Jan Benedykt
  loty dorosłych 2017
 
  PZHGP okr. WROCLAW oddz. BRZEG DOLNY, rok 2017.                  
  Klasyfikacja współzawodnictwa o tytuł mistrza                                 
  Punktacja GMP [ 2]                                                            
+---------+-----------------------------+---+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+-----+-------+-----+
|Lp.  Lp. | Nazwisko       Imie         |Nr.|L |L |L |L |L |L |L |L |L |L |L |Razem|Razem  |Konk/|
|     Pop.|                             |Sek|1 |2 |3 |4 |5 |6 |7 |8 |9 |10|11|konk.|punkty |Wkł.%|
+---------+-----------------------------+---+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+-----+-------+-----+
    1    2 BENEDYKT DOROTA JAN-JUSTYNA     4  0  0  0  0  4  5  5  5  5  5  5   34   1775.31  26.8
    2    1 LISOWSKI        JANUSZ          1  0  0  0  0  5  5  5  5  5  5  4   34   1724.95  22.0
    3    3 SZUMILAS        ZDZISŁAW        1  0  0  0  0  5  5  4  5  5  5  4   33   1696.42  26.0
    4    6 PISKULAK        ANDRZEJ         4  0  0  0  0  1  5  5  5  5  5  5   31   1655.20  25.0
    5    8 BIAŁOWĄS        DANIEL          3  0  0  0  0  5  5  4  4  5  4  5   32   1631.65  24.0
    6   10 TOCZEK          ROMAN           2  0  0  0  0  5  4  4  4  5  5  5   32   1592.68  18.2
    7    4 JUREK           STANISŁAW       1  0  0  0  0  5  5  3  5  5  4  3   30   1520.76  21.5
    8   15 KOCIOŁEK        ZDZISŁAW        2  0 --  0  0  3  5  5  5  2  5  5   30   1488.71  17.8
    9   11 JASIŃSKI        ZBIGNIEW        1  0  0  0  0  2  5  5  4  5  5  4   30   1483.96  18.6
   10   18 SOBOŃ AGNIESZKA ROBERT          3  0  0  0  0  5  5  3  3  5  1  5   27   1437.85  19.4
   11    7 KONOFACKI       JÓZEF           4  0  0  0  0  4  5  5  4  5  5  2   30   1423.43  16.1
   12    5 GRUDZIEŃ        MATEUSZ         4  0  0  0  0  5  3  4  5  5  5  2   29   1418.74  25.6
   13   24 URBANOWICZ      DOROTA          1  0  0  0  0  5  5  3  5  0  5  5   28   1407.01  21.0
   14   13 DOMAGALSKI      JAN             3  0  0  0  0  4  3  5  4  5  5  3   29   1385.92  16.2
   15   19 BERYZEWSKI      K & S           2  0  0  0  0  5  2  4  5  3  5  4   28   1354.03  15.4
   16   16 MAZUR           STANISŁAW       3  0  0  0  0  5  5  4  3  4  4  3   28   1336.51  15.7
   17   17 DZIARSKI        PIOTR           1  0  0  0  0  3  4  2  4  5  5  3   26   1289.56  18.6
   18   14 MAZUR &         WRÓBLEWSKI      2  0  0  0  0  5  4  5  5  3  3  2   27   1286.50  17.0
   19   20 SMOLAK          KRZYSZTOF       2  0  0  0  0  1  4  3  5  4  5  3   25   1265.39  17.6
   20   23 BARNA WŁADYSŁAW JANUSZ          2  0  0  0  0  5  5  2  5  2  4  3   26   1256.37  13.9
   21   12 NALEWAJEK  EDWA & DAMIAN        1  0  0  0  0  4  5  3  4  5  4  1   26   1252.03  15.3
   22    9 MUSIAŁ          LUCJAN          4  0  0  0  0  4  5  5  5  5  3  0   27   1251.97  18.4
   23   22 HALCZUK         BOGDAN          1  0  0  0  0  5  5  4  4  1  5  2   26   1189.12  11.5
   24   27 KRZEMIŃSKI      MAREK           3  0  0  0  0  3  3  5  1  4  4  4   24   1173.60  11.7
   25   21 BANASIK         JERZY           4  0  0  0  0  3  5  4  4  4  3  1   24   1123.98  13.6
   26   34 PIASKOWSKI      DARIUSZ         2  0 --  0  0  3  5  1  4  1  1  5   20   1080.05  12.5
   27   29 PAWEŁCZYK       ZBIGNIEW        3  0  0  0  0  1  3  5  2  3  4  4   22   1075.61  11.8
   28   39 WOLARZ          JANUSZ          3  0 -- --  0  5  4 --  3  2 --  5   19   1024.46  19.1
   29   25 MIL  ZBIGNIEW & JANUSZ          1  0  0  0  0  5  4  4  3  4  2 --   22    998.01  15.0
   30   30 GUZIK           TADEUSZ         3  0  0  0  0  4  4  5  0  2  3  3   21    995.48  14.9
   31   26 WAWRZYKOWSKI    ANDRZEJ ARTUR   4  0  0  0  0  5  4  5  4  2  2 --   22    985.18  14.0
   32   31 CHODOROWSKI &   ZDEB            2  0  0  0  0  3  4  2  3  0  5  3   20    982.43  16.5
   33   32 SADOWSKI        ROBERT          1  0  0  0  0  4  4  3  2  3  0  3   19    950.66  17.4
   34   42 GNIEWASZEWSKI   RYSZARD         1  0  0  0  0  1  3  3  3  1  3  3   17    824.30   9.9
   35   36 GRUDKOWSKI      GRZEGORZ        2  0  0  0  0  1  3  1  2  5  2  2   16    811.90   8.0
   36   28 MADERA          EUGENIUSZ       3  0  0  0  0  5  0  5  5  3 -- --   18    808.45  17.8
   37   35 WASYLKIEWICZ    MICHAŁ          1  0  0  0  0  5  1  0  2  5  3  1   17    776.54   7.5
   38   40 SEWIELSKI       BOGDAN          3  0 --  0  0  5  3  1  1  2  3  2   17    770.90  11.4
   39   38 KLUKA           PIOTR           1  0  0  0  0  5  3  3  2  2  0  1   16    733.24   6.9
   40   33 KLOC            RYSZARD         1  0  0  0  0  5  4  2  2  1  3  0   17    729.73   6.8
   41   50 ADAMIAK         TEODOR          3  0  0  0  0  1  2  0  1  3  0  5   12    717.12   7.4
   42   47 WENDERSKI       EUGENIUSZ       3  0  0  0  0 --  4  1  1  2  0  4   12    711.26   7.8
   43   41 BACZYŃSKI       ADAM            2  0  0  0  0  4  1  3  1  2  5  1   17    695.38   7.1
   44   37 OCHROMBEL       KRZYSZTOF       1  0 --  0  0  4  3  2  5 -- -- --   14    668.06  12.6
   45   46 MOSIŃSKI        ADAM            2  0  0  0  0  2  4  1  0  1  2  3   13    644.39   6.1
   46   44 SMUGOWSKI       PIOTR           2  0  0  0  0  2  2  0  1  3  3  2   13    637.07   8.4
   47   48 MYRDZIO         JOLANTA         2  0  0  0  0  2  1  2  1  3  0  3   12    634.06   5.3
   48   43 DATA            ZBIGNIEW        1  0  0  0  0  2  3  3  3  2  0  0   13    611.74   8.3
   49   45 HURKASIEWICZ    MIECZYSŁAW      4  0  0  0  0  5  5  0  0  0  0  0   10    475.32  20.5
   50   49 MAZUR           MACIEJ          1  0  0  0  0  1  1  4  0  2  1  1   10    462.83   7.9
   51   52 LACH            STANISŁAW       2  0  0  0  0  2  3  3  0  0  0  2   10    459.91  10.2
   52   51 BARCZYK         JERZY           3  0  0  0  0  2  2  3  0  1  0 --    8    336.05   6.0
   53   54 CIEŚLIK         ANTONI          2  0  0  0  0  1  0  5  0  1  0  1    8    328.97   4.5
   54   53 SZPURA          STEFAN          4  0  0  0  0  0  5  0  0  0  0  0    5    283.89  17.7
   55   55 MADERA          WIESŁAW         3 -- -- -- --  0  2  1  1  1 -- --    5    253.85   9.4
   56   56 SYNOWIEC        ARTUR RENATA    2  0  0  0  0  4  2 -- -- -- -- --    6    250.84   4.8
   57   59 BANDURA &       PATRZAŁEK       2  0 --  0  0  0  0  0  1  2  0  1    4    237.93   2.5
   58   57 MALISZEWSKI     FRANCISZEK      1  0  0  0  0  3  0  0  2 -- -- --    5    218.26   7.6
   59   58 BOCHEŃSKI       MAREK           2 -- --  0  0  0  1 --  1  1  1 --    4    186.19   4.3
   60   60 SMOLIŃSKI       A & Z           1  0  0  0  0  1 -- -- -- -- -- --    1     33.53   2.9
   61   61 CHODORSKI       MIECZYSŁAW      1 -- --  0  0  0  0  0 --  0  0  0    0      0.00   0.0
   62   62 GAŁDA           MARIAN          1 -- -- -- -- -- --  0 -- --  0  0    0      0.00   3.9
   63   63 HAŁASIEWICZ     DANIEL          1  0  0  0  0  0  0  0  0  0  0  0    0      0.00  12.5
   64   64 KAWKA           JAN             1  0 --  0  0  0  0  0  0  0  0  0    0      0.00  10.2
   65   65 TWARDY          DAWID           1  0  0  0  0  0 -- -- -- -- -- --    0      0.00   6.4
   66   66 BARANOWSKI      EUGENIUSZ       1  0  0  0  0  0  0  0  0  0  0  0    0      0.00  16.2
   67   67 MATWIEJKO       ANDRZEJ         1  0  0  0  0  0  0  0  0  0  0  0    0      0.00  14.9
   68   68 PYTLIK          TOMASZ          1  0  0  0  0  0  0 -- --  0 -- --    0      0.00   5.6
   69   69 SIKORA          JÓZEF           1  0  0  0  0  0  0  0  0  0  0 --    0      0.00   2.0
   70   70 NANASIK         KRZYSZTOF       1  0  0  0 --  0  0  0 --  0 --  0    0      0.00   4.2
   71   71 WIĘCŁAW         ANRZEJ          1  0 --  0  0 -- -- -- -- -- -- --    0      0.00   0.0
   72   72 BRONOWICKI      ANDRZEJ         1  0  0 --  0  0  0 -- -- -- -- --    0      0.00   4.1
   73   73 PAWLIK          TADEUSZ         1 --  0  0  0  0  0  0  0 --  0  0    0      0.00   5.8
   74   74 KULCZYCKI       RYSZARD         1 --  0  0  0  0 -- -- -- -- -- --    0      0.00   0.0
   75   75 GĘBIK           RYSZARD         2  0  0  0  0  0  0  0  0 -- -- --    0      0.00  10.6
   76   76 PIETRAKOWSKI    JAN             2  0  0 --  0  0 -- --  0 -- -- --    0      0.00   0.0
   77   77 GROCHOWSKI      JAN             2  0  0  0 -- -- -- -- -- -- -- --    0      0.00   0.0
   78   78 DOMARADZKI      ADAM            4  0  0  0  0  0  0  0  0  0  0  0    0      0.00  14.5
   79   79 SZCZYGIEŁ       CZESŁAW         4 -- --  0  0  0  0  0  0  0  0 --    0      0.00   1.2
   80   80 MAŚLEJAK        JAN             4  0 --  0 --  0  0  0 --  0  0  0    0      0.00  15.7
   81   81 BARAŃSKI        ANDRZEJ         4 -- --  0  0  0  0  0  0  0  0  0    0      0.00   1.5
   82   82 MUŚ             JACEK           4  0  0  0  0  0  0  0  0  0  0  0    0      0.00   6.9
   83   83 SAPIJASZKO      MARIAN          4  0  0  0  0  0  0  0  0  0  0  0    0      0.00  10.0




