWICZ    MICHAŁ          1  7  7  7  4  7   32    351.59  23.5
   32   30 TOCZEK          ROMAN           2  4 --  7  7 --   18    328.00  17.6
   33   33 HAŁASIEWICZ     DANIEL          1  7  7  7  3  1   25    295.43   8.5
   34   36 KAWKA           JAN             1  7  0  2  7  7   23    293.99  17.0
   35   37 MADERA          ZOFIA           3  5  0  6  7  7   25    283.46  18.8
   36   34 WESOŁOWSKI      JAKUB           4  7  7  7  3  0   24    272.20  12.1
   37   38 ŁUCKI           JANUSZ          3  1  1  4  7  3   16    270.13   9.8
   38   40 LISOWSKI        JANUSZ          1  7  7  7  0  7   28    265.94  28.9
   39   35 MAZUR           STANISŁAW       3  6 --  6  7  0   19    265.17  13.1
   40   39 MUSIAŁ          LUCJAN          4  2  4  7  3  1   17    249.42  20.0
   41   41 SEWIELSKI       BOGDAN          3  0  0  5  7  1   13    238.40   7.6
   42   42 KLUKA           PIOTR           1  7  7  7  1  2   24    236.88  14.3
   43   45 LACH            STANISŁAW       2  0  4  2  6  5   17    225.16  12.1
   44   43 NALEWAJEK       DAMIAN          1  6  7  7  1  5   26    221.82  19.5
   45   44 CIEŚLIK         ANTONI          2  0  5  5  4  0   14    207.90   6.5
   46   46 GUZIK           TADEUSZ         3  4  1  7  3  0   15    195.54   9.6
   47   47 GRUDZIEŃ        MATEUSZ         4  7  6  6  1 --   20    179.17  13.8
   48   49 HALCZUK         BOGDAN          1  7  5  4  1  5   22    176.68  17.0
   49   48 KOCIOŁEK        ZDZISŁAW        2  1  6  2  3  4   16    174.72  10.8
   50   52 PRZYŁUCKI       JULIAN          3  3  0  1  5  7   16    168.70   5.4
   51   50 MOSIŃSKI        ADAM            2  5  7  3  0  2   17    158.56  12.4
   52   51 JURCZAK      &  MACIEJEWSKI     3  0  0  6  3  0    9    144.98   3.4
   53   53 SIKORA          JÓZEF           1  2  3  2  3  1   11    130.63   8.5
   54   54 CHODORSKI       MIECZYSŁAW      1  7  2  3  2  0   14    123.58   7.1
   55   56 GÓRAL           MATEUSZ         3  2  1  4  2  4   13    116.88   7.9
   56   55 KONOFACKI       JÓZEF           4  7  3  5  0  0   15    116.71   7.1
   57   57 SURÓWKA         JAN             1  7  6  3  0  1   17    108.90   9.3
   58   58 KRZEMIŃSKI      MAREK           3  1  0  3  2  0    6    101.31   2.6
   59   59 WINIARSCY &     MISIAK          3  5  1  3  1  0   10     97.05   5.1
   60   60 MADERA          DOROTA          3  1  0  4  1  0    6     87.96   3.6
   61   61 SYNOWIEC        ARTUR RENATA    2  0  3  2  1  0    6     85.02   6.3
   62   62 BACZYŃSKI       ADAM            2  4  6 -- -- --   10     84.59   9.4
   63   63 PAWEŁCZYK       ZBIGNIEW        3  1  0  4  1  0    6     81.17   5.3
   64   64 SIKORA          RYSZARD         1  0  0  3  1  2    6     72.36   4.9
   65   65 DUNAL           SEBASTIAN       2  0  1  2  1  0    4     60.88   2.7
   66   66 GNIEWASZEWSKI   RYSZARD         1  0  2  2  0  2    6     53.18   2.8
   67   70 POGWIZD    &    ZOWAL           2  0  1  1  0  1    3     32.30   1.4
   68   67 SZCZYGIEŁ       CZESŁAW         4  2  2  1  0 --    5     31.83   3.1
   69   68 BANASIK         JERZY           4  0  0  2 -- --    2     30.39   2.9
   70   69 PIETRAKOWSKI    JAN             2  0  0  2  0  0    2     28.53   1.3
   71   71 BOCHEŃSKI       MAREK           2  0  1  0 -- --    1      7.71   0.9
   72   72 KOPYTO          JAROSŁAW        1  0  0 -- -- --    0      0.00   0.0
   73   73 PAWLIK     &    KACHRO          1 --  0 -- -- --    0      0.00   0.0
   74   74 KOLEŚNIK        EUGENIUSZ       2  0  0  0 -- --    0      0.00   0.0
   75   75 MOLIŃSKI        JAN             2  0 -- -- -- --    0      0.00   0.0
   76   76 BANDURA &       PATRZAŁEK       2 --  0  0 --  0    0      0.00   0.0
   77   77 BARCZYK         JERZY           3 --  0  0  0 --    0      0.00   0.0
   78   78 DZIEPAK STANISŁ ALEKSANDRA      3  0  0 --  0 --    0      0.00   0.0
   79   79 WENDERSKI       EUGENIUSZ       3  0 -- -- -- --    0      0.00   0.0
   80   80 SOBOŃ           AGNIESZKA       3 --  0  0  0 --    0      0.00   0.0



  Oddz.(0346) BRZEG DOLNY Okr.WROCŁAW, rok 2014.                  
  Klasyfikacja współzawodnictwa o tytuł mistrza                                 
  40-tka [2]                                                                    
+---------+-----------------------------+---+--+--+--+--+--+-----+-------+-----+
|Lp.  Lp. | Nazwisko       Imie         |Nr.|L |L |L |L |L |Razem|Razem  |Konk/|
|     Pop.|                             |Odd|1 |2 |3 |4 |5 |konk.|punkty |Wkł.%|
+---------+-----------------------------+---+--+--+--+--+--+-----+-------+-----+
    1    2 BENEDYKT JAN  & DOROTA          4  7  7  7  7  7   35    566.49  62.9
    2    1 BOGONOS         M+P             2  7  7  7  7  7   35    566.19  70.4
    3    4 LECH ROBERT  &  JOANNA          4  7  7  7  7  7   35    548.06  54.2
    4    3 TWARDY &        KOWAL           1  7  7  7  7  7   35    546.66  54.4
    5    5 SADOWSKI        ROBERT          1  7  7  7  7  7   35    507.78  47.9
    6    6 DZIARSKI        PIOTR           1  7  7  7  7  7   35    439.49  33.0
    7   10 WOLARZ          JANUSZ          3  5  7  6  7  7   32    428.29  23.1
    8    7 DATA            ZBIGNIEW        1  7  7  7  7  6   34    423.28  21.5
    9   15 PYTLIK          TOMASZ          1  7  7  5  7  7   33    409.50  30.3
   10   12 BARNA    &      CYMERMAN        2  0  7  6  7  7   27    405.81  16.4
   11    8 WASIŃSKI        M & J           4  7  7  7  6  4   31    401.85  29.6
   12    9 SMOLIŃSKI       A & Z           1  7  7  7  7  3   31    398.31  26.5
   13   13 JASIŃSKI        ZBIGNIEW        1  7  7  6  7  7   34    387.24  31.8
   14   14 CZARNY          PIOTR           1  7  6  7  7  4   31    385.91  22.0
   15   16 BARANOWSKI      EUGENIUSZ       1  7  6  7  6  5   31    380.00  16.9
   16   22 CHODOROWSKI &   ZDEB            2  3  7  7  6  6   29    378.27  15.1
   17   11 PISKULAK        ANDRZEJ         4  7  7  7  7  0   28    375.87  24.4
   18   17 JUREK           STANISŁAW       1  7  7  6  5  6   31    371.05  25.3
   19   24 SZUMILAS        ZDZISŁAW        1  7  7  4  7  7   32    370.58  25.0
   20   20 DOMAGALSKI      JAN             3  6  7  6  7  3   29    363.12  18.9
   21   19 MATWIEJKO       ANDRZEJ         1  7  7  4  6  6   30    360.78  19.3
   22   25 MIL             ZBIGNIEW        1  4  5  5  7  7   28    357.79  22.8
   23   18 DOMAGAŁA        MARIUSZ         4  4  7  7  7  2   27    354.56  22.5
   24   26 WASYLKIEWICZ    MICHAŁ          1  7  7  7  4  7   32    350.83  23.5
   25   21 GAŁDA           MARIAN          1  2  7  7  7  2   25    346.58  18.5
   26   23 OCHROMBEL       KRZYSZTOF       1  7  3  7  7  4   28    334.62  14.8
   27   28 SMOLAK          KRZYSZTOF       2  2  7  6  5  6   26    308.41  17.6
   28   32 KLOC            RYSZARD         1  7  3  7  4  7   28    308.34  19.6
   29   27 DOMARADZKI      ADAM            4  7  7  3  6  3   26    306.57  21.1
   30   29 HAŁASIEWICZ     DANIEL          1  7  7  7  3  1   25    295.43   8.5
   31   30 MADERA          ZOFIA           3  5  0  6  7  7   25    283.46  18.8
   32   33 ŁUCKI           JANUSZ          3  1  1  4  7  2   15    261.98   9.8
   33   31 SZPURA          STEFAN          4  6  5  7  4  0   22    257.79  23.1
   34   35 LISOWSKI        JANUSZ          1  7  7  7  0  7   28    250.85  28.9
   35   34 MUSIAŁ          LUCJAN          4  2  4  7  3  1   17    249.42  20.0
   36   39 KAWKA           JAN             1  7  0  1  6  7   21    243.02  17.0
   37   36 KLUKA           PIOTR           1  7  7  7  1  2   24    233.06  14.3
   38   38 BIAŁOWĄS        DANIEL          3  2  1  2  7  3   15    230.68  12.8
