Jan Benedykt
  loty młodych 2013
 
  Oddz.BRZEG DOLNY (0346) okr.WROCŁAW, rok 2013.                  
  Klasyfikacja współzawodnictwa o tytuł mistrza                                 
  Punktacja Całość [1]                                                          
+---+-----------------------------+---+--+--+--+--+--+-----+-------+            
|L.P| Nazwisko       Imie         |Nr.|L |L |L |L |L |Razem|Razem  |            
|   |                             |Odd|1 |2 |3 |4 |5 |konk.|punkty |            
+---+-----------------------------+---+--+--+--+--+--+-----+-------+            
   1 BENEDYKT JAN  & DOROTA          4  7  7  7  7  7   35    724.54            
   2 LECH ROBERT  &  JOANNA          4  2  7  7  7  7   30    669.06            
   3 WODEJKO         ROMAN           1  7  7  7  7  7   35    656.13            
   4 SADOWSKI        ROBERT          1  7  7  7  7  7   35    656.05            
   5 BIAŁOWĄS        DANIEL          3  7  7  7  7  7   35    644.60            
   6 DZIARSKI        PIOTR           1  7  7  7  7  7   35    640.11            
   7 BOGONOS         M+P             2  7  7  7  7  7   35    634.50            
   8 WASYLKIEWICZ    MICHAŁ          1  7  7  7  7  7   35    616.72            
   9 BRONOWICKI      ANDRZEJ         1  3  7  7  7  7   31    602.20            
  10 DOMAGAŁA        MARIUSZ         4  7  7  7  7  6   34    600.08            
  11 GAŁDA           MARIAN          1  7  7  7  7  7   35    596.66            
  12 JUREK           STANISŁAW       1  7  4  7  7  7   32    585.09            
  13 BARANOWSKI      EUGENIUSZ       1  7  7  7  7  7   35    581.18            
  14 SMOLIŃSKI       A & Z           1  7  7  7  7  7   35    565.48            
  15 SMOLAK          KRZYSZTOF       2  7  4  7  7  7   32    547.75            
  16 WOLARZ          JANUSZ          3 --  6  7  7  7   27    542.58            
  17 BARNA           WŁADYS-JANUSZ   2  7  5  6  7  6   31    470.42            
  18 SYNOWIEC        ARTUR RENATA    2  7  7  5  7  2   28    387.23            
  19 JASIŃSKI        ZBIGNIEW        1  7  4  5  7  2   25    375.35            
  20 SMUGOWSKI       PIOTR           2  7  6  1  7  2   23    344.48            
  21 GRUDZIEŃ        MATEUSZ         4 --  7  6  2  6   21    344.35            
  22 KRZEMIŃSKI      MAREK           3  6  4  3  3  7   23    337.24            
  23 MAŚLEJAK        JAN             4  7  7  7  1  2   24    323.60            
  24 KONOFACKI       JÓZEF           4  7  7  7  3  1   25    309.92            
  25 LISOWSKI        KAZIMIERZ       1  7  5  2  7 --   21    305.02            
  26 SURÓWKA         JAN             1  7  3  6  7  1   24    303.85            
  27 NALEWAJEK       DAMIAN          1  7  6  0  6  2   21    279.72            
  28 DATA            ZBIGNIEW        1  5  3  4  3  4   19    278.79            
  29 CZARNY          PIOTR           1  5  4  3  5  2   19    265.07            
  30 PYTLIK          TOMASZ          1  4  1  5  3  4   17    264.95            
  31 WINIARSCY &     MISIAK          3  7  5  1  3  4   20    262.43            
  32 WESOŁOWSKI      JAKUB           4  7  7  1  2  4   21    258.61            
  33 KLOC            RYSZARD         1  2 --  3  3  5   13    243.85            
  34 ŁUCKI           JANUSZ          3  3  3  0  4  5   15    237.33            
  35 OCHROMBEL       KRZYSZTOF       1  7  5  5  3  2   22    236.74            
  36 KOZAL  GRZEGORZ PRZEMYSŁAW      4  7  7  4  1  1   20    233.00            
  37 WENDERSKI       EUGENIUSZ       3  1  6  1  3  3   14    210.90            
  38 DOMARADZKI      ADAM            4  7  6  2  4 --   19    199.31            
  39 PAWEŁCZYK       ZBIGNIEW        3  7  7  1  2  2   19    197.76            
  40 SIKORA          RYSZARD         1  6  3  4  2  3   18    196.98            
  41 JANIK           DANUTA          3  6  3  6  0  2   17    189.76            
  42 LACH            STANISŁAW       2  7  3  0  3  3   16    186.98            
  43 TOCZEK          ROMAN           2 --  7  6 -- --   13    183.15            
  44 KASPERKIEWICZ   S & M           4  7  4  5  1 --   17    182.96            
  45 DOMAGALSKI      JAN             3  7  6  3  0  1   17    175.83            
  46 SIKORA          JÓZEF           1  3  4  3  2  3   15    174.84            
  47 WAWRZYKOWSKI    ANDRZEJ         4 --  1  3  5 --    9    167.37            
  48 MUSIAŁ          LUCJAN          4  2 -- --  4  2    8    152.14            
  49 HAŁASIEWICZ     DANIEL          1  7  4  4  0  0   15    135.95            
  50 CIEŚLIK         ANTONI          2  7  0  3  2  0   12    110.15            
  51 KAWKA           JAN             1  3  4  5  0  0   12    106.44            
  52 KOCIOŁEK        ZDZISŁAW        2  7  3  3 -- --   13    105.09            
  53 KLUKA           PIOTR           1  7  1  3  0 --   11    101.64            
  54 CYMERMAN        JACEK           2  7  0  2  1  0   10     98.18            
  55 BERYZEWSKI      K & S           2 --  0  3  2 --    5     96.30            
  56 MUŚ             JACEK           4  7  5 -- -- --   12     82.85            
  57 BANASIK         JERZY           4  7  3  2  0 --   12     77.60            
  58 MALISZEWSKI     FRANCISZEK      1 --  1  0  0  3    4     72.94            
  59 SEWIELSKI  &    ŻUKOWSKI        3  4  0  0  3  0    7     72.20            
  60 WASIŃSKI        M & J           4 --  4 --  1 --    5     69.79            
  61 GNIEWASZEWSKI   RYSZARD         1  5  3  0  1  0    9     67.65            
  62 HALCZUK         BOGDAN          1  4  0  1  2 --    7     65.43            
  63 GUZIK           TADEUSZ         3  2  2  1  0  1    6     54.30            
  64 PISKULAK        ANDRZEJ         4  5  1 --  1 --    7     53.00            
  65 SZUMILAS        ZDZISŁAW        1  2  1  3 -- --    6     50.49            
  66 MATWIEJKO       ANDRZEJ         1  6  5 -- -- --   11     46.27            
  67 CHODOROWSKI &   ZDEB            2  7 -- -- -- --    7     44.14            
  68 TWARDY &        KOWAL           1  7 -- -- -- --    7     43.50            
  69 SZCZYGIEŁ       CZESŁAW         4  7  0  1  0 --    8     37.80            
  70 MIL             ZBIGNIEW        1  2  0  2 -- --    4     36.30            
  71 MAZUR           STANISŁAW       3  1 --  0  1 --    2     29.02            
  72 BANDURA &       PATRZAŁEK       2  2 --  1  0 --    3     25.69            
  73 BARCZYK         JERZY           3  1 --  0  1  0    2     25.67            
  74 CHODORSKI       MIECZYSŁAW      1  4 --  1 -- --    5     24.52            
  75 WIĘCŁAW         ANRZEJ          1  6  0  0  0  0    6     23.05            
  76 JURCZAK      &  MACIEJEWSKI     3  1  0  0  0  1    2     22.46            
  77 SMERYKANYCZ     ANDRZEJ         2  2  0  0 -- --    2      9.97            
  78 PRZYŁUCKI       JULIAN          3  2 -- -- -- --    2      2.04            
  79 BOCHEŃSKI       MAREK           2  0  0 -- -- --    0      0.00            
  80 MAZUR &         WRÓBLEWSKI      2 --  0 -- -- --    0      0.00           


