Jan Benedykt
  loty młodych 2012
 
  Oddz. BRZEG DOLNY (0346) okr. WROCLAW, rok 2012.                 
Klasyfikacja współzawodnictwa o tytuł mistrza
Klasyfikacja z CALOSCI SPISU [1]
+---+-----------------------------+---+--+--+--+--+--+-----+-------+
|L.P| Nazwisko Imie |Nr.|L |L |L |L |L |Razem|Razem |
| | |Odd|1 |2 |3 |4 |5 |konk.|punkty |
+---+-----------------------------+---+--+--+--+--+--+-----+-------+
1 LECH ROBERT & JOANNA 4 7 7 7 7 7 35 522.68
2 BOGONOS M+P 2 7 7 7 7 7 35 511.17
3 BENEDYKT JAN & DOROTA 4 7 7 7 7 7 35 498.81
4 TOCZEK ROMAN 2 7 7 7 7 7 35 461.22
5 WODEJKO ROMAN 1 7 7 7 7 7 35 454.97
6 MIL ZBIGNIEW 1 7 7 7 7 7 35 450.09
7 SADOWSKI ROBERT 1 7 7 7 7 7 35 438.48
8 WASYLKIEWICZ MICHAŁ 1 7 7 7 7 7 35 431.37
9 TWARDY & KOWAL 1 7 7 7 7 7 35 413.21
10 GAŁDA MARIAN 1 7 7 7 7 7 35 408.60
11 WAWRZYKOWSKI ANDRZEJ 4 7 7 7 6 7 34 399.37
12 SZUMILAS ZDZISŁAW 1 7 7 7 7 7 35 396.32
13 SMOLIŃSKI A & Z 1 7 7 7 7 7 35 390.78
14 NALEWAJEK DAMIAN 1 7 7 7 7 6 34 385.22
15 JUREK STANISŁAW 1 7 7 7 7 6 34 384.06
16 DZIARSKI PIOTR 1 7 7 7 7 7 35 379.41
17 PISKULAK ANDRZEJ 4 7 7 7 7 7 35 376.76
18 BACZYŃSKI ADAM 2 7 7 7 6 7 34 368.33
19 PYTLIK TOMASZ 1 7 7 7 7 7 35 367.86
20 CHODOROWSKI & ZDEB 2 -- 7 7 7 7 28 361.55
21 BIAŁOWĄS DANIEL 3 2 7 7 7 7 30 357.61
22 DATA ZBIGNIEW 1 7 7 7 7 7 35 350.37
23 DOMAGAŁA MARIUSZ 4 7 3 7 7 7 31 347.49
24 WASIŃSKI M & J 4 7 -- 7 7 7 28 324.27
25 SMOLAK KRZYSZTOF 2 7 7 7 7 7 35 319.32
26 BERYZEWSKI K & S 2 7 6 7 7 7 34 316.17
27 KONOFACKI JÓZEF 4 7 7 5 7 6 32 301.37
28 KLOC RYSZARD 1 3 2 7 7 7 26 297.51
29 MUSIAŁ LUCJAN 4 -- 7 7 7 7 28 289.08
30 MAZUR STANISŁAW 3 7 -- 7 7 7 28 281.89
31 SURÓWKA JAN 1 7 5 5 5 7 29 279.46
32 CIEPLIŃSKI JANUSZ 2 7 4 7 6 4 28 273.41
33 JASIŃSKI ZBIGNIEW 1 7 7 6 4 7 31 272.74
34 BOCHEŃSKI MAREK 2 2 7 7 4 7 27 272.13
35 CYMERMAN JACEK 2 3 7 7 6 3 26 271.77
36 LACH STANISŁAW 2 6 7 7 1 7 28 268.04
37 MATWIEJKO ANDRZEJ 1 7 7 4 4 7 29 257.39
38 MAZUR & WRÓBLEWSKI 2 7 5 6 5 7 30 257.16
39 SMERYKANYCZ ANDRZEJ 2 7 7 7 1 6 28 248.52
40 CZARNY PIOTR 1 7 7 7 3 5 29 242.20
41 PRZYBYLSKA FILOMENA 4 7 3 7 5 7 29 233.07
42 LISOWSKI KAZIMIERZ 1 7 7 7 4 1 26 231.83
43 BRONOWICKI ANDRZEJ 1 7 4 6 3 4 24 226.67
44 GĘBIK RYSZARD 2 2 6 7 4 7 26 224.01
45 KLUKA PIOTR 1 7 7 7 3 0 24 222.83
46 KAWKA JAN 1 7 7 5 5 1 25 221.60
47 WINIARSCY & MISIAK 3 7 7 7 3 0 24 207.57
48 CIEŚLIK ANTONI 2 7 7 1 3 7 25 205.23
49 DOMAGALSKI JAN 3 1 7 6 4 1 19 186.22
50 HAŁASIEWICZ DANIEL 1 5 7 6 2 3 23 182.22
51 BARNA WŁADYSŁAW 2 1 0 4 4 7 16 166.64
52 SEWIELSKI & ŻUKOWSKI 3 7 0 3 7 3 20 162.81
53 GRUDZIEŃ MATEUSZ 4 -- 7 4 2 3 16 148.31
54 WOLARZ JANUSZ 3 7 1 2 4 -- 14 143.21
55 SZCZEPUŁA STANISŁAW 4 -- 4 7 4 1 16 135.97
56 KRZEMIŃSKI MAREK 3 7 4 1 3 3 18 121.38
57 PAWEŁCZYK ZBIGNIEW 3 2 2 2 4 4 14 119.24
58 KUCHARSKA E & J 4 7 7 -- -- -- 14 111.57
59 KOCIOŁEK ZDZISŁAW 2 4 6 0 1 4 15 99.14
60 JURCZAK JÓZEF 3 1 0 1 7 0 9 95.42
61 MUŚ JACEK 4 6 7 0 0 2 15 88.18
62 TYSZKOWSKI MARIAN 1 3 0 3 3 -- 9 83.20
63 CHODORSKI MIECZYSŁAW 1 7 7 1 0 0 15 73.01
64 DUNAL SEBASTIAN 2 -- 0 6 -- -- 6 63.38
65 BANASIK JERZY 4 2 1 0 4 0 7 62.12
66 PRZYŁUCKI JULIAN 3 3 4 2 1 0 10 59.00
67 SIKORA RYSZARD 1 4 4 0 2 0 10 53.83
68 GUZIK TADEUSZ 3 6 4 0 0 0 10 42.02
69 SMUGOWSKI PIOTR 2 3 3 0 0 -- 6 41.36
70 ŁUCKI JANUSZ 3 5 0 1 1 0 7 40.64
71 GÓRAL MATEUSZ 3 4 2 0 1 0 7 39.89
72 KOZAL GRZEGORZ 4 7 1 -- -- -- 8 35.62
73 MAŚLEJAK JAN 4 -- -- 4 -- 0 4 34.50
74 SAPIJASZKO MARIAN 4 4 0 0 1 0 5 30.47
75 KUCHARSKA MAŁGORZATA 4 0 3 0 0 0 3 28.17
76 SZCZYGIEŁ CZESŁAW 4 1 3 0 0 0 4 26.86
77 BARCZYK JERZY 3 -- 0 1 1 -- 2 23.87
78 WESOŁOWSKI JAKUB 4 5 1 -- -- -- 6 23.46
79 SIKORA JÓZEF 1 1 1 1 0 0 3 19.70
80 KOPYTO JAROSŁAW 1 0 1 1 -- 0 2 19.30
81 BRONOWICKI ZENON 1 -- 0 0 1 0 1 13.88
82 PIASKOWSKI DARIUSZ 2 5 -- -- -- -- 5 13.69
83 WENDERSKI EUGENIUSZ 3 0 -- 0 0 2 2 11.97
84 GNIEWASZEWSKI RYSZARD 1 1 1 -- -- -- 2 9.23
85 FEDYSZYN TADEUSZ 4 1 -- -- -- 0 1 1.13
86 WIĘCŁAW ANRZEJ 1 0 -- -- -- -- 0 0.00
87 KOLEŚNIK EUGENIUSZ 2 0 0 0 -- -- 0 0.00
88 PALUSZEK GRZEGORZ 2 0 -- -- -- -- 0 0.00
89 BANDURA & PATRZAŁEK 2 0 0 0 0 -- 0 0.00
90 POGWIZD MICHAŁ 2 -- 0 0 0 -- 0 0.00
91 NAUMIENIA ZYGMUNT 2 0 0 0 -- -- 0 0.00
92 DZIEPAK STANISŁAW 3 -- 0 -- -- -- 0 0.00
93 JAKUBOWSKI MARIAN 3 -- 0 -- -- -- 0 0.00
94 BASAJ ALEKSANDER 3 0 -- -- -- -- 0 0.00
95 KASPERKIEWICZ S & M 4 0 -- -- -- -- 0 0.00




Oddz. BRZEG DOLNY (0346) okr. WROCLAW, rok 2012.