                                                               
  PZHGP okr. WROCLAW oddz. BRZEG DOLNY, rok 2017.                  
  Klasyfikacja współzawodnictwa o tytuł mistrza                                 
  Punktacja InterMistrzostwo [ 3]                                               
+---------+-----------------------------+---+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+-----+-------+-----+
|Lp.  Lp. | Nazwisko       Imie         |Nr.|L |L |L |L |L |L |L |L |L |L |L |Razem|Razem  |Konk/|
|     Pop.|                             |Sek|1 |2 |3 |4 |5 |6 |7 |8 |9 |10|11|konk.|punkty |Wkł.%|
+---------+-----------------------------+---+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+-----+-------+-----+
    1    2 BENEDYKT DOROTA JAN-JUSTYNA     4  0  0  0  0  2  2  3  3  3  3  3   19  1031.669  24.5
    2    1 LISOWSKI        JANUSZ          1  0  0  0  0  3  3  3  2  3  3  2   19  1394.462  19.9
    3    4 PISKULAK        ANDRZEJ         4  0  0  0  0  1  3  3  2  3  3  3   18   960.081  22.0
    4    5 SZUMILAS        ZDZISŁAW        1  0  0  0  0  1  3  2  3  2  3  3   17   841.394  23.0
    5    6 TOCZEK          ROMAN           2  0  0  0  0  3  3  2  1  3  2  2   16  1419.802  15.5
    6    3 GRUDZIEŃ        MATEUSZ         4  0  0  0  0  3  2  2  3  2  3  0   15   643.013  22.1
    7    8 URBANOWICZ      DOROTA          1  0  0  0  0  3  2  2  2  0  3  3   15  1370.048  19.5
    8    7 DZIARSKI        PIOTR           1  0  0  0  0  1  2  1  2  3  3  2   14  1210.522  15.9
    9    9 MAZUR &         WRÓBLEWSKI      2  0  0  0  0  0  0  3  3  3  1  0   10   964.504  15.2
   10   10 WAWRZYKOWSKI    ANDRZEJ ARTUR   4  0  0  0  0  3  0  3  2  1  1 --   10  1088.560  11.7
   11   11 DATA            ZBIGNIEW        1  0  0  0  0  1  1  3  2  2  0  0    9  1142.816   7.5
   12   12 KLUKA           PIOTR           1  0  0  0  0  3  3  2  0  1  0  0    9  1283.559   4.7
   13   14 WASYLKIEWICZ    MICHAŁ          1  0  0  0  0  2  0  0  2  1  2  1    8   862.634   5.1
   14   18 BARNA WŁADYSŁAW JANUSZ          2  0  0  0  0  0  0  2  3  0  1  2    8   916.998  11.0
   15   13 CHODOROWSKI &   ZDEB            2  0  0  0  0  0  2  2  0  0  3  0    7   410.967  14.0
   16   15 HALCZUK         BOGDAN          1  0  0  0  0  0  3  2  1  0  1  0    7   985.038   8.8
   17   21 MOSIŃSKI        ADAM            2  0  0  0  0  0  2  1  0  1  1  2    7  1045.306   4.2
   18   16 MIL  ZBIGNIEW & JANUSZ          1  0  0  0  0  0  0  3  1  1  1 --    6   363.190  13.5
   19   17 MAZUR           MACIEJ          1  0  0  0  0  1  0  2  0  2  1  0    6   595.582   6.5
   20   19 SMOLAK          KRZYSZTOF       2  0  0  0  0  0  0  2  0  0  3  0    5   666.375  14.3
   21   20 KLOC            RYSZARD         1  0  0  0  0  0  0  1  1  1  2  0    5   677.864   4.6
   22   23 BACZYŃSKI       ADAM            2  0  0  0  0  0  0  2  0  1  0  1    4   455.138   5.5
   23   24 SOBOŃ AGNIESZKA ROBERT          3  0  0  0  0  0  0  0  0  2  0  2    4   608.240  15.4
   24   22 SZPURA          STEFAN          4  0  0  0  0  0  3  0  0  0  0  0    3    75.063  13.6
   25   25 SMUGOWSKI       PIOTR           2  0  0  0  0  0  1  0  0  1  0  1    3   412.418   5.8
   26   27 PIASKOWSKI      DARIUSZ         2  0 --  0  0  0  0  0  0  1  0  1    2   127.986  10.4
   27   26 SYNOWIEC        ARTUR RENATA    2  0  0  0  0  0  1 -- -- -- -- --    1    85.379   2.8
   28   28 MALISZEWSKI     FRANCISZEK      1  0  0  0  0  0  0  0  1 -- -- --    1   196.632   6.3
   29   29 CHODORSKI       MIECZYSŁAW      1 -- --  0  0  0  0  0 --  0  0  0    0     0.000   0.0
   30   30 GAŁDA           MARIAN          1 -- -- -- -- -- --  0 -- --  0  0    0     0.000   3.9
   31   31 HAŁASIEWICZ     DANIEL          1  0  0  0  0  0  0  0  0  0  0  0    0     0.000   9.6
   32   32 JUREK           STANISŁAW       1  0  0  0  0  0  0  0  0  0  0  0    0     0.000  18.9
   33   33 KAWKA           JAN             1  0 --  0  0  0  0  0  0  0  0  0    0     0.000   7.8
   34   34 TWARDY          DAWID           1  0  0  0  0  0 -- -- -- -- -- --    0     0.000   5.0
   35   35 BARANOWSKI      EUGENIUSZ       1  0  0  0  0  0  0  0  0  0  0  0    0     0.000  14.2
   36   36 NALEWAJEK  EDWA & DAMIAN        1  0  0  0  0  0  0  0  0  0  0  0    0     0.000  11.8
   37   37 MATWIEJKO       ANDRZEJ         1  0  0  0  0  0  0  0  0  0  0  0    0     0.000  12.3
   38   38 PYTLIK          TOMASZ          1  0  0  0  0  0  0 -- --  0 -- --    0     0.000   3.6
   39   39 JASIŃSKI        ZBIGNIEW        1  0  0  0  0  0  0  0  0  0  0  0    0     0.000  15.3
   40   40 SADOWSKI        ROBERT          1  0  0  0  0  0  0  0  0  0  0  0    0     0.000  12.9
   41   41 SIKORA          JÓZEF           1  0  0  0  0  0  0  0  0  0  0 --    0     0.000   2.0
   42   42 OCHROMBEL       KRZYSZTOF       1  0 --  0  0  0  0  0  0 -- -- --    0     0.000  10.5
   43   43 SMOLIŃSKI       A & Z           1  0  0  0  0  0 -- -- -- -- -- --    0     0.000   1.5
   44   44 NANASIK         KRZYSZTOF       1  0  0  0 --  0  0  0 --  0 --  0    0     0.000   2.8
   45   45 WIĘCŁAW         ANRZEJ          1  0 --  0  0 -- -- -- -- -- -- --    0     0.000   0.0
   46   46 GNIEWASZEWSKI   RYSZARD         1  0  0  0  0  0  0  0  0  0  0  0    0     0.000   7.0
   47   47 BRONOWICKI      ANDRZEJ         1  0  0 --  0  0  0 -- -- -- -- --    0     0.000   3.1
   48   48 PAWLIK          TADEUSZ         1 --  0  0  0  0  0  0  0 --  0  0    0     0.000   4.7
   49   49 KULCZYCKI       RYSZARD         1 --  0  0  0  0 -- -- -- -- -- --    0     0.000   0.0
   50   50 BERYZEWSKI      K & S           2  0  0  0  0  0  0  0  0  0  0  0    0     0.000  12.1
   51   51 MYRDZIO         JOLANTA         2  0  0  0  0  0  0  0  0  0  0  0    0     0.000   3.7
   52   52 GRUDKOWSKI      GRZEGORZ        2  0  0  0  0  0  0  0  0  0  0  0    0     0.000   6.1
   53   53 CIEŚLIK         ANTONI          2  0  0  0  0  0  0  0  0  0  0  0    0     0.000   3.0
   54   54 KOCIOŁEK        ZDZISŁAW        2  0 --  0  0  0  0  0  0  0  0  0    0     0.000  15.9
   55   55 BOCHEŃSKI       MAREK           2 -- --  0  0  0  0 --  0  0  0 --    0     0.000   1.1
   56   56 LACH            STANISŁAW       2  0  0  0  0  0  0  0  0  0  0  0    0     0.000   6.8
   57   57 GĘBIK           RYSZARD         2  0  0  0  0  0  0  0  0 -- -- --    0     0.000   9.0
   58   58 PIETRAKOWSKI    JAN             2  0  0 --  0  0 -- --  0 -- -- --    0     0.000   0.0
   59   59 BANDURA &       PATRZAŁEK       2  0 --  0  0  0  0  0  0  0  0  0    0     0.000   2.1
   60   60 GROCHOWSKI      JAN             2  0  0  0 -- -- -- -- -- -- -- --    0     0.000   0.0
   61   61 BARCZYK         JERZY           3  0  0  0  0  0  0  0  0  0  0 --    0     0.000   5.1
   62   62 DOMAGALSKI      JAN             3  0  0  0  0  0  0  0  0  0  0  0    0     0.000  13.7
   63   63 WOLARZ          JANUSZ          3  0 -- --  0  0  0 --  0  0 --  0    0     0.000  14.6
   64   64 GUZIK           TADEUSZ         3  0  0  0  0  0  0  0  0  0  0  0    0     0.000  12.1
   65   65 BIAŁOWĄS        DANIEL          3  0  0  0  0  0  0  0  0  0  0  0    0     0.000  20.3
   66   66 KRZEMIŃSKI      MAREK           3  0  0  0  0  0  0  0  0  0  0  0    0     0.000  10.6
   67   67 MAZUR           STANISŁAW       3  0  0  0  0  0  0  0  0  0  0  0    0     0.000  13.3
   68   68 PAWEŁCZYK       ZBIGNIEW        3  0  0  0  0  0  0  0  0  0  0  0    0     0.000  10.3
   69   69 SEWIELSKI       BOGDAN          3  0 --  0  0  0  0  0  0  0  0  0    0     0.000   8.0
   70   70 WENDERSKI       EUGENIUSZ       3  0  0  0  0 --  0  0  0  0  0  0    0     0.000   7.4
   71   71 MADERA          EUGENIUSZ       3  0  0  0  0  0  0  0  0  0 -- --    0     0.000  16.2
   72   72 MADERA          WIESŁAW         3 -- -- -- --  0  0  0  0  0 -- --    0     0.000   9.4
   73   73 ADAMIAK         TEODOR          3  0  0  0  0  0  0  0  0  0  0  0    0     0.000   5.1
   74   74 BANASIK         JERZY           4  0  0  0  0  0  0  0  0  0  0  0    0     0.000  11.1
   75   75 DOMARADZKI      ADAM            4  0  0  0  0  0  0  0  0  0  0  0    0     0.000  12.2
   76   76 KONOFACKI       JÓZEF           4  0  0  0  0  0  0  0  0  0  0  0    0     0.000  14.5
   77   77 SZCZYGIEŁ       CZESŁAW         4 -- --  0  0  0  0  0  0  0  0 --    0     0.000   0.9
   78   78 MAŚLEJAK        JAN             4  0 --  0 --  0  0  0 --  0  0  0    0     0.000  11.8
   79   79 MUSIAŁ          LUCJAN          4  0  0  0  0  0  0  0  0  0  0  0    0     0.000  15.9
   80   80 BARAŃSKI        ANDRZEJ         4 -- --  0  0  0  0  0  0  0  0  0    0     0.000   0.5
   81   81 HURKASIEWICZ    MIECZYSŁAW      4  0  0  0  0  0  0  0  0  0  0  0    0     0.000  17.4
   82   82 MUŚ             JACEK           4  0  0  0  0  0  0  0  0  0  0  0    0     0.000   4.9
   83   83 SAPIJASZKO      MARIAN          4  0  0  0  0  0  0  0  0  0  0  0    0     0.000   7.6


  PZHGP okr. WROCLAW oddz. BRZEG DOLNY, rok 2017.                  
  Klasyfikacja współzawodnictwa o tytuł mistrza                                 
  Loty Długie (500-1000) [10]                                                   
+---------+-----------------------------+---+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+-----+-------+-----+
|Lp.  Lp. | Nazwisko       Imie         |Nr.|L |L |L |L |L |L |L |L |L |L |L |Razem|Razem  |Konk/|
|     Pop.|                             |Sek|1 |2 |3 |4 |5 |6 |7 |8 |9 |10|11|konk.|punkty |Wkł.%|
+---------+-----------------------------+---+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+-----+-------+-----+
    1    2 BENEDYKT DOROTA JAN-JUSTYNA     4  0  0  0  0  0  6  0  6  6  0  5   23   1228.86  12.5
    2    1 SZUMILAS        ZDZISŁAW        1  0  0  0  0  0  6  0  6  6  0  5   23   1228.20  11.4
    3    5 PISKULAK        ANDRZEJ         4  0  0  0  0  0  6  0  6  6  0  5   23   1215.24  10.8
    4    3 LISOWSKI        JANUSZ          1  0  0  0  0  0  6  0  6  6  0  5   23   1206.50   8.9
    5    6 SOBOŃ AGNIESZKA ROBERT          3  0  0  0  0  0  6  0  6  6  0  5   23   1206.31   9.4
    6    7 JUREK           STANISŁAW       1  0  0  0  0  0  6  0  6  6  0  5   23   1205.23   8.6
    7   11 URBANOWICZ      DOROTA          1  0  0  0  0  0  6  0  6  6  0  5   23   1192.68   8.5
    8    8 SZPURA          STEFAN          4  0  0  0  0  0  6  0  6  6  0  5   23   1187.77   6.9
    9   13 BERYZEWSKI      K & S           2  0  0  0  0  0  6  0  6  6  0  5   23   1184.98   6.6
   10   10 SMOLAK          KRZYSZTOF       2  0  0  0  0  0  6  0  6  6  0  5   23   1184.36   8.1
   11    9 HURKASIEWICZ    MIECZYSŁAW      4  0  0  0  0  0  6  0  6  6  0  5   23   1177.44   8.0
   12   14 DOMARADZKI      ADAM            4  0  0  0  0  0  6  0  6  6  0  5   23   1169.31   5.0
   13   12 NALEWAJEK  EDWA & DAMIAN        1  0  0  0  0  0  6  0  6  6  0  5   23   1161.45   6.5
   14   19 JASIŃSKI        ZBIGNIEW        1  0  0  0  0  0  6  0  6  6  0  5   23   1157.26   6.2
   15   22 MATWIEJKO       ANDRZEJ         1  0  0  0  0  0  6  0  6  6  0  5   23   1155.25   7.1
   16   20 DZIARSKI        PIOTR           1  0  0  0  0  0  6  0  6  6  0  5   23   1143.81   7.3
   17   23 BIAŁOWĄS        DANIEL          3  0  0  0  0  0  6  0  5  6  0  5   22   1126.75  10.3
   18   17 BARANOWSKI      EUGENIUSZ       1  0  0  0  0  0  6  0  6  6  0  4   22   1091.39   5.3
   19   26 WOLARZ          JANUSZ          3  0 -- --  0  0  6 --  4  6 --  5   21   1075.75  11.5
   20   27 BARNA WŁADYSŁAW JANUSZ          2  0  0  0  0  0  6  0  6  4  0  5   21   1074.17   5.1
   21   28 TOCZEK          ROMAN           2  0  0  0  0  0  6  0  4  6  0  5   21   1054.45   7.1
   22   15 KONOFACKI       JÓZEF           4  0  0  0  0  0  6  0  6  6  0  3   21   1037.11   7.8
   23   24 MAZUR &         WRÓBLEWSKI      2  0  0  0  0  0  6  0  6  5  0  4   21   1020.41   6.8
   24   32 KOCIOŁEK        ZDZISŁAW        2  0 --  0  0  0  6  0  6  3  0  5   20   1012.22   9.2
   25    4 GRUDZIEŃ        MATEUSZ         4  0  0  0  0  0  6  0  6  6  0  2   20   1006.11   8.9
   26   31 PIASKOWSKI      DARIUSZ         2  0 --  0  0  0  6  0  6  3  0  4   19    967.60   5.4
   27   35 MAZUR           STANISŁAW       3  0  0  0  0  0  6  0  3  4  0  5   18    917.54   6.3
   28   16 MUSIAŁ          LUCJAN          4  0  0  0  0  0  6  0  6  6  0  1   19    906.80   8.1
   29   34 SADOWSKI        ROBERT          1  0  0  0  0  0  6  0  2  6  0  4   18    894.75   4.7
   30   36 CHODOROWSKI &   ZDEB            2  0  0  0  0  0  6  0  6  0  0  5   17    893.14   7.6
   31   21 BANASIK         JERZY           4  0  0  0  0  0  6  0  6  6  0  1   19    879.33   5.4
   32   29 DOMAGALSKI      JAN             3  0  0  0  0  0  6  0  4  6  0  2   18    860.42   7.2
   33   40 KRZEMIŃSKI      MAREK           3  0  0  0  0  0  5  0  1  6  0  5   17    850.71   4.1
   34   18 MIL  ZBIGNIEW & JANUSZ          1  0  0  0  0  0  6  0  6  6  0 --   18    828.49   5.8
   35   39 HALCZUK         BOGDAN          1  0  0  0  0  0  6  0  3  3  0  4   16    805.80   3.0
   36   25 DATA            ZBIGNIEW        1  0  0  0  0  0  6  0  5  6  0  0   17    749.26   4.3
   37   37 HAŁASIEWICZ     DANIEL          1  0  0  0  0  0  6  0  2  4  0  3   15    743.92   4.3
   38   30 WAWRZYKOWSKI    ANDRZEJ ARTUR   4  0  0  0  0  0  6  0  6  4  0 --   16    716.86   5.5
   39   45 GNIEWASZEWSKI   RYSZARD         1  0  0  0  0  0  2  0  5  3  0  4   14    698.86   3.2
   40   54 ADAMIAK         TEODOR          3  0  0  0  0  0  4  0  2  2  0  5   13    689.53   4.2
   41   42 KAWKA           JAN             1  0 --  0  0  0  2  0  4  5  0  3   14    671.56   4.8
   42   47 PAWEŁCZYK       ZBIGNIEW        3  0  0  0  0  0  5  0  2  2  0  4   13    661.91   5.0
   43   33 MADERA          EUGENIUSZ       3  0  0  0  0  0  6  0  5  3 -- --   14    647.35   5.7
   44   44 BACZYŃSKI       ADAM            2  0  0  0  0  0  4  0  4  2  0  3   13    643.76   1.7
   45   43 KLUKA           PIOTR           1  0  0  0  0  0  4  0  5  1  0  3   13    641.36   2.1
   46   41 MAZUR           MACIEJ          1  0  0  0  0  0  5  0  3  3  0  2   13    630.22   3.0
   47   46 SAPIJASZKO      MARIAN          4  0  0  0  0  0  6  0  2  2  0  3   13    627.22   4.2
   48   55 GUZIK           TADEUSZ         3  0  0  0  0  0  5  0  0  2  0  4   11    581.08   5.1
   49   56 MYRDZIO         JOLANTA         2  0  0  0  0  0  1  0  3  3  0  4   11    579.26   1.8
   50   57 WENDERSKI       EUGENIUSZ       3  0  0  0  0 --  4  0  1  2  0  4   11    575.16   5.4
   51   50 PAWLIK          TADEUSZ         1 --  0  0  0  0  6  0  2 --  0  3   11    557.95   3.0
   52   38 OCHROMBEL       KRZYSZTOF       1  0 --  0  0  0  6  0  6 -- -- --   12    544.27   5.5
   53   48 SMUGOWSKI       PIOTR           2  0  0  0  0  0  2  0  2  5  0  1   10    465.58   2.9
   54   53 MUŚ             JACEK           4  0  0  0  0  0  4  0  2  2  0  1    9    413.41   2.6
   55   62 MOSIŃSKI        ADAM            2  0  0  0  0  0  3  0  1  1  0  3    8    412.33   2.6
   56   49 GRUDKOWSKI      GRZEGORZ        2  0  0  0  0  0  4  0  2  3  0  0    9    397.56   3.4
   57   51 LACH            STANISŁAW       2  0  0  0  0  0  4  0  3  1  0  0    8    356.04   3.4
   58   52 GĘBIK           RYSZARD         2  0  0  0  0  0  4  0  4 -- -- --    8    355.89   3.3
   59   63 SEWIELSKI       BOGDAN          3  0 --  0  0  0  2  0  1  2  0  2    7    341.16   3.5
   60   59 WASYLKIEWICZ    MICHAŁ          1  0  0  0  0  0  1  0  2  3  0  1    7    331.17   2.4
   61   60 KLOC            RYSZARD         1  0  0  0  0  0  3  0  2  1  0  1    7    329.27   1.9
   62   58 MADERA          WIESŁAW         3 -- -- -- --  0  2  0  1  3 -- --    6    268.67   4.7
   63   65 MAŚLEJAK        JAN             4  0 --  0 --  0  3  0 --  1  0  1    5    246.17   3.3
   64   61 PYTLIK          TOMASZ          1  0  0  0  0  0  4 -- --  1 -- --    5    230.15   2.6
   65   64 MALISZEWSKI     FRANCISZEK      1  0  0  0  0  0  2  0  3 -- -- --    5    214.77   2.1
   66   66 BANDURA &       PATRZAŁEK       2  0 --  0  0  0  1  0  1  1  0  1    4    201.76   1.7
   67   67 BARCZYK         JERZY           3  0  0  0  0  0  2  0  0  1  0 --    3    132.13   1.4
   68   73 CIEŚLIK         ANTONI          2  0  0  0  0  0  1  0  0  0  0  1    2    105.61   0.8
   69   68 SIKORA          JÓZEF           1  0  0  0  0  0  0  0  1  1  0 --    2     87.92   1.0
   70   69 BRONOWICKI      ANDRZEJ         1  0  0 --  0  0  2 -- -- -- -- --    2     87.44   1.0
   71   76 GAŁDA           MARIAN          1 -- -- -- -- -- --  0 -- --  0  1    1     61.53   1.3
   72   83 BARAŃSKI        ANDRZEJ         4 -- --  0  0  0  0  0  0  0  0  1    1     61.34   0.5
   73   70 SYNOWIEC        ARTUR RENATA    2  0  0  0  0  0  1 -- -- -- -- --    1     45.75   0.4
   74   71 BOCHEŃSKI       MAREK           2 -- --  0  0  0  0 --  1  0  0 --    1     43.23   1.1
   75   72 NANASIK         KRZYSZTOF       1  0  0  0 --  0  1  0 --  0 --  0    1     43.17   1.4
   76   74 SZCZYGIEŁ       CZESŁAW         4 -- --  0  0  0  1  0  0  0  0 --    1     41.62   0.3
   77   75 CHODORSKI       MIECZYSŁAW      1 -- --  0  0  0  0  0 --  0  0  0    0      0.00   0.0
   78   77 TWARDY          DAWID           1  0  0  0  0  0 -- -- -- -- -- --    0      0.00   0.0
   79   78 SMOLIŃSKI       A & Z           1  0  0  0  0  0 -- -- -- -- -- --    0      0.00   0.0
   80   79 WIĘCŁAW         ANRZEJ          1  0 --  0  0 -- -- -- -- -- -- --    0      0.00   0.0
   81   80 KULCZYCKI       RYSZARD         1 --  0  0  0  0 -- -- -- -- -- --    0      0.00   0.0
   82   81 PIETRAKOWSKI    JAN             2  0  0 --  0  0 -- --  0 -- -- --    0      0.00   0.0
   83   82 GROCHOWSKI      JAN             2  0  0  0 -- -- -- -- -- -- -- --    0      0.00   0.0
 