  Oddz.BRZEG DOLNY (0346) okr.WROCŁAW, rok 2013.                  
  Klasyfikacja współzawodnictwa o tytuł mistrza                                 
  Punktacja 40-stka GMP [2]                                                     
+---+-----------------------------+---+--+--+--+--+--+-----+-------+            
|L.P| Nazwisko       Imie         |Nr.|L |L |L |L |L |Razem|Razem  |            
|   |                             |Odd|1 |2 |3 |4 |5 |konk.|punkty |            
+---+-----------------------------+---+--+--+--+--+--+-----+-------+            
   1 BENEDYKT JAN  & DOROTA          4  7  7  7  7  7   35    691.99            
   2 WODEJKO         ROMAN           1  6  7  7  7  7   34    646.14            
   3 WASYLKIEWICZ    MICHAŁ          1  7  7  7  7  7   35    596.31            
   4 BOGONOS         M+P             2  7  7  7  7  6   34    584.16            
   5 BARANOWSKI      EUGENIUSZ       1  7  7  7  7  7   35    581.18            
   6 BRONOWICKI      ANDRZEJ         1  3  5  7  7  7   29    574.58            
   7 JUREK           STANISŁAW       1  7  3  7  7  7   31    561.98            
   8 SADOWSKI        ROBERT          1  6  6  7  6  7   32    548.33            
   9 WOLARZ          JANUSZ          3 --  6  7  7  7   27    542.58            
  10 DOMAGAŁA        MARIUSZ         4  7  7  7  7  4   32    534.30            
  11 DZIARSKI        PIOTR           1  6  7  7  5  7   32    518.41            
  12 BIAŁOWĄS        DANIEL          3  5  7  7  6  6   31    517.89            
  13 LECH ROBERT  &  JOANNA          4  0  5  7  5  4   21    450.67            
  14 SMOLIŃSKI       A & Z           1  5  5  7  6  5   28    428.04            
  15 BARNA           WŁADYS-JANUSZ   2  3  3  5  7  5   23    382.63            
  16 SMOLAK          KRZYSZTOF       2  7  0  7  6  3   23    374.03            
  17 GAŁDA           MARIAN          1  7  7  4  2  4   24    319.16            
  18 MAŚLEJAK        JAN             4  7  7  7  1  2   24    318.58            
  19 LISOWSKI        KAZIMIERZ       1  7  5  2  7 --   21    305.02            
  20 SURÓWKA         JAN             1  7  3  6  7  1   24    303.85            
  21 KONOFACKI       JÓZEF           4  7  7  7  2  1   24    275.77            
  22 KRZEMIŃSKI      MAREK           3  3  4  2  2  7   18    275.03            
  23 SMUGOWSKI       PIOTR           2  7  2  0  7  1   17    262.63            
  24 WESOŁOWSKI      JAKUB           4  7  7  1  2  4   21    258.61            
  25 KLOC            RYSZARD         1  2 --  3  3  5   13    243.85            
  26 GRUDZIEŃ        MATEUSZ         4 --  7  4  1  4   16    242.62            
  27 JASIŃSKI        ZBIGNIEW        1  7  1  3  4  1   16    226.23            
  28 NALEWAJEK       DAMIAN          1  6  6  0  4  2   18    223.04            
  29 SYNOWIEC        ARTUR RENATA    2  4  4  3  4  1   16    218.01            
  30 ŁUCKI           JANUSZ          3  3  2  0  4  4   13    210.33            
  31 OCHROMBEL       KRZYSZTOF       1  7  4  5  3  1   20    206.55            
  32 PYTLIK          TOMASZ          1  3  0  4  2  3   12    201.46            
  33 WENDERSKI       EUGENIUSZ       3  1  5  1  3  3   13    200.69            
  34 SIKORA          RYSZARD         1  6  3  4  2  3   18    196.98            
  35 WINIARSCY &     MISIAK          3  7  2  1  2  3   15    195.47            
  36 KOZAL  GRZEGORZ PRZEMYSŁAW      4  7  7  2  1  1   18    190.84            
  37 JANIK           DANUTA          3  6  3  6  0  2   17    189.76            
  38 DOMARADZKI      ADAM            4  7  5  2  4 --   18    183.48            
  39 PAWEŁCZYK       ZBIGNIEW        3  7  7  1  1  2   18    175.70            
  40 SIKORA          JÓZEF           1  3  4  3  2  3   15    174.84            
  41 LACH            STANISŁAW       2  7  2  0  3  3   15    170.29            
  42 WAWRZYKOWSKI    ANDRZEJ         4 --  1  3  5 --    9    167.37            
  43 KASPERKIEWICZ   S & M           4  7  4  4  1 --   16    165.18            
  44 DOMAGALSKI      JAN             3  7  5  3  0  1   16    164.97            
  45 DATA            ZBIGNIEW        1  1  2  2  2  2    9    142.38            
  46 CZARNY          PIOTR           1  4  1  1  4  0   10    138.98            
  47 HAŁASIEWICZ     DANIEL          1  7  4  4  0  0   15    135.95            
  48 TOCZEK          ROMAN           2 --  6  3 -- --    9    117.48            
  49 KLUKA           PIOTR           1  7  1  2  0 --   10     89.50            
  50 KAWKA           JAN             1  1  4  4  0  0    9     83.27            
  51 BANASIK         JERZY           4  7  3  2  0 --   12     77.60            
  52 MALISZEWSKI     FRANCISZEK      1 --  1  0  0  3    4     72.94            
  53 HALCZUK         BOGDAN          1  4  0  1  2 --    7     65.43            
  54 MUŚ             JACEK           4  7  4 -- -- --   11     63.59            
  55 KOCIOŁEK        ZDZISŁAW        2  7  2  1 -- --   10     60.26            
  56 GNIEWASZEWSKI   RYSZARD         1  5  2  0  1  0    8     58.37            
  57 MUSIAŁ          LUCJAN          4  2 -- --  2  0    4     58.18            
  58 BERYZEWSKI      K & S           2 --  0  2  1 --    3     55.91            
  59 GUZIK           TADEUSZ         3  2  2  1  0  1    6     54.30            
  60 PISKULAK        ANDRZEJ         4  5  1 --  1 --    7     53.00            
  61 MATWIEJKO       ANDRZEJ         1  4  5 -- -- --    9     42.25            
  62 SZUMILAS        ZDZISŁAW        1  2  1  2 -- --    5     38.69            
  63 SZCZYGIEŁ       CZESŁAW         4  7  0  1  0 --    8     37.80            
  64 MIL             ZBIGNIEW        1  2  0  2 -- --    4     36.30            
  65 TWARDY &        KOWAL           1  6 -- -- -- --    6     35.45            
  66 CIEŚLIK         ANTONI          2  4  0  1  0  0    5     29.72            
  67 CYMERMAN        JACEK           2  7  0  0  0  0    7     28.56            
  68 BANDURA &       PATRZAŁEK       2  2 --  1  0 --    3     25.69            
  69 BARCZYK         JERZY           3  1 --  0  1  0    2     25.67            
  70 WASIŃSKI        M & J           4 --  2 --  0 --    2     23.16            
  71 WIĘCŁAW         ANRZEJ          1  6  0  0  0  0    6     23.05            
  72 CHODOROWSKI &   ZDEB            2  4 -- -- -- --    4     19.57            
  73 CHODORSKI       MIECZYSŁAW      1  3 --  0 -- --    3     11.09            
  74 SMERYKANYCZ     ANDRZEJ         2  2  0  0 -- --    2      9.97            
  75 SEWIELSKI  &    ŻUKOWSKI        3  3  0  0  0  0    3      6.75            
  76 PRZYŁUCKI       JULIAN          3  1 -- -- -- --    1      1.05            
  77 JURCZAK      &  MACIEJEWSKI     3  1  0  0  0  0    1      0.40            
  78 BOCHEŃSKI       MAREK           2  0  0 -- -- --    0      0.00            
  79 MAZUR &         WRÓBLEWSKI      2 --  0 -- -- --    0      0.00            
  80 MAZUR           STANISŁAW       3  0 --  0  0 --    0      0.00            