Klasyfikacja współzawodnictwa o tytuł mistrza
Klasyfikacja 40-tka GMP [2]
+---+-----------------------------+---+--+--+--+--+--+-----+-------+
|L.P| Nazwisko Imie |Nr.|L |L |L |L |L |Razem|Razem |
| | |Odd|1 |2 |3 |4 |5 |konk.|punkty |
+---+-----------------------------+---+--+--+--+--+--+-----+-------+
1 LECH ROBERT & JOANNA 4 7 7 7 7 7 35 521.12
2 BENEDYKT JAN & DOROTA 4 7 7 7 7 7 35 492.25
3 BOGONOS M+P 2 7 7 7 7 7 35 488.33
4 WODEJKO ROMAN 1 7 7 7 7 7 35 416.81
5 SADOWSKI ROBERT 1 7 7 7 7 7 35 409.04
6 MIL ZBIGNIEW 1 7 5 7 7 7 33 385.10
7 TWARDY & KOWAL 1 7 7 7 7 7 35 379.81
8 WASYLKIEWICZ MICHAŁ 1 7 7 7 7 7 35 374.30
9 NALEWAJEK DAMIAN 1 7 7 7 7 4 32 368.32
10 SMOLIŃSKI A & Z 1 6 7 7 7 7 34 367.21
11 PISKULAK ANDRZEJ 4 7 7 7 7 7 35 361.56
12 SZUMILAS ZDZISŁAW 1 7 5 7 7 7 33 360.04
13 CHODOROWSKI & ZDEB 2 -- 7 7 7 7 28 354.43
14 DZIARSKI PIOTR 1 7 7 7 7 7 35 350.03
15 TOCZEK ROMAN 2 6 4 6 7 6 29 348.21
16 PYTLIK TOMASZ 1 7 7 7 7 6 34 343.83
17 JUREK STANISŁAW 1 7 7 7 7 4 32 336.30
18 GAŁDA MARIAN 1 3 7 7 7 6 30 334.68
19 WAWRZYKOWSKI ANDRZEJ 4 7 7 7 3 5 29 327.55
20 BIAŁOWĄS DANIEL 3 2 5 7 7 7 28 326.80
21 BACZYŃSKI ADAM 2 7 7 6 4 7 31 303.96
22 KLOC RYSZARD 1 3 2 7 7 7 26 297.36
23 BERYZEWSKI K & S 2 7 4 7 7 7 32 292.64
24 SURÓWKA JAN 1 7 5 5 5 7 29 279.39
25 DOMAGAŁA MARIUSZ 4 7 0 7 7 5 26 274.37
26 KONOFACKI JÓZEF 4 7 7 3 7 4 28 269.59
27 MAZUR STANISŁAW 3 7 -- 7 7 7 28 267.98
28 WASIŃSKI M & J 4 5 -- 5 7 7 24 262.43
29 MATWIEJKO ANDRZEJ 1 7 7 4 4 7 29 257.11
30 JASIŃSKI ZBIGNIEW 1 7 7 6 3 7 30 254.58
31 LACH STANISŁAW 2 3 7 6 0 7 23 234.07
32 LISOWSKI KAZIMIERZ 1 7 7 7 4 1 26 231.79
33 BRONOWICKI ANDRZEJ 1 7 4 6 3 4 24 226.60
34 KLUKA PIOTR 1 7 7 5 3 2 24 216.99
35 MUSIAŁ LUCJAN 4 -- 7 4 5 7 23 213.69
36 DATA ZBIGNIEW 1 2 6 6 7 3 24 210.71
37 GĘBIK RYSZARD 2 2 6 7 4 5 24 208.85
38 KAWKA JAN 1 7 7 3 4 1 22 192.77
39 HAŁASIEWICZ DANIEL 1 5 7 6 2 3 23 182.13
40 BOCHEŃSKI MAREK 2 0 7 6 2 3 18 177.97
41 CYMERMAN JACEK 2 0 3 6 5 1 15 177.12
42 PRZYBYLSKA FILOMENA 4 7 2 6 3 7 25 176.53
43 MAZUR & WRÓBLEWSKI 2 6 3 4 4 6 23 176.08
44 CIEPLIŃSKI JANUSZ 2 5 3 5 3 3 19 174.62
45 SMERYKANYCZ ANDRZEJ 2 7 7 2 0 3 19 163.33
46 DOMAGALSKI JAN 3 1 7 3 4 0 15 155.41
47 SMOLAK KRZYSZTOF 2 3 7 7 0 5 22 155.39
48 CIEŚLIK ANTONI 2 5 7 1 2 3 18 146.09
49 WOLARZ JANUSZ 3 7 1 2 4 -- 14 143.21
50 WINIARSCY & MISIAK 3 7 7 3 1 0 18 141.31
51 CZARNY PIOTR 1 5 7 2 2 0 16 123.96
52 BARNA WŁADYSŁAW 2 1 0 2 1 7 11 117.16
53 SZCZEPUŁA STANISŁAW 4 -- 3 5 3 1 12 100.73
54 PAWEŁCZYK ZBIGNIEW 3 1 2 1 3 3 10 89.13
55 KOCIOŁEK ZDZISŁAW 2 2 6 0 1 2 11 83.66
56 KUCHARSKA E & J 4 3 7 -- -- -- 10 82.48
57 JURCZAK JÓZEF 3 1 0 0 6 0 7 74.63
58 TYSZKOWSKI MARIAN 1 1 0 3 3 -- 7 72.09
59 KRZEMIŃSKI MAREK 3 5 4 0 0 3 12 68.23
60 MUŚ JACEK 4 4 6 0 0 1 11 68.08
61 CHODORSKI MIECZYSŁAW 1 5 6 1 0 0 12 62.51
62 BANASIK JERZY 4 2 1 0 4 0 7 62.12
63 GRUDZIEŃ MATEUSZ 4 -- 4 2 0 2 8 59.84
64 PRZYŁUCKI JULIAN 3 2 4 2 1 0 9 56.05
65 SIKORA RYSZARD 1 4 4 0 2 0 10 53.83
66 DUNAL SEBASTIAN 2 -- 0 4 -- -- 4 40.42
67 GÓRAL MATEUSZ 3 4 2 0 1 0 7 39.89
68 ŁUCKI JANUSZ 3 3 0 1 1 0 5 38.58
69 GUZIK TADEUSZ 3 6 3 0 0 0 9 36.16
70 MAŚLEJAK JAN 4 -- -- 4 -- 0 4 34.50
71 SEWIELSKI & ŻUKOWSKI 3 4 0 0 1 0 5 31.65
72 SAPIJASZKO MARIAN 4 4 0 0 1 0 5 30.47
73 KUCHARSKA MAŁGORZATA 4 0 3 0 0 0 3 28.17
74 BARCZYK JERZY 3 -- 0 1 1 -- 2 23.87
75 SIKORA JÓZEF 1 1 1 1 0 0 3 19.70
76 KOPYTO JAROSŁAW 1 0 1 1 -- 0 2 19.30
77 WESOŁOWSKI JAKUB 4 3 1 -- -- -- 4 17.90
78 BRONOWICKI ZENON 1 -- 0 0 1 0 1 13.88
79 SMUGOWSKI PIOTR 2 1 1 0 0 -- 2 11.35
80 PIASKOWSKI DARIUSZ 2 3 -- -- -- -- 3 11.26
81 SZCZYGIEŁ CZESŁAW 4 0 1 0 0 0 1 8.09
82 WENDERSKI EUGENIUSZ 3 0 -- 0 0 1 1 5.87
83 KOZAL GRZEGORZ 4 2 0 -- -- -- 2 5.12
84 GNIEWASZEWSKI RYSZARD 1 1 0 -- -- -- 1 3.34
85 FEDYSZYN TADEUSZ 4 1 -- -- -- 0 1 1.13
86 WIĘCŁAW ANRZEJ 1 0 -- -- -- -- 0 0.00
87 KOLEŚNIK EUGENIUSZ 2 0 0 0 -- -- 0 0.00
88 PALUSZEK GRZEGORZ 2 0 -- -- -- -- 0 0.00
89 BANDURA & PATRZAŁEK 2 0 0 0 0 -- 0 0.00
90 POGWIZD MICHAŁ 2 -- 0 0 0 -- 0 0.00
91 NAUMIENIA ZYGMUNT 2 0 0 0 -- -- 0 0.00
92 DZIEPAK STANISŁAW 3 -- 0 -- -- -- 0 0.00
93 JAKUBOWSKI MARIAN 3 -- 0 -- -- -- 0 0.00
94 BASAJ ALEKSANDER 3 0 -- -- -- -- 0 0.00
95 KASPERKIEWICZ S & M 4 0 -- -- -- -- 0 0.00





Oddz. BRZEG DOLNY (0346) okr. WROCLAW, rok 2012.