  PZHGP okr. WROCLAW oddz. BRZEG DOLNY, rok 2017.                  
  Klasyfikacja współzawodnictwa o tytuł mistrza                                 
  Loty Średnie (300-600) [ 9]                                                   
+---------+-----------------------------+---+--+--+--+--+--+--+-----+-------+-----+
|Lp.  Lp. | Nazwisko       Imie         |Nr.|L |L |L |L |L |L |Razem|Razem  |Konk/|
|     Pop.|                             |Sek|1 |2 |3 |4 |5 |6 |konk.|punkty |Wkł.%|
+---------+-----------------------------+---+--+--+--+--+--+--+-----+-------+-----+
    1    2 BENEDYKT DOROTA JAN-JUSTYNA     4  0  0  0  0  7  6   13    505.38  12.9
    2    4 LISOWSKI        JANUSZ          1  0  0  0  0  7  6   13    503.04  12.6
    3    7 SZUMILAS        ZDZISŁAW        1  0  0  0  0  7  6   13    501.77  14.3
    4    1 GRUDZIEŃ        MATEUSZ         4  0  0  0  0  7  6   13    499.61  12.7
    5    3 DZIARSKI        PIOTR           1  0  0  0  0  7  6   13    494.45  11.5
    6    8 PISKULAK        ANDRZEJ         4  0  0  0  0  7  6   13    493.90  10.0
    7    6 SOBOŃ AGNIESZKA ROBERT          3  0  0  0  0  7  6   13    493.67  10.4
    8   12 SZPURA          STEFAN          4  0  0  0  0  7  6   13    490.22   8.5
    9    9 JUREK           STANISŁAW       1  0  0  0  0  7  6   13    487.38   9.6
   10   11 BIAŁOWĄS        DANIEL          3  0  0  0  0  7  6   13    486.22  10.2
   11    5 URBANOWICZ      DOROTA          1  0  0  0  0  7  6   13    485.77  12.0
   12   15 HURKASIEWICZ    MIECZYSŁAW      4  0  0  0  0  7  6   13    485.31  10.9
   13   10 MADERA          EUGENIUSZ       3  0  0  0  0  7  6   13    484.23  10.0
   14   13 SADOWSKI        ROBERT          1  0  0  0  0  7  6   13    473.41   6.6
   15   18 DOMARADZKI      ADAM            4  0  0  0  0  7  6   13    469.99   5.5
   16   14 MIL  ZBIGNIEW & JANUSZ          1  0  0  0  0  7  6   13    469.86   8.9
   17   17 MAZUR           STANISŁAW       3  0  0  0  0  7  6   13    469.27   8.0
   18   27 BARANOWSKI      EUGENIUSZ       1  0  0  0  0  7  6   13    466.22   5.8
   19   20 JASIŃSKI        ZBIGNIEW        1  0  0  0  0  7  6   13    464.76   6.8
   20   25 NALEWAJEK  EDWA & DAMIAN        1  0  0  0  0  7  6   13    464.31   6.4
   21   16 HALCZUK         BOGDAN          1  0  0  0  0  7  6   13    463.02   5.8
   22   21 TOCZEK          ROMAN           2  0  0  0  0  7  6   13    460.39   9.5
   23   32 CHODOROWSKI &   ZDEB            2  0  0  0  0  7  6   13    459.94   8.5
   24   29 MUSIAŁ          LUCJAN          4  0  0  0  0  7  6   13    459.35   7.3
   25   24 BARNA WŁADYSŁAW JANUSZ          2  0  0  0  0  7  6   13    459.19   5.3
   26   22 WOLARZ          JANUSZ          3  0 -- --  0  7  6   13    455.48  10.3
   27   31 PIASKOWSKI      DARIUSZ         2  0 --  0  0  7  6   13    454.84   7.0
   28   26 SMOLAK          KRZYSZTOF       2  0  0  0  0  7  6   13    454.42   5.0
   29   19 OCHROMBEL       KRZYSZTOF       1  0 --  0  0  7  6   13    452.04   7.1
   30   40 KONOFACKI       JÓZEF           4  0  0  0  0  7  6   13    451.12   6.8
   31   28 WAWRZYKOWSKI    ANDRZEJ ARTUR   4  0  0  0  0  7  6   13    450.64   7.8
   32   33 BERYZEWSKI      K & S           2  0  0  0  0  7  6   13    450.07   4.9
   33   30 MAZUR &         WRÓBLEWSKI      2  0  0  0  0  7  6   13    447.50   6.4
   34   38 BANASIK         JERZY           4  0  0  0  0  7  6   13    445.48   6.4
   35   35 MATWIEJKO       ANDRZEJ         1  0  0  0  0  7  6   13    438.65   6.0
   36   36 DOMAGALSKI      JAN             3  0  0  0  0  7  6   13    438.13   8.3
   37   39 DATA            ZBIGNIEW        1  0  0  0  0  7  6   13    437.62   4.8
   38   42 HAŁASIEWICZ     DANIEL          1  0  0  0  0  7  6   13    434.89   7.7
   39   43 KRZEMIŃSKI      MAREK           3  0  0  0  0  7  5   12    376.03   4.5
   40   44 MAZUR           MACIEJ          1  0  0  0  0  6  5   11    373.28   3.7
   41   61 KOCIOŁEK        ZDZISŁAW        2  0 --  0  0  3  6    9    347.21   6.8
   42   37 BACZYŃSKI       ADAM            2  0  0  0  0  7  4   11    345.68   2.6
   43   49 GUZIK           TADEUSZ         3  0  0  0  0  5  5   10    342.90   8.0
   44   41 KLUKA           PIOTR           1  0  0  0  0  7  4   11    338.28   3.0
   45   58 PAWEŁCZYK       ZBIGNIEW        3  0  0  0  0  4  5    9    315.10   4.9
   46   47 GĘBIK           RYSZARD         2  0  0  0  0  5  4    9    302.60   4.5
   47   50 MUŚ             JACEK           4  0  0  0  0  5  4    9    297.58   3.7
   48   46 KLOC            RYSZARD         1  0  0  0  0  6  3    9    278.91   3.8
   49   73 PAWLIK          TADEUSZ         1 --  0  0  0  0  6    6    275.64   2.7
   50   23 GNIEWASZEWSKI   RYSZARD         1  0  0  0  0  7  2    9    275.19   3.2
   51   69 SAPIJASZKO      MARIAN          4  0  0  0  0  1  6    7    274.43   3.6
   52   60 LACH            STANISŁAW       2  0  0  0  0  3  4    7    248.48   5.1
   53   64 PYTLIK          TOMASZ          1  0  0  0  0  2  4    6    231.55   3.3
   54   63 ADAMIAK         TEODOR          3  0  0  0  0  2  4    6    228.59   2.8
   55   51 KAWKA           JAN             1  0 --  0  0  5  2    7    198.77   4.0
   56   68 GRUDKOWSKI      GRZEGORZ        2  0  0  0  0  1  4    5    197.89   3.1
   57   45 SYNOWIEC        ARTUR RENATA    2  0  0  0  0  6  1    7    190.56   2.8
   58   53 SMUGOWSKI       PIOTR           2  0  0  0  0  4  2    6    186.06   2.6
   59   52 MALISZEWSKI     FRANCISZEK      1  0  0  0  0  4  2    6    185.50   3.0
   60   54 BARCZYK         JERZY           3  0  0  0  0  4  2    6    182.38   3.9
   61   62 MAŚLEJAK        JAN             4  0 --  0 --  2  3    5    182.27   6.4
   62   55 BRONOWICKI      ANDRZEJ         1  0  0 --  0  4  2    6    181.65   3.1
   63   57 SEWIELSKI       BOGDAN          3  0 --  0  0  4  2    6    179.35   4.8
   64   80 WENDERSKI       EUGENIUSZ       3  0  0  0  0 --  4    4    176.29   3.2
   65   48 WASYLKIEWICZ    MICHAŁ          1  0  0  0  0  5  1    6    175.75   3.2
   66   65 MOSIŃSKI        ADAM            2  0  0  0  0  2  3    5    173.04   2.1
   67   34 TWARDY          DAWID           1  0  0  0  0  7 --    7    172.60   5.0
   68   59 MYRDZIO         JOLANTA         2  0  0  0  0  4  1    5    132.20   1.4
   69   66 MADERA          WIESŁAW         3 -- -- -- --  2  2    4    131.23   5.6
   70   56 SMOLIŃSKI       A & Z           1  0  0  0  0  4 --    4     92.80   1.5
   71   71 NANASIK         KRZYSZTOF       1  0  0  0 --  0  1    1     43.17   1.8
   72   78 BANDURA &       PATRZAŁEK       2  0 --  0  0  0  1    1     42.88   0.8
   73   75 CIEŚLIK         ANTONI          2  0  0  0  0  0  1    1     41.73   0.6
   74   81 SZCZYGIEŁ       CZESŁAW         4 -- --  0  0  0  1    1     41.62   0.5
   75   67 SIKORA          JÓZEF           1  0  0  0  0  1  0    1     23.42   0.8
   76   70 CHODORSKI       MIECZYSŁAW      1 -- --  0  0  0  0    0      0.00   0.0
   77   72 WIĘCŁAW         ANRZEJ          1  0 --  0  0 -- --    0      0.00   0.0
   78   74 KULCZYCKI       RYSZARD         1 --  0  0  0  0 --    0      0.00   0.0
   79   76 BOCHEŃSKI       MAREK           2 -- --  0  0  0  0    0      0.00   0.0
   80   77 PIETRAKOWSKI    JAN             2  0  0 --  0  0 --    0      0.00   0.0
   81   79 GROCHOWSKI      JAN             2  0  0  0 -- -- --    0      0.00   0.0
   82   82 BARAŃSKI        ANDRZEJ         4 -- --  0  0  0  0    0      0.00   0.0