            Oddz.BRZEG DOLNY (0346) okr.WROCŁAW, rok 2013.                 
            Tabela współzawodnictwa                                             
            Lot nr  5, z dnia 14.09.13 TAUCHA-2                                 
            Punktacja Całość [1]                                                
          +---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+   
          |L.P| Nazwisko       Imie         |Nr.|Wklad.| Konk.|Razem|Punkty |   
          |   |                             |Odd|      | Pkt. |Konk.|       |   
          +---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+   
              1 BENEDYKT JAN  & DOROTA          4    55    7    26   208.66     
              2 LECH ROBERT  &  JOANNA          4    34    7    19   205.78     
              3 JUREK           STANISŁAW       1    58    7    31   199.06     
              4 BRONOWICKI      ANDRZEJ         1    33    7    14   197.46     
              5 DZIARSKI        PIOTR           1    54    7    27   196.50     
              6 WODEJKO         ROMAN           1    23    7    13   193.66     
              7 BIAŁOWĄS        DANIEL          3    42    7    10   192.20     
              8 SADOWSKI        ROBERT          1    27    7     9   186.13     
              9 GAŁDA           MARIAN          1    44    7    10   185.59     
             10 WOLARZ          JANUSZ          3    20    7     9   184.82     
             11 WASYLKIEWICZ    MICHAŁ          1    41    7    13   182.15     
             12 KRZEMIŃSKI      MAREK           3    33    7    10   179.18     
             13 BARANOWSKI      EUGENIUSZ       1    23    7     7   169.03     
             14 SMOLIŃSKI       A & Z           1    28    7    10   162.60     
             15 SMOLAK          KRZYSZTOF       2    50    7     7   160.04     
             16 BOGONOS         M+P             2    44    7     7   154.15     
             17 DOMAGAŁA        MARIUSZ         4    50    6     6   153.92     
             18 GRUDZIEŃ        MATEUSZ         4    27    6     6   148.90     
             19 BARNA           WŁADYS-JANUSZ   2    56    6     6   136.99     
             20 KLOC            RYSZARD         1    12    5     5   115.81     
             21 ŁUCKI           JANUSZ          3    20    5     5   114.08     
             22 DATA            ZBIGNIEW        1    21    4     4    99.74     
             23 WESOŁOWSKI      JAKUB           4    16    4     4    99.71     
             24 WINIARSCY &     MISIAK          3    52    4     4    98.04     
             25 PYTLIK          TOMASZ          1    23    4     4    93.49     
             26 SIKORA          RYSZARD         1    22    3     3    70.50     
             27 LACH            STANISŁAW       2    28    3     3    69.41     
             28 WENDERSKI       EUGENIUSZ       3    18    3     3    69.05     
             29 SIKORA          JÓZEF           1    19    3     3    63.92     
             30 MALISZEWSKI     FRANCISZEK      1    21    3     3    63.21     
             31 JANIK           DANUTA          3    18    2     2    50.88     
             32 MAŚLEJAK        JAN             4    33    2     2    50.20     
             33 CZARNY          PIOTR           1    20    2     2    49.44     
             34 MUSIAŁ          LUCJAN          4    16    2     2    48.60     
             35 OCHROMBEL       KRZYSZTOF       1    27    2     2    47.87     
             36 NALEWAJEK       DAMIAN          1    45    2     2    46.93     
             37 SMUGOWSKI       PIOTR           2    42    2     2    43.98     
             38 JASIŃSKI        ZBIGNIEW        1    21    2     2    43.07     
             39 PAWEŁCZYK       ZBIGNIEW        3    25    2     2    41.01     
             40 SYNOWIEC        ARTUR RENATA    2    36    2     2    40.39     
             41 DOMAGALSKI      JAN             3    18    1     1    25.07     
             42 KONOFACKI       JÓZEF           4    23    1     1    24.64     
             43 SURÓWKA         JAN             1    20    1     1    22.84     
             44 JURCZAK      &  MACIEJEWSKI     3    23    1     1    22.06     
             45 GUZIK           TADEUSZ         3    10    1     1    21.99     
             46 KOZAL  GRZEGORZ PRZEMYSŁAW      4    14    1     1    21.63     
             47 HAŁASIEWICZ     DANIEL          1    17    0     0     0.00     
             48 CIEŚLIK         ANTONI          2    30    0     0     0.00     
             49 KAWKA           JAN             1    27    0     0     0.00     
             50 CYMERMAN        JACEK           2     5    0     0     0.00     
             51 SEWIELSKI  &    ŻUKOWSKI        3    21    0     0     0.00     
             52 GNIEWASZEWSKI   RYSZARD         1    25    0     0     0.00     
             53 BARCZYK         JERZY           3    12    0     0     0.00     
             54 WIĘCŁAW         ANRZEJ          1    12    0     0     0.00     


            Oddz.BRZEG DOLNY (0346) okr.WROCŁAW, rok 2013.                 
            Tabela współzawodnictwa                                             
            Lot nr  5, z dnia 14.09.13 TAUCHA-2                                 
            Punktacja 40-stka GMP [2]                                           
          +---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+   
          |L.P| Nazwisko       Imie         |Nr.|Wklad.| Konk.|Razem|Punkty |   
          |   |                             |Odd|      | Pkt. |Konk.|       |   
          +---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+   
              1 BENEDYKT JAN  & DOROTA          4    55    7    26   207.01     
              2 JUREK           STANISŁAW       1    58    7    31   197.39     
              3 BRONOWICKI      ANDRZEJ         1    33    7    14   195.30     
              4 WODEJKO         ROMAN           1    23    7    13   193.66     
              5 SADOWSKI        ROBERT          1    27    7     9   186.07     
              6 DZIARSKI        PIOTR           1    54    7    27   185.00     
              7 WOLARZ          JANUSZ          3    20    7     9   184.82     
              8 WASYLKIEWICZ    MICHAŁ          1    41    7    13   174.18     
              9 KRZEMIŃSKI      MAREK           3    33    7    10   169.83     
             10 BARANOWSKI      EUGENIUSZ       1    23    7     7   169.03     
             11 BIAŁOWĄS        DANIEL          3    42    6    10   146.35     
             12 BOGONOS         M+P             2    44    6     7   133.37     
             13 BARNA           WŁADYS-JANUSZ   2    56    5     6   116.79     
             14 KLOC            RYSZARD         1    12    5     5   115.81     
             15 LECH ROBERT  &  JOANNA          4    34    4    19   114.51     
             16 SMOLIŃSKI       A & Z           1    28    5    10   109.80     
             17 DOMAGAŁA        MARIUSZ         4    50    4     6   102.19     
             18 GRUDZIEŃ        MATEUSZ         4    27    4     6   100.30     
             19 WESOŁOWSKI      JAKUB           4    16    4     4    99.71     
             20 GAŁDA           MARIAN          1    44    4    10    99.61     
             21 ŁUCKI           JANUSZ          3    20    4     5    93.13     
             22 WINIARSCY &     MISIAK          3    52    3     4    76.34     
             23 PYTLIK          TOMASZ          1    23    3     4    73.20     
             24 SIKORA          RYSZARD         1    22    3     3    70.50     
             25 LACH            STANISŁAW       2    28    3     3    69.41     
             26 WENDERSKI       EUGENIUSZ       3    18    3     3    69.05     
             27 SMOLAK          KRZYSZTOF       2    50    3     7    65.59     
             28 SIKORA          JÓZEF           1    19    3     3    63.92     
             29 MALISZEWSKI     FRANCISZEK      1    21    3     3    63.21     
             30 JANIK           DANUTA          3    18    2     2    50.88     
             31 MAŚLEJAK        JAN             4    33    2     2    50.20     
             32 DATA            ZBIGNIEW        1    21    2     4    47.65     
             33 NALEWAJEK       DAMIAN          1    45    2     2    46.93     
             34 PAWEŁCZYK       ZBIGNIEW        3    25    2     2    41.01     
             35 DOMAGALSKI      JAN             3    18    1     1    25.07     
             36 KONOFACKI       JÓZEF           4    23    1     1    24.64     
             37 OCHROMBEL       KRZYSZTOF       1    27    1     2    23.59     
             38 JASIŃSKI        ZBIGNIEW        1    21    1     2    22.97     
             39 SURÓWKA         JAN             1    20    1     1    22.84     
             40 GUZIK           TADEUSZ         3    10    1     1    21.99     
             41 KOZAL  GRZEGORZ PRZEMYSŁAW      4    14    1     1    21.63     
             42 SMUGOWSKI       PIOTR           2    42    1     2    20.52     
             43 SYNOWIEC        ARTUR RENATA    2    36    1     2    20.16     
             44 CZARNY          PIOTR           1    20    0     2     0.00     
             45 MUSIAŁ          LUCJAN          4    16    0     2     0.00     
             46 HAŁASIEWICZ     DANIEL          1    17    0     0     0.00     
             47 CIEŚLIK         ANTONI          2    30    0     0     0.00     
             48 KAWKA           JAN             1    27    0     0     0.00     
             49 CYMERMAN        JACEK           2     5    0     0     0.00     
             50 SEWIELSKI  &    ŻUKOWSKI        3    21    0     0     0.00     
             51 GNIEWASZEWSKI   RYSZARD         1    25    0     0     0.00     
             52 BARCZYK         JERZY           3    12    0     0     0.00     
             53 WIĘCŁAW         ANRZEJ          1    12    0     0     0.00     
             54 JURCZAK      &  MACIEJEWSKI     3    23    0     1     0.00      