   39   37 TOCZEK          ROMAN           2  3 --  7  4 --   14    225.22  17.6
   40   42 LACH            STANISŁAW       2  0  4  2  6  5   17    225.16  12.1
   41   40 NALEWAJEK       DAMIAN          1  6  7  7  1  5   26    221.82  19.5
   42   41 MAZUR           STANISŁAW       3  5 --  5  5  0   15    204.57  13.1
   43   43 CIEŚLIK         ANTONI          2  0  4  5  4  0   13    196.81   6.5
   44   44 GUZIK           TADEUSZ         3  4  1  7  3  0   15    195.54   9.6
   45   47 HALCZUK         BOGDAN          1  7  5  4  1  5   22    176.68  17.0
   46   45 KOCIOŁEK        ZDZISŁAW        2  1  6  2  3  4   16    174.72  10.8
   47   46 WESOŁOWSKI      JAKUB           4  7  4  2  2  0   15    153.61  12.1
   48   48 GRUDZIEŃ        MATEUSZ         4  7  4  4  1 --   16    134.95  13.8
   49   49 SEWIELSKI       BOGDAN          3  0  0  3  4  0    7    134.69   7.6
   50   51 MOSIŃSKI        ADAM            2  4  7  2  0  2   15    133.57  12.4
   51   50 SIKORA          JÓZEF           1  2  3  2  3  1   11    130.63   8.5
   52   55 PRZYŁUCKI       JULIAN          3  2  0  0  4  7   13    126.39   5.4
   53   52 GÓRAL           MATEUSZ         3  2  1  4  2  4   13    116.88   7.9
   54   54 SURÓWKA         JAN             1  6  6  3  0  1   16    108.66   9.3
   55   53 KONOFACKI       JÓZEF           4  6  2  5  0  0   13    106.45   7.1
   56   56 MADERA          DOROTA          3  1  0  4  1  0    6     87.96   3.6
   57   57 SYNOWIEC        ARTUR RENATA    2  0  3  2  1  0    6     85.02   6.3
   58   58 PAWEŁCZYK       ZBIGNIEW        3  1  0  4  1  0    6     81.17   5.3
   59   59 KRZEMIŃSKI      MAREK           3  1  0  3  1  0    5     78.70   2.6
   60   60 CHODORSKI       MIECZYSŁAW      1  7  1  2  1  0   11     76.39   7.1
   61   61 SIKORA          RYSZARD         1  0  0  3  1  2    6     72.36   4.9
   62   62 JURCZAK      &  MACIEJEWSKI     3  0  0  3  1  0    4     62.80   3.4
   63   63 DUNAL           SEBASTIAN       2  0  1  2  1  0    4     60.88   2.7
   64   64 BACZYŃSKI       ADAM            2  3  3 -- -- --    6     50.14   9.4
   65   65 WINIARSCY &     MISIAK          3  3  0  2  0  0    5     44.92   5.1
   66   67 POGWIZD    &    ZOWAL           2  0  1  1  0  1    3     32.30   1.4
   67   66 BANASIK         JERZY           4  0  0  2 -- --    2     30.39   2.9
   68   68 SZCZYGIEŁ       CZESŁAW         4  1  2  0  0 --    3     12.66   3.1
   69   70 GNIEWASZEWSKI   RYSZARD         1  0  1  0  0  2    3     10.96   2.8
   70   69 BOCHEŃSKI       MAREK           2  0  1  0 -- --    1      7.71   0.9
   71   71 KOPYTO          JAROSŁAW        1  0  0 -- -- --    0      0.00   0.0
   72   72 PAWLIK     &    KACHRO          1 --  0 -- -- --    0      0.00   0.0
   73   73 KOLEŚNIK        EUGENIUSZ       2  0  0  0 -- --    0      0.00   0.0
   74   74 MOLIŃSKI        JAN             2  0 -- -- -- --    0      0.00   0.0
   75   75 PIETRAKOWSKI    JAN             2  0  0  0  0  0    0      0.00   1.3
   76   76 BANDURA &       PATRZAŁEK       2 --  0  0 --  0    0      0.00   0.0
   77   77 BARCZYK         JERZY           3 --  0  0  0 --    0      0.00   0.0
   78   78 DZIEPAK STANISŁ ALEKSANDRA      3  0  0 --  0 --    0      0.00   0.0
   79   79 WENDERSKI       EUGENIUSZ       3  0 -- -- -- --    0      0.00   0.0
   80   80 SOBOŃ           AGNIESZKA       3 --  0  0  0 --    0      0.00   0.0



            Oddz.(0346) BRZEG DOLNY Okr.WROCŁAW, rok 2014.                 
            Tabela współzawodnictwa                                             
            Lot nr  5, z dnia 15.09.14 ZGORZELEC                                
            Całość [1]                                                          
          +---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+   
          |L.P| Nazwisko       Imie         |Nr.|Wklad.| Konk.|Razem|Punkty |   
          |   |                             |Odd|      | Pkt. |Konk.|       |   
          +---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+   
              1 LECH ROBERT  &  JOANNA          4    70    7    62    69.66     
              2 BENEDYKT JAN  & DOROTA          4    84    7    69    67.87     
              3 BOGONOS         M+P             2    69    7    48    61.33     
              4 TWARDY &        KOWAL           1    46    7    27    55.93     
              5 KLOC            RYSZARD         1    50    7    18    52.03     
              6 MIL             ZBIGNIEW        1    83    7    31    52.01     
              7 PYTLIK          TOMASZ          1    54    7    21    50.89     
              8 WOLARZ          JANUSZ          3    47    7    16    50.12     
              9 SADOWSKI        ROBERT          1    54    7    20    48.53     
             10 CHODOROWSKI &   ZDEB            2    85    7    13    46.04     
             11 WASYLKIEWICZ    MICHAŁ          1    44    7    19    44.55     
             12 BARNA    &      CYMERMAN        2   129    7    26    41.25     
             13 SZUMILAS        ZDZISŁAW        1    45    7    10    39.35     
             14 SMOLAK          KRZYSZTOF       2    92    7    22    38.28     
             15 SMOLIŃSKI       A & Z           1    59    7     8    35.20     
             16 JASIŃSKI        ZBIGNIEW        1    36    7    11    34.54     
             17 GAŁDA           MARIAN          1    74    7     9    32.85     
             18 PRZYŁUCKI       JULIAN          3    55    7     7    30.94     
             19 KAWKA           JAN             1    46    7    17    30.15     
             20 LISOWSKI        JANUSZ          1    43    7    10    29.67     
             21 CZARNY          PIOTR           1    46    7     7    26.13     
             22 HALCZUK         BOGDAN          1    31    5     5    25.37     
             23 JUREK           STANISŁAW       1    56    7     8    24.41     
             24 LACH            STANISŁAW       2    26    5     5    24.11     
             25 DZIARSKI        PIOTR           1    74    7    15    22.70     
             26 DATA            ZBIGNIEW        1    65    7     7    21.99     
             27 MADERA          ZOFIA           3    35    7    12    21.03     
             28 DOMAGALSKI      JAN             3    32    3     3    19.31     
             29 BIAŁOWĄS        DANIEL          3    50    6     6    18.69     
             30 BARANOWSKI      EUGENIUSZ       1    44    5     5    17.39     
             31 SZPURA          STEFAN          4    40    5     5    17.07     
             32 KOCIOŁEK        ZDZISŁAW        2    16    4     4    14.53     
             33 WASIŃSKI        M & J           4    23    4     4    14.01     
             34 DOMARADZKI      ADAM            4    54    5     5    12.53     
             35 MATWIEJKO       ANDRZEJ         1    45    7     7    10.80     
             36 ŁUCKI           JANUSZ          3    40    3     3     9.78     
             37 NALEWAJEK       DAMIAN          1    39    5     5     8.18     
             38 GÓRAL           MATEUSZ         3    30    4     4     7.40     
             39 MOSIŃSKI        ADAM            2    37    2     2     7.34     
             40 POGWIZD    &    ZOWAL           2    22    1     1     6.70     
             41 KLUKA           PIOTR           1    70    2     2     6.26     
             42 HAŁASIEWICZ     DANIEL          1    70    1     1     5.84     
             43 SURÓWKA         JAN             1    35    1     1     4.88     
             44 GNIEWASZEWSKI   RYSZARD         1    36    2     2     4.60     
             45 DOMAGAŁA        MARIUSZ         4    40    2     2     4.21     
             46 SIKORA          JÓZEF           1    25    1     1     4.09     