Tabela współzawodnictwa
Lot nr 1, z dnia 18.08.12 ZGORZELEC
Klasyfikacja z CALOSCI SPISU [1]
+---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+
|L.P| Nazwisko Imie |Nr.|Wklad.| Konk.|Razem|Punkty |
| | |Odd| | Pkt. |Konk.| |
+---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+
1 LECH ROBERT & JOANNA 4 86 7 56 69.55
2 BOGONOS M+P 2 109 7 85 68.70
3 BENEDYKT JAN & DOROTA 4 79 7 52 66.01
4 SADOWSKI ROBERT 1 69 7 38 65.19
5 NALEWAJEK DAMIAN 1 60 7 20 64.17
6 DOMAGAŁA MARIUSZ 4 75 7 42 63.42
7 WAWRZYKOWSKI ANDRZEJ 4 45 7 25 63.21
8 WOLARZ JANUSZ 3 29 7 17 62.80
9 SZUMILAS ZDZISŁAW 1 72 7 23 60.33
10 TWARDY & KOWAL 1 65 7 23 55.72
11 WODEJKO ROMAN 1 56 7 22 55.14
12 SMERYKANYCZ ANDRZEJ 2 76 7 19 54.52
13 MIL ZBIGNIEW 1 90 7 20 54.15
14 JUREK STANISŁAW 1 58 7 25 52.90
15 WASYLKIEWICZ MICHAŁ 1 66 7 18 51.75
16 BRONOWICKI ANDRZEJ 1 38 7 16 51.56
17 DZIARSKI PIOTR 1 73 7 21 48.34
18 KONOFACKI JÓZEF 4 54 7 19 48.28
19 BACZYŃSKI ADAM 2 58 7 12 45.39
20 TOCZEK ROMAN 2 82 7 9 44.80
21 WINIARSCY & MISIAK 3 83 7 25 44.69
22 MATWIEJKO ANDRZEJ 1 32 7 9 41.92
23 PISKULAK ANDRZEJ 4 57 7 15 41.43
24 CIEPLIŃSKI JANUSZ 2 88 7 10 40.80
25 KAWKA JAN 1 50 7 12 39.44
26 BERYZEWSKI K & S 2 65 7 9 39.03
27 PRZYBYLSKA FILOMENA 4 110 7 13 38.14
28 MAZUR STANISŁAW 3 38 7 14 37.62
29 KLUKA PIOTR 1 83 7 14 35.88
30 PYTLIK TOMASZ 1 54 7 13 35.70
31 LISOWSKI KAZIMIERZ 1 40 7 8 35.57
32 DATA ZBIGNIEW 1 90 7 12 35.01
33 CZARNY PIOTR 1 59 7 11 33.56
34 SMOLIŃSKI A & Z 1 57 7 10 32.99
35 SURÓWKA JAN 1 39 7 11 32.93
36 GAŁDA MARIAN 1 78 7 8 30.56
37 WASIŃSKI M & J 4 33 7 7 28.72
38 KOZAL GRZEGORZ 4 51 7 8 27.85
39 KUCHARSKA E & J 4 78 7 11 27.18
40 SEWIELSKI & ŻUKOWSKI 3 75 7 8 27.07
41 JASIŃSKI ZBIGNIEW 1 44 7 8 24.42
42 SMOLAK KRZYSZTOF 2 65 7 10 23.99
43 MAZUR & WRÓBLEWSKI 2 55 7 10 21.04
44 KRZEMIŃSKI MAREK 3 57 7 8 20.07
45 SAPIJASZKO MARIAN 4 38 4 4 19.21
46 CIEŚLIK ANTONI 2 67 7 10 18.25
47 KLOC RYSZARD 1 66 3 3 18.07
48 ŁUCKI JANUSZ 3 48 5 5 17.19
49 LACH STANISŁAW 2 56 6 6 16.97
50 TYSZKOWSKI MARIAN 1 27 3 3 16.69


Oddz. BRZEG DOLNY (0346) okr. WROCLAW, rok 2012.
Tabela współzawodnictwa
Lot nr 1, z dnia 18.08.12 ZGORZELEC
Klasyfikacja 40-tka GMP [2]
+---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+
|L.P| Nazwisko Imie |Nr.|Wklad.| Konk.|Razem|Punkty |
| | |Odd| | Pkt. |Konk.| |
+---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+
1 LECH ROBERT & JOANNA 4 86 7 56 69.34
2 BOGONOS M+P 2 109 7 85 66.34
3 SADOWSKI ROBERT 1 69 7 38 64.32
4 NALEWAJEK DAMIAN 1 60 7 20 64.17
5 BENEDYKT JAN & DOROTA 4 79 7 52 63.95
6 WAWRZYKOWSKI ANDRZEJ 4 45 7 25 63.21
7 WOLARZ JANUSZ 3 29 7 17 62.80
8 DOMAGAŁA MARIUSZ 4 75 7 42 59.09
9 SZUMILAS ZDZISŁAW 1 72 7 23 58.56
10 TWARDY & KOWAL 1 65 7 23 51.71
11 BRONOWICKI ANDRZEJ 1 38 7 16 51.56
12 SMERYKANYCZ ANDRZEJ 2 76 7 19 50.23
13 KONOFACKI JÓZEF 4 54 7 19 47.20
14 MATWIEJKO ANDRZEJ 1 32 7 9 41.96
15 WODEJKO ROMAN 1 56 7 22 41.86
16 BACZYŃSKI ADAM 2 58 7 12 41.83
17 MIL ZBIGNIEW 1 90 7 20 41.75
18 DZIARSKI PIOTR 1 73 7 21 39.90
19 JUREK STANISŁAW 1 58 7 25 39.23
20 KAWKA JAN 1 50 7 12 38.89
21 PISKULAK ANDRZEJ 4 57 7 15 38.79
22 WINIARSCY & MISIAK 3 83 7 25 36.96
23 MAZUR STANISŁAW 3 38 7 14 36.38
24 LISOWSKI KAZIMIERZ 1 40 7 8 35.63
25 WASYLKIEWICZ MICHAŁ 1 66 7 18 35.11
26 PRZYBYLSKA FILOMENA 4 110 7 14 34.57
27 BERYZEWSKI K & S 2 65 7 9 34.23
28 SURÓWKA JAN 1 39 7 11 33.02
29 PYTLIK TOMASZ 1 54 7 13 32.65
30 TOCZEK ROMAN 2 82 6 9 29.10
31 CIEPLIŃSKI JANUSZ 2 88 5 10 26.68
32 KLUKA PIOTR 1 83 7 14 25.01
33 SMOLIŃSKI A & Z 1 57 6 10 24.20
34 CZARNY PIOTR 1 59 5 11 23.82
35 JASIŃSKI ZBIGNIEW 1 44 7 8 23.28
36 WASIŃSKI M & J 4 33 5 7 23.04
37 SAPIJASZKO MARIAN 4 38 4 4 19.24
38 KLOC RYSZARD 1 66 3 3 18.09
39 SEWIELSKI & ŻUKOWSKI 3 75 4 8 17.70
40 ŁUCKI JANUSZ 3 48 3 5 15.14
41 GÓRAL MATEUSZ 3 15 4 4 14.79
42 GAŁDA MARIAN 1 78 3 8 13.45
43 HAŁASIEWICZ DANIEL 1 69 5 5 13.00
44 KRZEMIŃSKI MAREK 3 57 5 8 12.46
45 CIEŚLIK ANTONI 2 67 5 10 12.34
46 LACH STANISŁAW 2 56 3 6 11.66
47 GUZIK TADEUSZ 3 38 6 6 11.48
48 PIASKOWSKI DARIUSZ 2 50 3 5 11.30
49 MAZUR & WRÓBLEWSKI 2 55 6 11 10.48
50 SIKORA RYSZARD 1 23 4 4 9.91







Oddz. BRZEG DOLNY (0346) okr. WROCLAW, rok 2012.