                                                      
            Oddz.BRZEG DOLNY (0346) okr.WROCŁAW, rok 2013.                 
            Tabela współzawodnictwa                                             
            Lot nr  4, z dnia 08.09.13 TAUCHA-1                                 
            Punktacja Całość [1]                                                
          +---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+   
          |L.P| Nazwisko       Imie         |Nr.|Wklad.| Konk.|Razem|Punkty |   
          |   |                             |Odd|      | Pkt. |Konk.|       |   
          +---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+   
              1 BENEDYKT JAN  & DOROTA          4    72    7    49   208.76     
              2 LECH ROBERT  &  JOANNA          4    36    7    25   208.60     
              3 WODEJKO         ROMAN           1    26    7    12   200.16     
              4 DOMAGAŁA        MARIUSZ         4    57    7    24   191.69     
              5 SADOWSKI        ROBERT          1    31    7    10   190.18     
              6 JUREK           STANISŁAW       1    58    7    26   189.15     
              7 BOGONOS         M+P             2    46    7    11   187.93     
              8 BRONOWICKI      ANDRZEJ         1    34    7    16   187.77     
              9 BIAŁOWĄS        DANIEL          3    43    7    12   187.44     
             10 WOLARZ          JANUSZ          3    19    7     8   183.83     
             11 SMUGOWSKI       PIOTR           2    48    7    15   183.18     
             12 LISOWSKI        KAZIMIERZ       1    19    7    11   182.36     
             13 SYNOWIEC        ARTUR RENATA    2    45    7     9   181.42     
             14 WASYLKIEWICZ    MICHAŁ          1    43    7    12   178.74     
             15 SMOLIŃSKI       A & Z           1    30    7     9   176.71     
             16 SMOLAK          KRZYSZTOF       2    64    7    13   176.24     
             17 BARNA           WŁADYS-JANUSZ   2    62    7    16   174.84     
             18 DZIARSKI        PIOTR           1    64    7    10   173.36     
             19 JASIŃSKI        ZBIGNIEW        1    27    7     7   170.82     
             20 BARANOWSKI      EUGENIUSZ       1    24    7     7   166.52     
             21 SURÓWKA         JAN             1    30    7     7   165.68     
             22 GAŁDA           MARIAN          1    48    7     7   161.20     
             23 NALEWAJEK       DAMIAN          1    47    6     6   134.33     
             24 WAWRZYKOWSKI    ANDRZEJ         4    29    5     5   120.86     
             25 CZARNY          PIOTR           1    21    5     5   117.09     
             26 SEWIELSKI  &    ŻUKOWSKI        3    28    5     5   116.17     
             27 ŁUCKI           JANUSZ          3    23    4     4    97.24     
             28 MUSIAŁ          LUCJAN          4    16    4     4    96.61     
             29 DOMARADZKI      ADAM            4    30    4     4    91.33     
             30 KONOFACKI       JÓZEF           4    31    3     3    76.36     
             31 WENDERSKI       EUGENIUSZ       3    23    3     3    73.53     
             32 PYTLIK          TOMASZ          1    28    3     3    73.18     
             33 OCHROMBEL       KRZYSZTOF       1    26    3     3    72.17     
             34 KLOC            RYSZARD         1    14    3     3    71.03     
             35 KRZEMIŃSKI      MAREK           3    38    3     3    70.43     
             36 WINIARSCY &     MISIAK          3    57    3     3    70.27     
             37 DATA            ZBIGNIEW        1    21    3     3    66.10     
             38 LACH            STANISŁAW       2    28    3     3    65.09     
             39 BERYZEWSKI      K & S           2    10    2     2    50.63     
             40 GRUDZIEŃ        MATEUSZ         4    32    2     2    46.50     
             41 HALCZUK         BOGDAN          1    14    2     2    45.34     
             42 SIKORA          JÓZEF           1    21    2     2    44.66     
             43 SIKORA          RYSZARD         1    22    2     2    43.91     
             44 PAWEŁCZYK       ZBIGNIEW        3    26    2     2    43.51     
             45 CIEŚLIK         ANTONI          2    31    2     2    43.11     
             46 WESOŁOWSKI      JAKUB           4    17    2     2    41.68     
             47 WASIŃSKI        M & J           4    31    1     1    25.64     
             48 PISKULAK        ANDRZEJ         4    22    1     1    24.74     
             49 CYMERMAN        JACEK           2    17    1     1    24.46     
             50 BARCZYK         JERZY           3    14    1     1    23.58     
             51 GNIEWASZEWSKI   RYSZARD         1    30    1     1    23.46     
             52 MAZUR           STANISŁAW       3    18    1     1    22.68     
             53 KASPERKIEWICZ   S & M           4    20    1     1    20.70     
             54 KOZAL  GRZEGORZ PRZEMYSŁAW      4    16    1     1    20.00     
             55 MAŚLEJAK        JAN             4    34    0     0     0.00     
             56 DOMAGALSKI      JAN             3    23    0     0     0.00     
             57 JANIK           DANUTA          3    19    0     0     0.00     
             58 HAŁASIEWICZ     DANIEL          1    29    0     0     0.00     
             59 KAWKA           JAN             1    28    0     0     0.00     
             60 KLUKA           PIOTR           1    24    0     0     0.00     
             61 BANASIK         JERZY           4    18    0     0     0.00     
             62 SZCZYGIEŁ       CZESŁAW         4    16    0     0     0.00     
             63 GUZIK           TADEUSZ         3    12    0     0     0.00     
             64 BANDURA &       PATRZAŁEK       2     9    0     0     0.00     
             65 WIĘCŁAW         ANRZEJ          1    14    0     0     0.00     
             66 MALISZEWSKI     FRANCISZEK      1    21    0     0     0.00     
             67 JURCZAK      &  MACIEJEWSKI     3    24    0     0     0.00     


            Oddz.BRZEG DOLNY (0346) okr.WROCŁAW, rok 2013.                 
            Tabela współzawodnictwa                                             
            Lot nr  4, z dnia 08.09.13 TAUCHA-1                                 
            Punktacja 40-stka GMP [2]                                           
          +---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+   
          |L.P| Nazwisko       Imie         |Nr.|Wklad.| Konk.|Razem|Punkty |   
          |   |                             |Odd|      | Pkt. |Konk.|       |   
          +---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+   
              1 BENEDYKT JAN  & DOROTA          4    72    7    49   207.88     
              2 WODEJKO         ROMAN           1    26    7    12   197.98     
              3 DOMAGAŁA        MARIUSZ         4    57    7    24   187.85     
              4 WOLARZ          JANUSZ          3    19    7     8   183.83     
              5 JUREK           STANISŁAW       1    58    7    26   182.58     
              6 LISOWSKI        KAZIMIERZ       1    19    7    11   182.36     
              7 BOGONOS         M+P             2    46    7    11   181.56     
              8 BRONOWICKI      ANDRZEJ         1    34    7    16   180.85     
              9 SMUGOWSKI       PIOTR           2    48    7    15   180.52     
             10 WASYLKIEWICZ    MICHAŁ          1    43    7    12   176.50     
             11 BARANOWSKI      EUGENIUSZ       1    24    7     7   166.52     
             12 SURÓWKA         JAN             1    30    7     7   165.68     
             13 BARNA           WŁADYS-JANUSZ   2    62    7    16   157.98     
             14 SMOLIŃSKI       A & Z           1    30    6     9   148.52     
             15 BIAŁOWĄS        DANIEL          3    43    6    12   148.14     
             16 SMOLAK          KRZYSZTOF       2    64    6    13   144.74     
             17 LECH ROBERT  &  JOANNA          4    36    5    25   140.19     
             18 SADOWSKI        ROBERT          1    31    5    10   128.98     
             19 WAWRZYKOWSKI    ANDRZEJ         4    29    5     5   120.86     
             20 DZIARSKI        PIOTR           1    64    5    10   117.60     
             21 SYNOWIEC        ARTUR RENATA    2    45    4     9   100.83     
             22 JASIŃSKI        ZBIGNIEW        1    27    4     7    97.77     
             23 ŁUCKI           JANUSZ          3    23    4     4    97.24     
             24 NALEWAJEK       DAMIAN          1    47    4     6    92.33     
             25 CZARNY          PIOTR           1    21    4     5    91.73     
             26 DOMARADZKI      ADAM            4    30    4     4    91.33     
             27 WENDERSKI       EUGENIUSZ       3    23    3     3    73.53     
             28 OCHROMBEL       KRZYSZTOF       1    26    3     3    72.17     
             29 KLOC            RYSZARD         1    14    3     3    71.03     
             30 SEWIELSKI  &    ŻUKOWSKI        3    28    3     5    67.35     
             31 LACH            STANISŁAW       2    28    3     3    65.09     
             32 MUSIAŁ          LUCJAN          4    16    2     4    51.35     
             33 PYTLIK          TOMASZ          1    28    2     3    49.45     
             34 WINIARSCY &     MISIAK          3    57    2     3    49.37     
             35 KONOFACKI       JÓZEF           4    31    2     3    48.92     
             36 GAŁDA           MARIAN          1    48    2     7    45.94     
             37 HALCZUK         BOGDAN          1    14    2     2    45.34     
             38 DATA            ZBIGNIEW        1    21    2     3    45.22     
             39 SIKORA          JÓZEF           1    21    2     2    44.66     
             40 KRZEMIŃSKI      MAREK           3    38    2     3    44.54     
             41 SIKORA          RYSZARD         1    22    2     2    43.91     
             42 WESOŁOWSKI      JAKUB           4    17    2     2    41.68     
             43 BERYZEWSKI      K & S           2    10    1     2    26.54     
             44 PISKULAK        ANDRZEJ         4    22    1     1    24.74     
             45 GRUDZIEŃ        MATEUSZ         4    32    1     2    24.39     
             46 BARCZYK         JERZY           3    14    1     1    23.58     
             47 GNIEWASZEWSKI   RYSZARD         1    30    1     1    23.46     
             48 PAWEŁCZYK       ZBIGNIEW        3    26    1     2    21.50     
             49 KASPERKIEWICZ   S & M           4    20    1     1    20.70     
             50 KOZAL  GRZEGORZ PRZEMYSŁAW      4    16    1     1    20.00     
             51 MAŚLEJAK        JAN             4    34    0     0     0.00     
             52 DOMAGALSKI      JAN             3    23    0     0     0.00     
             53 JANIK           DANUTA          3    19    0     0     0.00     
             54 HAŁASIEWICZ     DANIEL          1    29    0     0     0.00     
             55 CIEŚLIK         ANTONI          2    31    0     2     0.00     
             56 KAWKA           JAN             1    28    0     0     0.00     
             57 KLUKA           PIOTR           1    24    0     0     0.00     
             58 CYMERMAN        JACEK           2    17    0     1     0.00     
             59 BANASIK         JERZY           4    18    0     0     0.00     
             60 WASIŃSKI        M & J           4    31    0     1     0.00     
             61 SZCZYGIEŁ       CZESŁAW         4    16    0     0     0.00     
             62 GUZIK           TADEUSZ         3    12    0     0     0.00     
             63 MAZUR           STANISŁAW       3    18    0     1     0.00     
             64 BANDURA &       PATRZAŁEK       2     9    0     0     0.00     
             65 WIĘCŁAW         ANRZEJ          1    14    0     0     0.00     
             66 MALISZEWSKI     FRANCISZEK      1    21    0     0     0.00     
             67 JURCZAK      &  MACIEJEWSKI     3    24    0     0     0.00     
 