             47 SEWIELSKI       BOGDAN          3    27    1     1     3.10     
             48 OCHROMBEL       KRZYSZTOF       1    43    5     5     3.02     
             49 MUSIAŁ          LUCJAN          4    21    1     1     2.22     
             50 SIKORA          RYSZARD         1    24    2     2     1.46     
             51 PISKULAK        ANDRZEJ         4    35    0     0     0.00     
             52 WESOŁOWSKI      JAKUB           4    49    0     0     0.00     
             53 MAZUR           STANISŁAW       3    24    0     0     0.00     
             54 CIEŚLIK         ANTONI          2    38    0     0     0.00     
             55 GUZIK           TADEUSZ         3    32    0     0     0.00     
             56 JURCZAK      &  MACIEJEWSKI     3    49    0     0     0.00     
             57 CHODORSKI       MIECZYSŁAW      1    51    0     0     0.00     
             58 KONOFACKI       JÓZEF           4    40    0     0     0.00     
             59 KRZEMIŃSKI      MAREK           3    37    0     0     0.00     
             60 WINIARSCY &     MISIAK          3    37    0     0     0.00     
             61 MADERA          DOROTA          3    33    0     0     0.00     
             62 SYNOWIEC        ARTUR RENATA    2    10    0     0     0.00     
             63 PAWEŁCZYK       ZBIGNIEW        3    22    0     0     0.00     
             64 DUNAL           SEBASTIAN       2    24    0     0     0.00     
             65 PIETRAKOWSKI    JAN             2    13    0     0     0.00     
             66 BANDURA &       PATRZAŁEK       2    16    0     0     0.00     



            Oddz.(0346) BRZEG DOLNY Okr.WROCŁAW, rok 2014.                 
            Tabela współzawodnictwa                                             
            Lot nr  5, z dnia 15.09.14 ZGORZELEC                                
            40-tka [2]                                                          
          +---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+   
          |L.P| Nazwisko       Imie         |Nr.|Wklad.| Konk.|Razem|Punkty |   
          |   |                             |Odd|      | Pkt. |Konk.|       |   
          +---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+   
              1 LECH ROBERT  &  JOANNA          4    70    7    62    68.80     
              2 BENEDYKT JAN  & DOROTA          4    84    7    69    67.77     
              3 BOGONOS         M+P             2    69    7    48    59.47     
              4 TWARDY &        KOWAL           1    46    7    27    55.93     
              5 KLOC            RYSZARD         1    50    7    18    52.03     
              6 WOLARZ          JANUSZ          3    47    7    16    49.96     
              7 MIL             ZBIGNIEW        1    83    7    31    48.55     
              8 SADOWSKI        ROBERT          1    54    7    20    48.31     
              9 PYTLIK          TOMASZ          1    54    7    21    44.12     
             10 WASYLKIEWICZ    MICHAŁ          1    44    7    19    43.79     
             11 SZUMILAS        ZDZISŁAW        1    45    7    10    39.35     
             12 CHODOROWSKI &   ZDEB            2    85    6    13    36.75     
             13 BARNA    &      CYMERMAN        2   129    7    26    35.74     
             14 PRZYŁUCKI       JULIAN          3    55    7     7    30.94     
             15 KAWKA           JAN             1    46    7    17    28.58     
             16 HALCZUK         BOGDAN          1    31    5     5    25.37     
             17 LACH            STANISŁAW       2    26    5     5    24.11     
             18 LISOWSKI        JANUSZ          1    43    7    10    21.39     
             19 MADERA          ZOFIA           3    35    7    12    21.03     
             20 DOMAGALSKI      JAN             3    32    3     3    19.31     
             21 DATA            ZBIGNIEW        1    65    6     7    18.77     
             22 JASIŃSKI        ZBIGNIEW        1    36    7    11    18.58     
             23 CZARNY          PIOTR           1    46    4     7    17.91     
             24 JUREK           STANISŁAW       1    56    6     8    17.79     
             25 BARANOWSKI      EUGENIUSZ       1    44    5     5    17.39     
             26 SMOLIŃSKI       A & Z           1    59    3     8    16.85     
             27 DZIARSKI        PIOTR           1    74    7    15    15.99     
             28 KOCIOŁEK        ZDZISŁAW        2    16    4     4    14.53     
             29 WASIŃSKI        M & J           4    23    4     4    14.01     
             30 SMOLAK          KRZYSZTOF       2    92    6    22    13.33     
             31 MATWIEJKO       ANDRZEJ         1    45    6     7    10.48     
             32 NALEWAJEK       DAMIAN          1    39    5     5     8.18     
             33 BIAŁOWĄS        DANIEL          3    50    3     6     7.70     
             34 GÓRAL           MATEUSZ         3    30    4     4     7.40     
             35 MOSIŃSKI        ADAM            2    37    2     2     7.34     
             36 ŁUCKI           JANUSZ          3    40    2     3     7.22     
             37 POGWIZD    &    ZOWAL           2    22    1     1     6.70     
             38 KLUKA           PIOTR           1    70    2     2     6.26     
             39 DOMARADZKI      ADAM            4    54    3     5     5.88     
             40 HAŁASIEWICZ     DANIEL          1    70    1     1     5.84     
             41 SURÓWKA         JAN             1    35    1     1     4.88     
             42 GNIEWASZEWSKI   RYSZARD         1    36    2     2     4.60     
             43 DOMAGAŁA        MARIUSZ         4    40    2     2     4.21     
             44 SIKORA          JÓZEF           1    25    1     1     4.09     
             45 GAŁDA           MARIAN          1    74    2     9     3.23     
             46 OCHROMBEL       KRZYSZTOF       1    43    4     5     2.82     
             47 MUSIAŁ          LUCJAN          4    21    1     1     2.22     
             48 SIKORA          RYSZARD         1    24    2     2     1.46     
             49 PISKULAK        ANDRZEJ         4    35    0     0     0.00     
             50 SZPURA          STEFAN          4    40    0     5     0.00     
             51 WESOŁOWSKI      JAKUB           4    49    0     0     0.00     
             52 MAZUR           STANISŁAW       3    24    0     0     0.00     
             53 SEWIELSKI       BOGDAN          3    27    0     1     0.00     
             54 CIEŚLIK         ANTONI          2    38    0     0     0.00     
             55 GUZIK           TADEUSZ         3    32    0     0     0.00     
             56 JURCZAK      &  MACIEJEWSKI     3    49    0     0     0.00     
             57 CHODORSKI       MIECZYSŁAW      1    51    0     0     0.00     
             58 KONOFACKI       JÓZEF           4    40    0     0     0.00     
             59 KRZEMIŃSKI      MAREK           3    37    0     0     0.00     
             60 WINIARSCY &     MISIAK          3    37    0     0     0.00     
             61 MADERA          DOROTA          3    33    0     0     0.00     
             62 SYNOWIEC        ARTUR RENATA    2    10    0     0     0.00     
             63 PAWEŁCZYK       ZBIGNIEW        3    22    0     0     0.00     
             64 DUNAL           SEBASTIAN       2    24    0     0     0.00     
             65 PIETRAKOWSKI    JAN             2    13    0     0     0.00     
             66 BANDURA &       PATRZAŁEK       2    16    0     0     0.00     





            Oddz.(0346) BRZEG DOLNY Okr.WROCŁAW, rok 2014.                 