Tabela współzawodnictwa
Lot nr 2, z dnia 25.08.12 BAUTZEN-1
Klasyfikacja z CALOSCI SPISU [1]
+---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+
|L.P| Nazwisko Imie |Nr.|Wklad.| Konk.|Razem|Punkty |
| | |Odd| | Pkt. |Konk.| |
+---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+
1 BOGONOS M+P 2 107 7 83 104.73
2 LECH ROBERT & JOANNA 4 148 7 70 103.80
3 BENEDYKT JAN & DOROTA 4 73 7 40 99.80
4 WAWRZYKOWSKI ANDRZEJ 4 42 7 24 96.60
5 WODEJKO ROMAN 1 55 7 26 95.62
6 SADOWSKI ROBERT 1 68 7 31 92.44
7 CHODOROWSKI & ZDEB 2 96 7 30 90.68
8 WASYLKIEWICZ MICHAŁ 1 59 7 20 89.73
9 NALEWAJEK DAMIAN 1 56 7 22 86.62
10 TOCZEK ROMAN 2 54 7 13 86.32
11 MIL ZBIGNIEW 1 82 7 15 86.25
12 KUCHARSKA E & J 4 59 7 18 84.39
13 SMOLAK KRZYSZTOF 2 95 7 17 83.64
14 SMOLIŃSKI A & Z 1 57 7 33 83.05
15 DZIARSKI PIOTR 1 64 7 21 81.51
16 SMERYKANYCZ ANDRZEJ 2 73 7 19 81.19
17 BOCHEŃSKI MAREK 2 88 7 12 80.82
18 GAŁDA MARIAN 1 62 7 19 80.56
19 SZUMILAS ZDZISŁAW 1 66 7 9 78.91
20 TWARDY & KOWAL 1 54 7 23 77.66
21 CIEŚLIK ANTONI 2 60 7 23 77.56
22 JUREK STANISŁAW 1 53 7 22 76.82
23 LACH STANISŁAW 2 52 7 12 75.63
24 BACZYŃSKI ADAM 2 58 7 12 74.40
25 KLUKA PIOTR 1 70 7 17 73.97
26 MATWIEJKO ANDRZEJ 1 29 7 10 73.51
27 CZARNY PIOTR 1 49 7 15 72.78
28 HAŁASIEWICZ DANIEL 1 65 7 11 72.16
29 PISKULAK ANDRZEJ 4 49 7 11 71.79
30 JASIŃSKI ZBIGNIEW 1 40 7 10 71.67
31 MUSIAŁ LUCJAN 4 73 7 12 70.94
32 WINIARSCY & MISIAK 3 76 7 13 69.52
33 KAWKA JAN 1 42 7 9 68.86
34 LISOWSKI KAZIMIERZ 1 30 7 9 65.46
35 CYMERMAN JACEK 2 58 7 8 65.42
36 DATA ZBIGNIEW 1 77 7 14 65.16
37 PYTLIK TOMASZ 1 54 7 11 61.93
38 MUŚ JACEK 4 48 7 7 61.60
39 GRUDZIEŃ MATEUSZ 4 78 7 9 60.54
40 DOMAGALSKI JAN 3 49 7 8 58.39
41 BIAŁOWĄS DANIEL 3 58 7 7 55.61
42 KOCIOŁEK ZDZISŁAW 2 43 6 6 54.47
43 KONOFACKI JÓZEF 4 51 7 8 51.70
44 CHODORSKI MIECZYSŁAW 1 53 7 8 51.05
45 BERYZEWSKI K & S 2 58 6 6 48.66
46 GĘBIK RYSZARD 2 94 6 6 47.08
47 MAZUR & WRÓBLEWSKI 2 48 5 5 46.14
48 SURÓWKA JAN 1 39 5 5 42.30
49 BRONOWICKI ANDRZEJ 1 28 4 4 39.70
50 CIEPLIŃSKI JANUSZ 2 58 4 4 36.05



Oddz. BRZEG DOLNY (0346) okr. WROCLAW, rok 2012.
Tabela współzawodnictwa
Lot nr 2, z dnia 25.08.12 BAUTZEN-1
Klasyfikacja 40-tka GMP [2]
+---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+
|L.P| Nazwisko Imie |Nr.|Wklad.| Konk.|Razem|Punkty |
| | |Odd| | Pkt. |Konk.| |
+---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+
1 LECH ROBERT & JOANNA 4 148 7 70 103.53
2 BOGONOS M+P 2 107 7 83 99.47
3 BENEDYKT JAN & DOROTA 4 73 7 40 98.52
4 WAWRZYKOWSKI ANDRZEJ 4 42 7 24 96.44
5 WODEJKO ROMAN 1 55 7 26 92.96
6 CHODOROWSKI & ZDEB 2 96 7 30 89.53
7 SADOWSKI ROBERT 1 68 7 31 89.31
8 NALEWAJEK DAMIAN 1 56 7 22 86.45
9 SMOLIŃSKI A & Z 1 57 7 33 82.89
10 WASYLKIEWICZ MICHAŁ 1 59 7 20 78.88
11 SMERYKANYCZ ANDRZEJ 2 73 7 19 78.11
12 KUCHARSKA E & J 4 59 7 18 75.63
13 DZIARSKI PIOTR 1 64 7 21 74.11
14 MATWIEJKO ANDRZEJ 1 29 7 10 73.51
15 LACH STANISŁAW 2 52 7 12 73.33
16 JUREK STANISŁAW 1 53 7 22 73.28
17 HAŁASIEWICZ DANIEL 1 65 7 11 72.16
18 KLUKA PIOTR 1 70 7 17 71.90
19 JASIŃSKI ZBIGNIEW 1 40 7 10 71.67
20 SMOLAK KRZYSZTOF 2 95 7 17 71.46
21 BOCHEŃSKI MAREK 2 88 7 12 70.20
22 PISKULAK ANDRZEJ 4 49 7 11 70.08
23 CIEŚLIK ANTONI 2 60 7 23 68.36
24 WINIARSCY & MISIAK 3 76 7 13 68.34
25 GAŁDA MARIAN 1 62 7 19 68.14
26 BACZYŃSKI ADAM 2 58 7 12 67.13
27 TWARDY & KOWAL 1 54 7 23 66.92
28 KAWKA JAN 1 42 7 9 66.00
29 LISOWSKI KAZIMIERZ 1 30 7 9 65.46
30 PYTLIK TOMASZ 1 54 7 11 61.93
31 MUSIAŁ LUCJAN 4 73 7 12 61.10
32 CZARNY PIOTR 1 49 7 15 60.35
33 DOMAGALSKI JAN 3 49 7 8 58.39
34 SZUMILAS ZDZISŁAW 1 66 5 9 57.66
35 MUŚ JACEK 4 48 6 7 55.81
36 KOCIOŁEK ZDZISŁAW 2 43 6 6 54.47
37 KONOFACKI JÓZEF 4 51 7 8 51.70
38 MIL ZBIGNIEW 1 82 5 15 49.00
39 TOCZEK ROMAN 2 54 4 13 48.82
40 GĘBIK RYSZARD 2 94 6 6 47.08
41 CHODORSKI MIECZYSŁAW 1 53 6 8 44.11
42 SURÓWKA JAN 1 39 5 5 42.30
43 BRONOWICKI ANDRZEJ 1 28 4 4 39.70
44 DATA ZBIGNIEW 1 77 6 14 36.89
45 BERYZEWSKI K & S 2 58 4 6 36.64
46 BIAŁOWĄS DANIEL 3 58 5 7 36.19
47 KRZEMIŃSKI MAREK 3 46 4 4 32.37
48 GRUDZIEŃ MATEUSZ 4 78 4 9 31.75
49 CIEPLIŃSKI JANUSZ 2 58 3 4 30.57
50 KUCHARSKA MAŁGORZATA 4 14 3 3 28.17


Oddz. BRZEG DOLNY (0346) okr. WROCLAW, rok 2012.