            Oddz.BRZEG DOLNY (0346) okr.WROCŁAW, rok 2013.                 
            Tabela współzawodnictwa                                             
            Lot nr  3, z dnia 31.08.13 RADEBURG                                 
            Punktacja Całość [1]                                                
          +---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+   
          |L.P| Nazwisko       Imie         |Nr.|Wklad.| Konk.|Razem|Punkty |   
          |   |                             |Odd|      | Pkt. |Konk.|       |   
          +---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+   
              1 WODEJKO         ROMAN           1    26    7    16   135.40     
              2 BENEDYKT JAN  & DOROTA          4    80    7    39   135.34     
              3 LECH ROBERT  &  JOANNA          4    37    7    24   135.20     
              4 BIAŁOWĄS        DANIEL          3    44    7    14   134.44     
              5 BRONOWICKI      ANDRZEJ         1    38    7    17   132.89     
              6 SADOWSKI        ROBERT          1    35    7    16   131.16     
              7 DZIARSKI        PIOTR           1    67    7    31   124.40     
              8 SMOLAK          KRZYSZTOF       2    63    7    22   122.52     
              9 BOGONOS         M+P             2    76    7    24   122.18     
             10 BARANOWSKI      EUGENIUSZ       1    23    7    11   120.35     
             11 JUREK           STANISŁAW       1    61    7    19   114.70     
             12 WOLARZ          JANUSZ          3    23    7     7   113.96     
             13 WASYLKIEWICZ    MICHAŁ          1    40    7    16   112.53     
             14 MAŚLEJAK        JAN             4    43    7    15   112.33     
             15 GAŁDA           MARIAN          1    56    7    17   111.65     
             16 SMOLIŃSKI       A & Z           1    30    7    13   106.35     
             17 DOMAGAŁA        MARIUSZ         4    63    7    14   100.97     
             18 TOCZEK          ROMAN           2    53    6     6    96.07     
             19 BARNA           WŁADYS-JANUSZ   2    63    6     6    94.42     
             20 KONOFACKI       JÓZEF           4    32    7     8    86.59     
             21 JANIK           DANUTA          3    25    6     6    84.06     
             22 GRUDZIEŃ        MATEUSZ         4    40    6     6    83.62     
             23 SURÓWKA         JAN             1    28    6     6    76.49     
             24 KASPERKIEWICZ   S & M           4    22    5     5    75.97     
             25 PYTLIK          TOMASZ          1    27    5     5    73.62     
             26 HAŁASIEWICZ     DANIEL          1    30    4     4    68.53     
             27 SYNOWIEC        ARTUR RENATA    2    49    5     5    68.20     
             28 OCHROMBEL       KRZYSZTOF       1    29    5     5    67.90     
             29 JASIŃSKI        ZBIGNIEW        1    30    5     5    65.18     
             30 KAWKA           JAN             1    27    5     5    61.44     
             31 KOZAL  GRZEGORZ PRZEMYSŁAW      4    19    4     4    58.21     
             32 DATA            ZBIGNIEW        1    23    4     4    55.77     
             33 SIKORA          RYSZARD         1    26    4     4    52.48     
             34 KOCIOŁEK        ZDZISŁAW        2    21    3     3    45.97     
             35 DOMAGALSKI      JAN             3    27    3     3    45.79     
             36 BERYZEWSKI      K & S           2    35    3     3    45.59     
             37 KLUKA           PIOTR           1    24    3     3    45.21     
             38 KLOC            RYSZARD         1    15    3     3    44.12     
             39 KRZEMIŃSKI      MAREK           3    41    3     3    41.38     
             40 SZUMILAS        ZDZISŁAW        1    21    3     3    38.76     
             41 SIKORA          JÓZEF           1    20    3     3    38.25     
             42 WAWRZYKOWSKI    ANDRZEJ         4    28    3     3    37.67     
             43 CYMERMAN        JACEK           2    20    2     2    36.60     
             44 CZARNY          PIOTR           1    22    3     3    33.77     
             45 CIEŚLIK         ANTONI          2    36    3     3    32.59     
             46 MIL             ZBIGNIEW        1    11    2     2    25.67     
             47 DOMARADZKI      ADAM            4    31    2     2    25.06     
             48 LISOWSKI        KAZIMIERZ       1    19    2     2    23.70     
             49 BANASIK         JERZY           4    19    2     2    21.37     
             50 BANDURA &       PATRZAŁEK       2    16    1     1    17.67      
             51 WINIARSCY &     MISIAK          3    70    1     1    15.59     
             52 WESOŁOWSKI      JAKUB           4    18    1     1    14.63     
             53 GUZIK           TADEUSZ         3    13    1     1    14.43     
             54 WENDERSKI       EUGENIUSZ       3    22    1     1    13.39     
             55 SMUGOWSKI       PIOTR           2    52    1     1    12.66     
             56 SZCZYGIEŁ       CZESŁAW         4    16    1     1    12.44     
             57 CHODORSKI       MIECZYSŁAW      1    15    1     1    12.26     
             58 HALCZUK         BOGDAN          1    16    1     1    11.00     
             59 PAWEŁCZYK       ZBIGNIEW        3    31    1     1    10.40     
             60 NALEWAJEK       DAMIAN          1    48    0     0     0.00     
             61 LACH            STANISŁAW       2    31    0     0     0.00     
             62 GNIEWASZEWSKI   RYSZARD         1    33    0     0     0.00     
             63 ŁUCKI           JANUSZ          3    23    0     0     0.00     
             64 WIĘCŁAW         ANRZEJ          1    15    0     0     0.00     
             65 SMERYKANYCZ     ANDRZEJ         2     8    0     0     0.00     
             66 MALISZEWSKI     FRANCISZEK      1    25    0     0     0.00     
             67 SEWIELSKI  &    ŻUKOWSKI        3    29    0     0     0.00     
             68 MAZUR           STANISŁAW       3    19    0     0     0.00     
             69 BARCZYK         JERZY           3    13    0     0     0.00     
             70 JURCZAK      &  MACIEJEWSKI     3    28    0     0     0.00     