            Tabela współzawodnictwa                                             
            Lot nr  4, z dnia 07.09.14 TAUCHA-1                                 
            Całość [1]                                                          
          +---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+   
          |L.P| Nazwisko       Imie         |Nr.|Wklad.| Konk.|Razem|Punkty |   
          |   |                             |Odd|      | Pkt. |Konk.|       |   
          +---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+   
              1 BOGONOS         M+P             2    89    7    76   209.79     
              2 LECH ROBERT  &  JOANNA          4    74    7    37   208.37     
              3 BENEDYKT JAN  & DOROTA          4    91    7    56   208.19     
              4 TWARDY &        KOWAL           1    48    7    26   198.74     
              5 SADOWSKI        ROBERT          1    58    7    34   198.52     
              6 TOCZEK          ROMAN           2    72    7    17   195.68     
              7 BARNA    &      CYMERMAN        2   137    7    44   194.32     
              8 DOMAGAŁA        MARIUSZ         4    42    7    21   191.07     
              9 MIL             ZBIGNIEW        1    85    7    25   189.75     
             10 BIAŁOWĄS        DANIEL          3    55    7    14   187.64     
             11 ŁUCKI           JANUSZ          3    41    7    11   186.77     
             12 WOLARZ          JANUSZ          3    53    7    17   186.48     
             13 DATA            ZBIGNIEW        1    67    7    20   185.14     
             14 SZUMILAS        ZDZISŁAW        1    47    7    14   184.36     
             15 DOMAGALSKI      JAN             3    35    7    10   182.15     
             16 DZIARSKI        PIOTR           1    78    7    16   181.46     
             17 KAWKA           JAN             1    48    7     9   179.09     
             18 GAŁDA           MARIAN          1    78    7    12   178.59     
             19 PISKULAK        ANDRZEJ         4    35    7    10   178.27     
             20 MATWIEJKO       ANDRZEJ         1    49    7     7   177.42     
             21 SMOLIŃSKI       A & Z           1    65    7    14   176.47     
             22 CHODOROWSKI &   ZDEB            2   102    7    12   176.17     
             23 SMOLAK          KRZYSZTOF       2    99    7    23   175.93     
             24 CZARNY          PIOTR           1    52    7    13   175.86     
             25 DOMARADZKI      ADAM            4    56    7    11   174.91     
             26 JASIŃSKI        ZBIGNIEW        1    39    7    11   172.10     
             27 SEWIELSKI       BOGDAN          3    32    7     9   170.65     
             28 MAZUR           STANISŁAW       3    42    7     8   170.21     
             29 PYTLIK          TOMASZ          1    56    7    16   168.90     
             30 MADERA          ZOFIA           3    35    7     9   166.60     
             31 JUREK           STANISŁAW       1    59    7     7   165.32     
             32 SZPURA          STEFAN          4    41    7     7   164.34     
             33 OCHROMBEL       KRZYSZTOF       1    44    7     8   163.99     
             34 WASIŃSKI        M & J           4    40    7     7   160.70     
             35 BARANOWSKI      EUGENIUSZ       1    47    6     6   136.11     
             36 KLOC            RYSZARD         1    59    6     6   135.48     
             37 LACH            STANISŁAW       2    27    6     6   134.27     
             38 PRZYŁUCKI       JULIAN          3    59    5     5   122.22     
             39 CIEŚLIK         ANTONI          2    42    4     4    86.76     
             40 WASYLKIEWICZ    MICHAŁ          1    47    4     4    85.97     
             41 MUSIAŁ          LUCJAN          4    24    3     3    73.78     
             42 SIKORA          JÓZEF           1    26    3     3    71.07     
             43 KOCIOŁEK        ZDZISŁAW        2    30    3     3    70.77     
             44 WESOŁOWSKI      JAKUB           4    54    3     3    69.54     
             45 GUZIK           TADEUSZ         3    35    3     3    68.21     
             46 HAŁASIEWICZ     DANIEL          1    85    3     3    65.55     
             47 KRZEMIŃSKI      MAREK           3    38    3     3    65.45     
             48 JURCZAK      &  MACIEJEWSKI     3    51    3     3    64.65     
             49 CHODORSKI       MIECZYSŁAW      1    55    2     2    45.92     
             50 GÓRAL           MATEUSZ         3    31    2     2    44.02     
             51 WINIARSCY &     MISIAK          3    39    1     1    28.05     
             52 SYNOWIEC        ARTUR RENATA    2    15    1     1    24.95     
             53 SIKORA          RYSZARD         1    23    1     1    24.15     
             54 KLUKA           PIOTR           1    74    1     1    23.45     
             55 GRUDZIEŃ        MATEUSZ         4    38    1     1    23.43     
             56 PAWEŁCZYK       ZBIGNIEW        3    22    1     1    21.59     
             57 NALEWAJEK       DAMIAN          1    39    1     1    21.02     
             58 MADERA          DOROTA          3    32    1     1    20.96     
             59 DUNAL           SEBASTIAN       2    30    1     1    20.70     
             60 HALCZUK         BOGDAN          1    32    1     1    20.52     
             61 LISOWSKI        JANUSZ          1    45    0     0     0.00     
             62 MOSIŃSKI        ADAM            2    37    0     0     0.00     
             63 KONOFACKI       JÓZEF           4    44    0     0     0.00     
             64 SURÓWKA         JAN             1    35    0     0     0.00     
             65 SZCZYGIEŁ       CZESŁAW         4    37    0     0     0.00     
             66 PIETRAKOWSKI    JAN             2    27    0     0     0.00     
             67 POGWIZD    &    ZOWAL           2    41    0     0     0.00     
             68 GNIEWASZEWSKI   RYSZARD         1    40    0     0     0.00     
             69 SMUGOWSKI       PIOTR           2    24    0     0     0.00     
             70 BARCZYK         JERZY           3    31    0     0     0.00     
             71 DZIEPAK STANISŁ ALEKSANDRA      3    13    0     0     0.00     
             72 SOBOŃ           AGNIESZKA       3    24    0     0     0.00     



            Oddz.(0346) BRZEG DOLNY Okr.WROCŁAW, rok 2014.                 
            Tabela współzawodnictwa                                             
            Lot nr  4, z dnia 07.09.14 TAUCHA-1                                 
            40-tka [2]                                                          
          +---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+   
          |L.P| Nazwisko       Imie         |Nr.|Wklad.| Konk.|Razem|Punkty |   
          |   |                             |Odd|      | Pkt. |Konk.|       |   
          +---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+   
              1 BENEDYKT JAN  & DOROTA          4    91    7    56   207.97     
              2 BOGONOS         M+P             2    89    7    76   205.35     
              3 LECH ROBERT  &  JOANNA          4    74    7    37   205.10     
              4 TWARDY &        KOWAL           1    48    7    26   198.29     
              5 SADOWSKI        ROBERT          1    58    7    34   193.91     
              6 DOMAGAŁA        MARIUSZ         4    42    7    21   188.98     
              7 BARNA    &      CYMERMAN        2   137    7    44   188.40     
              8 DATA            ZBIGNIEW        1    67    7    20   184.61     
              9 SZUMILAS        ZDZISŁAW        1    47    7    14   184.36     
             10 WOLARZ          JANUSZ          3    53    7    17   183.72     
             11 DOMAGALSKI      JAN             3    35    7    10   182.15     
             12 ŁUCKI           JANUSZ          3    41    7    11   181.21     
             13 MIL             ZBIGNIEW        1    85    7    25   180.11     
             14 BIAŁOWĄS        DANIEL          3    55    7    14   179.74     
             15 DZIARSKI        PIOTR           1    78    7    16   178.38     
             16 CZARNY          PIOTR           1    52    7    13   170.97     
             17 PISKULAK        ANDRZEJ         4    35    7    10   167.44     
             18 SMOLIŃSKI       A & Z           1    65    7    14   167.44     
             19 MADERA          ZOFIA           3    35    7     9   166.60     
             20 PYTLIK          TOMASZ          1    56    7    16   166.02     
             21 JASIŃSKI        ZBIGNIEW        1    39    7    11   165.43     
             22 GAŁDA           MARIAN          1    78    7    12   163.93     
             23 OCHROMBEL       KRZYSZTOF       1    44    7     8   163.71     
             24 WASIŃSKI        M & J           4    40    7     7   160.71     
             25 MATWIEJKO       ANDRZEJ         1    49    6     7   155.92     
             26 DOMARADZKI      ADAM            4    56    6    11   150.13     
             27 CHODOROWSKI &   ZDEB            2   102    6    12   147.15     
             28 KAWKA           JAN             1    48    6     9   142.92     
             29 BARANOWSKI      EUGENIUSZ       1    47    6     6   136.12     
             30 LACH            STANISŁAW       2    27    6     6   134.31     
             31 MAZUR           STANISŁAW       3    42    5     8   122.26     
             32 JUREK           STANISŁAW       1    59    5     7   120.65     
             33 SMOLAK          KRZYSZTOF       2    99    5    23   111.77     
             34 TOCZEK          ROMAN           2    72    4    17   101.93     