  PZHGP okr. WROCLAW oddz. BRZEG DOLNY, rok 2017.                  
  Klasyfikacja współzawodnictwa o tytuł mistrza                                 
  Loty Krótkie (100-400) [ 8]                                                   
+---------+-----------------------------+---+--+--+--+--+--+-----+-------+-----+
|Lp.  Lp. | Nazwisko       Imie         |Nr.|L |L |L |L |L |Razem|Razem  |Konk/|
|     Pop.|                             |Sek|1 |2 |3 |4 |5 |konk.|punkty |Wkł.%|
+---------+-----------------------------+---+--+--+--+--+--+-----+-------+-----+
    1    2 SZUMILAS        ZDZISŁAW        1  7  7  7  7  7   35    607.11  44.4
    2    3 URBANOWICZ      DOROTA          1  7  7  7  7  7   35    605.55  52.6
    3    1 SADOWSKI        ROBERT          1  7  7  7  7  7   35    604.15  44.9
    4    4 GRUDZIEŃ        MATEUSZ         4  7  7  7  7  7   35    602.12  50.2
    5    5 SOBOŃ AGNIESZKA ROBERT          3  7  7  7  7  7   35    600.43  27.6
    6    6 DZIARSKI        PIOTR           1  7  7  7  7  7   35    599.03  43.2
    7    7 JUREK           STANISŁAW       1  7  7  7  7  7   35    594.99  37.5
    8    8 PISKULAK        ANDRZEJ         4  7  7  7  7  7   35    594.14  28.7
    9    9 BIAŁOWĄS        DANIEL          3  7  7  7  7  7   35    580.72  34.6
   10   10 MADERA          EUGENIUSZ       3  7  7  7  7  7   35    579.00  44.0
   11   11 MIL  ZBIGNIEW & JANUSZ          1  7  7  7  7  7   35    564.61  31.2
   12   14 LISOWSKI        JANUSZ          1  7  7  7  7  7   35    557.14  35.7
   13   12 BARANOWSKI      EUGENIUSZ       1  7  7  7  7  7   35    551.23  33.1
   14   17 BENEDYKT DOROTA JAN-JUSTYNA     4  7  7  4  7  7   32    540.77  34.7
   15   15 JASIŃSKI        ZBIGNIEW        1  7  7  7  7  7   35    533.70  32.8
   16   18 SZPURA          STEFAN          4  7  7  7  7  7   35    531.04  24.4
   17   16 HURKASIEWICZ    MIECZYSŁAW      4  7  7  7  7  7   35    528.99  26.1
   18   13 TWARDY          DAWID           1  7  7  7  7  7   35    528.58  31.9
   19   19 MATWIEJKO       ANDRZEJ         1  7  7  7  7  7   35    495.85  22.8
   20   20 MAZUR           STANISŁAW       3  7  4  7  7  7   32    489.80  23.0
   21   21 NALEWAJEK  EDWA & DAMIAN        1  7  7  7  7  7   35    476.29  17.8
   22   24 BARNA WŁADYSŁAW JANUSZ          2  7  7  5  7  7   33    475.13  17.6
   23   26 WAWRZYKOWSKI    ANDRZEJ ARTUR   4  7  7  7  7  7   35    461.85  25.8
   24   25 MUSIAŁ          LUCJAN          4  7  6  7  7  7   34    460.09  18.1
   25   27 DOMARADZKI      ADAM            4  7  7  4  7  7   32    459.70  14.4
   26   23 KRZEMIŃSKI      MAREK           3  7  4  7  7  7   32    452.76  19.0
   27   30 HALCZUK         BOGDAN          1  7  7  7  4  7   32    445.43  20.1
   28   22 MAZUR           MACIEJ          1  7  7  7  7  6   34    441.01  21.7
   29   29 BACZYŃSKI       ADAM            2  7  7  7  7  7   35    426.90  12.5
   30   32 CHODOROWSKI &   ZDEB            2  7  7  6  3  7   30    424.45  19.9
   31   36 SMOLAK          KRZYSZTOF       2  7  7  1  7  7   29    408.17  13.8
   32   35 MAZUR &         WRÓBLEWSKI      2  6  6  5  7  7   31    403.98  20.7
   33   39 TOCZEK          ROMAN           2  7  7  4  4  7   29    399.06  27.7
   34   38 WOLARZ          JANUSZ          3  7 -- --  7  7   21    398.67  32.5
   35   33 KONOFACKI       JÓZEF           4  6  4  7  7  7   31    397.02  12.7
   36   34 DATA            ZBIGNIEW        1  2  5  7  7  7   28    395.82  11.7
   37   37 KLOC            RYSZARD         1  7  6  7  4  6   30    362.71  17.3
   38   28 PAWEŁCZYK       ZBIGNIEW        3  7  7  7  5  4   30    351.99  20.9
   39   31 SMOLIŃSKI       A & Z           1  7  7  4  5  4   27    345.13  12.4
   40   45 BERYZEWSKI      K & S           2  4  5  1  7  7   24    337.41   8.6
   41   50 OCHROMBEL       KRZYSZTOF       1  1 --  7  5  7   20    336.00  12.0
   42   44 BANASIK         JERZY           4  7  2  7  3  7   26    333.78  17.4
   43   43 HAŁASIEWICZ     DANIEL          1  3  4  7  4  7   25    330.71  17.8
   44   41 MUŚ             JACEK           4  7  7  3  6  5   28    319.69  13.3
   45   54 GNIEWASZEWSKI   RYSZARD         1  4  3  7  2  7   23    309.42   9.4
   46   52 DOMAGALSKI      JAN             3  6  4  4  2  7   23    308.02  16.2
   47   46 SYNOWIEC        ARTUR RENATA    2  6  7  0  5  6   24    305.36  11.0
   48   42 SEWIELSKI       BOGDAN          3  5 --  7  5  4   21    281.51  18.9
   49   47 GUZIK           TADEUSZ         3  6  2  7  1  5   21    279.31  24.3
   50   57 PIASKOWSKI      DARIUSZ         2  2 --  0  6  7   15    272.21   6.3
   51   53 WASYLKIEWICZ    MICHAŁ          1  3  3  0  7  5   18    265.47  10.8
   52   40 PYTLIK          TOMASZ          1  1  5  6  7  2   21    256.65  12.7
   53   60 KLUKA           PIOTR           1  3  3  4  2  7   19    254.51   5.9
   54   48 BRONOWICKI      ANDRZEJ         1  3  6 --  5  4   18    244.40  11.4
   55   51 MALISZEWSKI     FRANCISZEK      1  4  6  7  1  4   22    242.88  13.6
   56   63 GĘBIK           RYSZARD         2  2  3  1  2  5   13    206.63   7.7
   57   55 BARCZYK         JERZY           3  2  2  2  3  4   13    202.14  10.0
   58   49 ADAMIAK         TEODOR          3  3  2  7  3  2   17    196.60   9.9
   59   67 KAWKA           JAN             1  1 --  3  1  5   10    165.80   7.0
   60   65 SMUGOWSKI       PIOTR           2  1  2  0  3  4   10    158.64   5.2
   61   62 LACH            STANISŁAW       2  2  2  3  3  3   13    148.05  11.5
   62   66 MYRDZIO         JOLANTA         2  0  0  6  1  4   11    144.41   3.5
   63   59 MAŚLEJAK        JAN             4  7 --  3 --  2   12    143.43  17.9
   64   61 MOSIŃSKI        ADAM            2  4  3  1  2  2   12    128.04   5.9
   65   56 GRUDKOWSKI      GRZEGORZ        2  2  1  1  5  1   10    120.15   7.1
   66   58 SAPIJASZKO      MARIAN          4  3  2  3  2  1   11    114.35   5.4
   67   69 KOCIOŁEK        ZDZISŁAW        2  3 --  0  2  3    8    109.71   5.2
   68   64 PAWLIK          TADEUSZ         1 --  4  3  1  0    8     60.55   3.3
   69   71 SIKORA          JÓZEF           1  1  0  0  1  1    3     48.44   2.8
   70 ---- MADERA          WIESŁAW         3 -- -- -- --  2    2     43.42   4.8
   71   68 WENDERSKI       EUGENIUSZ       3  0  1  2  1 --    4     41.65   3.8
   72   70 SZCZYGIEŁ       CZESŁAW         4 -- --  2  1  0    3     33.62   2.0
   73   72 CIEŚLIK         ANTONI          2  0  1  1  0  0    2     13.89   1.4
   74   73 NANASIK         KRZYSZTOF       1  1  0  1 --  0    2     12.91   4.4
   75   74 BOCHEŃSKI       MAREK           2 -- --  0  1  0    1     12.57   2.0
   76   75 CHODORSKI       MIECZYSŁAW      1 -- --  0  0  0    0      0.00   0.0
   77   76 WIĘCŁAW         ANRZEJ          1  0 --  0  0 --    0      0.00   0.0
   78   77 KULCZYCKI       RYSZARD         1 --  0  0  0  0    0      0.00   0.0
   79   78 PIETRAKOWSKI    JAN             2  0  0 --  0  0    0      0.00   0.0
   80   79 BANDURA &       PATRZAŁEK       2  0 --  0  0  0    0      0.00   0.0
   81   80 GROCHOWSKI      JAN             2  0  0  0 -- --    0      0.00   0.0
   82   81 BARAŃSKI        ANDRZEJ         4 -- --  0  0  0    0      0.00   0.0
  



            PZHGP okr. WROCLAW oddz. BRZEG DOLNY, rok 2017.                 
            Tabela współzawodnictwa                                             
            Lot nr  1, z dnia 30.04.17 KRÓLÓW-1                                 
            Punktacja Główna [ 1]                                               
          +---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+   
          |L.P| Nazwisko       Imie         |Nr.|Wklad.| Konk.|Razem|Punkty |   
          |   |                             |Sek|      | Pkt. |Konk.|       |   
          +---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+   
              1 GRUDZIEŃ        MATEUSZ         4    59    7    36    88.80     
              2 DZIARSKI        PIOTR           1    73    7    34    88.66     
              3 URBANOWICZ      DOROTA          1    72    7    36    88.65     
              4 SZUMILAS        ZDZISŁAW        1    76    7    49    88.39     
              5 SADOWSKI        ROBERT          1    76    7    33    87.74     
              6 WOLARZ          JANUSZ          3    54    7    23    86.63     
              7 BENEDYKT DOROTA JAN & JUSTYNA   4    67    7    33    82.56     
              8 BIAŁOWĄS        DANIEL          3    59    7    16    82.16     
              9 LISOWSKI        JANUSZ          1    88    7    38    82.04     
             10 JUREK           STANISŁAW       1    90    7    20    81.88     
             11 BARANOWSKI      EUGENIUSZ       1    58    7    18    81.19     
             12 SOBOŃ AGNIESZKA ROBERT          3    78    7    12    80.91     
             13 PISKULAK        ANDRZEJ         4    91    7    22    80.73     
             14 MIL  ZBIGNIEW & JANUSZ          1    62    7    20    79.13     
             15 PAWEŁCZYK       ZBIGNIEW        3    42    7    11    78.54     
             16 TWARDY          DAWID           1    36    7    12    74.57     
             17 CHODOROWSKI &   ZDEB            2    42    7     9    73.85     
             18 WAWRZYKOWSKI    ANDRZEJ ARTUR   4    39    7    12    72.88     
             19 MAZUR           STANISŁAW       3    54    7    17    71.77     
             20 MADERA          EUGENIUSZ       3    45    7    19    70.44     
             21 DOMARADZKI      ADAM            4   107    7    17    65.99     
             22 JASIŃSKI        ZBIGNIEW        1    72    7    28    65.95     
             23 NALEWAJEK  EDWA & DAMIAN        1    86    7    15    64.70     
             24 TOCZEK          ROMAN           2    44    7    15    64.55     
             25 SZPURA          STEFAN          4    78    7    14    63.36     
             26 MATWIEJKO       ANDRZEJ         1    51    7    10    62.10     
             27 BARNA WŁADYSŁAW JANUSZ          2    88    7    13    61.49     
             28 SMOLIŃSKI       A & Z           1    77    7     8    61.44     
             29 MAŚLEJAK        JAN             4    25    7     7    58.56     
             30 KLOC            RYSZARD         1    34    7    10    58.01     
             31 MUSIAŁ          LUCJAN          4    58    7     8    56.61     
             32 HALCZUK         BOGDAN          1    68    7    15    56.45     
             33 KRZEMIŃSKI      MAREK           3    33    7     7    55.74     
             34 MUŚ             JACEK           4    60    7     9    51.68     
             35 SMOLAK          KRZYSZTOF       2    76    7    10    48.24     
             36 HURKASIEWICZ    MIECZYSŁAW      4    64    7    11    48.01     
             37 BANASIK         JERZY           4    49    7    13    46.21     
             38 MAZUR           MACIEJ          1    54    7    12    43.84     
             39 GUZIK           TADEUSZ         3    27    6     6    42.59     
             40 SYNOWIEC        ARTUR RENATA    2    57    6     6    39.16     
             41 DOMAGALSKI      JAN             3    31    6     6    39.02     
             42 SEWIELSKI       BOGDAN          3    33    5     5    38.60     
             43 BACZYŃSKI       ADAM            2   106    7     7    32.68     
             44 MAZUR &         WRÓBLEWSKI      2    42    6     6    31.21     
             45 KONOFACKI       JÓZEF           4    55    6     6    28.58     
             46 GNIEWASZEWSKI   RYSZARD         1    35    4     4    28.33     
             47 BRONOWICKI      ANDRZEJ         1    43    3     3    25.55     
             48 HAŁASIEWICZ     DANIEL          1    31    3     3    24.44     
             49 MALISZEWSKI     FRANCISZEK      1    34    4     4    23.15     
             50 SAPIJASZKO      MARIAN          4    47    3     3    22.69     
             51 MOSIŃSKI        ADAM            2    61    4     4    22.23     
             52 BERYZEWSKI      K & S           2    88    4     4    21.82     
             53 KLUKA           PIOTR           1    62    3     3    19.84     
             54 BARCZYK         JERZY           3    28    2     2    19.62     
             55 ADAMIAK         TEODOR          3    41    3     3    19.53     
             56 GĘBIK           RYSZARD         2    27    2     2    17.82     
             57 KOCIOŁEK        ZDZISŁAW        2    37    3     3    16.71     
             58 DATA            ZBIGNIEW        1    68    2     2    16.26     
             59 GRUDKOWSKI      GRZEGORZ        2    30    2     2    14.17     
             60 WASYLKIEWICZ    MICHAŁ          1    41    3     3    14.09     
             61 SIKORA          JÓZEF           1    21    1     1    12.21     
             62 PIASKOWSKI      DARIUSZ         2    83    2     2    11.10     
             63 LACH            STANISŁAW       2    26    2     2     9.32     
             64 KAWKA           JAN             1    41    1     1     7.53     
             65 SMUGOWSKI       PIOTR           2    53    1     1     5.46     
             66 PYTLIK          TOMASZ          1    32    1     1     5.03     
             67 OCHROMBEL       KRZYSZTOF       1    43    1     1     4.85     
             68 NANASIK         KRZYSZTOF       1    15    1     1     3.49     
             69 WIĘCŁAW         ANRZEJ          1    17    0     0     0.00     
             70 MYRDZIO         JOLANTA         2    60    0     0     0.00     
             71 CIEŚLIK         ANTONI          2    41    0     0     0.00     
             72 PIETRAKOWSKI    JAN             2    28    0     0     0.00     
             73 BANDURA &       PATRZAŁEK       2    25    0     0     0.00     
             74 GROCHOWSKI      JAN             2    29    0     0     0.00     
             75 WENDERSKI       EUGENIUSZ       3    22    0     0     0.00     
     