            Oddz.BRZEG DOLNY (0346) okr.WROCŁAW, rok 2013.                 
            Tabela współzawodnictwa                                             
            Lot nr  3, z dnia 31.08.13 RADEBURG                                 
            Punktacja 40-stka GMP [2]                                           
          +---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+   
          |L.P| Nazwisko       Imie         |Nr.|Wklad.| Konk.|Razem|Punkty |   
          |   |                             |Odd|      | Pkt. |Konk.|       |   
          +---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+   
              1 WODEJKO         ROMAN           1    26    7    16   132.94     
              2 LECH ROBERT  &  JOANNA          4    37    7    24   131.78     
              3 BENEDYKT JAN  & DOROTA          4    80    7    39   131.64     
              4 BRONOWICKI      ANDRZEJ         1    38    7    17   131.34     
              5 DZIARSKI        PIOTR           1    67    7    31   122.75     
              6 BIAŁOWĄS        DANIEL          3    44    7    14   121.45     
              7 BARANOWSKI      EUGENIUSZ       1    23    7    11   120.35     
              8 WOLARZ          JANUSZ          3    23    7     7   113.96     
              9 JUREK           STANISŁAW       1    61    7    19   112.77     
             10 WASYLKIEWICZ    MICHAŁ          1    40    7    16   112.17     
             11 SADOWSKI        ROBERT          1    35    7    16   112.14     
             12 BOGONOS         M+P             2    76    7    24   111.89     
             13 SMOLAK          KRZYSZTOF       2    63    7    22   110.09     
             14 MAŚLEJAK        JAN             4    43    7    15   108.36     
             15 SMOLIŃSKI       A & Z           1    30    7    13    99.30     
             16 DOMAGAŁA        MARIUSZ         4    63    7    14    97.98     
             17 KONOFACKI       JÓZEF           4    32    7     8    86.59     
             18 JANIK           DANUTA          3    25    6     6    84.06     
             19 BARNA           WŁADYS-JANUSZ   2    63    5     6    76.86     
             20 SURÓWKA         JAN             1    28    6     6    76.49     
             21 HAŁASIEWICZ     DANIEL          1    30    4     4    68.53     
             22 OCHROMBEL       KRZYSZTOF       1    29    5     5    67.90     
             23 KASPERKIEWICZ   S & M           4    22    4     5    63.04     
             24 PYTLIK          TOMASZ          1    27    4     5    62.76     
             25 GAŁDA           MARIAN          1    56    4    17    61.32     
             26 GRUDZIEŃ        MATEUSZ         4    40    4     6    54.33     
             27 SIKORA          RYSZARD         1    26    4     4    52.48     
             28 TOCZEK          ROMAN           2    53    3     6    47.96     
             29 KAWKA           JAN             1    27    4     5    47.78     
             30 DOMAGALSKI      JAN             3    27    3     3    45.79     
             31 SYNOWIEC        ARTUR RENATA    2    49    3     5    44.76     
             32 KLOC            RYSZARD         1    15    3     3    44.12     
             33 SIKORA          JÓZEF           1    20    3     3    38.25     
             34 WAWRZYKOWSKI    ANDRZEJ         4    28    3     3    37.67     
             35 JASIŃSKI        ZBIGNIEW        1    30    3     5    36.67     
             36 KLUKA           PIOTR           1    24    2     3    34.70     
             37 BERYZEWSKI      K & S           2    35    2     3    29.34     
             38 SZUMILAS        ZDZISŁAW        1    21    2     3    26.96     
             39 MIL             ZBIGNIEW        1    11    2     2    25.67     
             40 DATA            ZBIGNIEW        1    23    2     4    25.61     
             41 DOMARADZKI      ADAM            4    31    2     2    25.06     
             42 KRZEMIŃSKI      MAREK           3    41    2     3    24.84     
             43 KOZAL  GRZEGORZ PRZEMYSŁAW      4    19    2     4    24.28     
             44 LISOWSKI        KAZIMIERZ       1    19    2     2    23.70     
             45 BANASIK         JERZY           4    19    2     2    21.37     
             46 BANDURA &       PATRZAŁEK       2    16    1     1    17.67     
             47 WINIARSCY &     MISIAK          3    70    1     1    15.59     
             48 WESOŁOWSKI      JAKUB           4    18    1     1    14.63     
             49 GUZIK           TADEUSZ         3    13    1     1    14.43     
             50 WENDERSKI       EUGENIUSZ       3    22    1     1    13.39     
             51 SZCZYGIEŁ       CZESŁAW         4    16    1     1    12.44     
             52 CZARNY          PIOTR           1    22    1     3    11.73     
             53 HALCZUK         BOGDAN          1    16    1     1    11.00     
             54 KOCIOŁEK        ZDZISŁAW        2    21    1     3    10.89     
             55 CIEŚLIK         ANTONI          2    36    1     3    10.64     
             56 PAWEŁCZYK       ZBIGNIEW        3    31    1     1    10.40     
             57 SMUGOWSKI       PIOTR           2    52    0     1     0.00     
             58 NALEWAJEK       DAMIAN          1    48    0     0     0.00     
             59 CYMERMAN        JACEK           2    20    0     2     0.00     
             60 LACH            STANISŁAW       2    31    0     0     0.00     
             61 GNIEWASZEWSKI   RYSZARD         1    33    0     0     0.00     
             62 ŁUCKI           JANUSZ          3    23    0     0     0.00     
             63 CHODORSKI       MIECZYSŁAW      1    15    0     1     0.00     
             64 WIĘCŁAW         ANRZEJ          1    15    0     0     0.00     
             65 SMERYKANYCZ     ANDRZEJ         2     8    0     0     0.00     
             66 MALISZEWSKI     FRANCISZEK      1    25    0     0     0.00     
             67 SEWIELSKI  &    ŻUKOWSKI        3    29    0     0     0.00     
             68 MAZUR           STANISŁAW       3    19    0     0     0.00     
             69 BARCZYK         JERZY           3    13    0     0     0.00     
             70 JURCZAK      &  MACIEJEWSKI     3    28    0     0     0.00     
     


            Oddz.BRZEG DOLNY (0346) okr.WROCŁAW, rok 2013.                 
            Tabela współzawodnictwa                                             
            Lot nr  2, z dnia 24.08.13 BAUTZEN                                  
            Punktacja Całość [1]                                                
          +---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+   
          |L.P| Nazwisko       Imie         |Nr.|Wklad.| Konk.|Razem|Punkty |   
          |   |                             |Odd|      | Pkt. |Konk.|       |   
          +---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+   
              1 BENEDYKT JAN  & DOROTA          4    75    7    52   104.66     
              2 BOGONOS         M+P             2    78    7    44   102.08     
              3 LECH ROBERT  &  JOANNA          4    31    7    23   100.87     
              4 WODEJKO         ROMAN           1    27    7    16    97.07     
              5 SADOWSKI        ROBERT          1    31    7    13    92.11     
              6 BIAŁOWĄS        DANIEL          3    46    7    12    89.99     
              7 KOZAL  GRZEGORZ PRZEMYSŁAW      4    22    7    13    89.86     
              8 MAŚLEJAK        JAN             4    44    7    16    87.63     
              9 TOCZEK          ROMAN           2    85    7    15    87.08     
             10 DZIARSKI        PIOTR           1    69    7    24    86.35     
             11 GAŁDA           MARIAN          1    40    7    15    85.43     
             12 DOMAGAŁA        MARIUSZ         4    59    7    28    84.41     
             13 WASYLKIEWICZ    MICHAŁ          1    42    7    11    81.35     
             14 SMOLIŃSKI       A & Z           1    30    7    12    77.05     
             15 KONOFACKI       JÓZEF           4    32    7    11    73.69     
             16 BRONOWICKI      ANDRZEJ         1    45    7     7    71.21     
             17 PAWEŁCZYK       ZBIGNIEW        3    32    7     7    65.52     
             18 GRUDZIEŃ        MATEUSZ         4    64    7    12    65.23     
             19 BARANOWSKI      EUGENIUSZ       1    24    7     9    63.99     
             20 WESOŁOWSKI      JAKUB           4    19    7     7    63.17     
             21 WOLARZ          JANUSZ          3    32    6     6    59.80     
             22 DOMARADZKI      ADAM            4    28    6     6    55.56     
             23 WENDERSKI       EUGENIUSZ       3    27    6     6    54.70     
             24 SYNOWIEC        ARTUR RENATA    2    36    7     8    53.50     
             25 DOMAGALSKI      JAN             3    25    6     6    51.00     
             26 MUŚ             JACEK           4    28    5     5    47.93     
             27 NALEWAJEK       DAMIAN          1    49    6     6    45.59     
             28 SMUGOWSKI       PIOTR           2    58    6     6    44.27     
             29 WASIŃSKI        M & J           4    64    4     4    44.13     
             30 BARNA           WŁADYS-JANUSZ   2    67    5     5    41.79     
             31 KASPERKIEWICZ   S & M           4    21    4     4    41.01     
             32 LISOWSKI        KAZIMIERZ       1    19    5     5    40.01     
             33 OCHROMBEL       KRZYSZTOF       1    26    5     5    36.95     
             34 CZARNY          PIOTR           1    21    4     4    34.18     
             35 KAWKA           JAN             1    33    4     4    33.48     
             36 MATWIEJKO       ANDRZEJ         1    28    5     5    31.88     
             37 JASIŃSKI        ZBIGNIEW        1    30    4     4    31.28     
             38 WINIARSCY &     MISIAK          3    71    5     5    30.83     
             39 KRZEMIŃSKI      MAREK           3    42    4     4    29.87     
             40 SIKORA          JÓZEF           1    22    4     4    27.17     
             41 BANASIK         JERZY           4    22    3     3    26.99     
             42 HAŁASIEWICZ     DANIEL          1    33    4     4    26.64     
             43 KOCIOŁEK        ZDZISŁAW        2    22    3     3    26.52     
             44 JUREK           STANISŁAW       1    63    4     4    26.18     
             45 SMOLAK          KRZYSZTOF       2    58    4     4    26.14     
             46 LACH            STANISŁAW       2    32    3     3    24.65     
             47 DATA            ZBIGNIEW        1    24    3     3    23.57     
             48 GNIEWASZEWSKI   RYSZARD         1    32    3     3    23.12     
             49 JANIK           DANUTA          3    24    3     3    21.54     
             50 ŁUCKI           JANUSZ          3    23    3     3    19.85     
             51 SIKORA          RYSZARD         1    22    3     3    19.44     
             52 SURÓWKA         JAN             1    27    3     3    16.57     
             53 GUZIK           TADEUSZ         3    12    2     2    11.53     
             54 MALISZEWSKI     FRANCISZEK      1    25    1     1     9.73     
             55 WAWRZYKOWSKI    ANDRZEJ         4    39    1     1     8.64     
             56 SZUMILAS        ZDZISŁAW        1    21    1     1     7.20     
             57 PISKULAK        ANDRZEJ         4    21    1     1     6.45     
             58 PYTLIK          TOMASZ          1    32    1     1     5.97     
             59 KLUKA           PIOTR           1    24    1     1     5.10     
             60 CYMERMAN        JACEK           2    24    0     0     0.00     
             61 CIEŚLIK         ANTONI          2    27    0     0     0.00     
             62 SZCZYGIEŁ       CZESŁAW         4    14    0     0     0.00     
             63 WIĘCŁAW         ANRZEJ          1    16    0     0     0.00     
             64 MIL             ZBIGNIEW        1    13    0     0     0.00     
             65 SMERYKANYCZ     ANDRZEJ         2     7    0     0     0.00     
             66 SEWIELSKI  &    ŻUKOWSKI        3    30    0     0     0.00     
             67 HALCZUK         BOGDAN          1    16    0     0     0.00     
             68 JURCZAK      &  MACIEJEWSKI     3    36    0     0     0.00     
             69 BERYZEWSKI      K & S           2    52    0     0     0.00     
             70 BOCHEŃSKI       MAREK           2    27    0     0     0.00     
             71 MAZUR &         WRÓBLEWSKI      2    39    0     0     0.00     