             35 SEWIELSKI       BOGDAN          3    32    4     9    98.86     
             36 SZPURA          STEFAN          4    41    4     7    95.70     
             37 PRZYŁUCKI       JULIAN          3    59    4     5    94.68     
             38 KLOC            RYSZARD         1    59    4     6    87.24     
             39 CIEŚLIK         ANTONI          2    42    4     4    86.77     
             40 WASYLKIEWICZ    MICHAŁ          1    47    4     4    85.97     
             41 MUSIAŁ          LUCJAN          4    24    3     3    73.78     
             42 SIKORA          JÓZEF           1    26    3     3    71.07     
             43 KOCIOŁEK        ZDZISŁAW        2    30    3     3    70.77     
             44 GUZIK           TADEUSZ         3    35    3     3    68.21     
             45 HAŁASIEWICZ     DANIEL          1    85    3     3    65.59     
             46 WESOŁOWSKI      JAKUB           4    54    2     3    46.16     
             47 GÓRAL           MATEUSZ         3    31    2     2    44.02     
             48 KRZEMIŃSKI      MAREK           3    38    2     4    42.73     
             49 CHODORSKI       MIECZYSŁAW      1    55    1     2    25.49     
             50 SYNOWIEC        ARTUR RENATA    2    15    1     1    24.95     
             51 SIKORA          RYSZARD         1    23    1     1    24.15     
             52 KLUKA           PIOTR           1    74    1     1    23.45     
             53 GRUDZIEŃ        MATEUSZ         4    38    1     1    23.43     
             54 JURCZAK      &  MACIEJEWSKI     3    51    1     3    22.00     
             55 PAWEŁCZYK       ZBIGNIEW        3    22    1     1    21.59     
             56 NALEWAJEK       DAMIAN          1    39    1     1    21.02     
             57 MADERA          DOROTA          3    32    1     1    20.96     
             58 DUNAL           SEBASTIAN       2    30    1     1    20.70     
             59 LISOWSKI        JANUSZ          1    45    0     0     0.00     
             60 SURÓWKA         JAN             1    35    0     0     0.00     
             61 HALCZUK         BOGDAN          1    32    0     0     0.00     
             62 GNIEWASZEWSKI   RYSZARD         1    40    0     0     0.00     
             63 MOSIŃSKI        ADAM            2    37    0     0     0.00     
             64 PIETRAKOWSKI    JAN             2    27    0     0     0.00     
             65 SMUGOWSKI       PIOTR           2    24    0     0     0.00     
             66 POGWIZD    &    ZOWAL           2    41    0     0     0.00     
             67 BARCZYK         JERZY           3    31    0     0     0.00     
             68 DZIEPAK STANISŁ ALEKSANDRA      3    13    0     0     0.00     
             69 WINIARSCY &     MISIAK          3    39    0     1     0.00     
             70 SOBOŃ           AGNIESZKA       3    24    0     0     0.00     
             71 KONOFACKI       JÓZEF           4    44    0     0     0.00     
             72 SZCZYGIEŁ       CZESŁAW         4    37    0     0     0.00     





            Oddz.(0346) BRZEG DOLNY Okr.WROCŁAW, rok 2014.                 
            Tabela współzawodnictwa                                             
            Lot nr  3, z dnia 30.08.14 RADEBURG                                 
            Całość [1]                                                          
          +---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+   
          |L.P| Nazwisko       Imie         |Nr.|Wklad.| Konk.|Razem|Punkty |   
          |   |                             |Odd|      | Pkt. |Konk.|       |   
          +---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+   
              1 BENEDYKT JAN  & DOROTA          4    93    7    46   139.55     
              2 BOGONOS         M+P             2   106    7    71   138.86     
              3 LECH ROBERT  &  JOANNA          4   118    7    58   136.70     
              4 TWARDY &        KOWAL           1    50    7    25   135.44     
              5 TOCZEK          ROMAN           2    84    7    25   131.75     
              6 BARNA    &      CYMERMAN        2   137    7    16   130.05     
              7 SMOLAK          KRZYSZTOF       2   102    7    22   126.49     
              8 SADOWSKI        ROBERT          1    58    7    26   125.91     
              9 CZARNY          PIOTR           1    49    7    16   125.83     
             10 WOLARZ          JANUSZ          3    51    7     9   122.51     
             11 SZPURA          STEFAN          4    41    7    15   122.24     
             12 MUSIAŁ          LUCJAN          4    22    7    11   121.99     
             13 WASIŃSKI        M & J           4    40    7    12   121.97     
             14 DZIARSKI        PIOTR           1    79    7    26   121.42     
             15 BARANOWSKI      EUGENIUSZ       1    47    7    11   119.53     
             16 NALEWAJEK       DAMIAN          1    39    7    16   119.43     
             17 DATA            ZBIGNIEW        1    73    7    18   118.59     
             18 GAŁDA           MARIAN          1    75    7    20   117.52     
             19 HAŁASIEWICZ     DANIEL          1    86    7     8   115.57     
             20 JASIŃSKI        ZBIGNIEW        1    39    7     8   115.16     
             21 KLUKA           PIOTR           1    76    7    17   114.43     
             22 LISOWSKI        JANUSZ          1    46    7    11   114.02     
             23 DOMAGAŁA        MARIUSZ         4    45    7    13   112.12     
             24 CHODOROWSKI &   ZDEB            2   103    7    14   111.98     
             25 PYTLIK          TOMASZ          1    57    7    12   111.68     
             26 JUREK           STANISŁAW       1    61    7     9   107.63     
             27 WESOŁOWSKI      JAKUB           4    59    7     7   107.44     
             28 PISKULAK        ANDRZEJ         4    33    7    11   106.76     
             29 GUZIK           TADEUSZ         3    35    7     8   105.90     
             30 BIAŁOWĄS        DANIEL          3    55    7     7   105.74     
             31 SMOLIŃSKI       A & Z           1    66    7    17   102.62     
             32 OCHROMBEL       KRZYSZTOF       1    45    7     8   100.79     
             33 WASYLKIEWICZ    MICHAŁ          1    47    7     7   100.33     
             34 MIL             ZBIGNIEW        1    82    7    12   100.24     
             35 DOMARADZKI      ADAM            4    59    7     7    99.87     
             36 MADERA          ZOFIA           3    34    7     7    95.82     
             37 KLOC            RYSZARD         1    59    7     8    91.78     
             38 DOMAGALSKI      JAN             3    38    7     7    88.50     
             39 MAZUR           STANISŁAW       3    43    6     6    87.43     
             40 JURCZAK      &  MACIEJEWSKI     3    50    6     6    80.65     
             41 GRUDZIEŃ        MATEUSZ         4    38    6     6    80.51     
             42 CIEŚLIK         ANTONI          2    44    5     5    73.33     
             43 SZUMILAS        ZDZISŁAW        1    53    5     5    71.96     
             44 MATWIEJKO       ANDRZEJ         1    49    5     5    66.78     
             45 SEWIELSKI       BOGDAN          3    38    5     5    65.05     
             46 KONOFACKI       JÓZEF           4    43    5     5    63.06     
             47 MADERA          DOROTA          3    33    4     4    62.23     
             48 ŁUCKI           JANUSZ          3    42    4     4    59.15     
             49 PAWEŁCZYK       ZBIGNIEW        3    22    4     4    56.45     
             50 MOSIŃSKI        ADAM            2    41    3     3    53.94     
             51 HALCZUK         BOGDAN          1    32    4     4    53.48     
             52 GÓRAL           MATEUSZ         3    34    4     4    52.35     
             53 KRZEMIŃSKI      MAREK           3    44    3     3    49.73     
             54 SIKORA          RYSZARD         1    25    3     3    46.85     
             55 CHODORSKI       MIECZYSŁAW      1    61    3     3    45.08     
             56 WINIARSCY &     MISIAK          3    40    3     3    43.79     
             57 SURÓWKA         JAN             1    37    3     3    38.68     
             58 DUNAL           SEBASTIAN       2    30    2     2    35.03     
             59 BANASIK         JERZY           4    19    2     2    30.44     
             60 KOCIOŁEK        ZDZISŁAW        2    30    2     2    30.33     
             61 SYNOWIEC        ARTUR RENATA    2    19    2     2    29.31     
             62 PIETRAKOWSKI    JAN             2    28    2     2    28.58     
             63 LACH            STANISŁAW       2    29    2     2    27.42     
             64 KAWKA           JAN             1    46    2     2    23.61     
             65 SIKORA          JÓZEF           1    27    2     2    22.38     
             66 POGWIZD    &    ZOWAL           2    47    1     1    15.77     
             67 PRZYŁUCKI       JULIAN          3    59    1     1    14.20     
             68 SZCZYGIEŁ       CZESŁAW         4    36    1     1    11.38     
             69 BOCHEŃSKI       MAREK           2    41    0     0     0.00     
             70 GNIEWASZEWSKI   RYSZARD         1    45    0     0     0.00     
             71 KOLEŚNIK        EUGENIUSZ       2    12    0     0     0.00     
             72 BANDURA &       PATRZAŁEK       2    21    0     0     0.00     
             73 SOBOŃ           AGNIESZKA       3    23    0     0     0.00     
             74 BARCZYK         JERZY           3    32    0     0     0.00     



            Oddz.(0346) BRZEG DOLNY Okr.WROCŁAW, rok 2014.                 