Tabela współzawodnictwa
Lot nr 3, z dnia 02.09.12 BAUTZEN-3
Klasyfikacja z CALOSCI SPISU [1]
+---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+
|L.P| Nazwisko Imie |Nr.|Wklad.| Konk.|Razem|Punkty |
| | |Odd| | Pkt. |Konk.| |
+---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+
1 LECH ROBERT & JOANNA 4 129 7 90 104.69
2 BOGONOS M+P 2 101 7 82 100.98
3 BENEDYKT JAN & DOROTA 4 76 7 41 98.38
4 TOCZEK ROMAN 2 54 7 14 94.59
5 WODEJKO ROMAN 1 55 7 29 93.93
6 MIL ZBIGNIEW 1 78 7 26 91.99
7 SMOLIŃSKI A & Z 1 55 7 31 91.82
8 SADOWSKI ROBERT 1 67 7 28 85.43
9 JUREK STANISŁAW 1 51 7 21 85.17
10 SZUMILAS ZDZISŁAW 1 67 7 18 84.85
11 GAŁDA MARIAN 1 60 7 29 84.02
12 WASYLKIEWICZ MICHAŁ 1 58 7 17 83.80
13 WASIŃSKI M & J 4 81 7 10 82.80
14 CHODOROWSKI & ZDEB 2 88 7 17 82.51
15 DZIARSKI PIOTR 1 61 7 21 81.61
16 CIEPLIŃSKI JANUSZ 2 60 7 8 80.41
17 TWARDY & KOWAL 1 55 7 19 80.09
18 KLOC RYSZARD 1 62 7 10 80.06
19 DOMAGAŁA MARIUSZ 4 63 7 16 79.75
20 WAWRZYKOWSKI ANDRZEJ 4 41 7 13 79.64
21 PYTLIK TOMASZ 1 53 7 20 79.46
22 NALEWAJEK DAMIAN 1 55 7 21 78.51
23 BIAŁOWĄS DANIEL 3 56 7 22 77.14
24 DATA ZBIGNIEW 1 76 7 18 75.56
25 PISKULAK ANDRZEJ 4 54 7 11 75.12
26 LISOWSKI KAZIMIERZ 1 39 7 10 74.66
27 BACZYŃSKI ADAM 2 56 7 10 72.98
28 CYMERMAN JACEK 2 65 7 10 71.15
29 LACH STANISŁAW 2 52 7 9 69.53
30 BOCHEŃSKI MAREK 2 74 7 8 67.97
31 BERYZEWSKI K & S 2 59 7 9 67.38
32 KLUKA PIOTR 1 69 7 7 64.61
33 DUNAL SEBASTIAN 2 36 6 6 63.28
34 CZARNY PIOTR 1 48 7 8 62.02
35 JASIŃSKI ZBIGNIEW 1 40 6 6 60.47
36 GĘBIK RYSZARD 2 93 7 7 59.76
37 MUSIAŁ LUCJAN 4 64 7 8 59.69
38 SMOLAK KRZYSZTOF 2 93 7 23 59.15
39 SMERYKANYCZ ANDRZEJ 2 71 7 7 57.42
40 WINIARSCY & MISIAK 3 75 7 8 56.86
41 PRZYBYLSKA FILOMENA 4 96 7 7 55.90
42 MAZUR & WRÓBLEWSKI 2 50 6 6 54.91
43 DOMAGALSKI JAN 3 50 6 6 54.34
44 BRONOWICKI ANDRZEJ 1 36 6 6 51.21
45 MAZUR STANISŁAW 3 47 7 10 49.94
46 SZCZEPUŁA STANISŁAW 4 52 7 8 49.74
47 SURÓWKA JAN 1 39 5 5 48.36
48 HAŁASIEWICZ DANIEL 1 64 6 6 42.79
49 KONOFACKI JÓZEF 4 51 5 5 41.95
50 KAWKA JAN 1 42 5 5 40.45
51 MAŚLEJAK JAN 4 35 4 4 34.42
52 MATWIEJKO ANDRZEJ 1 28 4 4 33.33
53 GRUDZIEŃ MATEUSZ 4 74 4 4 32.68
54 TYSZKOWSKI MARIAN 1 31 3 3 28.70
55 BARNA WŁADYSŁAW 2 76 4 4 23.97
56 SEWIELSKI & ŻUKOWSKI 3 53 3 3 22.47
57 PAWEŁCZYK ZBIGNIEW 3 45 2 2 20.00
58 WOLARZ JANUSZ 3 18 2 2 14.22
59 PRZYŁUCKI JULIAN 3 29 2 2 13.35
60 CIEŚLIK ANTONI 2 64 1 1 11.27
61 KOPYTO JAROSŁAW 1 21 1 1 10.55
62 JURCZAK JÓZEF 3 46 1 1 10.04
63 BARCZYK JERZY 3 20 1 1 9.51
64 ŁUCKI JANUSZ 3 25 1 1 9.23
65 CHODORSKI MIECZYSŁAW 1 52 1 1 9.16
66 KRZEMIŃSKI MAREK 3 47 1 1 8.86
67 SIKORA JÓZEF 1 18 1 1 5.55
68 MUŚ JACEK 4 47 0 0 0.00
69 KOCIOŁEK ZDZISŁAW 2 44 0 0 0.00
70 GUZIK TADEUSZ 3 39 0 0 0.00
71 SMUGOWSKI PIOTR 2 53 0 0 0.00
72 SIKORA RYSZARD 1 21 0 0 0.00
73 GÓRAL MATEUSZ 3 10 0 0 0.00
74 KUCHARSKA MAŁGORZATA 4 12 0 0 0.00
75 SZCZYGIEŁ CZESŁAW 4 42 0 0 0.00
76 SAPIJASZKO MARIAN 4 20 0 0 0.00
77 BANASIK JERZY 4 36 0 0 0.00
78 KOLEŚNIK EUGENIUSZ 2 36 0 0 0.00
79 BANDURA & PATRZAŁEK 2 13 0 0 0.00
80 POGWIZD MICHAŁ 2 46 0 0 0.00
81 WENDERSKI EUGENIUSZ 3 42 0 0 0.00
82 BRONOWICKI ZENON 1 34 0 0 0.00
83 NAUMIENIA ZYGMUNT 2 44 0 0 0.00



Oddz. BRZEG DOLNY (0346) okr. WROCLAW, rok 2012.
Tabela współzawodnictwa
Lot nr 3, z dnia 02.09.12 BAUTZEN-3
Klasyfikacja 40-tka GMP [2]
+---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+
|L.P| Nazwisko Imie |Nr.|Wklad.| Konk.|Razem|Punkty |
| | |Odd| | Pkt. |Konk.| |
+---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+
1 LECH ROBERT & JOANNA 4 129 7 90 104.39
2 BENEDYKT JAN & DOROTA 4 76 7 41 98.38
3 BOGONOS M+P 2 101 7 82 98.09
4 SMOLIŃSKI A & Z 1 55 7 31 91.06
5 WODEJKO ROMAN 1 55 7 29 89.68
6 MIL ZBIGNIEW 1 78 7 26 87.23
7 JUREK STANISŁAW 1 51 7 21 81.35
8 CHODOROWSKI & ZDEB 2 88 7 17 81.13
9 SZUMILAS ZDZISŁAW 1 67 7 18 80.85
10 KLOC RYSZARD 1 62 7 10 80.06
11 PYTLIK TOMASZ 1 53 7 20 79.46
12 SADOWSKI ROBERT 1 67 7 28 79.22
13 WASYLKIEWICZ MICHAŁ 1 58 7 17 78.10
14 WAWRZYKOWSKI ANDRZEJ 4 41 7 13 77.46
15 NALEWAJEK DAMIAN 1 55 7 21 76.26
16 TOCZEK ROMAN 2 54 6 14 76.12
17 TWARDY & KOWAL 1 55 7 19 74.76
18 LISOWSKI KAZIMIERZ 1 39 7 10 74.66
19 GAŁDA MARIAN 1 60 7 29 74.60
20 DZIARSKI PIOTR 1 61 7 21 74.01
21 PISKULAK ANDRZEJ 4 54 7 11 70.44
22 BIAŁOWĄS DANIEL 3 56 7 22 69.43
23 DOMAGAŁA MARIUSZ 4 63 7 16 67.41
24 BERYZEWSKI K & S 2 59 7 9 67.38
25 CYMERMAN JACEK 2 65 6 10 60.98
26 WASIŃSKI M & J 4 81 5 10 60.57
27 JASIŃSKI ZBIGNIEW 1 40 6 6 60.47
28 GĘBIK RYSZARD 2 93 7 7 59.76
29 LACH STANISŁAW 2 52 6 9 58.93
30 BOCHEŃSKI MAREK 2 74 6 8 54.17
31 BACZYŃSKI ADAM 2 56 6 10 52.84
32 BRONOWICKI ANDRZEJ 1 36 6 6 51.21
33 CIEPLIŃSKI JANUSZ 2 60 5 8 50.18
34 SURÓWKA JAN 1 39 5 5 48.36
35 MAZUR STANISŁAW 3 47 7 10 48.33
36 KLUKA PIOTR 1 69 5 7 46.75