            Oddz.BRZEG DOLNY (0346) okr.WROCŁAW, rok 2013.                 
            Tabela współzawodnictwa                                             
            Lot nr  2, z dnia 24.08.13 BAUTZEN                                  
            Punktacja 40-stka GMP [2]                                           
          +---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+   
          |L.P| Nazwisko       Imie         |Nr.|Wklad.| Konk.|Razem|Punkty |   
          |   |                             |Odd|      | Pkt. |Konk.|       |   
          +---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+   
              1 BENEDYKT JAN  & DOROTA          4    75    7    52   102.95     
              2 BOGONOS         M+P             2    78    7    44   101.51     
              3 WODEJKO         ROMAN           1    27    7    16    96.27     
              4 MAŚLEJAK        JAN             4    44    7    16    86.58     
              5 KOZAL  GRZEGORZ PRZEMYSŁAW      4    22    7    13    83.46     
              6 DOMAGAŁA        MARIUSZ         4    59    7    28    80.17     
              7 BIAŁOWĄS        DANIEL          3    46    7    12    76.94     
              8 GAŁDA           MARIAN          1    40    7    15    74.15     
              9 WASYLKIEWICZ    MICHAŁ          1    42    7    11    72.14     
             10 TOCZEK          ROMAN           2    85    6    15    69.52     
             11 KONOFACKI       JÓZEF           4    32    7    11    68.44     
             12 PAWEŁCZYK       ZBIGNIEW        3    32    7     7    65.52     
             13 SADOWSKI        ROBERT          1    31    6    13    64.35     
             14 DZIARSKI        PIOTR           1    69    7    24    64.23     
             15 LECH ROBERT  &  JOANNA          4    31    5    23    64.14     
             16 BARANOWSKI      EUGENIUSZ       1    24    7     9    63.99     
             17 BRONOWICKI      ANDRZEJ         1    45    6     7    63.77     
             18 GRUDZIEŃ        MATEUSZ         4    64    7    12    63.55     
             19 WESOŁOWSKI      JAKUB           4    19    7     7    63.17     
             20 WOLARZ          JANUSZ          3    32    6     6    59.80     
             21 SMOLIŃSKI       A & Z           1    30    5    12    51.38     
             22 NALEWAJEK       DAMIAN          1    49    6     6    45.59     
             23 WENDERSKI       EUGENIUSZ       3    27    5     6    44.49     
             24 DOMARADZKI      ADAM            4    28    5     6    41.67     
             25 KASPERKIEWICZ   S & M           4    21    4     4    41.01     
             26 DOMAGALSKI      JAN             3    25    5     6    40.14     
             27 LISOWSKI        KAZIMIERZ       1    19    5     5    40.01     
             28 MUŚ             JACEK           4    28    4     5    39.31     
             29 SYNOWIEC        ARTUR RENATA    2    36    4     8    34.50     
             30 KAWKA           JAN             1    33    4     4    33.48     
             31 MATWIEJKO       ANDRZEJ         1    28    5     5    31.88     
             32 OCHROMBEL       KRZYSZTOF       1    26    4     5    31.04     
             33 KRZEMIŃSKI      MAREK           3    42    4     4    29.87     
             34 SIKORA          JÓZEF           1    22    4     4    27.17     
             35 BANASIK         JERZY           4    22    3     3    26.99     
             36 HAŁASIEWICZ     DANIEL          1    33    4     4    26.64     
             37 BARNA           WŁADYS-JANUSZ   2    67    3     5    24.42     
             38 WASIŃSKI        M & J           4    64    2     4    23.16     
             39 JANIK           DANUTA          3    24    3     3    21.54     
             40 SIKORA          RYSZARD         1    22    3     3    19.44     
             41 LACH            STANISŁAW       2    32    2     3    18.56     
             42 JUREK           STANISŁAW       1    63    3     4    18.45     
             43 KOCIOŁEK        ZDZISŁAW        2    22    2     3    17.54     
             44 SURÓWKA         JAN             1    27    3     3    16.57     
             45 DATA            ZBIGNIEW        1    24    2     3    15.01     
             46 GNIEWASZEWSKI   RYSZARD         1    32    2     3    13.84     
             47 ŁUCKI           JANUSZ          3    23    2     3    13.80     
             48 WINIARSCY &     MISIAK          3    71    2     5    13.37     
             49 SMUGOWSKI       PIOTR           2    58    2     6    13.31     
             50 GUZIK           TADEUSZ         3    12    2     2    11.53     
             51 CZARNY          PIOTR           1    21    1     4    10.90     
             52 JASIŃSKI        ZBIGNIEW        1    30    1     4     9.93     
             53 MALISZEWSKI     FRANCISZEK      1    25    1     1     9.73     
             54 WAWRZYKOWSKI    ANDRZEJ         4    39    1     1     8.64     
             55 SZUMILAS        ZDZISŁAW        1    21    1     1     7.20     
             56 PISKULAK        ANDRZEJ         4    21    1     1     6.45     
             57 KLUKA           PIOTR           1    24    1     1     5.10     
             58 SMOLAK          KRZYSZTOF       2    58    0     4     0.00     
             59 CYMERMAN        JACEK           2    24    0     0     0.00     
             60 CIEŚLIK         ANTONI          2    27    0     0     0.00     
             61 SZCZYGIEŁ       CZESŁAW         4    14    0     0     0.00     
             62 PYTLIK          TOMASZ          1    32    0     1     0.00     
             63 WIĘCŁAW         ANRZEJ          1    16    0     0     0.00     
             64 MIL             ZBIGNIEW        1    13    0     0     0.00     
             65 SMERYKANYCZ     ANDRZEJ         2     7    0     0     0.00     
             66 SEWIELSKI  &    ŻUKOWSKI        3    30    0     0     0.00     
             67 HALCZUK         BOGDAN          1    16    0     0     0.00     
             68 JURCZAK      &  MACIEJEWSKI     3    36    0     0     0.00     
             69 BERYZEWSKI      K & S           2    52    0     0     0.00     
             70 BOCHEŃSKI       MAREK           2    27    0     0     0.00     
             71 MAZUR &         WRÓBLEWSKI      2    39    0     0     0.00     




            

            Oddz.BRZEG DOLNY (0346) okr.WROCŁAW, rok 2013.                 
            Tabela współzawodnictwa                                             
            Lot nr  1, z dnia 17.08.13 ZGORZELEC                                
            Punktacja Główna [1]                                                
          +---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+   
          |L.P| Nazwisko       Imie         |Nr.|Wklad.| Konk.|Razem|Punkty |   
          |   |                             |Odd|      | Pkt. |Konk.|       |   
          +---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+   
              1 DOMAGAŁA        MARIUSZ         4    81    7    44    68.98     
              2 BOGONOS         M+P             2    89    7    40    68.03     
              3 BENEDYKT JAN  & DOROTA          4   122    7    21    67.12     
              4 JASIŃSKI        ZBIGNIEW        1    38    7    17    64.71     
              5 SMOLAK          KRZYSZTOF       2    65    7    24    62.56     
              6 WASYLKIEWICZ    MICHAŁ          1    53    7    20    61.71     
              7 BARANOWSKI      EUGENIUSZ       1    24    7    16    61.00     
              8 SMUGOWSKI       PIOTR           2    69    7    26    60.19     
              9 DZIARSKI        PIOTR           1    89    7    19    59.26     
             10 LISOWSKI        KAZIMIERZ       1    23    7    11    58.72     
             11 SADOWSKI        ROBERT          1    62    7    12    56.37     
             12 JUREK           STANISŁAW       1    68    7    17    55.87     
             13 DOMAGALSKI      JAN             3    38    7    13    53.97     
             14 MAŚLEJAK        JAN             4    55    7    18    53.44     
             15 NALEWAJEK       DAMIAN          1    71    7     8    52.60     
             16 GAŁDA           MARIAN          1    64    7    18    52.46     
             17 KLUKA           PIOTR           1    45    7    14    51.33     
             18 KONOFACKI       JÓZEF           4    49    7    12    48.51     
             19 WINIARSCY &     MISIAK          3    81    7    24    47.52     
             20 KASPERKIEWICZ   S & M           4    45    7    10    45.23     
             21 CHODOROWSKI &   ZDEB            2    44    7    11    44.14     
             22 SYNOWIEC        ARTUR RENATA    2    93    7     9    43.51     
             23 TWARDY &        KOWAL           1    55    7     7    43.50     
             24 KOZAL  GRZEGORZ PRZEMYSŁAW      4    49    7    11    43.25     
             25 SMOLIŃSKI       A & Z           1    57    7    12    42.52     
             26 HAŁASIEWICZ     DANIEL          1    41    7     8    40.78     
             27 BIAŁOWĄS        DANIEL          3    62    7     9    40.35     
             28 WESOŁOWSKI      JAKUB           4    26    7    11    39.32     
             29 PAWEŁCZYK       ZBIGNIEW        3    39    7    11    37.22     
             30 CYMERMAN        JACEK           2    54    7    11    37.07     
             31 MUŚ             JACEK           4    48    7    11    34.92     
             32 CIEŚLIK         ANTONI          2    58    7    11    34.35     
             33 DATA            ZBIGNIEW        1    43    5     5    33.46     
             34 JANIK           DANUTA          3    29    6     6    33.28     
             35 KOCIOŁEK        ZDZISŁAW        2    47    7    10    32.60     
             36 CZARNY          PIOTR           1    35    5     5    30.34     
             37 WODEJKO         ROMAN           1    47    7     8    29.81     
             38 BANASIK         JERZY           4    23    7     7    29.24     
             39 LACH            STANISŁAW       2    39    7     9    27.68     
             40 DOMARADZKI      ADAM            4    47    7     9    27.18     
             41 SZCZYGIEŁ       CZESŁAW         4    25    7     7    25.36     
             42 WIĘCŁAW         ANRZEJ          1    18    6     6    23.05     
             43 BARNA           WŁADYS-JANUSZ   2    64    7     7    22.08     
             44 SURÓWKA         JAN             1    37    7     7    21.98     
             45 PISKULAK        ANDRZEJ         4    31    5     5    21.76     
             46 GNIEWASZEWSKI   RYSZARD         1    46    5     5    21.02     
             47 LECH ROBERT  &  JOANNA          4   113    2     2    18.61     
             48 PYTLIK          TOMASZ          1    30    4     4    18.54     
             49 KRZEMIŃSKI      MAREK           3    53    6     6    16.26     
             50 MATWIEJKO       ANDRZEJ         1    50    6     6    14.39     
             51 KLOC            RYSZARD         1    24    2     2    12.76     
             52 BRONOWICKI      ANDRZEJ         1    41    3     3    12.69     
             53 CHODORSKI       MIECZYSŁAW      1    39    4     4    12.26     
             54 OCHROMBEL       KRZYSZTOF       1    34    7     7    11.74     
             55 KAWKA           JAN             1    50    3     3    11.52     
             56 MIL             ZBIGNIEW        1    31    2     2    10.63     
             57 SIKORA          RYSZARD         1    31    6     6    10.55     
             58 SMERYKANYCZ     ANDRZEJ         2     9    2     2     9.97     
             59 SEWIELSKI  &    ŻUKOWSKI        3    49    4     4     9.24     
             60 HALCZUK         BOGDAN          1    19    4     4     8.99     
             61 BANDURA &       PATRZAŁEK       2    21    2     2     8.02     
             62 MUSIAŁ          LUCJAN          4    39    2     2     6.76     
             63 GUZIK           TADEUSZ         3    15    2     2     6.35     
             64 MAZUR           STANISŁAW       3    48    1     1     6.29     
             65 ŁUCKI           JANUSZ          3    52    3     3     5.99     
             66 SZUMILAS        ZDZISŁAW        1    44    2     2     4.53     
             67 PRZYŁUCKI       JULIAN          3    41    2     2     2.04     
             68 BARCZYK         JERZY           3    28    1     1     2.04     
             69 SIKORA          JÓZEF           1    31    3     3     0.74     
             70 JURCZAK      &  MACIEJEWSKI     3    48    1     1     0.40     
             71 WENDERSKI       EUGENIUSZ       3    35    1     1     0.10     
             72 BOCHEŃSKI       MAREK           2    18    0     0     0.00     