            PZHGP okr. WROCLAW oddz. BRZEG DOLNY, rok 2017.                 
            Tabela współzawodnictwa                                             
            Lot nr  2, z dnia 03.05.17 KRÓLÓW-2                                 
            Punktacja Główna [ 1]                                               
          +---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+   
          |L.P| Nazwisko       Imie         |Nr.|Wklad.| Konk.|Razem|Punkty |   
          |   |                             |Sek|      | Pkt. |Konk.|       |   
          +---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+   
              1 GRUDZIEŃ        MATEUSZ         4    54    7    32    88.86     
              2 PISKULAK        ANDRZEJ         4    53    7    21    88.21     
              3 JUREK           STANISŁAW       1    80    7    28    87.88     
              4 DZIARSKI        PIOTR           1    56    7    17    86.60     
              5 SZUMILAS        ZDZISŁAW        1    74    7    26    84.62     
              6 SOBOŃ AGNIESZKA ROBERT          3    72    7    13    78.99     
              7 MIL  ZBIGNIEW & JANUSZ          1    58    7    13    78.52     
              8 HURKASIEWICZ    MIECZYSŁAW      4    51    7    13    78.34     
              9 SADOWSKI        ROBERT          1    43    7    19    78.17     
             10 LISOWSKI        JANUSZ          1    64    7    25    77.30     
             11 BARANOWSKI      EUGENIUSZ       1    56    7    19    76.62     
             12 URBANOWICZ      DOROTA          1    66    7    29    76.56     
             13 BENEDYKT DOROTA JAN-JUSTYNA     4    57    7    21    75.02     
             14 SMOLIŃSKI       A & Z           1    57    7    13    72.09     
             15 JASIŃSKI        ZBIGNIEW        1    68    7    24    70.76     
             16 MADERA          EUGENIUSZ       3    43    7    13    69.06     
             17 SZPURA          STEFAN          4    64    7    11    68.03     
             18 HALCZUK         BOGDAN          1    48    7    19    66.58     
             19 BARNA WŁADYSŁAW JANUSZ          2    67    7    14    66.16     
             20 TWARDY          DAWID           1    29    7     7    65.97     
             21 MATWIEJKO       ANDRZEJ         1    45    7    10    63.99     
             22 CHODOROWSKI &   ZDEB            2    24    7    10    63.36     
             23 BIAŁOWĄS        DANIEL          3    30    7     7    62.17     
             24 TOCZEK          ROMAN           2    28    7     9    59.96     
             25 MUSIAŁ          LUCJAN          4    42    6     6    57.93     
             26 MAZUR           MACIEJ          1    50    7     9    56.97     
             27 NALEWAJEK  EDWA & DAMIAN        1    46    7    16    56.28     
             28 SYNOWIEC        ARTUR RENATA    2    43    7     7    55.29     
             29 MUŚ             JACEK           4    46    7     7    53.51     
             30 WAWRZYKOWSKI    ANDRZEJ ARTUR   4    37    7     9    51.87     
             31 BRONOWICKI      ANDRZEJ         1    36    6     6    50.21     
             32 PAWEŁCZYK       ZBIGNIEW        3    23    7     7    49.54     
             33 BACZYŃSKI       ADAM            2    89    7     8    49.13     
             34 SMOLAK          KRZYSZTOF       2    63    7     7    43.48     
             35 MAZUR &         WRÓBLEWSKI      2    34    6     6    41.90     
             36 KLOC            RYSZARD         1    43    6     6    41.78     
             37 DOMARADZKI      ADAM            4    78    7     7    41.43     
             38 DATA            ZBIGNIEW        1    53    5     5    39.00     
             39 PYTLIK          TOMASZ          1    36    5     5    36.17     
             40 KONOFACKI       JÓZEF           4    51    4     4    33.52     
             41 BERYZEWSKI      K & S           2    45    5     5    32.37     
             42 MALISZEWSKI     FRANCISZEK      1    34    6     6    32.23     
             43 PAWLIK          TADEUSZ         1    47    4     4    31.58     
             44 HAŁASIEWICZ     DANIEL          1    30    4     4    30.28     
             45 DOMAGALSKI      JAN             3    34    4     4    28.82     
             46 MOSIŃSKI        ADAM            2    31    3     3    26.05     
             47 KRZEMIŃSKI      MAREK           3    53    4     4    25.51     
             48 KLUKA           PIOTR           1    62    3     3    24.46     
             49 MAZUR           STANISŁAW       3    34    4     4    24.19     
             50 WASYLKIEWICZ    MICHAŁ          1    25    3     3    22.92      
             51 GUZIK           TADEUSZ         3    10    2     2    22.31     
             52 ADAMIAK         TEODOR          3    38    2     2    19.06     
             53 GĘBIK           RYSZARD         2    21    3     3    16.83     
             54 GNIEWASZEWSKI   RYSZARD         1    34    3     3    13.66     
             55 BANASIK         JERZY           4    47    2     2    13.12     
             56 LACH            STANISŁAW       2    15    2     2     9.97     
             57 SAPIJASZKO      MARIAN          4    40    2     2     9.96     
             58 BARCZYK         JERZY           3    28    2     2     9.07     
             59 CIEŚLIK         ANTONI          2    28    1     1     8.76     
             60 GRUDKOWSKI      GRZEGORZ        2    29    1     1     7.47     
             61 SMUGOWSKI       PIOTR           2    22    2     2     6.83     
             62 WENDERSKI       EUGENIUSZ       3    33    1     1     5.95     
             63 SIKORA          JÓZEF           1    18    0     0     0.00     
             64 NANASIK         KRZYSZTOF       1    10    0     0     0.00     
             65 KULCZYCKI       RYSZARD         1    45    0     0     0.00     
             66 MYRDZIO         JOLANTA         2    40    0     0     0.00     
             67 PIETRAKOWSKI    JAN             2    24    0     0     0.00     
             68 GROCHOWSKI      JAN             2    21    0     0     0.00    



            PZHGP okr. WROCLAW oddz. BRZEG DOLNY, rok 2017.                 
            Tabela współzawodnictwa                                             
            Lot nr  3, z dnia 08.03.17 KRÓLÓW-3                                 
            Loty Krótkie (100-400) [ 8]                                         
          +---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+   
          |L.P| Nazwisko       Imie         |Nr.|Wklad.| Konk.|Razem|Punkty |   
          |   |                             |Sek|      | Pkt. |Konk.|       |   
          +---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+   
              1 URBANOWICZ      DOROTA          1    64    7    43   174.32     
              2 MADERA          EUGENIUSZ       3    39    7    18   171.71     
              3 SOBOŃ AGNIESZKA ROBERT          3    69    7    25   170.70     
              4 SADOWSKI        ROBERT          1    64    7    36   170.46     
              5 BIAŁOWĄS        DANIEL          3    41    7    16   169.82     
              6 GRUDZIEŃ        MATEUSZ         4    52    7    22   169.68     
              7 HURKASIEWICZ    MIECZYSŁAW      4    55    7    16   166.55     
              8 MAZUR           MACIEJ          1    50    7    19   164.62     
              9 MIL  ZBIGNIEW & JANUSZ          1    58    7    28   163.88     
             10 DZIARSKI        PIOTR           1    55    7    26   163.69     
             11 SZUMILAS        ZDZISŁAW        1    82    7    29   162.90     
             12 JUREK           STANISŁAW       1    79    7    42   162.51     
             13 PISKULAK        ANDRZEJ         4    72    7    17   161.78     
             14 MATWIEJKO       ANDRZEJ         1    45    7    17   160.31     
             15 KRZEMIŃSKI      MAREK           3    52    7    17   158.04     
             16 MAZUR           STANISŁAW       3    51    7    11   155.81     
             17 SZPURA          STEFAN          4    65    7    27   155.65     
             18 TWARDY          DAWID           1    25    7     9   154.98     
             19 BARANOWSKI      EUGENIUSZ       1    56    7    23   154.66     
             20 GUZIK           TADEUSZ         3    25    7    12   149.86     
             21 DATA            ZBIGNIEW        1    47    7    10   149.01     
             22 JASIŃSKI        ZBIGNIEW        1    64    7    19   148.82     
             23 MUSIAŁ          LUCJAN          4    40    7    10   147.83     
             24 OCHROMBEL       KRZYSZTOF       1    58    7     8   143.46     
             25 SEWIELSKI       BOGDAN          3    29    7     7   143.08     
             26 MALISZEWSKI     FRANCISZEK      1    35    7     8   142.43     
             27 KONOFACKI       JÓZEF           4    49    7     7   141.22     
             28 ADAMIAK         TEODOR          3    35    7     8   139.54     
             29 HAŁASIEWICZ     DANIEL          1    42    7    12   136.83     
             30 BANASIK         JERZY           4    38    7    10   135.34     
             31 HALCZUK         BOGDAN          1    66    7    12   133.78     
             32 LISOWSKI        JANUSZ          1    80    7    18   131.96     
             33 NALEWAJEK  EDWA & DAMIAN        1    79    7    15   130.77     
             34 WAWRZYKOWSKI    ANDRZEJ ARTUR   4    35    7     8   127.97     
             35 BACZYŃSKI       ADAM            2    79    7    10   127.41     
             36 GNIEWASZEWSKI   RYSZARD         1    64    7     7   126.74     
             37 CHODOROWSKI &   ZDEB            2    41    6     6   126.50     
             38 PAWEŁCZYK       ZBIGNIEW        3    36    7     7   125.80     
             39 KLOC            RYSZARD         1    43    7     9   123.81     
             40 PYTLIK          TOMASZ          1    32    6     6   122.98     
             41 MYRDZIO         JOLANTA         2    67    6     6   104.82     
             42 BARNA WŁADYSŁAW JANUSZ          2    58    5     5   100.17     
             43 MAZUR &         WRÓBLEWSKI      2    31    5     5    91.86     
             44 DOMARADZKI      ADAM            4    77    4     4    88.98     
             45 SMOLIŃSKI       A & Z           1    41    4     4    82.93     
             46 DOMAGALSKI      JAN             3    25    4     4    81.80     
             47 BENEDYKT DOROTA JAN-JUSTYNA     4    61    4     4    81.62     
             48 TOCZEK          ROMAN           2    29    4     4    68.52     
             49 KLUKA           PIOTR           1    79    4     4    65.02     
             50 SAPIJASZKO      MARIAN          4    39    3     3    64.51     
             51 MAŚLEJAK        JAN             4    25    3     3    64.04     
             52 KAWKA           JAN             1    34    3     3    60.82     
             53 LACH            STANISŁAW       2    25    3     3    54.01     
             54 MUŚ             JACEK           4    42    3     3    49.61     
             55 BARCZYK         JERZY           3    24    2     2    47.50     
             56 PAWLIK          TADEUSZ         1    73    3     3    47.13     
             57 SZCZYGIEŁ       CZESŁAW         4    52    2     2    42.20     
             58 WENDERSKI       EUGENIUSZ       3    25    2     2    37.39     
             59 GRUDKOWSKI      GRZEGORZ        2    28    1     1    23.11     
             60 SMOLAK          KRZYSZTOF       2    59    1     1    21.11     
             61 NANASIK         KRZYSZTOF       1     9    1     1    19.42     
             62 MOSIŃSKI        ADAM            2    36    1     1    17.33     
             63 GĘBIK           RYSZARD         2    42    1     1    16.56     
             64 BERYZEWSKI      K & S           2    76    1     1    16.36     
             65 CIEŚLIK         ANTONI          2    26    1     1    15.13     
             66 SYNOWIEC        ARTUR RENATA    2    43    0     0     0.00     
             67 WASYLKIEWICZ    MICHAŁ          1    35    0     0     0.00     
             68 KOCIOŁEK        ZDZISŁAW        2    43    0     0     0.00     
             69 SMUGOWSKI       PIOTR           2    39    0     0     0.00     
             70 SIKORA          JÓZEF           1    19    0     0     0.00     
             71 PIASKOWSKI      DARIUSZ         2    69    0     0     0.00     
             72 WIĘCŁAW         ANRZEJ          1    13    0     0     0.00     
             73 BOCHEŃSKI       MAREK           2    18    0     0     0.00     
             74 KULCZYCKI       RYSZARD         1    23    0     0     0.00     
             75 GROCHOWSKI      JAN             2    15    0     0     0.00     
             76 CHODORSKI       MIECZYSŁAW      1    39    0     0     0.00     
             77 BANDURA &       PATRZAŁEK       2    34    0     0     0.00     
             78 BARAŃSKI        ANDRZEJ         4    32    0     0     0.00     