37 SMOLAK KRZYSZTOF 2 93 7 23 45.91
38 PRZYBYLSKA FILOMENA 4 96 6 7 45.28
39 HAŁASIEWICZ DANIEL 1 64 6 6 42.79
40 DUNAL SEBASTIAN 2 36 4 6 40.35
41 MUSIAŁ LUCJAN 4 64 5 8 37.61
42 SZCZEPUŁA STANISŁAW 4 52 5 8 35.11
43 MAŚLEJAK JAN 4 35 4 4 34.42
44 MAZUR & WRÓBLEWSKI 2 50 4 6 34.38
45 DATA ZBIGNIEW 1 76 5 18 34.09
46 MATWIEJKO ANDRZEJ 1 28 4 4 33.33
47 DOMAGALSKI JAN 3 50 3 6 30.19
48 TYSZKOWSKI MARIAN 1 31 3 3 28.70
49 KONOFACKI JÓZEF 4 51 3 5 27.31
50 KAWKA JAN 1 42 3 5 26.46
51 WINIARSCY & MISIAK 3 75 3 8 25.19
52 CZARNY PIOTR 1 48 2 8 16.55
53 WOLARZ JANUSZ 3 18 2 2 14.22
54 SMERYKANYCZ ANDRZEJ 2 71 2 7 13.47
55 PRZYŁUCKI JULIAN 3 29 2 2 13.35
56 GRUDZIEŃ MATEUSZ 4 74 2 4 12.71
57 BARNA WŁADYSŁAW 2 76 2 4 11.82
58 CIEŚLIK ANTONI 2 64 1 1 11.27
59 KOPYTO JAROSŁAW 1 21 1 1 10.55
60 BARCZYK JERZY 3 20 1 1 9.51
61 ŁUCKI JANUSZ 3 25 1 1 9.23
62 CHODORSKI MIECZYSŁAW 1 52 1 1 9.16
63 PAWEŁCZYK ZBIGNIEW 3 45 1 2 8.66
64 SIKORA JÓZEF 1 18 1 1 5.55
65 MUŚ JACEK 4 47 0 0 0.00
66 KRZEMIŃSKI MAREK 3 47 0 1 0.00
67 KOCIOŁEK ZDZISŁAW 2 44 0 0 0.00
68 SEWIELSKI & ŻUKOWSKI 3 53 0 3 0.00
69 GUZIK TADEUSZ 3 39 0 0 0.00
70 SMUGOWSKI PIOTR 2 53 0 0 0.00
71 SIKORA RYSZARD 1 21 0 0 0.00
72 GÓRAL MATEUSZ 3 10 0 0 0.00
73 KUCHARSKA MAŁGORZATA 4 12 0 0 0.00
74 SZCZYGIEŁ CZESŁAW 4 42 0 0 0.00
75 SAPIJASZKO MARIAN 4 20 0 0 0.00
76 JURCZAK JÓZEF 3 46 0 1 0.00
77 BANASIK JERZY 4 36 0 0 0.00
78 KOLEŚNIK EUGENIUSZ 2 36 0 0 0.00
79 BANDURA & PATRZAŁEK 2 13 0 0 0.00
80 POGWIZD MICHAŁ 2 46 0 0 0.00
81 WENDERSKI EUGENIUSZ 3 42 0 0 0.00
82 BRONOWICKI ZENON 1 34 0 0 0.00
83 NAUMIENIA ZYGMUNT 2 44 0 0 0.00
Oddz. BRZEG DOLNY (0346) okr. WROCLAW, rok 2012.
Tabela współzawodnictwa
Lot nr 4, z dnia 09.09.12 RADEBURG
Klasyfikacja z CALOSCI SPISU [1]
+---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+
|L.P| Nazwisko Imie |Nr.|Wklad.| Konk.|Razem|Punkty |
| | |Odd| | Pkt. |Konk.| |
+---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+
1 LECH ROBERT & JOANNA 4 119 7 100 139.79
2 BOGONOS M+P 2 103 7 80 135.25
3 TOCZEK ROMAN 2 44 7 30 134.39
4 BENEDYKT JAN & DOROTA 4 75 7 58 134.30
5 WASIŃSKI M & J 4 72 7 23 126.76
6 MIL ZBIGNIEW 1 81 7 29 126.42
7 WODEJKO ROMAN 1 52 7 26 124.49
8 GAŁDA MARIAN 1 62 7 24 123.98
9 BIAŁOWĄS DANIEL 3 56 7 25 123.17
10 MAZUR STANISŁAW 3 45 7 19 117.08
11 TWARDY & KOWAL 1 52 7 12 115.39
12 PYTLIK TOMASZ 1 52 7 13 114.05
13 PISKULAK ANDRZEJ 4 50 7 20 113.50
14 KLOC RYSZARD 1 59 7 16 112.71
15 DATA ZBIGNIEW 1 73 7 10 112.18
16 JUREK STANISŁAW 1 51 7 13 111.19
17 DOMAGAŁA MARIUSZ 4 63 7 18 111.03
18 SMOLIŃSKI A & Z 1 54 7 19 110.64
19 WASYLKIEWICZ MICHAŁ 1 57 7 18 110.31
20 CHODOROWSKI & ZDEB 2 81 7 19 108.40
21 SADOWSKI ROBERT 1 67 7 13 106.71
22 NALEWAJEK DAMIAN 1 56 7 11 102.63
23 SZUMILAS ZDZISŁAW 1 63 7 13 101.32
24 KONOFACKI JÓZEF 4 51 7 10 101.15
25 DZIARSKI PIOTR 1 62 7 16 99.82
26 MUSIAŁ LUCJAN 4 55 7 12 99.66
27 SEWIELSKI & ŻUKOWSKI 3 52 7 8 96.82
28 CYMERMAN JACEK 2 57 6 6 96.22
29 BACZYŃSKI ADAM 2 55 6 6 92.67
30 WAWRZYKOWSKI ANDRZEJ 4 41 6 6 87.40
31 SMOLAK KRZYSZTOF 2 90 7 8 85.74
32 BERYZEWSKI K & S 2 58 7 11 84.81
33 JURCZAK JÓZEF 3 44 7 7 82.99
34 CIEPLIŃSKI JANUSZ 2 57 6 6 77.43
35 SURÓWKA JAN 1 39 5 5 66.15
36 PRZYBYLSKA FILOMENA 4 94 5 5 65.40
37 DOMAGALSKI JAN 3 46 4 4 63.18
38 KAWKA JAN 1 40 5 5 61.97
39 MAZUR & WRÓBLEWSKI 2 50 5 5 61.61
40 WOLARZ JANUSZ 3 19 4 4 58.82
41 MATWIEJKO ANDRZEJ 1 28 4 4 58.53
42 BANASIK JERZY 4 37 4 4 51.12
43 BARNA WŁADYSŁAW 2 75 4 4 50.45
44 GĘBIK RYSZARD 2 85 4 4 50.41
45 SZCZEPUŁA STANISŁAW 4 49 4 4 49.86
46 LISOWSKI KAZIMIERZ 1 39 4 4 49.51
47 BOCHEŃSKI MAREK 2 50 4 4 48.39
48 KLUKA PIOTR 1 69 3 3 48.23
49 JASIŃSKI ZBIGNIEW 1 39 4 4 47.85
50 PAWEŁCZYK ZBIGNIEW 3 42 4 4 45.75
51 CIEŚLIK ANTONI 2 63 3 3 44.81
52 BRONOWICKI ANDRZEJ 1 36 3 3 42.70
53 TYSZKOWSKI MARIAN 1 43 3 3 37.75
54 KRZEMIŃSKI MAREK 3 47 3 3 36.48
55 WINIARSCY & MISIAK 3 71 3 3 36.36
56 CZARNY PIOTR 1 45 3 3 35.60
57 GRUDZIEŃ MATEUSZ 4 67 2 2 27.36
58 HAŁASIEWICZ DANIEL 1 69 2 2 26.64
59 SIKORA RYSZARD 1 20 2 2 21.67
60 BARCZYK JERZY 3 21 1 1 14.34
61 ŁUCKI JANUSZ 3 32 1 1 14.20
62 BRONOWICKI ZENON 1 26 1 1 13.88
63 LACH STANISŁAW 2 53 1 1 13.72
64 SAPIJASZKO MARIAN 4 20 1 1 11.26
65 KOCIOŁEK ZDZISŁAW 2 40 1 1 11.19
66 GÓRAL MATEUSZ 3 11 1 1 10.98
67 SMERYKANYCZ ANDRZEJ 2 68 1 1 10.72
68 PRZYŁUCKI JULIAN 3 28 1 1 10.20
69 MUŚ JACEK 4 45 0 0 0.00
70 CHODORSKI MIECZYSŁAW 1 49 0 0 0.00
71 GUZIK TADEUSZ 3 38 0 0 0.00
72 SMUGOWSKI PIOTR 2 50 0 0 0.00
73 KUCHARSKA MAŁGORZATA 4 11 0 0 0.00
74 SZCZYGIEŁ CZESŁAW 4 44 0 0 0.00
75 SIKORA JÓZEF 1 16 0 0 0.00
76 BANDURA & PATRZAŁEK 2 16 0 0 0.00
77 POGWIZD MICHAŁ 2 49 0 0 0.00
78 WENDERSKI EUGENIUSZ 3 37 0 0 0.00



Oddz. BRZEG DOLNY (0346) okr. WROCLAW, rok 2012.