               Oddz.BRZEG DOLNY (0346) okr.WROCŁAW, rok 2013.                 
            Tabela współzawodnictwa                                             
            Lot nr  1, z dnia 17.08.13 ZGORZELEC                                
            Punktacja 40-stka GMP [2]                                           
          +---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+   
          |L.P| Nazwisko       Imie         |Nr.|Wklad.| Konk.|Razem|Punkty |   
          |   |                             |Odd|      | Pkt. |Konk.|       |   
          +---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+   
              1 DOMAGAŁA        MARIUSZ         4    81    7    44    65.98     
              2 WASYLKIEWICZ    MICHAŁ          1    53    7    20    61.05     
              3 BARANOWSKI      EUGENIUSZ       1    24    7    16    61.00     
              4 LISOWSKI        KAZIMIERZ       1    23    7    11    58.72     
              5 JASIŃSKI        ZBIGNIEW        1    38    7    17    58.71     
              6 BOGONOS         M+P             2    89    7    40    55.65     
              7 DOMAGALSKI      JAN             3    38    7    13    53.97     
              8 MAŚLEJAK        JAN             4    55    7    18    53.44     
              9 SMOLAK          KRZYSZTOF       2    65    7    24    53.36     
             10 JUREK           STANISŁAW       1    68    7    17    50.56     
             11 KLUKA           PIOTR           1    45    7    14    49.70     
             12 SMUGOWSKI       PIOTR           2    69    7    26    48.08     
             13 KONOFACKI       JÓZEF           4    49    7    12    47.08     
             14 BENEDYKT JAN  & DOROTA          4   122    7    21    42.51     
             15 KOZAL  GRZEGORZ PRZEMYSŁAW      4    49    7    11    41.42     
             16 HAŁASIEWICZ     DANIEL          1    41    7     8    40.78     
             17 WINIARSCY &     MISIAK          3    81    7    24    40.72     
             18 KASPERKIEWICZ   S & M           4    45    7    10    40.38     
             19 WESOŁOWSKI      JAKUB           4    26    7    11    39.32     
             20 GAŁDA           MARIAN          1    64    7    18    38.04     
             21 NALEWAJEK       DAMIAN          1    71    6     8    38.02     
             22 PAWEŁCZYK       ZBIGNIEW        3    39    7    11    37.22     
             23 SADOWSKI        ROBERT          1    62    6    12    36.66     
             24 TWARDY &        KOWAL           1    55    6     7    35.45     
             25 JANIK           DANUTA          3    29    6     6    33.28     
             26 KOCIOŁEK        ZDZISŁAW        2    47    7    10    31.83     
             27 BANASIK         JERZY           4    23    7     7    29.24     
             28 DZIARSKI        PIOTR           1    89    6    19    28.64     
             29 CYMERMAN        JACEK           2    54    7    11    28.56     
             30 SZCZYGIEŁ       CZESŁAW         4    25    7     7    25.36     
             31 DOMARADZKI      ADAM            4    47    7     9    25.24     
             32 WODEJKO         ROMAN           1    47    6     8    25.24     
             33 BIAŁOWĄS        DANIEL          3    62    5     9    24.79     
             34 CZARNY          PIOTR           1    35    4     5    24.42     
             35 MUŚ             JACEK           4    48    7    11    24.28     
             36 WIĘCŁAW         ANRZEJ          1    18    6     6    23.05     
             37 SURÓWKA         JAN             1    37    7     7    21.98     
             38 PISKULAK        ANDRZEJ         4    31    5     5    21.76     
             39 GNIEWASZEWSKI   RYSZARD         1    46    5     5    21.02     
             40 CHODOROWSKI &   ZDEB            2    44    4    11    19.57     
             41 CIEŚLIK         ANTONI          2    58    4    11    19.08     
             42 SMOLIŃSKI       A & Z           1    57    5    12    18.81     
             43 SYNOWIEC        ARTUR RENATA    2    93    4     9    17.63     
             44 LACH            STANISŁAW       2    39    7     9    17.08     
             45 PYTLIK          TOMASZ          1    30    3     4    15.95     
             46 KLOC            RYSZARD         1    24    2     2    12.76     
             47 BRONOWICKI      ANDRZEJ         1    41    3     3    12.69     
             48 OCHROMBEL       KRZYSZTOF       1    34    7     7    11.74     
             49 CHODORSKI       MIECZYSŁAW      1    39    3     4    11.09     
             50 MIL             ZBIGNIEW        1    31    2     2    10.63     
             51 SIKORA          RYSZARD         1    31    6     6    10.55     
             52 MATWIEJKO       ANDRZEJ         1    50    4     6    10.37     
             53 SMERYKANYCZ     ANDRZEJ         2     9    2     2     9.97     
             54 HALCZUK         BOGDAN          1    19    4     4     8.99     
             55 DATA            ZBIGNIEW        1    43    1     5     8.79     
             56 BANDURA &       PATRZAŁEK       2    21    2     2     8.02     
             57 MUSIAŁ          LUCJAN          4    39    2     2     6.76     
             58 SEWIELSKI  &    ŻUKOWSKI        3    49    3     4     6.75     
             59 GUZIK           TADEUSZ         3    15    2     2     6.35     
             60 BARNA           WŁADYS-JANUSZ   2    64    3     7     6.23     
             61 ŁUCKI           JANUSZ          3    52    3     3     5.99     
             62 KRZEMIŃSKI      MAREK           3    53    3     6     5.85     
             63 SZUMILAS        ZDZISŁAW        1    44    2     2     4.53     
             64 BARCZYK         JERZY           3    28    1     1     2.04     
             65 KAWKA           JAN             1    50    1     3     2.01     
             66 PRZYŁUCKI       JULIAN          3    41    1     2     1.05     
             67 SIKORA          JÓZEF           1    31    3     3     0.74     
             68 JURCZAK      &  MACIEJEWSKI     3    48    1     1     0.40     
             69 WENDERSKI       EUGENIUSZ       3    35    1     1     0.10     
             70 LECH ROBERT  &  JOANNA          4   113    0     2     0.00     
             71 MAZUR           STANISŁAW       3    48    0     1     0.00     
             72 BOCHEŃSKI       MAREK           2    18    0     0     0.00     
 
  Dzisiaj stronę odwiedziło już 16 odwiedzający (51 wejścia) tutaj!  
 
=> Chcesz darmową stronę ? Kliknij tutaj! <=