            Tabela współzawodnictwa                                             
            Lot nr  3, z dnia 30.08.14 RADEBURG                                 
            40-tka [2]                                                          
          +---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+   
          |L.P| Nazwisko       Imie         |Nr.|Wklad.| Konk.|Razem|Punkty |   
          |   |                             |Odd|      | Pkt. |Konk.|       |   
          +---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+   
              1 BENEDYKT JAN  & DOROTA          4    93    7    46   137.09     
              2 BOGONOS         M+P             2   106    7    71   136.59     
              3 TWARDY &        KOWAL           1    50    7    25   133.69     
              4 LECH ROBERT  &  JOANNA          4   118    7    58   132.46     
              5 TOCZEK          ROMAN           2    84    7    25   122.95     
              6 MUSIAŁ          LUCJAN          4    22    7    11   121.99     
              7 SADOWSKI        ROBERT          1    58    7    26   121.48     
              8 NALEWAJEK       DAMIAN          1    39    7    16   119.43     
              9 HAŁASIEWICZ     DANIEL          1    86    7     8   115.57     
             10 WASIŃSKI        M & J           4    40    7    12   114.50     
             11 BARANOWSKI      EUGENIUSZ       1    47    7    11   114.47     
             12 DZIARSKI        PIOTR           1    79    7    26   114.10     
             13 DATA            ZBIGNIEW        1    73    7    18   114.04     
             14 KLUKA           PIOTR           1    76    7    17   111.72     
             15 LISOWSKI        JANUSZ          1    46    7    11   107.40     
             16 BARNA    &      CYMERMAN        2   137    6    16   106.62     
             17 CZARNY          PIOTR           1    49    7    16   106.00     
             18 GUZIK           TADEUSZ         3    35    7     8   105.90     
             19 SMOLAK          KRZYSZTOF       2   102    6    22   101.08     
             20 OCHROMBEL       KRZYSZTOF       1    45    7     8   100.79     
             21 SZPURA          STEFAN          4    41    7    15   100.57     
             22 WASYLKIEWICZ    MICHAŁ          1    47    7     7   100.33     
             23 GAŁDA           MARIAN          1    75    7    20    99.67     
             24 CHODOROWSKI &   ZDEB            2   103    7    14    98.22     
             25 PISKULAK        ANDRZEJ         4    33    7    11    96.24     
             26 WOLARZ          JANUSZ          3    51    6     9    96.14     
             27 MADERA          ZOFIA           3    34    7     7    95.82     
             28 SMOLIŃSKI       A & Z           1    66    7    17    95.71     
             29 DOMAGAŁA        MARIUSZ         4    45    7    13    95.69     
             30 JASIŃSKI        ZBIGNIEW        1    39    6     8    95.66     
             31 JUREK           STANISŁAW       1    61    6     9    93.58     
             32 KLOC            RYSZARD         1    59    7     8    91.78     
             33 MAZUR           STANISŁAW       3    43    5     6    76.07     
             34 MIL             ZBIGNIEW        1    82    5    12    73.34     
             35 CIEŚLIK         ANTONI          2    44    5     5    73.33     
             36 PYTLIK          TOMASZ          1    57    5    12    71.82     
             37 DOMAGALSKI      JAN             3    38    6     7    71.76     
             38 KONOFACKI       JÓZEF           4    43    5     5    63.06     
             39 MADERA          DOROTA          3    33    4     4    62.23     
             40 SZUMILAS        ZDZISŁAW        1    53    4     5    61.65     
             41 ŁUCKI           JANUSZ          3    42    4     4    59.15     
             42 PAWEŁCZYK       ZBIGNIEW        3    22    4     4    56.45     
             43 MATWIEJKO       ANDRZEJ         1    49    4     5    55.74     
             44 GRUDZIEŃ        MATEUSZ         4    38    4     6    53.81     
             45 HALCZUK         BOGDAN          1    32    4     4    53.48     
             46 GÓRAL           MATEUSZ         3    34    4     4    52.35     
             47 KRZEMIŃSKI      MAREK           3    44    3     3    49.73     
             48 SIKORA          RYSZARD         1    25    3     3    46.85     
             49 JURCZAK      &  MACIEJEWSKI     3    50    3     6    40.92     
             50 DOMARADZKI      ADAM            4    59    3     7    40.07     
             51 SURÓWKA         JAN             1    37    3     3    38.68     
             52 WESOŁOWSKI      JAKUB           4    59    2     7    37.04     
             53 SEWIELSKI       BOGDAN          3    38    3     5    36.09     
             54 DUNAL           SEBASTIAN       2    30    2     2    35.03     
             55 MOSIŃSKI        ADAM            2    41    2     3    35.03     
             56 BANASIK         JERZY           4    19    2     2    30.44     
             57 KOCIOŁEK        ZDZISŁAW        2    30    2     2    30.33     
             58 WINIARSCY &     MISIAK          3    40    2     3    29.79     
             59 SYNOWIEC        ARTUR RENATA    2    19    2     2    29.31     
             60 BIAŁOWĄS        DANIEL          3    55    2     7    28.15     
             61 LACH            STANISŁAW       2    29    2     2    27.42     
             62 CHODORSKI       MIECZYSŁAW      1    61    2     3    27.07     
             63 SIKORA          JÓZEF           1    27    2     2    22.38     
             64 POGWIZD    &    ZOWAL           2    47    1     1    15.77     
             65 KAWKA           JAN             1    46    1     2    12.84     
             66 SZCZYGIEŁ       CZESŁAW         4    36    0     1     0.00     
             67 PIETRAKOWSKI    JAN             2    28    0     2     0.00     
             68 PRZYŁUCKI       JULIAN          3    59    0     1     0.00     
             69 BOCHEŃSKI       MAREK           2    41    0     0     0.00     
             70 GNIEWASZEWSKI   RYSZARD         1    45    0     0     0.00     
             71 KOLEŚNIK        EUGENIUSZ       2    12    0     0     0.00     
             72 BANDURA &       PATRZAŁEK       2    21    0     0     0.00     
             73 SOBOŃ           AGNIESZKA       3    23    0     0     0.00     
             74 BARCZYK         JERZY           3    32    0     0     0.00     




            Oddz.(0346) BRZEG DOLNY Okr.WROCŁAW, rok 2014.                 