Tabela współzawodnictwa
Lot nr 4, z dnia 09.09.12 RADEBURG
Klasyfikacja 40-tka GMP [2]
+---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+
|L.P| Nazwisko Imie |Nr.|Wklad.| Konk.|Razem|Punkty |
| | |Odd| | Pkt. |Konk.| |
+---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+
1 LECH ROBERT & JOANNA 4 119 7 100 139.21
2 BOGONOS M+P 2 103 7 80 132.11
3 BENEDYKT JAN & DOROTA 4 75 7 58 131.96
4 TOCZEK ROMAN 2 44 7 30 125.88
5 MIL ZBIGNIEW 1 81 7 29 121.75
6 BIAŁOWĄS DANIEL 3 56 7 25 119.92
7 WODEJKO ROMAN 1 52 7 26 119.42
8 WASIŃSKI M & J 4 72 7 23 114.12
9 GAŁDA MARIAN 1 62 7 24 113.32
10 TWARDY & KOWAL 1 52 7 12 112.83
11 KLOC RYSZARD 1 59 7 16 112.71
12 MAZUR STANISŁAW 3 45 7 19 112.00
13 PISKULAK ANDRZEJ 4 50 7 20 111.51
14 JUREK STANISŁAW 1 51 7 13 105.41
15 DATA ZBIGNIEW 1 73 7 10 105.26
16 PYTLIK TOMASZ 1 52 7 13 105.18
17 CHODOROWSKI & ZDEB 2 81 7 19 105.09
18 SMOLIŃSKI A & Z 1 54 7 19 102.84
19 NALEWAJEK DAMIAN 1 56 7 11 102.16
20 KONOFACKI JÓZEF 4 51 7 10 100.83
21 DZIARSKI PIOTR 1 62 7 16 99.82
22 WASYLKIEWICZ MICHAŁ 1 57 7 18 99.46
23 SZUMILAS ZDZISŁAW 1 63 7 13 98.51
24 DOMAGAŁA MARIUSZ 4 63 7 18 96.57
25 SADOWSKI ROBERT 1 67 7 13 94.63
26 BERYZEWSKI K & S 2 58 7 11 82.08
27 CYMERMAN JACEK 2 57 5 6 81.07
28 JURCZAK JÓZEF 3 44 6 7 72.26
29 BACZYŃSKI ADAM 2 55 4 6 66.17
30 SURÓWKA JAN 1 39 5 5 66.15
31 MUSIAŁ LUCJAN 4 55 5 12 64.60
32 DOMAGALSKI JAN 3 46 4 4 63.18
33 WOLARZ JANUSZ 3 19 4 4 58.82
34 MATWIEJKO ANDRZEJ 1 28 4 4 58.53
35 BANASIK JERZY 4 37 4 4 51.12
36 KAWKA JAN 1 40 4 5 50.65
37 GĘBIK RYSZARD 2 85 4 4 50.41
38 LISOWSKI KAZIMIERZ 1 39 4 4 49.51
39 MAZUR & WRÓBLEWSKI 2 50 4 5 49.30
40 KLUKA PIOTR 1 69 3 3 48.23
41 CIEPLIŃSKI JANUSZ 2 57 3 6 42.84
42 BRONOWICKI ANDRZEJ 1 36 3 3 42.70
43 WAWRZYKOWSKI ANDRZEJ 4 41 3 6 42.31
44 PRZYBYLSKA FILOMENA 4 94 3 5 39.15
45 TYSZKOWSKI MARIAN 1 43 3 3 37.75
46 SZCZEPUŁA STANISŁAW 4 49 3 4 36.29
47 PAWEŁCZYK ZBIGNIEW 3 42 3 4 35.59
48 JASIŃSKI ZBIGNIEW 1 39 3 4 32.27
49 CIEŚLIK ANTONI 2 63 2 3 30.48
50 HAŁASIEWICZ DANIEL 1 69 2 2 26.64
51 BOCHEŃSKI MAREK 2 50 2 4 25.53
52 CZARNY PIOTR 1 45 2 3 23.26
53 SIKORA RYSZARD 1 20 2 2 21.67
54 BARCZYK JERZY 3 21 1 1 14.34
55 ŁUCKI JANUSZ 3 32 1 1 14.20
56 SEWIELSKI & ŻUKOWSKI 3 52 1 8 14.02
57 BRONOWICKI ZENON 1 26 1 1 13.88
58 BARNA WŁADYSŁAW 2 75 1 4 13.32
59 SAPIJASZKO MARIAN 4 20 1 1 11.26
60 KOCIOŁEK ZDZISŁAW 2 40 1 1 11.19
61 GÓRAL MATEUSZ 3 11 1 1 10.98
62 WINIARSCY & MISIAK 3 71 1 3 10.81
63 PRZYŁUCKI JULIAN 3 28 1 1 10.20
64 SMOLAK KRZYSZTOF 2 90 0 8 0.00
65 SMERYKANYCZ ANDRZEJ 2 68 0 1 0.00
66 LACH STANISŁAW 2 53 0 1 0.00
67 GRUDZIEŃ MATEUSZ 4 67 0 2 0.00
68 KRZEMIŃSKI MAREK 3 47 0 3 0.00
69 MUŚ JACEK 4 45 0 0 0.00
70 CHODORSKI MIECZYSŁAW 1 49 0 0 0.00
71 GUZIK TADEUSZ 3 38 0 0 0.00
72 SMUGOWSKI PIOTR 2 50 0 0 0.00
73 KUCHARSKA MAŁGORZATA 4 11 0 0 0.00
74 SZCZYGIEŁ CZESŁAW 4 44 0 0 0.00
75 SIKORA JÓZEF 1 16 0 0 0.00
76 BANDURA & PATRZAŁEK 2 16 0 0 0.00
77 POGWIZD MICHAŁ 2 49 0 0 0.00
78 WENDERSKI EUGENIUSZ 3 37 0 0 0.00


Oddz. BRZEG DOLNY (0346) okr. WROCLAW, rok 2012.
Tabela współzawodnictwa
Lot nr 5, z dnia 16.09.12 BAUTZEN-3
Klasyfikacja z CALOSCI SPISU [1]
+---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+
|L.P| Nazwisko Imie |Nr.|Wklad.| Konk.|Razem|Punkty |
| | |Odd| | Pkt. |Konk.| |
+---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+
1 LECH ROBERT & JOANNA 4 69 7 56 104.77
2 BOGONOS M+P 2 99 7 74 101.42
3 TOCZEK ROMAN 2 40 7 23 101.03
4 BENEDYKT JAN & DOROTA 4 75 7 43 100.25
5 WASYLKIEWICZ MICHAŁ 1 58 7 26 95.69
6 BIAŁOWĄS DANIEL 3 52 7 37 93.94
7 LACH STANISŁAW 2 52 7 17 92.08
8 MIL ZBIGNIEW 1 79 7 16 91.20
9 SURÓWKA JAN 1 38 7 18 89.63
10 GAŁDA MARIAN 1 62 7 12 89.37
11 SADOWSKI ROBERT 1 64 7 20 88.61
12 BARNA WŁADYSŁAW 2 74 7 19 87.32
13 WASIŃSKI M & J 4 64 7 20 85.90
14 WODEJKO ROMAN 1 51 7 16 85.70
15 TWARDY & KOWAL 1 50 7 20 84.25
16 BACZYŃSKI ADAM 2 54 7 13 82.79
17 CHODOROWSKI & ZDEB 2 79 7 38 79.87
18 MAZUR STANISŁAW 3 43 7 10 77.10
19 PYTLIK TOMASZ 1 49 7 7 76.61
20 BERYZEWSKI K & S 2 59 7 12 76.15
21 DOMAGAŁA MARIUSZ 4 61 7 12 74.94
22 PISKULAK ANDRZEJ 4 50 7 12 74.80
23 MAZUR & WRÓBLEWSKI 2 49 7 10 73.36
24 WAWRZYKOWSKI ANDRZEJ 4 41 7 8 72.41
25 SMOLIŃSKI A & Z 1 51 7 18 72.20
26 SZUMILAS ZDZISŁAW 1 68 7 13 70.81
27 KLOC RYSZARD 1 62 7 8 69.38
28 MUSIAŁ LUCJAN 4 54 7 12 68.53
29 JASIŃSKI ZBIGNIEW 1 39 7 13 68.23
30 DZIARSKI PIOTR 1 65 7 11 68.02
31 SMOLAK KRZYSZTOF 2 87 7 12 66.68
32 BOCHEŃSKI MAREK 2 67 7 7 66.19
33 DATA ZBIGNIEW 1 70 7 12 62.36