            PZHGP okr. WROCLAW oddz. BRZEG DOLNY, rok 2017.                 
            Tabela współzawodnictwa                                             
            Lot nr  4, z dnia 14.05.17 LUCKAU                                   
            Loty Krótkie (100-400) [ 8]                                         
          +---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+   
          |L.P| Nazwisko       Imie         |Nr.|Wklad.| Konk.|Razem|Punkty |   
          |   |                             |Sek|      | Pkt. |Konk.|       |   
          +---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+   
              1 SADOWSKI        ROBERT          1    67    7    38   138.31     
              2 SZUMILAS        ZDZISŁAW        1    83    7    38   137.20     
              3 MADERA          EUGENIUSZ       3    40    7    27   136.92     
              4 BIAŁOWĄS        DANIEL          3    38    7    20   135.72     
              5 BENEDYKT DOROTA JAN-JUSTYNA     4    70    7    30   135.54     
              6 SOBOŃ AGNIESZKA ROBERT          3    67    7    30   135.02     
              7 URBANOWICZ      DOROTA          1    64    7    30   130.76     
              8 TWARDY          DAWID           1    27    7    10   130.46     
              9 JASIŃSKI        ZBIGNIEW        1    62    7    22   129.88     
             10 LISOWSKI        JANUSZ          1    80    7    28   129.86     
             11 PISKULAK        ANDRZEJ         4    71    7    22   129.69     
             12 JUREK           STANISŁAW       1    78    7    27   129.63     
             13 WOLARZ          JANUSZ          3    49    7    16   127.00     
             14 BARANOWSKI      EUGENIUSZ       1    53    7    19   126.80     
             15 DZIARSKI        PIOTR           1    54    7    28   124.07     
             16 KRZEMIŃSKI      MAREK           3    53    7    10   123.04     
             17 SMOLAK          KRZYSZTOF       2    59    7    15   122.93     
             18 BACZYŃSKI       ADAM            2    86    7    21   118.87     
             19 MAZUR           STANISŁAW       3    49    7    11   118.73     
             20 GRUDZIEŃ        MATEUSZ         4    53    7    16   118.52     
             21 MIL  ZBIGNIEW & JANUSZ          1    57    7    10   118.19     
             22 DOMARADZKI      ADAM            4    79    7    16   114.15     
             23 BARNA WŁADYSŁAW JANUSZ          2    55    7    15   114.01     
             24 SZPURA          STEFAN          4    81    7    16   113.69     
             25 HURKASIEWICZ    MIECZYSŁAW      4    55    7    14   113.37     
             26 MAZUR &         WRÓBLEWSKI      2    33    7    12   112.00     
             27 NALEWAJEK  EDWA & DAMIAN        1    82    7    12   111.90     
             28 MATWIEJKO       ANDRZEJ         1    49    7     7   107.77     
             29 BERYZEWSKI      K & S           2    71    7    12   103.81     
             30 PYTLIK          TOMASZ          1    33    7     7   103.61     
             31 WASYLKIEWICZ    MICHAŁ          1    34    7     7    99.83     
             32 WAWRZYKOWSKI    ANDRZEJ ARTUR   4    35    7     8    99.29     
             33 KONOFACKI       JÓZEF           4    48    7     8    98.13     
             34 MAZUR           MACIEJ          1    49    7     8    97.60     
             35 DATA            ZBIGNIEW        1    49    7     7    94.58     
             36 MUSIAŁ          LUCJAN          4    42    7     7    89.80     
             37 PIASKOWSKI      DARIUSZ         2    66    6     6    85.93     
             38 SEWIELSKI       BOGDAN          3    27    5     5    77.90     
             39 PAWEŁCZYK       ZBIGNIEW        3    30    5     5    77.31     
             40 SMOLIŃSKI       A & Z           1    49    5     5    75.87     
             41 BRONOWICKI      ANDRZEJ         1    41    5     5    74.43     
             42 MUŚ             JACEK           4    38    6     6    73.66     
             43 OCHROMBEL       KRZYSZTOF       1    58    5     5    68.76     
             44 HALCZUK         BOGDAN          1    66    4     4    68.26     
             45 SYNOWIEC        ARTUR RENATA    2    39    5     5    66.10     
             46 KLOC            RYSZARD         1    41    4     4    64.30     
             47 GRUDKOWSKI      GRZEGORZ        2    24    5     5    63.89     
             48 TOCZEK          ROMAN           2    28    4     4    60.10     
             49 BARCZYK         JERZY           3    25    3     3    49.20     
             50 HAŁASIEWICZ     DANIEL          1    41    4     4    46.70     
             51 SMUGOWSKI       PIOTR           2    39    3     3    46.32     
             52 CHODOROWSKI &   ZDEB            2    36    3     3    46.15     
             53 BANASIK         JERZY           4    40    3     3    41.27     
             54 ADAMIAK         TEODOR          3    35    3     3    39.56     
             55 LACH            STANISŁAW       2    24    3     3    35.95     
             56 GĘBIK           RYSZARD         2    40    2     2    35.54     
             57 DOMAGALSKI      JAN             3    30    2     2    27.81     
             58 MOSIŃSKI        ADAM            2    41    2     2    26.96     
             59 SAPIJASZKO      MARIAN          4    40    2     2    26.70     
             60 GNIEWASZEWSKI   RYSZARD         1    60    2     2    26.16     
             61 KOCIOŁEK        ZDZISŁAW        2    37    2     2    24.41     
             62 KLUKA           PIOTR           1    70    2     2    20.36     
             63 WENDERSKI       EUGENIUSZ       3    26    1     1    18.31     
             64 KAWKA           JAN             1    34    1     1    14.77     
             65 SIKORA          JÓZEF           1    23    1     1    12.81     
             66 BOCHEŃSKI       MAREK           2    18    1     1    12.57     
             67 PAWLIK          TADEUSZ         1    62    1     1    11.84     
             68 GUZIK           TADEUSZ         3    19    1     1    11.65     
             69 SZCZYGIEŁ       CZESŁAW         4    51    1     1    11.42     
             70 MALISZEWSKI     FRANCISZEK      1    34    1     1    11.14     
             71 MYRDZIO         JOLANTA         2    75    1     1    10.50     
             72 CIEŚLIK         ANTONI          2    26    0     0     0.00     
             73 WIĘCŁAW         ANRZEJ          1    14    0     0     0.00     
             74 KULCZYCKI       RYSZARD         1    24    0     0     0.00     
             75 CHODORSKI       MIECZYSŁAW      1    42    0     0     0.00     
             76 BANDURA &       PATRZAŁEK       2    32    0     0     0.00     
             77 BARAŃSKI        ANDRZEJ         4    27    0     0     0.00     
             78 PIETRAKOWSKI    JAN             2    12    0     0     0.00     


            Tabela współzawodnictwa                                             
            Lot nr  5, z dnia 21.05.17 GENTHIN-1                                
            Loty Krótkie (100-400) [ 8]                                         
          +---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+   
          |L.P| Nazwisko       Imie         |Nr.|Wklad.| Konk.|Razem|Punkty |   
          |   |                             |Sek|      | Pkt. |Konk.|       |   
          +---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+   
              1 GRUDZIEŃ        MATEUSZ         4    53    7    30   206.26     
              2 BENEDYKT DOROTA JAN-JUSTYNA     4    62    7    22   206.03     
              3 DZIARSKI        PIOTR           1    58    7    23   206.01     
              4 LISOWSKI        JANUSZ          1    80    7    31   205.98     
              5 URBANOWICZ      DOROTA          1    61    7    34   205.26     
              6 SOBOŃ AGNIESZKA ROBERT          3    65    7    17   204.81     
              7 SZUMILAS        ZDZISŁAW        1    86    7    36   204.00     
              8 PISKULAK        ANDRZEJ         4    75    7    22   203.73     
              9 JUREK           STANISŁAW       1    76    7    34   203.09     
             10 MADERA          EUGENIUSZ       3    42    7    15   200.87     
             11 BIAŁOWĄS        DANIEL          3    43    7    14   200.85     
             12 SZPURA          STEFAN          4    73    7    20   200.31     
             13 SADOWSKI        ROBERT          1    64    7    15   199.47     
             14 MIL  ZBIGNIEW & JANUSZ          1    57    7    20   194.89     
             15 HURKASIEWICZ    MIECZYSŁAW      4    51    7    18   192.72     
             16 HALCZUK         BOGDAN          1    65    7    13   190.36     
             17 MAZUR           STANISŁAW       3    47    7    11   189.30     
             18 DOMARADZKI      ADAM            4    75    7    16   189.15     
             19 OCHROMBEL       KRZYSZTOF       1    49    7    11   188.93     
             20 JASIŃSKI        ZBIGNIEW        1    66    7    16   188.29     
             21 TOCZEK          ROMAN           2    26    7    11   185.93     
             22 WOLARZ          JANUSZ          3    48    7    10   185.04     
             23 GNIEWASZEWSKI   RYSZARD         1    51    7     7   184.53     
             24 BARNA WŁADYSŁAW JANUSZ          2    68    7    12   183.30     
             25 NALEWAJEK  EDWA & DAMIAN        1    83    7     9   182.64     
             26 SMOLAK          KRZYSZTOF       2    61    7    11   182.41     
             27 BARANOWSKI      EUGENIUSZ       1    55    7    13   181.96     
             28 WAWRZYKOWSKI    ANDRZEJ ARTUR   4    36    7    10   179.84     
             29 MUSIAŁ          LUCJAN          4    45    7    10   177.92     
             30 MAZUR &         WRÓBLEWSKI      2    34    7     7   177.01     
             31 PIASKOWSKI      DARIUSZ         2    66    7    10   175.18     
             32 CHODOROWSKI &   ZDEB            2    33    7     7   174.59     
             33 BERYZEWSKI      K & S           2    67    7     8   173.05     
             34 TWARDY          DAWID           1    24    7     7   172.60     
             35 MATWIEJKO       ANDRZEJ         1    47    7    10   171.68     
             36 DOMAGALSKI      JAN             3    28    7     8   170.57     
             37 BACZYŃSKI       ADAM            2    88    7    10   168.81     
             38 BANASIK         JERZY           4    44    7    10   167.84     
             39 DATA            ZBIGNIEW        1    48    7     7   166.97     
             40 KONOFACKI       JÓZEF           4    48    7     7   165.57     
             41 KLUKA           PIOTR           1    68    7     8   164.83     
             42 HAŁASIEWICZ     DANIEL          1    41    7    10   162.46     
             43 KRZEMIŃSKI      MAREK           3    46    7     7   160.43     
             44 MAZUR           MACIEJ          1    46    6     6   147.98     
             45 SYNOWIEC        ARTUR RENATA    2    36    6     6   144.81     
             46 KLOC            RYSZARD         1    41    6     6   144.81     
             47 GĘBIK           RYSZARD         2    38    5     5   129.88     
             48 WASYLKIEWICZ    MICHAŁ          1    32    5     5   128.63     
             49 GUZIK           TADEUSZ         3    26    5     5   122.90     
             50 MUŚ             JACEK           4    40    5     5   121.23     
             51 KAWKA           JAN             1    33    5     5   112.68     
             52 MALISZEWSKI     FRANCISZEK      1    32    4     4   103.93     
             53 SMUGOWSKI       PIOTR           2    40    4     4   100.03     
             54 BARCZYK         JERZY           3    25    4     4    96.75     
             55 BRONOWICKI      ANDRZEJ         1    38    4     4    94.21     
             56 SMOLIŃSKI       A & Z           1    51    4     4    92.80     
             57 SEWIELSKI       BOGDAN          3    22    4     4    91.93     
             58 PAWEŁCZYK       ZBIGNIEW        3    32    4     4    90.80     
             59 MYRDZIO         JOLANTA         2    74    4     4    89.09     
             60 LACH            STANISŁAW       2    23    3     3    68.80     
             61 KOCIOŁEK        ZDZISŁAW        2    38    3     3    68.59     
             62 MAŚLEJAK        JAN             4    17    2     2    50.83     
             63 ADAMIAK         TEODOR          3    32    2     2    48.91     
             64 PYTLIK          TOMASZ          1    32    2     2    48.86     
             65 MOSIŃSKI        ADAM            2    34    2     2    45.47     
             66 MADERA          WIESŁAW         3    42    2     2    43.42     
             67 SIKORA          JÓZEF           1    27    1     1    23.42     
             68 GRUDKOWSKI      GRZEGORZ        2    29    1     1    21.51     
             69 SAPIJASZKO      MARIAN          4    39    1     1    20.49     
             70 PAWLIK          TADEUSZ         1    59    0     0     0.00     
             71 SZCZYGIEŁ       CZESŁAW         4    45    0     0     0.00     
             72 BOCHEŃSKI       MAREK           2    15    0     0     0.00     
             73 CIEŚLIK         ANTONI          2    25    0     0     0.00     
             74 NANASIK         KRZYSZTOF       1    11    0     0     0.00     
             75 KULCZYCKI       RYSZARD         1    25    0     0     0.00     
             76 CHODORSKI       MIECZYSŁAW      1    36    0     0     0.00     
             77 BANDURA &       PATRZAŁEK       2    27    0     0     0.00     
             78 BARAŃSKI        ANDRZEJ         4    22    0     0     0.00     
             79 PIETRAKOWSKI    JAN             2    15    0     0     0.00     



            PZHGP okr. WROCLAW oddz. BRZEG DOLNY, rok 2017.                 
            Tabela współzawodnictwa                                             
            Lot nr  6, z dnia 28.05.17 BAD-NENNDORF-1                           
            Loty Średnie (300-600) [ 9]                                         
          +---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+   
          |L.P| Nazwisko       Imie         |Nr.|Wklad.| Konk.|Razem|Punkty |   
          |   |                             |Sek|      | Pkt. |Konk.|       |   
          +---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+   
              1 BENEDYKT DOROTA JAN-JUSTYNA     4    56    6    26   299.35     
              2 SZUMILAS        ZDZISŁAW        1    67    6    31   297.77     
              3 LISOWSKI        JANUSZ          1    59    6    26   297.06     
              4 GRUDZIEŃ        MATEUSZ         4    53    6    11   293.35     
              5 HURKASIEWICZ    MIECZYSŁAW      4    28    6    15   292.59     
              6 PISKULAK        ANDRZEJ         4    47    6    19   290.17     
              7 SZPURA          STEFAN          4    73    6    17   289.91     
              8 SOBOŃ AGNIESZKA ROBERT          3    62    6    26   288.86     
              9 DZIARSKI        PIOTR           1    52    6    17   288.44     
             10 KONOFACKI       JÓZEF           4    27    6    12   285.55     
             11 BIAŁOWĄS        DANIEL          3    25    6    10   285.37     
             12 CHODOROWSKI &   ZDEB            2    23    6    10   285.35     
             13 JUREK           STANISŁAW       1    78    6    12   284.29     
             14 BARANOWSKI      EUGENIUSZ       1    52    6     6   284.26     
             15 MADERA          EUGENIUSZ       3    32    6     9   283.36     
             16 NALEWAJEK  EDWA & DAMIAN        1    45    6    18   281.67     
             17 MUSIAŁ          LUCJAN          4    47    6    10   281.43     
             18 DOMARADZKI      ADAM            4    39    6     9   280.84     
             19 URBANOWICZ      DOROTA          1    47    6    11   280.51     
             20 MAZUR           STANISŁAW       3    26    6    10   279.97     
             21 PIASKOWSKI      DARIUSZ         2    57    6    14   279.66     
             22 KOCIOŁEK        ZDZISŁAW        2    35    6    10   278.62     
             23 BANASIK         JERZY           4    32    6     6   277.64     
             24 BERYZEWSKI      K & S           2    64    6    12   277.02     
             25 JASIŃSKI        ZBIGNIEW        1    34    6     9   276.47     
             26 BARNA WŁADYSŁAW JANUSZ          2    63    6     9   275.89     
             27 PAWLIK          TADEUSZ         1    60    6     8   275.64     
             28 MIL  ZBIGNIEW & JANUSZ          1    46    6    10   274.97     
             29 TOCZEK          ROMAN           2    24    6     6   274.46     
             30 SADOWSKI        ROBERT          1    21    6     7   273.94     
             31 HALCZUK         BOGDAN          1    48    6     8   272.66     
             32 HAŁASIEWICZ     DANIEL          1    37    6     7   272.43     
             33 SMOLAK          KRZYSZTOF       2    60    6     8   272.01     
             34 WAWRZYKOWSKI    ANDRZEJ ARTUR   4    24    6     6   270.80     
             35 DATA            ZBIGNIEW        1    49    6     8   270.65     
             36 MAZUR &         WRÓBLEWSKI      2    30    6     6   270.49     
             37 WOLARZ          JANUSZ          3    33    6     9   270.44     
             38 DOMAGALSKI      JAN             3    21    6     6   267.56     
             39 MATWIEJKO       ANDRZEJ         1    47    6     7   266.97     
             40 OCHROMBEL       KRZYSZTOF       1    47    6     7   263.11     
             41 SAPIJASZKO      MARIAN          4    17    6     7   253.94     
             42 MAZUR           MACIEJ          1    46    5     5   225.30     
             43 PAWEŁCZYK       ZBIGNIEW        3    22    5     5   224.30     
             44 GUZIK           TADEUSZ         3    18    5     5   220.00     
             45 KRZEMIŃSKI      MAREK           3    32    5     5   215.60     
             46 PYTLIK          TOMASZ          1    17    4     4   182.69     
             47 ADAMIAK         TEODOR          3    32    4     4   179.68     
             48 LACH            STANISŁAW       2    24    4     4   179.68     
             49 BACZYŃSKI       ADAM            2    82    4     4   176.87     
             50 GRUDKOWSKI      GRZEGORZ        2    23    4     4   176.38     
             51 MUŚ             JACEK           4    16    4     4   176.35     
             52 WENDERSKI       EUGENIUSZ       3    20    4     4   176.29     
             53 KLUKA           PIOTR           1    56    4     4   173.45     
             54 GĘBIK           RYSZARD         2    34    4     4   172.72     
             55 KLOC            RYSZARD         1    36    3     3   134.10     
             56 MAŚLEJAK        JAN             4    11    3     3   131.44     
             57 MOSIŃSKI        ADAM            2    35    3     3   127.57     
             58 GNIEWASZEWSKI   RYSZARD         1    41    2     2    90.66     
             59 MADERA          WIESŁAW         3    30    2     2    87.81     
             60 BRONOWICKI      ANDRZEJ         1    35    2     2    87.44     
             61 SEWIELSKI       BOGDAN          3    14    2     2    87.42     
             62 KAWKA           JAN             1    31    2     2    86.09     
             63 SMUGOWSKI       PIOTR           2    38    2     2    86.03     
             64 BARCZYK         JERZY           3    23    2     2    85.63     
             65 MALISZEWSKI     FRANCISZEK      1    31    2     2    81.57     
             66 WASYLKIEWICZ    MICHAŁ          1    18    1     1    47.12     
             67 SYNOWIEC        ARTUR RENATA    2    33    1     1    45.75     
             68 NANASIK         KRZYSZTOF       1    11    1     1    43.17     
             69 MYRDZIO         JOLANTA         2    50    1     1    43.11     
             70 BANDURA &       PATRZAŁEK       2    15    1     1    42.88     
             71 CIEŚLIK         ANTONI          2    26    1     1    41.73     
             72 SZCZYGIEŁ       CZESŁAW         4    46    1     1    41.62     
             73 SIKORA          JÓZEF           1    23    0     0     0.00     
             74 BOCHEŃSKI       MAREK           2    13    0     0     0.00     
             75 CHODORSKI       MIECZYSŁAW      1    21    0     0     0.00     
             76 BARAŃSKI        ANDRZEJ         4    21    0     0     0.00   