            Tabela współzawodnictwa                                             
            Lot nr  2, z dnia 23.08.14 BAUTZEN                                  
            Całość [1]                                                          
          +---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+   
          |L.P| Nazwisko       Imie         |Nr.|Wklad.| Konk.|Razem|Punkty |   
          |   |                             |Odd|      | Pkt. |Konk.|       |   
          +---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+   
              1 BOGONOS         M+P             2   107    7    77   104.78     
              2 BENEDYKT JAN  & DOROTA          4    93    7    72   103.10     
              3 LECH ROBERT  &  JOANNA          4   119    7    62    96.13     
              4 CHODOROWSKI &   ZDEB            2   104    7    27    93.21     
              5 TWARDY &        KOWAL           1    51    7    32    92.86     
              6 SMOLAK          KRZYSZTOF       2   102    7    14    87.71     
              7 BARNA    &      CYMERMAN        2   136    7    24    85.10     
              8 LISOWSKI        JANUSZ          1    47    7    21    82.71     
              9 MOSIŃSKI        ADAM            2    40    7    14    82.48     
             10 SADOWSKI        ROBERT          1    65    7    30    82.41     
             11 GAŁDA           MARIAN          1    76    7    23    79.17     
             12 JUREK           STANISŁAW       1    63    7    25    78.93     
             13 SMOLIŃSKI       A & Z           1    68    7    30    77.11     
             14 MATWIEJKO       ANDRZEJ         1    50    7    14    74.40     
             15 SZUMILAS        ZDZISŁAW        1    53    7    13    71.64     
             16 DZIARSKI        PIOTR           1    79    7    21    70.81     
             17 DOMAGAŁA        MARIUSZ         4    52    7    12    70.05     
             18 WASYLKIEWICZ    MICHAŁ          1    53    7    12    69.89     
             19 WASIŃSKI        M & J           4    38    7    17    69.83     
             20 PISKULAK        ANDRZEJ         4    38    7     8    68.10     
             21 JASIŃSKI        ZBIGNIEW        1    39    7    15    67.43     
             22 WOLARZ          JANUSZ          3    53    7    10    67.04     
             23 KLUKA           PIOTR           1    76    7    14    66.79     
             24 BARANOWSKI      EUGENIUSZ       1    47    7     8    66.67     
             25 BACZYŃSKI       ADAM            2    49    6     6    65.87     
             26 PYTLIK          TOMASZ          1    59    7    11    65.28     
             27 CZARNY          PIOTR           1    53    7     9    60.54     
             28 DOMARADZKI      ADAM            4    59    7    14    59.33     
             29 NALEWAJEK       DAMIAN          1    39    7    10    58.92     
             30 DATA            ZBIGNIEW        1    76    7    11    57.20     
             31 KOCIOŁEK        ZDZISŁAW        2    36    6     6    55.27     
             32 DOMAGALSKI      JAN             3    41    7     7    53.18     
             33 OCHROMBEL       KRZYSZTOF       1    50    5     5    52.23     
             34 MIL             ZBIGNIEW        1    88    7    13    51.45     
             35 SZPURA          STEFAN          4    41    7     8    50.64     
             36 WESOŁOWSKI      JAKUB           4    60    7     7    50.29     
             37 HALCZUK         BOGDAN          1    33    5     5    49.45     
             38 CIEŚLIK         ANTONI          2    45    5     5    48.20     
             39 HAŁASIEWICZ     DANIEL          1    86    7     8    47.91     
             40 GRUDZIEŃ        MATEUSZ         4    38    6     6    47.45     
             41 MUSIAŁ          LUCJAN          4    22    4     4    43.55     
             42 KLOC            RYSZARD         1    59    4     4    43.19     
             43 LACH            STANISŁAW       2    29    4     4    39.79     
             44 SURÓWKA         JAN             1    36    6     6    35.29     
             45 SYNOWIEC        ARTUR RENATA    2    18    3     3    30.86     
             46 SIKORA          JÓZEF           1    25    3     3    25.33     
             47 KONOFACKI       JÓZEF           4    41    4     4    24.24     
             48 CHODORSKI       MIECZYSŁAW      1    58    2     2    14.46     
             49 BIAŁOWĄS        DANIEL          3    55    2     2    13.37     
             50 SZCZYGIEŁ       CZESŁAW         4    37    2     2    12.35     
             51 POGWIZD    &    ZOWAL           2    49    1     1     9.84     
             52 ŁUCKI           JANUSZ          3    42    1     1     9.78     
             53 BOCHEŃSKI       MAREK           2    45    1     1     7.73     
             54 GÓRAL           MATEUSZ         3    34    1     1     6.58     
             55 GUZIK           TADEUSZ         3    32    1     1     6.50     
             56 DUNAL           SEBASTIAN       2    33    1     1     5.29     
             57 WINIARSCY &     MISIAK          3    40    1     1     5.22     
             58 KAWKA           JAN             1    51    0     0     0.00     
             59 MADERA          ZOFIA           3    34    0     0     0.00     
             60 KRZEMIŃSKI      MAREK           3    52    0     0     0.00     
             61 MADERA          DOROTA          3    33    0     0     0.00     
             62 PAWEŁCZYK       ZBIGNIEW        3    22    0     0     0.00     
             63 PRZYŁUCKI       JULIAN          3    61    0     0     0.00     
             64 KOPYTO          JAROSŁAW        1    19    0     0     0.00     
             65 SIKORA          RYSZARD         1    24    0     0     0.00     
             66 GNIEWASZEWSKI   RYSZARD         1    47    0     0     0.00     
             67 KOLEŚNIK        EUGENIUSZ       2    12    0     0     0.00     
             68 PIETRAKOWSKI    JAN             2    30    0     0     0.00     
             69 BANDURA &       PATRZAŁEK       2    23    0     0     0.00     
             70 BARCZYK         JERZY           3    43    0     0     0.00     
             71 DZIEPAK STANISŁ ALEKSANDRA      3    20    0     0     0.00     
             72 JURCZAK      &  MACIEJEWSKI     3    50    0     0     0.00     
             73 SEWIELSKI       BOGDAN          3    42    0     0     0.00     
             74 SOBOŃ           AGNIESZKA       3    50    0     0     0.00     
             75 BANASIK         JERZY           4    21    0     0     0.00     
             76 PAWLIK     &    KACHRO          1    43    0     0     0.00     



            Oddz.(0346) BRZEG DOLNY Okr.WROCŁAW, rok 2014.                 
            Tabela współzawodnictwa                                             
            Lot nr  2, z dnia 23.08.14 BAUTZEN                                  
            40-tka [2]                                                          
          +---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+   
          |L.P| Nazwisko       Imie         |Nr.|Wklad.| Konk.|Razem|Punkty |   
          |   |                             |Odd|      | Pkt. |Konk.|       |   
          +---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+   
              1 BOGONOS         M+P             2   107    7    77   104.23     
              2 BENEDYKT JAN  & DOROTA          4    93    7    72   102.10     
              3 LECH ROBERT  &  JOANNA          4   119    7    62    95.36     
              4 TWARDY &        KOWAL           1    51    7    32    92.62     
              5 CHODOROWSKI &   ZDEB            2   104    7    27    85.28     
              6 LISOWSKI        JANUSZ          1    47    7    21    82.71     
              7 MOSIŃSKI        ADAM            2    40    7    14    79.83     
              8 SADOWSKI        ROBERT          1    65    7    30    77.01     
              9 BARNA    &      CYMERMAN        2   136    7    24    75.30     
             10 JUREK           STANISŁAW       1    63    7    25    74.97     
             11 SMOLAK          KRZYSZTOF       2   102    7    14    74.49     
             12 MATWIEJKO       ANDRZEJ         1    50    7    14    71.90     
             13 SMOLIŃSKI       A & Z           1    68    7    30    71.68     
             14 SZUMILAS        ZDZISŁAW        1    53    7    13    71.64     
             15 WASYLKIEWICZ    MICHAŁ          1    53    7    12    69.89     
             16 WASIŃSKI        M & J           4    38    7    17    69.83     
             17 WOLARZ          JANUSZ          3    53    7    10    67.04     
             18 DZIARSKI        PIOTR           1    79    7    21    66.73     
             19 KLUKA           PIOTR           1    76    7    14    66.45     
             20 PISKULAK        ANDRZEJ         4    38    7     8    65.85     
             21 GAŁDA           MARIAN          1    76    7    23    65.27     
             22 JASIŃSKI        ZBIGNIEW        1    39    7    15    65.25     
             23 PYTLIK          TOMASZ          1    59    7    11    60.97     
             24 NALEWAJEK       DAMIAN          1    39    7    10    58.92     
             25 DOMARADZKI      ADAM            4    59    7    14    57.96     
             26 BARANOWSKI      EUGENIUSZ       1    47    6     8    56.29     
             27 KOCIOŁEK        ZDZISŁAW        2    36    6     6    55.27     
             28 DOMAGALSKI      JAN             3    41    7     7    53.18     
             29 CZARNY          PIOTR           1    53    6     9    52.63     
             30 DOMAGAŁA        MARIUSZ         4    52    7    12    52.49     
             31 HALCZUK         BOGDAN          1    33    5     5    49.45     
             32 HAŁASIEWICZ     DANIEL          1    86    7     8    47.91     
             33 DATA            ZBIGNIEW        1    76    7    11    47.44     
             34 MUSIAŁ          LUCJAN          4    22    4     4    43.55     
             35 LACH            STANISŁAW       2    29    4     4    39.79     
             36 CIEŚLIK         ANTONI          2    45    4     5    37.10     
             37 SZPURA          STEFAN          4    41    5     8    37.01     
             38 SURÓWKA         JAN             1    36    6     6    35.29     
             39 MIL             ZBIGNIEW        1    88    5    13    33.15     
             40 OCHROMBEL       KRZYSZTOF       1    50    3     5    32.88     
             41 BACZYŃSKI       ADAM            2    49    3     6    31.93     
             42 SYNOWIEC        ARTUR RENATA    2    18    3     3    30.86     
             43 GRUDZIEŃ        MATEUSZ         4    38    4     6    30.73     
             44 KLOC            RYSZARD         1    59    3     4    30.11     
             45 WESOŁOWSKI      JAKUB           4    60    4     7    28.26     
             46 SIKORA          JÓZEF           1    25    3     3    25.33     
             47 KONOFACKI       JÓZEF           4    41    3     4    19.16     
             48 SZCZYGIEŁ       CZESŁAW         4    37    2     2    12.35     
             49 POGWIZD    &    ZOWAL           2    49    1     1     9.84     
             50 ŁUCKI           JANUSZ          3    42    1     1     9.78     
             51 BOCHEŃSKI       MAREK           2    45    1     1     7.73     
             52 BIAŁOWĄS        DANIEL          3    55    1     2     6.71     
             53 GÓRAL           MATEUSZ         3    34    1     1     6.58     
             54 CHODORSKI       MIECZYSŁAW      1    58    1     2     6.54     
             55 GUZIK           TADEUSZ         3    32    1     1     6.50     
             56 DUNAL           SEBASTIAN       2    33    1     1     5.29     
             57 KAWKA           JAN             1    51    0     0     0.00     
             58 WINIARSCY &     MISIAK          3    40    0     1     0.00     
             59 MADERA          ZOFIA           3    34    0     0     0.00     
             60 KRZEMIŃSKI      MAREK           3    52    0     0     0.00     
             61 MADERA          DOROTA          3    33    0     0     0.00     
             62 PAWEŁCZYK       ZBIGNIEW        3    22    0     0     0.00     
             63 PRZYŁUCKI       JULIAN          3    61    0     0     0.00     
             64 KOPYTO          JAROSŁAW        1    19    0     0     0.00     
             65 SIKORA          RYSZARD         1    24    0     0     0.00     
             66 GNIEWASZEWSKI   RYSZARD         1    47    0     0     0.00     
             67 KOLEŚNIK        EUGENIUSZ       2    12    0     0     0.00     
             68 PIETRAKOWSKI    JAN             2    30    0     0     0.00     
             69 BANDURA &       PATRZAŁEK       2    23    0     0     0.00     
             70 BARCZYK         JERZY           3    43    0     0     0.00     
             71 DZIEPAK STANISŁ ALEKSANDRA      3    20    0     0     0.00     
             72 JURCZAK      &  MACIEJEWSKI     3    50    0     0     0.00     
             73 SEWIELSKI       BOGDAN          3    42    0     0     0.00     
             74 SOBOŃ           AGNIESZKA       3    50    0     0     0.00     
             75 BANASIK         JERZY           4    21    0     0     0.00     
             76 PAWLIK     &    KACHRO          1    43    0     0     0.00     




            Oddz.(0346) BRZEG DOLNY Okr.WROCŁAW, rok 2014.                 