34 GĘBIK RYSZARD 2 70 7 7 58.47
35 KONOFACKI JÓZEF 4 49 6 6 58.18
36 JUREK STANISŁAW 1 53 6 6 57.86
37 PRZYBYLSKA FILOMENA 4 91 7 11 54.81
38 CIEŚLIK ANTONI 2 63 7 7 53.32
39 NALEWAJEK DAMIAN 1 56 6 6 53.18
40 MATWIEJKO ANDRZEJ 1 29 7 8 50.03
41 SMERYKANYCZ ANDRZEJ 2 68 6 6 44.54
42 BRONOWICKI ANDRZEJ 1 36 4 4 41.38
43 CIEPLIŃSKI JANUSZ 2 55 4 4 38.60
44 CZARNY PIOTR 1 41 5 5 38.11
45 PAWEŁCZYK ZBIGNIEW 3 41 4 4 33.66
46 CYMERMAN JACEK 2 54 3 3 30.63
47 KOCIOŁEK ZDZISŁAW 2 41 4 4 29.27
48 GRUDZIEŃ MATEUSZ 4 65 3 3 27.65
49 HAŁASIEWICZ DANIEL 1 33 3 3 27.60
50 KRZEMIŃSKI MAREK 3 40 3 3 23.59
51 SEWIELSKI & ŻUKOWSKI 3 53 3 3 16.39
52 MUŚ JACEK 4 44 2 2 14.68
53 WENDERSKI EUGENIUSZ 3 34 2 2 11.97
54 KAWKA JAN 1 39 1 1 10.79
55 SZCZEPUŁA STANISŁAW 4 48 1 1 9.05
56 DOMAGALSKI JAN 3 43 1 1 6.60
57 LISOWSKI KAZIMIERZ 1 36 1 1 6.53
58 KLUKA PIOTR 1 66 0 0 0.00
59 WINIARSCY & MISIAK 3 70 0 0 0.00
60 JURCZAK JÓZEF 3 43 0 0 0.00
61 CHODORSKI MIECZYSŁAW 1 47 0 0 0.00
62 BANASIK JERZY 4 37 0 0 0.00
63 PRZYŁUCKI JULIAN 3 28 0 0 0.00
64 SIKORA RYSZARD 1 19 0 0 0.00
65 GUZIK TADEUSZ 3 35 0 0 0.00
66 ŁUCKI JANUSZ 3 32 0 0 0.00
67 GÓRAL MATEUSZ 3 10 0 0 0.00
68 MAŚLEJAK JAN 4 26 0 0 0.00
69 SAPIJASZKO MARIAN 4 24 0 0 0.00
70 KUCHARSKA MAŁGORZATA 4 12 0 0 0.00
71 SZCZYGIEŁ CZESŁAW 4 41 0 0 0.00
72 SIKORA JÓZEF 1 15 0 0 0.00
73 KOPYTO JAROSŁAW 1 19 0 0 0.00
74 BRONOWICKI ZENON 1 31 0 0 0.00
75 FEDYSZYN TADEUSZ 4 14 0 0 0.00



Oddz. BRZEG DOLNY (0346) okr. WROCLAW, rok 2012.
Tabela współzawodnictwa
Lot nr 5, z dnia 16.09.12 BAUTZEN-3
Klasyfikacja 40-tka GMP [2]
+---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+
|L.P| Nazwisko Imie |Nr.|Wklad.| Konk.|Razem|Punkty |
| | |Odd| | Pkt. |Konk.| |
+---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+
1 LECH ROBERT & JOANNA 4 69 7 56 104.58
2 BENEDYKT JAN & DOROTA 4 75 7 43 99.37
3 BIAŁOWĄS DANIEL 3 52 7 37 93.50
4 BOGONOS M+P 2 99 7 74 92.25
5 LACH STANISŁAW 2 52 7 17 90.10
6 SURÓWKA JAN 1 38 7 18 89.56
7 BARNA WŁADYSŁAW 2 74 7 19 87.16
8 MIL ZBIGNIEW 1 79 7 16 85.31
9 WASYLKIEWICZ MICHAŁ 1 58 7 26 82.71
10 SADOWSKI ROBERT 1 64 7 20 81.44
11 CHODOROWSKI & ZDEB 2 79 7 38 78.59
12 BACZYŃSKI ADAM 2 54 7 13 75.94
13 TWARDY & KOWAL 1 50 7 20 73.52
14 WODEJKO ROMAN 1 51 7 16 72.82
15 BERYZEWSKI K & S 2 59 7 12 72.24
16 MAZUR STANISŁAW 3 43 7 10 71.17
17 PISKULAK ANDRZEJ 4 50 7 12 70.67
18 KLOC RYSZARD 1 62 7 8 69.23
19 TOCZEK ROMAN 2 40 6 23 68.26
20 JASIŃSKI ZBIGNIEW 1 39 7 13 66.89
21 SMOLIŃSKI A & Z 1 51 7 17 66.22
22 MUSIAŁ LUCJAN 4 54 7 12 65.28
23 GAŁDA MARIAN 1 62 6 12 65.10
24 WASIŃSKI M & J 4 64 7 20 64.68
25 PYTLIK TOMASZ 1 49 6 7 64.57
26 SZUMILAS ZDZISŁAW 1 68 7 13 64.36
27 DZIARSKI PIOTR 1 65 7 11 62.12
28 MAZUR & WRÓBLEWSKI 2 49 6 10 56.70
29 DOMAGAŁA MARIUSZ 4 61 5 12 51.18
30 MATWIEJKO ANDRZEJ 1 29 7 8 49.75
31 WAWRZYKOWSKI ANDRZEJ 4 41 5 8 48.03
32 PRZYBYLSKA FILOMENA 4 91 7 11 47.22
33 GĘBIK RYSZARD 2 70 5 7 43.31
34 KONOFACKI JÓZEF 4 49 4 6 42.50
35 BRONOWICKI ANDRZEJ 1 36 4 4 41.31
36 NALEWAJEK DAMIAN 1 56 4 6 39.17
37 JUREK STANISŁAW 1 53 4 6 36.95
38 SMOLAK KRZYSZTOF 2 87 5 12 36.88
39 BOCHEŃSKI MAREK 2 67 3 7 27.95
40 HAŁASIEWICZ DANIEL 1 33 3 3 27.51
41 PAWEŁCZYK ZBIGNIEW 3 41 3 4 25.31
42 KLUKA PIOTR 1 66 2 3 25.09
43 CIEPLIŃSKI JANUSZ 2 55 3 4 24.30
44 CIEŚLIK ANTONI 2 63 3 7 23.73
45 KRZEMIŃSKI MAREK 3 40 3 3 23.50
46 DATA ZBIGNIEW 1 70 3 12 21.73
47 SMERYKANYCZ ANDRZEJ 2 68 3 6 21.48
48 KOCIOŁEK ZDZISŁAW 2 41 2 3 16.94
49 GRUDZIEŃ MATEUSZ 4 65 2 3 15.33
50 KAWKA JAN 1 39 1 1 10.76
51 SZCZEPUŁA STANISŁAW 4 48 1 1 9.03
52 CYMERMAN JACEK 2 54 1 3 9.00
53 MUŚ JACEK 4 44 1 2 7.34
54 LISOWSKI KAZIMIERZ 1 36 1 1 6.49
55 WENDERSKI EUGENIUSZ 3 34 1 2 5.87
56 CZARNY PIOTR 1 41 0 5 0.00
57 WINIARSCY & MISIAK 3 70 0 0 0.00
58 DOMAGALSKI JAN 3 43 0 1 0.00
59 SEWIELSKI & ŻUKOWSKI 3 53 0 2 0.00
60 JURCZAK JÓZEF 3 43 0 0 0.00
61 CHODORSKI MIECZYSŁAW 1 47 0 0 0.00
62 BANASIK JERZY 4 37 0 0 0.00
63 PRZYŁUCKI JULIAN 3 28 0 0 0.00
64 SIKORA RYSZARD 1 19 0 0 0.00
65 GUZIK TADEUSZ 3 35 0 0 0.00
66 ŁUCKI JANUSZ 3 32 0 0 0.00
67 GÓRAL MATEUSZ 3 10 0 0 0.00
68 MAŚLEJAK JAN 4 26 0 0 0.00
69 SAPIJASZKO MARIAN 4 24 0 0 0.00
70 KUCHARSKA MAŁGORZATA 4 12 0 0 0.00
71 SZCZYGIEŁ CZESŁAW 4 41 0 0 0.00
72 SIKORA JÓZEF 1 15 0 0 0.00
73 KOPYTO JAROSŁAW 1 19 0 0 0.00
74 BRONOWICKI ZENON 1 31 0 0 0.00
75 FEDYSZYN TADEUSZ 4 14 0 0 0.00
 
  Dzisiaj stronę odwiedziło już 16 odwiedzający (34 wejścia) tutaj!  
 
=> Chcesz darmową stronę ? Kliknij tutaj! <=