            PZHGP okr. WROCLAW oddz. BRZEG DOLNY, rok 2017.                 
            Tabela współzawodnictwa                                             
            Lot nr  7, z dnia 05.06.17 GENTHIN-2                                
            Loty Średnie (300-600) [ 9]                                         
          +---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+   
          |L.P| Nazwisko       Imie         |Nr.|Wklad.| Konk.|Razem|Punkty |   
          |   |                             |Sek|      | Pkt. |Konk.|       |   
          +---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+   
              1 BENEDYKT DOROTA JAN-JUSTYNA     4    61    7    18   207.27     
              2 SZUMILAS        ZDZISŁAW        1    69    7    18   205.30     
              3 LISOWSKI        JANUSZ          1    69    7    22   204.29     
              4 PISKULAK        ANDRZEJ         4    67    7    27   202.70     
              5 SOBOŃ AGNIESZKA ROBERT          3    57    7    14   202.57     
              6 MADERA          EUGENIUSZ       3    34    7    14   202.22     
              7 BIAŁOWĄS        DANIEL          3    39    7    15   201.97     
              8 URBANOWICZ      DOROTA          1    54    7    13   200.75     
              9 JUREK           STANISŁAW       1    57    7    26   200.19     
             10 GRUDZIEŃ        MATEUSZ         4    38    7    13   199.31     
             11 SZPURA          STEFAN          4    70    7    17   192.10     
             12 BARANOWSKI      EUGENIUSZ       1    48    7    14   192.09     
             13 JASIŃSKI        ZBIGNIEW        1    62    7    16   191.02     
             14 BERYZEWSKI      K & S           2    60    7    13   190.84     
             15 HURKASIEWICZ    MIECZYSŁAW      4    54    7    12   190.47     
             16 MAZUR &         WRÓBLEWSKI      2    25    7    12   190.41     
             17 KRZEMIŃSKI      MAREK           3    45    7    12   186.63     
             18 DZIARSKI        PIOTR           1    39    7    10   185.94     
             19 GĘBIK           RYSZARD         2    22    7     7   184.67     
             20 SMOLAK          KRZYSZTOF       2    53    7    12   183.14     
             21 DOMARADZKI      ADAM            4    81    7    15   181.29     
             22 SADOWSKI        ROBERT          1    58    7    15   181.24     
             23 GUZIK           TADEUSZ         3    24    7     9   179.46     
             24 BACZYŃSKI       ADAM            2    39    7     8   177.90     
             25 KOCIOŁEK        ZDZISŁAW        2    29    7     9   177.35     
             26 MIL  ZBIGNIEW & JANUSZ          1    38    7     8   177.26     
             27 PIASKOWSKI      DARIUSZ         2    62    7    13   177.08     
             28 MUSIAŁ          LUCJAN          4    41    7    12   174.78     
             29 WAWRZYKOWSKI    ANDRZEJ ARTUR   4    27    7     8   174.48     
             30 MAZUR           STANISŁAW       3    33    7     8   169.81     
             31 BANASIK         JERZY           4    36    7    10   169.71     
             32 NALEWAJEK  EDWA & DAMIAN        1    61    7     7   165.92     
             33 HALCZUK         BOGDAN          1    55    7     7   164.38     
             34 MATWIEJKO       ANDRZEJ         1    37    7     7   162.35     
             35 KONOFACKI       JÓZEF           4    44    7     8   161.47     
             36 TOCZEK          ROMAN           2    28    6     6   147.84     
             37 CHODOROWSKI &   ZDEB            2    24    5     5   139.74     
             38 MAŚLEJAK        JAN             4    21    6     6   138.34     
             39 HAŁASIEWICZ     DANIEL          1    35    6     6   134.66     
             40 BARNA WŁADYSŁAW JANUSZ          2    45    5     5   130.72     
             41 MAZUR           MACIEJ          1    31    5     5   127.63     
             42 DOMAGALSKI      JAN             3    29    5     5   123.75     
             43 MALISZEWSKI     FRANCISZEK      1    19    5     5   121.77     
             44 GNIEWASZEWSKI   RYSZARD         1    37    4     4    98.55     
             45 DATA            ZBIGNIEW        1    31    4     4    98.16     
             46 MADERA          WIESŁAW         3    26    4     4    97.82     
             47 OCHROMBEL       KRZYSZTOF       1    35    4     4    95.18     
             48 SAPIJASZKO      MARIAN          4    34    4     4    94.36     
             49 PAWEŁCZYK       ZBIGNIEW        3    17    4     4    93.09     
             50 GRUDKOWSKI      GRZEGORZ        2    25    3     3    75.63     
             51 PAWLIK          TADEUSZ         1    35    3     3    74.61     
             52 CIEŚLIK         ANTONI          2    20    3     3    72.42     
             53 MYRDZIO         JOLANTA         2    69    3     3    71.57     
             54 LACH            STANISŁAW       2    21    3     3    69.86     
             55 MUŚ             JACEK           4    35    3     3    66.79     
             56 SEWIELSKI       BOGDAN          3    23    2     2    55.23     
             57 SMUGOWSKI       PIOTR           2    28    2     2    51.96     
             58 KAWKA           JAN             1    27    2     2    50.65     
             59 BARCZYK         JERZY           3    17    2     2    48.23     
             60 SZCZYGIEŁ       CZESŁAW         4    36    2     2    45.31     
             61 WENDERSKI       EUGENIUSZ       3    23    2     2    43.34     
             62 KLOC            RYSZARD         1    33    1     1    28.65     
             63 NANASIK         KRZYSZTOF       1     7    1     1    25.09     
             64 ADAMIAK         TEODOR          3    26    1     1    23.22     
             65 MOSIŃSKI        ADAM            2    12    1     1    20.58     
             66 KLUKA           PIOTR           1    50    1     1    20.35     
             67 WASYLKIEWICZ    MICHAŁ          1    29    0     0     0.00     
             68 SIKORA          JÓZEF           1    22    0     0     0.00     
             69 BANDURA &       PATRZAŁEK       2    33    0     0     0.00     
             70 CHODORSKI       MIECZYSŁAW      1    26    0     0     0.00     
             71 GAŁDA           MARIAN          1    36    0     0     0.00     
             72 BARAŃSKI        ANDRZEJ         4    20    0     0     0.00   



            PZHGP okr. WROCLAW oddz. BRZEG DOLNY, rok 2017.                 
            Tabela współzawodnictwa                                             
            Lot nr  8, z dnia 11.06.17 BAD-NENNDORF-2                           
          +---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+   
          |L.P| Nazwisko       Imie         |Nr.|Wklad.| Konk.|Razem|Punkty |   
          |   |                             |Sek|      | Pkt. |Konk.|       |   
          +---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+   
              1 SZUMILAS        ZDZISŁAW        1    74    6    29   297.59     
              2 LISOWSKI        JANUSZ          1    67    6    21   297.02     
              3 BENEDYKT DOROTA JAN-JUSTYNA     4    44    6    23   296.87     
              4 PISKULAK        ANDRZEJ         4    65    6    23   293.38     
              5 URBANOWICZ      DOROTA          1    49    6    14   292.53     
              6 SMOLAK          KRZYSZTOF       2    53    6    20   290.74     
              7 GRUDZIEŃ        MATEUSZ         4    42    6    17   289.61     
              8 BERYZEWSKI      K & S           2    58    6    11   289.36     
              9 BARNA WŁADYSŁAW JANUSZ          2    30    6    10   287.20     
             10 SOBOŃ AGNIESZKA ROBERT          3    56    6    11   287.17     
             11 HURKASIEWICZ    MIECZYSŁAW      4    55    6    16   286.28     
             12 NALEWAJEK  EDWA & DAMIAN        1    48    6    10   285.06     
             13 SZPURA          STEFAN          4    68    6    16   284.88     
             14 BARANOWSKI      EUGENIUSZ       1    47    6    13   284.81     
             15 JUREK           STANISŁAW       1    65    6    19   283.91     
             16 KONOFACKI       JÓZEF           4    29    6     8   281.54     
             17 OCHROMBEL       KRZYSZTOF       1    35    6    11   281.16     
             18 MIL  ZBIGNIEW & JANUSZ          1    34    6     9   279.18     
             19 MUSIAŁ          LUCJAN          4    33    6    12   278.65     
             20 CHODOROWSKI &   ZDEB            2    21    6     7   278.12     
             21 DOMARADZKI      ADAM            4    39    6    12   277.91     
             22 PIASKOWSKI      DARIUSZ         2    54    6    11   277.08     
             23 JASIŃSKI        ZBIGNIEW        1    62    6     9   275.29     
             24 BANASIK         JERZY           4    27    6     8   271.43     
             25 DZIARSKI        PIOTR           1    45    6     8   268.59     
             26 MATWIEJKO       ANDRZEJ         1    35    6     9   267.42     
             27 MAZUR &         WRÓBLEWSKI      2    23    6     7   265.10     
             28 KOCIOŁEK        ZDZISŁAW        2    21    6     7   263.26     
             29 WAWRZYKOWSKI    ANDRZEJ ARTUR   4    28    6     7   260.41     
             30 KLUKA           PIOTR           1    43    5     5   228.86     
             31 MADERA          EUGENIUSZ       3    11    5     5   223.89     
             32 GNIEWASZEWSKI   RYSZARD         1    34    5     5   219.85     
             33 DATA            ZBIGNIEW        1    40    5     5   218.76     
             34 BIAŁOWĄS        DANIEL          3    35    5     5   218.30     
             35 TOCZEK          ROMAN           2    23    4     4   187.18     
             36 WOLARZ          JANUSZ          3    41    4     4   185.11     
             37 GĘBIK           RYSZARD         2    21    4     4   183.17     
             38 BACZYŃSKI       ADAM            2    49    4     4   179.24     
             39 DOMAGALSKI      JAN             3    21    4     4   177.91     
             40 KAWKA           JAN             1    24    4     4   174.75     
             41 HALCZUK         BOGDAN          1    46    3     3   137.89     
             42 MAZUR           MACIEJ          1    39    3     3   135.67     
             43 LACH            STANISŁAW       2    21    3     3   135.25     
             44 MALISZEWSKI     FRANCISZEK      1    19    3     3   133.20     
             45 MAZUR           STANISŁAW       3    31    3     3   130.82     
             46 MYRDZIO         JOLANTA         2    62    3     3   129.98     
             47 HAŁASIEWICZ     DANIEL          1    33    2     2    92.44     
             48 SMUGOWSKI       PIOTR           2    17    2     2    92.09     
             49 PAWEŁCZYK       ZBIGNIEW        3    17    2     2    89.33     
             50 GRUDKOWSKI      GRZEGORZ        2    24    2     2    89.22     
             51 KLOC            RYSZARD         1    25    2     2    88.18     
             52 ADAMIAK         TEODOR          3    18    2     2    86.77     
             53 WASYLKIEWICZ    MICHAŁ          1    28    2     2    85.76     
             54 SAPIJASZKO      MARIAN          4    20    2     2    84.33     
             55 MUŚ             JACEK           4    15    2     2    83.71     
             56 PAWLIK          TADEUSZ         1    30    2     2    83.35     
             57 SADOWSKI        ROBERT          1    21    2     2    83.00     
             58 MOSIŃSKI        ADAM            2    15    1     1    46.96     
             59 SIKORA          JÓZEF           1    22    1     1    46.16     
             60 MADERA          WIESŁAW         3    11    1     1    45.93     
             61 WENDERSKI       EUGENIUSZ       3    15    1     1    45.30     
             62 BANDURA &       PATRZAŁEK       2    16    1     1    44.96     
             63 BOCHEŃSKI       MAREK           2    10    1     1    43.23     
             64 KRZEMIŃSKI      MAREK           3    32    1     1    43.12     
             65 SEWIELSKI       BOGDAN          3    15    1     1    40.78     
             66 GUZIK           TADEUSZ         3    16    0     0     0.00     
             67 BARCZYK         JERZY           3    16    0     0     0.00     
             68 CIEŚLIK         ANTONI          2    23    0     0     0.00     
             69 SZCZYGIEŁ       CZESŁAW         4    39    0     0     0.00     
             70 PIETRAKOWSKI    JAN             2     9    0     0     0.00     
             71 BARAŃSKI        ANDRZEJ         4    21    0     0     0.00   