            Tabela współzawodnictwa                                             
            Lot nr  1, z dnia 17.08.14 ZGORZELEC                                
            Punktacja Główna [1]                                                
          +---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+   
          |L.P| Nazwisko       Imie         |Nr.|Wklad.| Konk.|Razem|Punkty |   
          |   |                             |Odd|      | Pkt. |Konk.|       |   
          +---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+   
              1 PYTLIK          TOMASZ          1    61    7    27    69.21     
              2 SADOWSKI        ROBERT          1    63    7    31    69.19     
              3 DZIARSKI        PIOTR           1    81    7    51    67.53     
              4 TWARDY &        KOWAL           1    53    7    25    67.20     
              5 MATWIEJKO       ANDRZEJ         1    50    7    14    67.07     
              6 JUREK           STANISŁAW       1    61    7    27    64.95     
              7 DATA            ZBIGNIEW        1    81    7    22    64.61     
              8 WASIŃSKI        M & J           4    45    7    16    63.28     
              9 KAWKA           JAN             1    50    7    13    61.42     
             10 BOGONOS         M+P             2   106    7    64    61.35     
             11 HAŁASIEWICZ     DANIEL          1    86    7    15    60.98     
             12 BARANOWSKI      EUGENIUSZ       1    46    7     9    56.51     
             13 DOMARADZKI      ADAM            4    61    7    25    54.01     
             14 CZARNY          PIOTR           1    59    7    12    52.68     
             15 BENEDYKT JAN  & DOROTA          4    97    7    45    51.99     
             16 WASYLKIEWICZ    MICHAŁ          1    39    7    12    51.28     
             17 LECH ROBERT  &  JOANNA          4   128    7    57    49.21     
             18 SMOLIŃSKI       A & Z           1    74    7    20    47.83     
             19 KLOC            RYSZARD         1    59    7    20    47.59     
             20 PISKULAK        ANDRZEJ         4    35    7    14    47.12     
             21 GAŁDA           MARIAN          1    76    6     6    46.08     
             22 JASIŃSKI        ZBIGNIEW        1    39    7    16    45.78     
             23 WESOŁOWSKI      JAKUB           4    60    7    17    45.33     
             24 DOMAGALSKI      JAN             3    29    7     7    43.26     
             25 MIL             ZBIGNIEW        1    43    7     7    42.59     
             26 LISOWSKI        JANUSZ          1    47    7    24    39.69     
             27 OCHROMBEL       KRZYSZTOF       1    47    7     8    39.08     
             28 SZPURA          STEFAN          4    53    7    15    38.87     
             29 KONOFACKI       JÓZEF           4    44    7     7    34.65     
             30 BIAŁOWĄS        DANIEL          3    67    7     7    33.91     
             31 WOLARZ          JANUSZ          3    43    5     5    31.81     
             32 SURÓWKA         JAN             1    40    7     7    30.36     
             33 GRUDZIEŃ        MATEUSZ         4    53    7    10    28.10     
             34 HALCZUK         BOGDAN          1    37    7    13    28.09     
             35 SMOLAK          KRZYSZTOF       2   110    7     8    26.81     
             36 SZUMILAS        ZDZISŁAW        1    50    7    20    26.41     
             37 KLUKA           PIOTR           1    74    7    19    26.20     
             38 CHODOROWSKI &   ZDEB            2   104    7     9    23.74     
             39 WINIARSCY &     MISIAK          3    40    5     5    20.12     
             40 DOMAGAŁA        MARIUSZ         4    61    6     6    19.79     
             41 BACZYŃSKI       ADAM            2    57    4     4    18.76     
             42 CHODORSKI       MIECZYSŁAW      1    56    7    13    18.32     
             43 GUZIK           TADEUSZ         3    32    4     4    15.23     
             44 MOSIŃSKI        ADAM            2    39    5     5    14.85     
             45 NALEWAJEK       DAMIAN          1    39    6     6    14.59     
             46 MADERA          ZOFIA           3    32    5     5    10.43     
             47 SZCZYGIEŁ       CZESŁAW         4    52    2     2     8.20     
             48 MUSIAŁ          LUCJAN          4    21    2     3     8.10     
             49 SIKORA          JÓZEF           1    26    2     2     8.02     
             50 MAZUR           STANISŁAW       3    44    6     6     7.96     
             51 GÓRAL           MATEUSZ         3    35    2     2     6.77     
             52 KRZEMIŃSKI      MAREK           3    56    1     1     6.33     
             53 MADERA          DOROTA          3    35    1     1     4.89     
             54 ŁUCKI           JANUSZ          3    40    1     1     4.87     
             55 KOCIOŁEK        ZDZISŁAW        2    36    1     1     4.11     
             56 PAWEŁCZYK       ZBIGNIEW        3    26    1     1     3.30     
             57 PRZYŁUCKI       JULIAN          3    65    3     3     1.56     
             58 BARNA    &      CYMERMAN        2   138    1     1     1.30     
             59 TOCZEK          ROMAN           2   105    4     4     0.70     
             60 KOPYTO          JAROSŁAW        1    26    0     0     0.00     
             61 SIKORA          RYSZARD         1    26    0     0     0.00     
             62 GNIEWASZEWSKI   RYSZARD         1    47    0     0     0.00     
             63 SYNOWIEC        ARTUR RENATA    2    33    0     0     0.00     
             64 CIEŚLIK         ANTONI          2    45    0     0     0.00     
             65 KOLEŚNIK        EUGENIUSZ       2    13    0     0     0.00     
             66 BOCHEŃSKI       MAREK           2    28    0     0     0.00     
             67 LACH            STANISŁAW       2    30    0     0     0.00     
             68 MOLIŃSKI        JAN             2    39    0     0     0.00     
             69 PIETRAKOWSKI    JAN             2    53    0     0     0.00     
             70 POGWIZD    &    ZOWAL           2    48    0     0     0.00     
             71 DUNAL           SEBASTIAN       2    29    0     0     0.00     
             72 DZIEPAK STANISŁ ALEKSANDRA      3    31    0     0     0.00     
             73 JURCZAK      &  MACIEJEWSKI     3    62    0     0     0.00     
             74 SEWIELSKI       BOGDAN          3    58    0     0     0.00     
             75 WENDERSKI       EUGENIUSZ       3    16    0     0     0.00     
             76 BANASIK         JERZY           4    29    0     0     0.00     



 
  Dzisiaj stronę odwiedziło już 16 odwiedzający (31 wejścia) tutaj!  
 
=> Chcesz darmową stronę ? Kliknij tutaj! <=