            PZHGP okr. WROCLAW oddz. BRZEG DOLNY, rok 2017.                 
            Tabela współzawodnictwa                                             
            Lot nr  9, z dnia 18.06.17 BAD-NENNDORF-3                           
          +---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+   
          |L.P| Nazwisko       Imie         |Nr.|Wklad.| Konk.|Razem|Punkty |   
          |   |                             |Sek|      | Pkt. |Konk.|       |   
          +---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+   
              1 SZUMILAS        ZDZISŁAW        1    57    6    20   297.34     
              2 JUREK           STANISŁAW       1    59    6    21   297.22     
              3 BENEDYKT DOROTA JAN-JUSTYNA     4    55    6    20   292.72     
              4 SOBOŃ AGNIESZKA ROBERT          3    53    6    15   290.94     
              5 SMOLAK          KRZYSZTOF       2    50    6    15   290.27     
              6 GRUDZIEŃ        MATEUSZ         4    36    6    14   289.44     
              7 BIAŁOWĄS        DANIEL          3    33    6    15   288.74     
              8 PISKULAK        ANDRZEJ         4    47    6    18   287.82     
              9 SZPURA          STEFAN          4    61    6    12   284.87     
             10 DOMARADZKI      ADAM            4    37    6    10   283.19     
             11 WOLARZ          JANUSZ          3    47    6    10   282.29     
             12 DOMAGALSKI      JAN             3    21    6     8   281.60     
             13 NALEWAJEK  EDWA & DAMIAN        1    41    6    12   281.14     
             14 LISOWSKI        JANUSZ          1    52    6    11   280.77     
             15 MUSIAŁ          LUCJAN          4    31    6    12   280.66     
             16 BERYZEWSKI      K & S           2    56    6    11   278.87     
             17 URBANOWICZ      DOROTA          1    46    6     9   278.37     
             18 MATWIEJKO       ANDRZEJ         1    37    6     8   276.53     
             19 SADOWSKI        ROBERT          1    48    6    12   275.51     
             20 KONOFACKI       JÓZEF           4    26    6    11   274.78     
             21 HURKASIEWICZ    MIECZYSŁAW      4    30    6     6   274.69     
             22 MIL  ZBIGNIEW & JANUSZ          1    37    6     9   274.34     
             23 JASIŃSKI        ZBIGNIEW        1    34    6    10   271.81     
             24 TOCZEK          ROMAN           2    20    6     6   271.59     
             25 BANASIK         JERZY           4    33    6     7   267.49     
             26 BARANOWSKI      EUGENIUSZ       1    49    6     6   263.36     
             27 DZIARSKI        PIOTR           1    29    6     8   261.67     
             28 KRZEMIŃSKI      MAREK           3    31    6     6   260.15     
             29 DATA            ZBIGNIEW        1    37    6     7   259.85     
             30 MAZUR &         WRÓBLEWSKI      2    22    5     5   232.90     
             31 SMUGOWSKI       PIOTR           2    20    5     5   220.42     
             32 KAWKA           JAN             1    23    5     5   217.95     
             33 WAWRZYKOWSKI    ANDRZEJ ARTUR   4    23    4     4   185.65     
             34 MAZUR           STANISŁAW       3    22    4     4   185.00     
             35 HAŁASIEWICZ     DANIEL          1    32    4     4   180.80     
             36 BARNA WŁADYSŁAW JANUSZ          2    37    4     4   172.32     
             37 PIASKOWSKI      DARIUSZ         2    50    3     3   140.73     
             38 MADERA          EUGENIUSZ       3    11    3     3   140.10     
             39 MAZUR           MACIEJ          1    26    3     3   139.54     
             40 MYRDZIO         JOLANTA         2    30    3     3   137.34     
             41 KOCIOŁEK        ZDZISŁAW        2    29    3     3   136.98     
             42 WASYLKIEWICZ    MICHAŁ          1    21    3     3   135.68     
             43 MADERA          WIESŁAW         3    19    3     3   134.93     
             44 GRUDKOWSKI      GRZEGORZ        2    13    3     3   131.96     
             45 GNIEWASZEWSKI   RYSZARD         1    27    3     3   130.14     
             46 HALCZUK         BOGDAN          1    42    3     3   127.34     
             47 GUZIK           TADEUSZ         3    18    2     2    95.87     
             48 MUŚ             JACEK           4    12    2     2    93.12     
             49 BACZYŃSKI       ADAM            2    47    2     2    91.14     
             50 SAPIJASZKO      MARIAN          4    14    2     2    90.19     
             51 SEWIELSKI       BOGDAN          3     8    2     2    88.31     
             52 PAWEŁCZYK       ZBIGNIEW        3    12    2     2    85.41     
             53 ADAMIAK         TEODOR          3    17    2     2    84.03     
             54 WENDERSKI       EUGENIUSZ       3    10    2     2    83.60     
             55 KLUKA           PIOTR           1    41    1     1    49.44     
             56 PYTLIK          TOMASZ          1    14    1     1    47.46     
             57 MAŚLEJAK        JAN             4    19    1     1    46.55     
             58 BARCZYK         JERZY           3    16    1     1    46.50     
             59 MOSIŃSKI        ADAM            2    18    1     1    46.30     
             60 KLOC            RYSZARD         1    23    1     1    45.82     
             61 BANDURA &       PATRZAŁEK       2    15    1     1    44.83     
             62 SIKORA          JÓZEF           1    10    1     1    41.76     
             63 LACH            STANISŁAW       2    21    1     1    41.11     
             64 CHODOROWSKI &   ZDEB            2    20    0     0     0.00     
             65 CIEŚLIK         ANTONI          2    20    0     0     0.00     
             66 SZCZYGIEŁ       CZESŁAW         4    31    0     0     0.00     
             67 NANASIK         KRZYSZTOF       1     6    0     0     0.00     
             68 BOCHEŃSKI       MAREK           2    10    0     0     0.00     
             69 CHODORSKI       MIECZYSŁAW      1    16    0     0     0.00     
             70 BARAŃSKI        ANDRZEJ         4    17    0     0     0.00   


            PZHGP okr. WROCLAW oddz. BRZEG DOLNY, rok 2017.                 
            Tabela współzawodnictwa                                             
            Lot nr 10, z dnia 25.06.17 GENTHIN-3                                
          +---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+   
          |L.P| Nazwisko       Imie         |Nr.|Wklad.| Konk.|Razem|Punkty |   
          |   |                             |Sek|      | Pkt. |Konk.|       |   
          +---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+   
              1 BENEDYKT DOROTA JAN-JUSTYNA     4    77    7    36   209.40     
              2 GRUDZIEŃ        MATEUSZ         4    38    7    22   207.82     
              3 LISOWSKI        JANUSZ          1    66    7    25   203.89     
              4 BARNA WŁADYSŁAW JANUSZ          2    52    7    16   203.27     
              5 JUREK           STANISŁAW       1    63    7    19   201.59     
              6 JASIŃSKI        ZBIGNIEW        1    58    7    20   197.91     
              7 SZUMILAS        ZDZISŁAW        1    66    7    27   197.55     
              8 DOMARADZKI      ADAM            4    74    7    18   197.23     
              9 PISKULAK        ANDRZEJ         4    63    7    26   195.27     
             10 CHODOROWSKI &   ZDEB            2    29    7     8   195.10     
             11 URBANOWICZ      DOROTA          1    47    7    15   194.73     
             12 BERYZEWSKI      K & S           2    57    7    13   192.85     
             13 HURKASIEWICZ    MIECZYSŁAW      4    51    7    16   192.72     
             14 SADOWSKI        ROBERT          1    51    7    11   192.46     
             15 NALEWAJEK  EDWA & DAMIAN        1    69    7    16   189.96     
             16 SZPURA          STEFAN          4    66    7    11   185.66     
             17 BARANOWSKI      EUGENIUSZ       1    47    7    12   184.15     
             18 DZIARSKI        PIOTR           1    36    7    10   183.94     
             19 SMOLAK          KRZYSZTOF       2    51    7    15   180.86     
             20 HALCZUK         BOGDAN          1    58    7    12   177.18     
             21 MUSIAŁ          LUCJAN          4    26    7     9   175.78     
             22 BIAŁOWĄS        DANIEL          3    34    7    10   174.69     
             23 TOCZEK          ROMAN           2    26    7     8   172.77     
             24 KONOFACKI       JÓZEF           4    34    7     8   171.46     
             25 BACZYŃSKI       ADAM            2    52    7     8   168.51     
             26 KOCIOŁEK        ZDZISŁAW        2    27    7     7   168.14     
             27 MAZUR           STANISŁAW       3    37    7     8   164.84     
             28 MAZUR &         WRÓBLEWSKI      2    27    6     6   161.19     
             29 PIASKOWSKI      DARIUSZ         2    54    6     6   160.48     
             30 MIL  ZBIGNIEW & JANUSZ          1    34    7     7   157.56     
             31 MATWIEJKO       ANDRZEJ         1    36    6     6   155.47     
             32 GNIEWASZEWSKI   RYSZARD         1    39    6     6   149.15     
             33 KRZEMIŃSKI      MAREK           3    42    6     6   146.65     
             34 SAPIJASZKO      MARIAN          4    30    5     5   110.21     
             35 SOBOŃ AGNIESZKA ROBERT          3    51    4     4    91.58     
             36 DOMAGALSKI      JAN             3    27    4     4    90.80     
             37 KLUKA           PIOTR           1    49    4     4    87.49     
             38 BANASIK         JERZY           4    35    3     3    78.45     
             39 SMUGOWSKI       PIOTR           2    33    3     3    74.62     
             40 HAŁASIEWICZ     DANIEL          1    32    3     3    70.76     
             41 MYRDZIO         JOLANTA         2    49    3     3    70.36     
             42 PAWEŁCZYK       ZBIGNIEW        3    21    3     3    69.33     
             43 GRUDKOWSKI      GRZEGORZ        2    25    3     3    67.89     
             44 DATA            ZBIGNIEW        1    38    3     3    67.51     
             45 MAŚLEJAK        JAN             4    20    3     3    62.37     
             46 GAŁDA           MARIAN          1    24    2     2    51.62     
             47 WASYLKIEWICZ    MICHAŁ          1    20    2     2    49.08     
             48 PAWLIK          TADEUSZ         1    44    2     2    47.95     
             49 SEWIELSKI       BOGDAN          3    20    2     2    47.89     
             50 KLOC            RYSZARD         1    29    2     2    47.61     
             51 GUZIK           TADEUSZ         3    20    1     1    24.06     
             52 WAWRZYKOWSKI    ANDRZEJ ARTUR   4    23    1     1    23.39     
             53 MAZUR           MACIEJ          1    24    1     1    23.05     
             54 WENDERSKI       EUGENIUSZ       3    20    1     1    22.39     
             55 MOSIŃSKI        ADAM            2    12    1     1    21.75     
             56 MUŚ             JACEK           4    29    0     0     0.00     
             57 KAWKA           JAN             1    25    0     0     0.00     
             58 LACH            STANISŁAW       2    20    0     0     0.00     
             59 ADAMIAK         TEODOR          3    22    0     0     0.00     
             60 BARCZYK         JERZY           3    15    0     0     0.00     
             61 SIKORA          JÓZEF           1    18    0     0     0.00     
             62 BANDURA &       PATRZAŁEK       2    28    0     0     0.00     
             63 CIEŚLIK         ANTONI          2    20    0     0     0.00     
             64 SZCZYGIEŁ       CZESŁAW         4    33    0     0     0.00     
             65 BOCHEŃSKI       MAREK           2    10    0     0     0.00     
             66 CHODORSKI       MIECZYSŁAW      1    23    0     0     0.00     
             67 BARAŃSKI        ANDRZEJ         4    17    0     0     0.00


             PZHGP okr. WROCLAW oddz. BRZEG DOLNY, rok 2017.                 
            Tabela współzawodnictwa                                             
            Lot nr 11, z dnia 02.07.17 HOLTEN-1                                 
          +---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+   
          |L.P| Nazwisko       Imie         |Nr.|Wklad.| Konk.|Razem|Punkty |   
          |   |                             |Sek|      | Pkt. |Konk.|       |   
          +---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+   
              1 MATWIEJKO       ANDRZEJ         1    34    5     9   344.33     
              2 PISKULAK        ANDRZEJ         4    45    5    15   343.87     
              3 URBANOWICZ      DOROTA          1    31    5    17   341.27     
              4 BENEDYKT DOROTA JAN-JUSTYNA     4    36    5    12   339.92     
              5 JUREK           STANISŁAW       1    46    5    14   339.81     
              6 BERYZEWSKI      K & S           2    42    5    11   339.73     
              7 SOBOŃ AGNIESZKA ROBERT          3    50    5    12   339.34     
              8 ADAMIAK         TEODOR          3    15    5     5   339.05     
              9 BARNA WŁADYSŁAW JANUSZ          2    29    5     7   338.76     
             10 WOLARZ          JANUSZ          3    42    5    13   337.91     
             11 SZUMILAS        ZDZISŁAW        1    44    5     9   335.50     
             12 BIAŁOWĄS        DANIEL          3    32    5    12   334.34     
             13 JASIŃSKI        ZBIGNIEW        1    31    5    10   333.69     
             14 KOCIOŁEK        ZDZISŁAW        2    19    5     9   333.36     
             15 KRZEMIŃSKI      MAREK           3    24    5     6   331.84     
             16 LISOWSKI        JANUSZ          1    48    5     9   331.65     
             17 SMOLAK          KRZYSZTOF       2    44    5     8   331.34     
             18 CHODOROWSKI &   ZDEB            2    22    5     7   329.67     
             19 SZPURA          STEFAN          4    37    5     6   328.11     
             20 DOMARADZKI      ADAM            4    38    5     5   327.37     
             21 DZIARSKI        PIOTR           1    24    5     5   325.11     
             22 HURKASIEWICZ    MIECZYSŁAW      4    29    5     5   323.88     
             23 MAZUR           STANISŁAW       3    29    5     9   321.75     
             24 TOCZEK          ROMAN           2    20    5     5   321.22     
             25 NALEWAJEK  EDWA & DAMIAN        1    40    5     5   313.58     
             26 PIASKOWSKI      DARIUSZ         2    33    4     4   270.13     
             27 WENDERSKI       EUGENIUSZ       3    10    4     4   269.97     
             28 MYRDZIO         JOLANTA         2    25    4     4   268.83     
             29 HALCZUK         BOGDAN          1    40    4     4   267.91     
             30 GUZIK           TADEUSZ         3    12    4     4   265.21     
             31 PAWEŁCZYK       ZBIGNIEW        3    10    4     4   262.87     
             32 SADOWSKI        ROBERT          1    22    4     4   262.30     
             33 BARANOWSKI      EUGENIUSZ       1    23    4     4   258.96     
             34 GNIEWASZEWSKI   RYSZARD         1    22    4     4   258.21     
             35 MAZUR &         WRÓBLEWSKI      2    22    4     4   251.92     
             36 PAWLIK          TADEUSZ         1    19    3     3   198.96     
             37 SAPIJASZKO      MARIAN          4    11    3     3   198.76     
             38 HAŁASIEWICZ     DANIEL          1    22    3     3   198.25     
             39 BACZYŃSKI       ADAM            2    28    3     3   196.51     
             40 KONOFACKI       JÓZEF           4    24    3     3   195.24     
             41 KAWKA           JAN             1    22    3     3   192.77     
             42 MOSIŃSKI        ADAM            2    16    3     3   191.50     
             43 KLUKA           PIOTR           1    33    3     3   189.61     
             44 GRUDZIEŃ        MATEUSZ         4    19    2     2   133.71     
             45 DOMAGALSKI      JAN             3    10    2     2   133.35     
             46 MAZUR           MACIEJ          1    18    2     2   129.71     
             47 SEWIELSKI       BOGDAN          3    10    2     2   124.65     
             48 BANDURA &       PATRZAŁEK       2    11    1     1    69.09     
             49 MAŚLEJAK        JAN             4    15    1     1    68.18     
             50 SMUGOWSKI       PIOTR           2    18    1     1    67.04     
             51 MUSIAŁ          LUCJAN          4    29    1     1    66.06     
             52 CIEŚLIK         ANTONI          2    11    1     1    63.88     
             53 BANASIK         JERZY           4    23    1     1    62.77     
             54 WASYLKIEWICZ    MICHAŁ          1    12    1     1    62.61     
             55 GAŁDA           MARIAN          1    16    1     1    61.53     
             56 BARAŃSKI        ANDRZEJ         4    17    1     1    61.34     
             57 KLOC            RYSZARD         1    20    1     1    61.17     
             58 MUŚ             JACEK           4    14    1     1    60.23     
             59 DATA            ZBIGNIEW        1     8    0     0     0.00     
             60 GRUDKOWSKI      GRZEGORZ        2    12    0     0     0.00     
             61 LACH            STANISŁAW       2    15    0     0     0.00     
             62 NANASIK         KRZYSZTOF       1     3    0     0     0.00     
             63 CHODORSKI       MIECZYSŁAW      1    13    0     0     0.00   
 
  Dzisiaj stronę odwiedziło już 16 odwiedzający (40 wejścia) tutaj!  
 
=> Chcesz darmową stronę ? Kliknij tutaj! <=